PDA

View Full Version : SiStEmA HaLi FaX



incheto
02-14-2006, 16:14
Zdraveite!!!
Az sam Ini i sam na 1 8 godini :) i iskam da vi spodelq ne6to mn li4no..i vajno za men a vie prosto da spodelite mnenieto si..ili da dadete savet koito kakto iska..mojete da me sadite da mi se karate da me pou4avate ili da me hvalite koi kakto iska!Ta zna4i istoriqta po4va v edin sait za zapoznansva..posle 4at posle skype govorene goveren pisane pisane..i az se vlubih..:)I toi me haresa mn men i doide pri men za edna no6t.Beshe nai neveroqtnata no6t v jivota a toi..POVARVAITE MI nai neveroqtniqt 4ovek na sveta!!!No si otide i sea mn taja po nego..!!!Toi e na 22 ima si nqkva priqtelka ot drug grad i ne se vijdat 4esto no..toi mai mn si q obicha,a kaza i na men 4e me obicha..:)Neznam no ot kakto si otide ne6to ne se darji s men kato predi..malko po de da znam i az..po hladno i vse pak se me pita koga sha hodq pri nego i mi kazva 4e si e prekaral super qko s men!az shte hodq v drugiq petak pri nego..6tot mn mi lipsva!!!!Emi tova..no na kratno podrobnosti ima mn..prosto iskam da kaja na vsi4ki 4e lubovta idva kogato si poiska i ot kadeto si poiska i izob6to ne pita!!!A nie prosto trqbva da se protegnati za neq i da pregarnem..pak ako ni e pisano sha sme shtastlivi ako ne..sha sreshthnem druga!!Uspeh na vsi4ki :)

IKisseDAGirL
02-14-2006, 19:25
миличка, не е ли под достойнството ти да тичаш при него всеки път, когато той те повика?
Разбирам,че го обичаш, и аз се чувствам така, но не трябва любовта да те заслепява :!:
Не ти ли е хрумвало,че той те използва :roll: все пак не може да обичаш двама човека едновременно :wink: И кво е тва неговото да те търси и да е с теб след като сте разделени :? Замисли се и не ставай играчка в ръцете му!!

piFka_LP
02-14-2006, 19:37
i az mislq tuka toi ao te obi4a kakto ti e kazal i ako mu lipsva6 toi 6te te potusri naistina nemoje da ti4a6 sled nego kato vqrnoto ku4ence

sexy_macka
02-14-2006, 19:40
valantain_love Пуснато на: 15.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

миличка, не е ли под достойнството ти да тичаш при него всеки път, когато той те повика?
Разбирам,че го обичаш, и аз се чувствам така, но не трябва любовта да те заслепява
Не ти ли е хрумвало,че той те използва все пак не може да обичаш двама човека едновременно И кво е тва неговото да те търси и да е с теб след като сте разделени Замисли се и не ставай играчка в ръцете му!!

=D>
mila,mislq,che taf e pod dostoinstvoto ti da tichash kaot te vikne vse edno si nqkfa igrachka deto raspolaga s neq kogato pojelae...ako naistina te obicha,kakto kazva....shte te potursi !!! :wink:

incheto
02-15-2006, 14:46
ema nie samo vednaj sme se vijdali?!kakvo mi govorite 4e hodq seki pat kogaot poiska!!

IKisseDAGirL
02-15-2006, 15:20
но ако го правеше по-често би отивала, нали?дори си на път...
апък и когато има 1 път, ще последват и втори, и трети и още много:roll: ако не се осъзнаеш де:) :idea:

Oyamoto
02-15-2006, 15:24
Не бъди балъчка.

cvety_i_bebeto
02-15-2006, 16:03
zna4i e bilo samo za vednaj

vibora85
02-15-2006, 16:14
ама не се сърди сама каза че всеки може да пише каквото иска,аз си мисля че това е под достойнството на която и да е жена,защо тичаш при него,защо ти да си другата....ааа да и много обича наистина приятелката си щом и изневерява-БРАВО НА НЕГО =D> страшен мъжкар е :---)и поредния лъжец
а ти щом искаш да си на разположение по всяко време си е твоя работа... :-k

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:37
Не се превръщай в заместител на истинската му лиубов... аз съм такава в момента... адски боли после... ](*,)

incheto
02-19-2006, 12:41
ot zamestitel mai se prevrashtam v istinskata mu lubov?! :lol:

ziky
02-19-2006, 12:49
ot zamestitel mai se prevrashtam v istinskata mu lubov?! :lol:

Еми ако се превръщаш сама ше разбереш ама надали щом чуствата му са охладнели и си има приятелка...и другото което е че не че ходиш при него а откликваш на желаниата му смисал че той и на теб ти казва че те обича и на нея замисли се и виш че може да те исползва ако че е толкова мил и така нататък щото пред тебе е мил с тебе а пред нея с нея сещаш ли се....я се питай какво и е на нея и дали изобщо знае че ше се виждате и ше имате среща и как ше се почуства като разбере..?

He3HauKa
02-19-2006, 13:51
Na toq chovek nemoje da mu se vqrva sled kato uj obicha drugotot momiche a se zanimava i s teb.Ako vie se saberete i tebe te zaobicha kakto neq ot kade moje da si sigurna che nqma da se poqvi i nqkoq druga koqto da e porenata mu lubov.Toi prosto en eseriozen :smt019 Obichash go no bi trqbvalo pove4e da obichash sebe si i da ne dopusnesh da si vtorata :smt019