PDA

View Full Version : Kak da zareja nai-miloto momche koeto poznavam?



Sad`Cry`Angry
02-14-2006, 18:21
Haresah edno momche,chatihme...izlizahme...i trygnahme :smt016 na rojdenniq mi den mi podari podaryk...na Sv.Valentin syshto...doide chak do nas samo za da mi go podari (a nie jiveem na 2 km razstoqnie) mn me obicha,neprekysnato mi go dokazva,a az ve4e ne izpitvam syshtoto kym nego...za men e mn specialen,no ne go obicham..po-tochno obicham go,no ne po tozi nachin...ujasno mi e trudno...iskam da se "osvobodq",no ne moga da mu go prichinq...nai-dobriq mu friend oshte kogato trygnahme s nego mi kaza "Toi naistina mn te obicha ne mu razbivai syrceto molq te" Daite syvet plsSs :( ](*,) :smt009 :smt012

sexy_macka
02-14-2006, 18:24
mila,naistina si v mn trudno polojenie
Toi qvnu naistina te obicha mnogo :(
Ot tvoq strana shte stane mnogo gadno ako go ostavish,no spored men...shte bude po-gadno toid a useshta che ne go obichash veche kakto predi....a tova se useshta rano ili kusno,togava shte go zaboli poveche...i moje bi togava nqma da mojete da zapazite dori pritelstfoto si,zashtoto toi shte se chufstfa izlugan i izpolzvan,zashtoto ne si mu kazala che ne go obichash...a sega imash vuzojnostta da go zapazish kato priqtel...pone mu kazvash istinata...spored men Spri da go lujesh,a mu kaji kakfo chufstfash
YcneXxX :wink:

danger_love{F}
02-14-2006, 18:38
znaesh li spored mene po dobre go zareji sega,za6toto s vremeto 6te byde adski trudno!uspeh!

sometimes_
02-14-2006, 19:11
danger_love{F} e prava! Ako ne go ostavish sega, s vremeto toi shte se privyrje oshte poveche i shte mu e mnogo po trudno pri razdqlata.Mojesh da mu obqsnish kolko go cenish i kolko mnogo znachi za teb...,zashtoto ako prodaljish da bydesh s nego shte naranqvash i dvama vi. [-X Ne go lyji,ako si iskrena s nego nqma da te namrazi i shte si ostanete priqteli... :?

piFka_LP
02-14-2006, 19:43
mn e lo6o tuka i az sum izpadala v takiva situaci nqkolko puti po-dobre mu go kaji navreme za6toto kolkoto vi se zadolbu4ava vruzkata tolkova pove4e vreme izminava i se po-turdno e da go zareje6 tuka 4e kolkoto da ti e trudno tuka e na-dobre 6tom ve4e ne izpitva6 tova koeto toi izpitva sega kum tebe

DimmuBorgir
02-14-2006, 20:13
ХАХА, винаги трябва да има някой тъпак, който да осере една тема! В тоя случай e Jarhead☻ за което всички му благодарим! =D> Уф че си...

mai4eto
02-14-2006, 20:20
toi 6te te razbere a imam vupros za6to da go zarqzva6???

teenkopele
02-14-2006, 20:22
Много кофти,че не изпитваш това,което той изпитва към теб,но какво да се прави...понякога стават и такива работи. :o
Както и да е, колкото и гадно и трудно да е, говори с него и се опитай да му обясниш това,което е станало с чувствата ти към него. Мисля,че така ще е най-честно спрямо него и спрямо теб. :)
Успех. :wink:

Pick-up Artist
02-14-2006, 20:28
Sad`Cry`Angry

Правиш голяма глупост и за двама ви. "Доброто", "грижовно" и "обичливо" момче често е безхарактерна овчица която тича край теб без мнение, самочувствие и стабилност. Намери си силен и стабилен секси мъж. Това че се разбирате добре с него - прати го в категорията "мъжка приятелка", той сам се е набутал там. Ако не те разбере, бий му шута.

Мъжът трябва да е силен. Спал съм с момиче като преди това й строших челюстта за здрасти.
Не казвам да търсиш такъв мъж, казвам да намериш мъж с характер и предизвикателност.

Разкарай го по мекия начин. Направи му услуга.

02-15-2006, 09:25
Sad`Cry`Angry

Правиш голяма глупост и за двама ви. "Доброто", "грижовно" и "обичливо" момче често е безхарактерна овчица която тича край теб без мнение, самочувствие и стабилност. Намери си силен и стабилен секси мъж. Това че се разбирате добре с него - прати го в категорията "мъжка приятелка", той сам се е набутал там. Ако не те разбере, бий му шута.

Мъжът трябва да е силен. Спал съм с момиче като преди това й строших челюстта за здрасти.
Не казвам да търсиш такъв мъж, казвам да намериш мъж с характер и предизвикателност.

Разкарай го по мекия начин. Направи му услуга.

Я,голямо геройство си направил,да.Комплексар такъв.Даже се и хвалиш.Герой голям,няма що.А тази за която говориш явно е някоя мазохистична курва.Явно много си падате по садо-мазото.Ако всички момичета са такива,който си падат по "мъже с характер",значи са ебати мазохистките.Да отбелжа,че съм момче.А между другото ти,садисте имаш ли 13-14 години поне.

KOTKATA_17
02-15-2006, 09:33
Tova si e gadni4ko... no ti ne si dlujna da si s nego ako ne go obi4a6 :( obqsni mu tezi ne6ta koito kaza na nas toi ako te obi4a 6te te razbere Uspeh! :smt006

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:19
Гледай филма "Как да разкараш гажето си за 10 дни.." ще ти помогне...просто прави тези грешки.. както те е обикнал така ще те разлиуби..

Pick-up Artist
02-15-2006, 12:59
Sad`Cry`Angry

Правиш голяма глупост и за двама ви. "Доброто", "грижовно" и "обичливо" момче често е безхарактерна овчица която тича край теб без мнение, самочувствие и стабилност. Намери си силен и стабилен секси мъж. Това че се разбирате добре с него - прати го в категорията "мъжка приятелка", той сам се е набутал там. Ако не те разбере, бий му шута.

Мъжът трябва да е силен. Спал съм с момиче като преди това й строших челюстта за здрасти.
Не казвам да търсиш такъв мъж, казвам да намериш мъж с характер и предизвикателност.

Разкарай го по мекия начин. Направи му услуга.

Я,голямо геройство си направил,да.Комплексар такъв.Даже се и хвалиш.Герой голям,няма що.А тази за която говориш явно е някоя мазохистична курва.Явно много си падате по садо-мазото.Ако всички момичета са такива,който си падат по "мъже с характер",значи са ебати мазохистките.Да отбелжа,че съм момче.А между другото ти,садисте имаш ли 13-14 години поне.

Пич,
Благодаря за коментара все пак. Но за думата "комплексар" майната ти.
Не се гордея с това, което споменах. Не съжалявам също. Направих го защото исках. Тя беше емоционално нестабилна и ролята на прекалено лошото момче й хареса.
Да, всички момичета си падат по мъже със силен характер. И нежна душа. Здрава къща, с меки мебели отвътре.
Курви няма. Не ми харесва това че я обиждаш.

Възрастта ми е без значение.

Дано авторката на темата намери някой към когото изпитва чувства, а не да се обвързва с приятелите си.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 19:25
mi edinstveniq savet koito moga da ti dam e da narai6 taka 4e toi da te zareje ili za da go zareje6 bez da razbere 4e ne go obi4ah kato naprimer nakarah nqkoq gotina pr da mu se natiska i da go celune i posle ti da kaje6 4e ne iska6 da si s mom4e koeto te laje i taka 6te znae6 4e ne si go naranila ti a toi sam kato ti e izneveril

RoSsY88
02-20-2006, 19:45
Просто му кажи какво изпитваш към него.Не го лъжи,не го залъгвай...ако продължиш,ще мудадеш надежди,ще се надява повече и още повече ще го заболи.Кажи му какво мислиш и изпитваш към него ама не в чата ам в очите.Айде успех

SummeRLove08
02-20-2006, 20:10
Кофти situation.Кажи му истината и ако наистина те обича,ще се примири.А каква е причината да не го обичаш пак така?
УСПЕХ!

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:16
Ами..по-добре да му признаеш истината , отколкото да го караш да живее в заблуда.По-добре ще е както за него, така и за теб. :?

korn___
02-21-2006, 06:52
prosto mu kaji vsi4ko drug varqnt ima lihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/question.gifvern o 6te mu stane gadno ama to ina4e ...za kakvo 6tqha da budqt jenite ako ne da pravqt gadnohttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/censored2.gif