PDA

View Full Version : Moderated: Да скъсам ли със сегашното ми гадже или да...



02-14-2006, 18:05
V momenta hoda s edno mom4e na koeto uj mn mu se kefeh puk toi zapo4na da gi govori edni za seriozna vruzka i az... az se upla6ih. :shock: !Kak moga da luja tozi 4ovek 4e go haresvam obi4am ili Bog znae kakvo kogato si predstavqm 4e na negovo mqsto e edno drugo mom4e(s koeto hodihme 6 meseca i skusahme predi 3 meseca no vse o6te go obi4am stra6no mn i ne moga da go zabravq)4e toi me pregru6ta celuva i t.n...Prosto me e strah!Neznam kakvo da pravq!
Da skusam s sega6noto mi gadje ili da ostana s nego i da se opitam da zabravq drugoto mom4e koeto e malko trudno 6tom sled 3 meseca o6te mi e v glavat... :( Pls pomognete mi!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

KOTKATA_17
02-14-2006, 18:07
Tova mnogo me zainteresuva :-k interesno e ami nqma6 li 6ansove s predi6noto ti gadje za sega ostano nastrata tova mom4e i pomisli za biv6iq kaji kak sedqt ne6tata s nego problema idva ot tam :)

sexy_macka
02-14-2006, 18:07
moqt suvet shte bude kratuk,o se nadqvam da ti dade otgovor....a toi e Ne ostavqi segashniq si priqtel,koito NAISTINA te obicha,zaradi nqkoi si...koito moje bi dori ne te zaslujava.Spored men,mila,nqma smisl da taguvash po neshto veche isgubeno...gledai si budeshtoto,a moje bi za sega to e s momcheto,s koeto si sega :wink:
YcneXxxx i naistina se nadqvam da sm ti pomognala... :lol:

KOTKATA_17
02-14-2006, 18:10
moqt suvet shte bude kratuk,o se nadqvam da ti dade otgovor....a toi e Ne ostavqi segashniq si priqtel,koito NAISTINA te obicha,zaradi nqkoi si...koito moje bi dori ne te zaslujava.Spored men,mila,nqma smisl da taguvash po neshto veche isgubeno...gledai si budeshtoto,a moje bi za sega to e s momcheto,s koeto si sega :wink:
YcneXxxx i naistina se nadqvam da sm ti pomognala... :lol:
Ti do edna stepen si prava no tq ne go obi4a tova mom4e za6to da e s nego v takuv slu4ai...mnogo e gadno da si s 4ovek koito ne obi4a6

sexy_macka
02-14-2006, 18:12
dam i ti si mn prava,no...nz...spored men reshenieto trqbva da vzemete samata tq,m ?
zashtoto nie davame nashite mneniq,a surceto i chufstfata sa neini...no spored men i dvete do nqkakfa stepen sme pravi,a tq trqbva da vzeme reshenie kakfo da pravi :-)

KOTKATA_17
02-14-2006, 18:14
dam i ti si mn prava,no...nz...spored men reshenieto trqbva da vzemete samata tq,m ?
zashtoto nie davame nashite mneniq,a surceto i chufstfata sa neini...no spored men i dvete do nqkakfa stepen sme pravi,a tq trqbva da vzeme reshenie kakfo da pravi :-)
Dam... taka e ! E mila re6avai :) I uspeh! [-o<

02-14-2006, 18:14
Ne mislq 4e imam 6ans s mom4eto poneje to v momenta si ima priqtelka :( Znam 4e smisulat e nikakuv.. no prosto sum tolkova oburkana v momenta i ni6to ne moga da izmislq.A puk i v momenta az ucha v drug grad i se vijdame samo subota i nedelq vuob6te ako se vidim:(((

sexy_macka
02-14-2006, 18:17
milichka,shte se spravish prosto budi silna i ako fse pak mn obichash tova momche,Ne se otkazvai tazi liubov koqot ispitvash kum nego moje da ne se vurne
YcneX :wink:

ht_7j
02-14-2006, 18:44
Shtom nqmash shans sys staroto gadje, ostani pri segashnoto. Dai mu shans. Moje da sybudi po-dylboki chuvstva v teb. Opitai. Da go zarejesh e vinagi vyzmojno i e nai-lesnoto. Prosto ne go lyji, che go obichash ili tem podobni. Bydi iskrena s nego. Neshtata shte se naredqt.
Uspeh

sometimes_
02-14-2006, 19:03
Shtom nqmash shans sys staroto gadje, ostani pri segashnoto. Dai mu shans. Moje da sybudi po-dylboki chuvstva v teb. Opitai. Da go zarejesh e vinagi vyzmojno i e nai-lesnoto. Prosto ne go lyji, che go obichash ili tem podobni. Bydi iskrena s nego. Neshtata shte se naredqt.
Uspeh
Mda,taka trqbva da postypish! Ti sama kazvash,che nqmash shans s bivshiq,nqma smisyl da taish naprazni nadejdi.Po-dobre ostani sys segashniq si priqtel,a ako ne stane nishto...pone nqma da sajalqvash,nali taka? Ti sama reshavash v kraina smetka,no ne mislq,che zaradi minaloto trqbva da pravish trudno bydeshteto si.Uspeh! \:D/