PDA

View Full Version : обидена съм



02-14-2006, 16:12
Бахти ... не съм материалистка и никога не съм се хващала за такова нещо но днес ... ми идва да се самоубия.....

С приятеля ми ходим от 3 месеца... и ми честно да ви кажа аз съм водача в нашите отношения понеже той е прекалено срамежлив а аз съм доста по ... открехната и за 2ма ни.... и кво постоянно му пиша писъмца колко много го обичам и подобни картички , без повод имам предвид... и ся чаках свети валентин , взех му любимия ми парфюм , плюшено сърце , написах му стихче , картички и др глупости.... ем :cry: сорри но съм нещастна ...той ми подари едно миниятурно сърчице който бяха модерни преди 3 години :cry: незнам защо... не е да няма пари не е нещо да съм го обидила просто ....... :cry:

DimmuBorgir
02-14-2006, 16:32
То и аз не съм материалист, ама хич даже, но... и аз съвсем малко бих се пообидил, но какво да кажа аз, като никой не се сеща за мен?! ](*,) :smt010

sometimes_
02-14-2006, 16:37
Ami vij, ne vsichki momcheta sa naqsno kakvo haresvat momichetata i ne vsichki momcheta haresvat praznika na Vlubenite,qvno za tvoq priqtel e bilo po-skoro zadaljenie ot kolkoto udovolstvie da ti kupi podaryk i e vzel pyrvoto,koeto e vidql prosto,za da mine ot red :( A i chestno kazano,neznam kak si s takyv chovek 3 meseca...ako ti si postoqnno iniciatora za vsichko,a toi samo bezdeistva...Vse pak nali vryzkata e,za da nosi udovolstvie i na dvamata,za da se chuvstvat i dvamata dobre...Neznam,pomisli dali ima smisyl samo a se tormozish i mychish,a toi da chaka vechno ti da vzimash resheniqta... :-k

кисс^ме
02-14-2006, 16:39
еМИ ИЗВИНЯВАЙ МИЛА ОБАЧЕ ТИ СИ ПОПРЕКАЛИЛА С ПОДАРЪЦИТЕ-ПАРФЮМ,СЪРЦЕ,ВАЛЕНТИНКИ...... .МИ ПРЕДСТАВИ СИ ЧЕ НЕ Е ИМАЛ ПАРИ В МОМЕНТА(SKARAL SE E S TEHNITE I T.N). А ПЪК И ВАЖЕН Е ЖЕСТА.АЗ МН ПОВЕЧЕ БИХ СЕ ЗАРАДВАЛА НА НЕЩО МАЛКИЧКО, НО ОТ СЪРЦЕ!

ht_7j
02-14-2006, 16:46
A ti zashto samo mu kazvash kolko go obichash i go iznenadvash s i bez povod??? Ostavi go malko da disha. Spri da poemash initziativata i vij kak toi shte deistva. Ne se qdosvai tolkova za malkoto syrchitze. Vajen e jesta. Moje i naistina da go e napravil, kolkoto da mine nomera. I naistina nqkoi hora ne obichat Sv. Valentin. DAli zashtoto e katolicheski praznik, ili losho spomeni....nqma znachenie. Ne go misli tolkova.

Dr. Kazimbutt
02-14-2006, 17:18
Бахти ... не съм материалистка и никога не съм се хващала за такова нещо но днес ... ми идва да се самоубия.....

С приятеля ми ходим от 3 месеца... и ми честно да ви кажа аз съм водача в нашите отношения понеже той е прекалено срамежлив а аз съм доста по ... открехната и за 2ма ни.... и кво постоянно му пиша писъмца колко много го обичам и подобни картички , без повод имам предвид... и ся чаках свети валентин , взех му любимия ми парфюм , плюшено сърце , написах му стихче , картички и др глупости.... ем :cry: сорри но съм нещастна ...той ми подари едно миниятурно сърчице който бяха модерни преди 3 години :cry: незнам защо... не е да няма пари не е нещо да съм го обидила просто ....... :cry:
Ти на какво ще си доволна? "На всичко, стига да е кола" ли?

playful_baby
02-14-2006, 17:41
eee te nqkoi mom4eta sa si takiva!!!a pak e vajno i 4e se e setil!!!nqkoi d :) :) daje i za tova ne se se6tat!!!

sexy_macka
02-14-2006, 18:05
xaxa voubshte ne si materialistka,ne za kakvo..... :evil:
vajen e jesta...znaesh li kolko momcheta ne kupuvat na gadjeto si dori tfa,dori ne se seshtat za tqh,a otivat i se napivat...
Nauchi se da cenish i malkoto,bi trqbvalo da si dovolna samo ot tova che ti dava liubovta si i che ti e dal surceto si.....pone spored men,mislq che i mn drugi shte se suglasqt s men....

KOTKATA_17
02-14-2006, 18:13
A ti zashto samo mu kazvash kolko go obichash i go iznenadvash s i bez povod??? Ostavi go malko da disha. Spri da poemash initziativata i vij kak toi shte deistva. Ne se qdosvai tolkova za malkoto syrchitze. Vajen e jesta. Moje i naistina da go e napravil, kolkoto da mine nomera. I naistina nqkoi hora ne obichat Sv. Valentin. DAli zashtoto e katolicheski praznik, ili losho spomeni....nqma znachenie. Ne go misli tolkova.
Tova e otgovora :) =D> =D> =D>

`Death`Whore`
02-14-2006, 19:12
Скъсай го и остави момчето на мира!

Dr. Kazimbutt
02-14-2006, 19:14
xaxa voubshte ne si materialistka,ne za kakvo..... :evil:
vajen e jesta...znaesh li kolko momcheta ne kupuvat na gadjeto si dori tfa,dori ne se seshtat za tqh,a otivat i se napivat...
Nauchi se da cenish i malkoto,bi trqbvalo da si dovolna samo ot tova che ti dava liubovta si i che ti e dal surceto si.....pone spored men,mislq che i mn drugi shte se suglasqt s men....
Ето това е! =D>

sexy_macka
02-14-2006, 19:17
emi ne e li taka...ne bila materialistka,a ne se blagodari che momcheto dori zachita prasnika....


Dr. Kazimbutt Пуснато на: 15.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
xaxa voubshte ne si materialistka,ne za kakvo.....
vajen e jesta...znaesh li kolko momcheta ne kupuvat na gadjeto si dori tfa,dori ne se seshtat za tqh,a otivat i se napivat...
Nauchi se da cenish i malkoto,bi trqbvalo da si dovolna samo ot tova che ti dava liubovta si i che ti e dal surceto si.....pone spored men,mislq che i mn drugi shte se suglasqt s men....

Ето това е!
mersi :lol:

sexy_macka
02-14-2006, 19:42
Jarhead☻ Пуснато на: 15.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

HahHAHHahahaHHahHAhHAhhahahah taq istoriq se narejda pod nomer 2 v kategoriq OLIGOFRENSKI ISTORII !

=D>

Tedka-Medka
02-14-2006, 21:09
xaxa voubshte ne si materialistka,ne za kakvo..... :evil:
vajen e jesta...znaesh li kolko momcheta ne kupuvat na gadjeto si dori tfa,dori ne se seshtat za tqh,a otivat i se napivat...
Nauchi se da cenish i malkoto,bi trqbvalo da si dovolna samo ot tova che ti dava liubovta si i che ti e dal surceto si.....pone spored men,mislq che i mn drugi shte se suglasqt s men....

=D>

SweetBunny
02-14-2006, 21:32
То и аз не съм материалист, ама хич даже, но... и аз съвсем малко бих се пообидил, но какво да кажа аз, като никой не се сеща за мен?! ](*,) :smt010
Mda, taka e, razbiram, 4e ti e stanalo kofti. Suvetatut mi e da go ostavi6 TOI da e iniciatorut na vruzkata vi, da spre6 ti da izmislq6 si4ko i da se 4udi6 kak vruzkata vi da bude po-interesna i zabavna, i da ima trupka 8-[ ostavi go da vidim toi kfo 6e naprai... Osven tova 6te e hubavo ako 4rez nameci mu pokaje6 kolko maluk e negoviq podaruk pred tvoq :smt017 i ako vse pak ne usee6 da go promeni6 - skusai s nego. Ne moje taka vinagi ti da si prenebregnatata :smt018 :smt009 .

egrgergetge
02-14-2006, 21:32
не знаеш колко грозно звучи това,което каза....и най-нахално твърдиш,че не си била материалистка...
подарил ти е сърце...може би ти е подарил неговото сърце?м?колко евтин подарък,а..? :lol: :evil:

`Death`Whore`
02-14-2006, 21:35
подарил ти е сърце...може би ти е подарил неговото сърце?м?колко евтин подарък,а..? :lol: :evil:
Мразя да цитирам мнения, но това е гениално.

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:28
Не те разбирам... явно си материалистка.. защо го отричаш... не помисли ли че за мъжете е мн по трудно да избират подаръци...

02-15-2006, 12:35
IdI0tKa:) Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 12:32 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

не знаеш колко грозно звучи това,което каза....и най-нахално твърдиш,че не си била материалистка...
подарил ти е сърце...може би ти е подарил неговото сърце?м?колко евтин подарък,а..?

=D> Tova e istinata ! :)

sexy_macka
02-15-2006, 12:37
Гост Пуснато на: 15.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат:
IdI0tKa:) Пуснато на: Сря Фев 15, 2006 12:32 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

не знаеш колко грозно звучи това,което каза....и най-нахално твърдиш,че не си била материалистка...
подарил ти е сърце...може би ти е подарил неговото сърце?м?колко евтин подарък,а..?


Tova e istinata !

emi tfa bqh as,ama sm leeko razseqna i ne bqh napisala user i parola :oops:

InHell
02-15-2006, 23:04
Честно, направо ви се чудя! Какъв по-хубав подарък от това, че човекът към когото имаш чувства е до теб??!?

IdontGiveaFuck
02-15-2006, 23:08
Честно, направо ви се чудя! Какъв по-хубав подарък от това, че човекът към когото имаш чувства е до теб??!?

Йее едно умно мнение :D /не че съм чела другите/

Хем казваш,че не си материалистка,хем се цупиш за глупости. http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
По-добре се радвай,че тва момче има някви чувства към теб и заеби тъпите подаръци !

ATAKABG
02-18-2006, 22:53
и кво ти е виновен,пича бе? Да не ти е длъжен да ти купува квото и да е било? Нито той те е карал да му купуваш разни глупости,долкото разбрах,нито ти е длъжен той да ти купува.
И бил "срамежлив". Еми като не ти харесва го заеби,що си се хванала с него? не ни занимавай тука с проблемите си.:mrgreen:

white_chik
02-19-2006, 08:26
vseki 4ovek po razli4en na4in pokazva 4uvstavata si.I vse pak toi se e setil za teb-moje6e da bude i po-lo6o :-k .Osven tva mai naistina malko go zadu6ava6 s prisustvieto si.Ne 4e ne trqbva da mu obru6ta6 vnimanie no go ostavi i toi da napravi ne6to za vruzkata vi. :wink:

He3HauKa
02-19-2006, 08:35
Ne e li po vajno na Sv.valentin da ste zaedno i da vi e hubavo,da se obichate ot kolkoto da se trovish shto ti e podaril neshto malko?Vajen e jesta loshtoto e che ti prosto nemojesh da go ocenish :smt019

terry
02-19-2006, 08:39
da te pitam ne6to:ima6 rojden den i si pokanila mnogo hora-ti za podarucite li gi kani6 ili za6toto znae6 4e s tqh 6te ti e supersko i 6te stane kupon?az bih gi pokanila za kupona!su6toto e i s gajeto ti toi ti e podaril edno malko sur4ice,kvo ot tova nali na praznika ste bili zaedno,spored men drugoto nqma zna4enie i naistina spri da go obsipva6 s podaruci! :mrgreen:

ziky
02-19-2006, 08:54
Аз па немога да разбера какъв Ви е вашия женски проблем....може да си му пращала писма и тва унова ама след като знаеш че е по срамежлив и мако по сдухан така да кажа,кво искаш?Не си ли доволна че той е до теб бе?Не си ли се замисляла че един ден може да го няма и да ти пропука ако наистина го обичаш?!кво от тва че ти е подарил малко сърчице...понякога малките подараци имат по голяма стоинос от големите и прекалените!Вие женскит (повечето) никога ама никога не оценявате малките неща и искате ако ни подарите голям подарък нашия да е ооооще по голям....един вид с тия подаръци му казваш че го обичаш....е хуу ако си мислиш че като ти е подарил нещо по малко те обича по малкок май са лъжеш...по някой път прекалено многото е супер натрапно и противно и трябва да има мярка!Ти си знаеш че той те обича и вместо да му благодариш че те обича и че е с тебе в трудни моменти и изобщо да си благодарна че го има,ти си тръгнала да пилиш че ти е подарил по малък подарък!Другото което е след като е малко по сдухан или срамежлив или незнам си кво е там значи не е могъл да прецени какво да ти земе защщото вие женските се имате претенции смисал пред нас сте яяя колко е хубаво ама после аа деби и боклука....както ние се премиряваме с по прости неща,така и вие смисал ти се научи!и са кво?Земи че ти е подарил нещо по малко иди го скъсай....лел тая женска логика... #-o

ziky
02-19-2006, 08:56
забравих да спомена че вие се се фащате за такива малки подробности и после се превръщат в егати драмите (не сички разбирасе визирам куклите мамини!)

БЛАГОДАРЯ!!! :evil:

MaRiA^^^
02-19-2006, 10:41
Ами..сори ама е тъпо.Според мен си си чиста материалистка.И освен това ..има хора , които не обичам такъв тип поадръци.Това не означава , разбира се, че приятеля ти не те обича.Даже може да те обича повече от колкото можеш да си представиш , просто не го показва с подаръци.Замисли се малко.Ако не одобряваш постъпките му..просто недей заблуждава момчето а му кажи в лицето" аз си търся мъж , който да ми прави подаръци , не ми пука дали ме обича или не , важни са скъпите подаръци" или нещо от рода. Верно , че ще му стане гадно , ама е по-добре отколкото да живее в заблуда. Явно не си пасвате. :?

ziky
02-19-2006, 10:48
Даже си и противоречиш!Темата ти е озаглавена че се сърдита а иначе казваш че не се сърдиш за такива неща и не си материялистка....последно сърдиш се или не ти пука :-s

MaRiA^^^
02-19-2006, 10:52
Явно се сърди , но просто не иска да си го признае..дори сама пред себе си :-s

Disorder
02-19-2006, 11:56
Айде пак. Накарахте я да съжали, че е пуснала темата. Как не разбрахте, че хората търсят помощ не упреци. А всъщност дори не се замислихте. Може би подаръка е бил само катализатор и на нея й е дошло в повече да не бъде оценявана? Може би момичето прави всичко каквото може за да зарадва приятеля си и е очаквала в замяна да прекара добре на празника? Може би имаше предвид, че й се е искало поне веднъж той да оцени труда й и да и отвърне? И може би като каза, че й е подарил само едно мъничко сърце нямаше предвид, че е искала голям подарък, а по-скоро, че е искала той да поеме инициативата и да я изненада поне веднъж с нещо? Явно е по-лесно да упрекваме хората отколкото да се замисляме над проблемите им. И само за пояснение държа да отбележа, че дори да сте прави и тя да не успяла да оцени подаръка на момчето, то пак начина да й го кажете не беше чрез нападки, които уж правят вас да изглеждате много над тези неща. Е щом искате отричайте, но съм сигурна, че поне половината от вас също не биха се почувствали добре ако останат неразбрани на празника или приятелят им просто отбие номера.
Айде със здраве.

sherry
02-19-2006, 12:08
Vmesto da blagodari6 na Gospod za lubovta,koqto ti e dal,za radostta da bade6 s 4oveka,kogoto obi4a6,ti se qdosva6 zaradi edin podarak :evil: Tova lubov li e?!Ne mislq [-X
Za men li4no e vajno da se vidq s priqtelq si,da go gu6na i da usetq,4e me obi4a.6ibanite podaraci nqmat nikakvo zna4enie!A i toi moje da e nqmal pari za ne6to pove4e...pomisli li za tova??No nqma kakvo da ti govorim,prosto qvno si si takava..tuka horata se oplakvat,4e ne mogat da sa s horata,koito obi4at,4e imat problemi,4e stradat...a ti se qdosva6,za6toto ne sa ti podarili golqm podarak.... ](*,)