PDA

View Full Version : бъдещо семейство



02-14-2006, 14:25
Хора не зная дали има такава темичка,но ще я пусна,пък каквото ще да става.Не се ли замисляте някой път за неща,които трябва да се случат в близкото бъдеще.Например-какво ще работите,кога ще се ожените/омъжите,колко деца ще имате,какво ще работят половинките ви,къде ще живеете/ще позволявате ли неща на децата си,за които на вас ви се карат.Ще бъдете ли добри родители.
Темата не е кой знае какво,ама ако искате драснете няколко реда

GreenLadyM
02-14-2006, 14:30
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!

teenkopele
02-14-2006, 15:59
Всеки си е мислил малко или много...
Важно е какво ще ти поднесе живота. :wink:

vibora85
02-14-2006, 16:54
всеки малко или много се ОПИТВА да си прави планове,но едно е да си мислиш,какво искаш и друго е какво ще стане-сметки без кръчмар не се правят:!: ,а аз сгреших с мойте сметки :) едно си мислех да правя с живота си,а то друго стана :D

ImaNewbie
02-14-2006, 19:45
не

DeSiTo0o
02-15-2006, 18:47
Oo ne sum mislila za takiva ne6ta.Samo sum si kazala 4e 6te se staraq da buda dobur roditel 8)
Ina4e tupo e da si pravq nqkakvi planove sled kato ni6to ne se znae... :)

gia_bs
02-16-2006, 06:35
Ами....всъщност - не .... аз съм на принципа че не е хубаво да си правиш планове за цял живот след като не си господар дори на утрешния ден...всъщност и сега като ме питаш също не искам да се замислям..нека бъда изненадана :wink:

korn___
02-16-2006, 09:57
nikoga ne sum se zamislql nad tova ne6to poneje znam 4e nqma o6te dulgo da jiveq

za kakvo da mislq za ne6to det nqma da doide :?:

fti4ka
02-16-2006, 11:27
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!

i nakraq se okazva6 s 3 deca i prodava6 domati na pazara nali?..sega si4ko ti izglejda rozovo 6toto ima mama i tate koito da te hranqt i da ti kupuvat dre6ki i gluposti.. ma q si predstavi kakvo 6te pravi6 sled 10 godini?!

mnou qsno 4e si pravq planove.. to4no za semeistvo ne no kakvo 6te rabotq i kak gore dolu 6te izglejda bude6teto mi.. 4ovek sam gradi jivota si.. uspeha nqma da padnde ot nebeto..trqq se potrudi6 za taq cel..

GreenLadyM
02-16-2006, 15:13
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!

i nakraq se okazva6 s 3 deca i prodava6 domati na pazara nali?..sega si4ko ti izglejda rozovo 6toto ima mama i tate koito da te hranqt i da ti kupuvat dre6ki i gluposti.. ma q si predstavi kakvo 6te pravi6 sled 10 godini?!

mnou qsno 4e si pravq planove.. to4no za semeistvo ne no kakvo 6te rabotq i kak gore dolu 6te izglejda bude6teto mi.. 4ovek sam gradi jivota si.. uspeha nqma da padnde ot nebeto..trqq se potrudi6 za taq cel..
mi ne znam pri teb kak e oba4e pri men kakvoto do sega sum planuvala se e slu4valo to4no OBRATNOTO,taka 4e ne kazvam 4e ne mislq za budeshteto si =; ...a 4e ne moga da mislq oshte ot sega za koi shte se ojenq,koga,kolko deca shte imam,kude shte rabotq,kude shte jiveq...Imam nqkakvi planove no jivota moje da mi podnese neshto suvsem razli4no!!!zashtoto Jivota e tova koeto si te4e,dokato nie si pravim planove :roll: :lol:

ht_7j
02-16-2006, 17:18
Izbqgvam da pravq planove. Vinagi stava neshto i se provalq.
Ne letq i v oblatzite obache.
Trqbva da se zamislqme otvreme navreme. Vsqko neshto s vremeto si. Trqbva da ima i emotziq vse pak.

fti4ka
02-16-2006, 19:17
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!

i nakraq se okazva6 s 3 deca i prodava6 domati na pazara nali?..sega si4ko ti izglejda rozovo 6toto ima mama i tate koito da te hranqt i da ti kupuvat dre6ki i gluposti.. ma q si predstavi kakvo 6te pravi6 sled 10 godini?!

mnou qsno 4e si pravq planove.. to4no za semeistvo ne no kakvo 6te rabotq i kak gore dolu 6te izglejda bude6teto mi.. 4ovek sam gradi jivota si.. uspeha nqma da padnde ot nebeto..trqq se potrudi6 za taq cel..
mi ne znam pri teb kak e oba4e pri men kakvoto do sega sum planuvala se e slu4valo to4no OBRATNOTO,taka 4e ne kazvam 4e ne mislq za budeshteto si =; ...a 4e ne moga da mislq oshte ot sega za koi shte se ojenq,koga,kolko deca shte imam,kude shte rabotq,kude shte jiveq...Imam nqkakvi planove no jivota moje da mi podnese neshto suvsem razli4no!!!zashtoto Jivota e tova koeto si te4e,dokato nie si pravim planove :roll: :lol:

ne ti govorq za planove ot roda na kolko deca 6te imam ili za koi 6te se ojenq.. govorq ti za tova 4e trqbva da re6i6 ot sega kakvo 6te raboti6.. nz na kolko godini si no povqrvai mi vremeto leti mnogo burzo i ako o6te ot sega ne zapo4ne6 da misli6 kakvo bi iskala da raboti6 posle kogato ve4e re6i6 moje da ne uspee6 da go postigne6..

InHell
02-18-2006, 00:43
....мислил съм.....и съм правил планове. От цялата работа разбрах едно нещо - не прави планове, живей си живота, прави нещата едно по едно, а като дойде времето ще му мислиш.
За протокола - правех си сметка да се женя на към 30, ама няма да се учудя ако стане след 2 години.

midnight...
02-18-2006, 09:15
мислила съм си - това са си мечти
обаче никой незнае как ще го завърти живота, но какво пък мечтите са безплатни :mrgreen:

miloto_girl_4e
02-20-2006, 08:58
всъщност съм се замисляла евентуално какво може да се случи с живота ми и тем подобни,но определено не съм си правила планове :!: :wink:

California
02-21-2006, 09:36
Като гледам повечето разсъждават доста безотговорно... ами ако вашите родители мислеха и те така дали сега нямаше да сте умрели от глад?

Djeilo
02-21-2006, 21:08
ami malko ili mnoo sum si mislila!No 4ak planove ne sym si pravila!

melbon
02-22-2006, 06:53
мислила съм си - това са си мечти
обаче никой незнае как ще го завърти живота, но какво пък мечтите са безплатни :mrgreen:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 22:30
nikoga ne si prai planove v jivota za6toto nakraq si4ko se preebava

SabrinaAa
08-09-2008, 13:51
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!
dam take ! 8)

nailana
08-09-2008, 14:02
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!


Най - глупави са хората,които не обмислят нещата,които не правят планове,които винаги действат спонтанно.Не говоря само за семейството,децата и т.н.А като цяло.Постъпките и обстоятелствата трябва да се обмислят и премислят;дори и да не стане така както сме очаквали,нещата пак трябва да се преценяват предварително и внимателно.Разбира се,предполагам има и изключения,в които се налага да рискуваш.

elena333
08-09-2008, 16:04
Всеки си е мислил малко или много...
Важно е какво ще ти поднесе живота. :wink:
+1

elena333
08-09-2008, 16:07
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!


Най - глупави са хората,които не обмислят нещата,които не правят планове,които винаги действат спонтанно.Не говоря само за семейството,децата и т.н.А като цяло.Постъпките и обстоятелствата трябва да се обмислят и премислят;дори и да не стане така както сме очаквали,нещата пак трябва да се преценяват предварително и внимателно.Разбира се,предполагам има и изключения,в които се налага да рискуваш.
И това е вярно! Всичко трябва да е добре обмислено, за да се правят възможно най-малко грешки! :)

girl_in_black
08-09-2008, 17:33
Да, правя си планове и често си мисля за бъдещето.Не съм от хората, които си казват"А, то квото поднесе живота, това е."Животът е това, което сам си направиш.

ForgotN
08-09-2008, 18:01
Живота не се живее по план :wink:

asasfdf
08-09-2008, 18:11
мда, в близко бъдеще по закон няма да имам вечерен час :P повече не съм мислил, мразя да си правя планове

Pedigree
08-11-2008, 09:37
Мислила съм какво ще бачкам. Два варианта имам, а и има време, докато дойде моментът, в който трябва да решавам.
За семейство и такиване неща, замисляла съм се, дам, но не кой знае колко много. Има поне 10тина години до тогава... кой знае в какво ще съм се превърнала.

Искам да имам момченце и момиченце. Сууупер много ще им се радвам. :)

Sensuality
08-11-2008, 17:21
Всеки си е мислил малко или много...
Важно е какво ще ти поднесе живота. :wink:
+1

+100 :D

DevilWish
08-11-2008, 18:13
Еми мисля си ,ама едва ли ще стане както аз го мисля... имам намерение след 26 да се женя и да раждам деца ,защото искам да си поживея :) Иначе ако си имам сериозен и дълго годишен приятел може би след като съм пълнолетна ще излезна да живея сама с него . . . за друго не зная :) А и че повече от 2 деца не искам

TheNewReligion
08-11-2008, 18:20
Ne!Nai-glupavoto neshto e 4ovek da si pravi planove...jivotut si znae rabotata..raz4itam na nego!
Така е . Винаги ми е било досадно , да слушам някой как ще стане супер модел или певица . Много наивно звучи . 8)

4eere6ka_kiss
08-11-2008, 18:36
Znam si bude6teto mnogo qsnoo :D V nqkoq syper luxsoza ku6ta s basein spe4elena tototo :lol: S 1 sklad pulen do gore s joint i nqkoie qk rastafar do mene :lol: 8)

Valkyrie
08-11-2008, 19:16
Хора не зная дали има такава темичка,но ще я пусна,пък каквото ще да става.Не се ли замисляте някой път за неща,които трябва да се случат в близкото бъдеще.Например-какво ще работите,кога ще се ожените/омъжите,колко деца ще имате,какво ще работят половинките ви,къде ще живеете/ще позволявате ли неща на децата си,за които на вас ви се карат.Ще бъдете ли добри родители.
Темата не е кой знае какво,ама ако искате драснете няколко реда

Да, аз вече знам какво ще работя - ще бъда адвокат. Знам, че искам да имам поне 4 деца. Знам, че нещото, което най-много искам, е да бъда добър родител. Понеже от известно време се оправям сама и живея с приятеля си, просто няма как да не правя планове. Защото ако не си подредя всичко така, както на мен би ми се искало, може и да няма какво да ядем утре. Знам, че е рано да мисля за повечето от тези неща, но ми се налага да съм готова за всичко, защото понякога животът те изненадва в най-неподходящия момент. И още нещо знам - никаква сила не може да ме накара да сключа граждански или църковен брак.

Isabelle
08-11-2008, 20:31
имам още миниимум 15 години до тея неща.. така че не ми се мисли

Pliok0019
08-11-2008, 20:57
Не си поставям ясни планове, за да нямам ясни разочарования.

Viche
08-19-2008, 21:59
замислял съм се ама планове не съм си правил защото като планираш нещо става така както не си искал да стане...

Vikitooo
08-20-2008, 03:41
Аз не вярвам в съдбата!!! Животът е такъв какъвто си го направиш! Всичко зависи от тебе!

Първо на първо трябва да завърша high school. После на всяка цена трябва да ме приемат тука в едни много елитен университет като едновременно ще работя. За любовен план незнам какво ще става. И живи и здрави на 22-23 години аз трябва да завърша та чак след това се почва кариера и семейно положение..Това са ми сметките до сега, дано да не се окажат криви.

BulgariaZaBulgarite
08-20-2008, 04:52
Аз не вярвам в съдбата!!! Животът е такъв какъвто си го направиш! Всичко зависи от тебе!

Първо на първо трябва да завърша high school. После на всяка цена трябва да ме приемат тука в едни много елитен университет като едновременно ще работя. За любовен план незнам какво ще става. И живи и здрави на 22-23 години аз трябва да завърша та чак след това се почва кариера и семейно положение..Това са ми сметките до сега, дано да не се окажат криви.
Не мислиш ли да се връщаш в Булгаристан? :( :( :(

vodolei4e_m
08-20-2008, 11:07
Еми, като се има предвид, че съм завършил даскало, първа година студент, малко или много вече си правя някви що-годе ориентировачни планове, щото както казахте, 1;1 никога не става. След 3-4 ще завърша (ако успея де), междувременно ще имам фирма или ще работя при сестра ми и след като завърша ще си направя, евентуално ако имам фр към 25+ може да съм вече задомен, а към 30-35 годишна възраст с 2 момчета и 1момиче. :Р Може да замина и за Англия .... А може и утре да умра... съдба... Тряа да сме реалисти...

Wrathchild
08-20-2008, 11:19
Разбира се, че си правя планове. Не мога да си представя как ще седя със скръстени ръце и ще чакам всичко да ми падне от небето.

NaNa_SladuRana
08-20-2008, 13:52
НЕ!
като малка си представях как ще се омъжа за някой китаец :razz: :razz: :razz: тогава бях луда по китайската кухня :lol:

glezan4e
08-20-2008, 15:24
не мога да планирам нищо конкретно..но определено знам какво искам, а именно: стабилна кариера ( както моята така и на мъжа ми ), сигурен дом, 2 или 3 деца.. а кога и къде..Господ си знае работата ;)