PDA

View Full Version : Trqbwa t mi syveti,4e 6te po6tureq



[прАсковкА]
02-14-2006, 19:08
Моля ви за съдействие,защото не мога да издържам вече!
Става дума за обстановката в училище, по-точно в класа ми. Не съм скарана с никого, но разбира се има групички в класа. Преди бях в една от групичките,но те започнаха да не ме уважават и аз отидох в една от другите групички. Оттогава старата ми група само едно здрасти ми казва и толкоз. Това обаче не е основният проблем. Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията. Преди, в старата компания, ме възприемаха за такава каквато съм-весела,общителна,забавна... сега в новата повечето смятат,че съм се променила,а не е така! Аз страдам,защото съм си чувствителна,обаче не може да не ми пука,защото тея хора,които са си променили отношението към мен, ми харесват-искам да си възвърнем отношенията! Говорих с тях на тая тема*пряма съм*, те казаха,че разбират,ама все пак си личи,че не ме приемат както преди-и от това се чувствам мн тъпа и безинтересна:*( МОля, помогнете!

Dr. Kazimbutt
02-14-2006, 19:23
Ако не искат да те приемат - няма начин да ги накраш. Пък и не мисля, че толкова трябва да те интересува в коя групичка от класа ти си.

[прАсковкА]
02-14-2006, 19:28
Ami, ne vij sega- men me priemat,zatova kazvam,4e ne sym skarana s nikogo. Dobri sa kym men, priqteli sa mi,no otna4alo,kato bqh v drugata grupa, me priemaha za mn po-vesela ,a sega zaradi tova momi4e sa zanijili mnenieto si za men,a az q poznavam dobre i znam,4e e svqstna. Vypreki vsi4ko mi e mn trudno da priema fakta,4e moje bi prosto ne sa dostaty4no dorasli,za da priemat fakta,4e horata trqbva da se priemat za otdelni li4nosti!

WILD__BOY
02-14-2006, 19:39
Знаеш ли кви са ти проблемите ти:
1. Аватара ти нещо е малък :D
2. Стига с тея групички! Смешни сте момичетата с тва делене на готини и тъпи! В старото даскало беше същото. 3 групи1ки от момичета, а всички момчета бяхме на едно. Много ограничена постъпка. Защо не търсите интересното у другите и сте готови да отхвърлите някой защото околните от противоположния пол не го харесват?!

[прАсковкА]
02-14-2006, 19:41
Знаеш ли кви са ти проблемите ти:
1. Аватара ти нещо е малък :D
2. Стига с тея групички! Смешни сте момичетата с тва делене на готини и тъпи! В старото даскало беше същото. 3 групи1ки от момичета, а всички момчета бяхме на едно. Много ограничена постъпка. Защо не търсите интересното у другите и сте готови да отхвърлите някой защото околните от противоположния пол не го харесват?!
Mi da de! Nali i az tva kazvam:) Vinagi sym polojitelno nastroena, ne sym az vinovna,4e stanaha teq grupi4ki,kazvam si go s pylna ubedenost!!! Oba4e tui,4e az sym osyznala kolko e typo ne gi gree-to ot tqh zavisi! Ne iskat ili ne mogat da se promenqt-postoqnno otdelqt horata, imat golemi predrazsydyci!!

WILD__BOY
02-14-2006, 19:49
Предрасъдиците погубват хората! Трябва да мислиш винаги

[прАсковкА]
02-14-2006, 19:51
Hubu, az tva go znam-ama nqkakyv syvet kak da se spravq s polojenieto???

Sour_Kiss
02-14-2006, 20:24
]Моля ви за съдействие,защото не мога да издържам вече!
Става дума за обстановката в училище, по-точно в класа ми. Не съм скарана с никого, но разбира се има групички в класа. Преди бях в една от групичките,но те започнаха да не ме уважават и аз отидох в една от другите групички. Оттогава старата ми група само едно здрасти ми казва и толкоз. Това обаче не е основният проблем. Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията. Преди, в старата компания, ме възприемаха за такава каквато съм-весела,общителна,забавна... сега в новата повечето смятат,че съм се променила,а не е така! Аз страдам,защото съм си чувствителна,обаче не може да не ми пука,защото тея хора,които са си променили отношението към мен, ми харесват-искам да си възвърнем отношенията! Говорих с тях на тая тема*пряма съм*, те казаха,че разбират,ама все пак си личи,че не ме приемат както преди-и от това се чувствам мн тъпа и безинтересна:*( МОля, помогнете!
Ами защо не намериш друга група, т.е 3-та или просто да поговориш с момчетата, да видиш защо реагират по този начин?Докажи им че не си се променила, покажи им че си същата и може би, всичко ще е както преди!
имаш и още 1 избор..да намериш хора, които наистина им пука за тебе, и не биха те изоставили, както направиха те..
Съжалявам, че бях толкова пряма :oops:

strange__
02-14-2006, 20:25
]Моля ви за съдействие,защото не мога да издържам вече!
Става дума за обстановката в училище, по-точно в класа ми. Не съм скарана с никого, но разбира се има групички в класа. Преди бях в една от групичките,но те започнаха да не ме уважават и аз отидох в една от другите групички. Оттогава старата ми група само едно здрасти ми казва и толкоз. Това обаче не е основният проблем. Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията. Преди, в старата компания, ме възприемаха за такава каквато съм-весела,общителна,забавна... сега в новата повечето смятат,че съм се променила,а не е така! Аз страдам,защото съм си чувствителна,обаче не може да не ми пука,защото тея хора,които са си променили отношението към мен, ми харесват-искам да си възвърнем отношенията! Говорих с тях на тая тема*пряма съм*, те казаха,че разбират,ама все пак си личи,че не ме приемат както преди-и от това се чувствам мн тъпа и безинтересна:*( МОля, помогнете!
Чувастваш се безинтересна :shock: хах..споко бе кви са тея глупости?!Групи на сякъде има,няма зн колко е глупаво,те са факт :!: Но да не те приемат само,защото контактуваш с други хора....хмм ограничено мислене :wink: Просто им докажи,че ти си си същият весел и забавен човек и таак :D

Sour_Kiss
02-14-2006, 20:46
2. Стига с тея групички! Смешни сте момичетата с тва делене на готини и тъпи! В старото даскало беше същото. 3 групи1ки от момичета, а всички момчета бяхме на едно. Много ограничена постъпка. Защо не търсите интересното у другите и сте готови да отхвърлите някой защото околните от противоположния пол не го харесват?!
Да, подкрепям те, но не мисля че тя сама ще може да оправи това..а и тя самата каза, че приятелките й не я слушат!!

teenkopele
02-14-2006, 21:10
Ако не искат да те приемат - няма начин да ги накраш. Пък и не мисля, че толкова трябва да те интересува в коя групичка от класа ти си.

...и аз така мисля. :) :wink:

WILD__BOY
02-15-2006, 06:17
Хм .. шибано е когато трябва да променяш неща независещи от теб :( А момчетата как са? Ако не се делят и те кефят движи с тях :)

02-15-2006, 19:39
Dam , mom4etata sa si zaedno-qvno imam misleneto na mom4e :P I az ne sym iskala da se delq :), 6te dvija pove4e s tqh, pyk da vidim :)
No ne6tata sa mnogo otnositelni...moje da im haresa, 4e dvija s tqh,no moje i to4no tova da e lo6 podhod: da se oteg4at ot men...
Abe, hora, prosto ima edno momi4e ot klasa mi ,koeto nikoi ne haresva,zaaradi pri4inite: 4e nqma sobstveno mennie, 4e vinagi e s dejurna usmivka na bezizraznoto si lice i za6toto e mn dosadna i se vre navsqkyde. Ponqkoga me e strah da ne stane sy6toto s men. Az ne prili4am na tova momi4e,no ponqkoga i az ne si izkazvam mnenieto-prosto za6toto ne iskam. Ili sym mnogo usmihnata, kato tva momi4e,ama se 4uvstvam hubavo i si se usmihvam! Nqma ni6to lo6o v tova...prosto ponqkoga si mislq,4e zapo4vam da prili4am na tva momi4e v tehnite o4i i me e strah da ne me othvyrlqt...:(
Znam,4e vsi4ko opira do samo4uvstvieto,ama qvno mi e dosta malko moeto...ne qvno,ami si e fakt...

[прАсковкА]
02-15-2006, 19:41
tui poslednoto bqh az :mrgreen: :oops:

BB
02-16-2006, 18:23
Прасковке, 1во пиши с бг букви; 2ро твоят проблем е че искаш всички да те харесват и прекалено много те е грижа за чуждото мнение! Не е възможно всички да те харесват, а колкото по-скоро спреш да се тормозиш за това какво другите мислят за теб, толкова по-добре!

Frau_Hess
02-17-2006, 12:23
]Моля ви за съдействие,защото не мога да издържам вече!
Става дума за обстановката в училище, по-точно в класа ми. Не съм скарана с никого, но разбира се има групички в класа. Преди бях в една от групичките,но те започнаха да не ме уважават и аз отидох в една от другите групички. Оттогава старата ми група само едно здрасти ми казва и толкоз. Това обаче не е основният проблем. Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията. Преди, в старата компания, ме възприемаха за такава каквато съм-весела,общителна,забавна... сега в новата повечето смятат,че съм се променила,а не е така! Аз страдам,защото съм си чувствителна,обаче не може да не ми пука,защото тея хора,които са си променили отношението към мен, ми харесват-искам да си възвърнем отношенията! Говорих с тях на тая тема*пряма съм*, те казаха,че разбират,ама все пак си личи,че не ме приемат както преди-и от това се чувствам мн тъпа и безинтересна:*( МОля, помогнете!

Мила Прасковке,

не се тревожи. Истинските ти приятели, винаги ще те приемат! Може би на старите ти приятелки, не им е много приятно, че си ги напуснала. Може би има нещо неизяснено и недоразбрано от двете страни и трябва да си поговорите. Щом харесваш новата си приятелка и ти е мъчно за старите, защо вместо да се опитваш да угодиш на всички/ което вярвай е невъзможно/ не се опиташ да ги сприятелиш помежду им? В този смисъл, да им помогнеш да видят, че тя е хубаво момиче и че може всички да сте приятели. Бъди търпелива и знай, че един ден ще се смеете на тези истории. В моя клас се случваше същото, но с много от момичетата и момчетата си останахме истински приятели и до днес.Ти си умно момиче и си надрасла своите връстници. Може би ти си този посланик на добрата воля, който ще ги научи да опознават хората и да бъдат благосклонни преди да ги делят?

Защо не си организирате празненство където да се съберете целия клас и да разчупите ледовете?

Търпение и Успех!

piFka_LP
02-18-2006, 15:26
твоят проблем е че искаш всички да те харесват и прекалено много те е грижа за чуждото мнение! Не е възможно всички да те харесват, а колкото по-скоро спреш да се тормозиш за това какво другите мислят за теб, толкова по-добре!
da naistina vse nqkoi 6te se nameri da ne te haresva nemoje vsi4ki da te haresvat po4ti vuv s4i4ki klasove ima takiva glupi4ki razdelemi momi4eta otvoreni i tupi apuk mom4etata vinagi sa edna grupa opitai se da nemisli6 za 4ujdoto mnenie

terry
02-18-2006, 17:36
твоят проблем е че искаш всички да те харесват и прекалено много те е грижа за чуждото мнение! Не е възможно всички да те харесват, а колкото по-скоро спреш да се тормозиш за това какво другите мислят за теб, толкова по-добре!
da naistina vse nqkoi 6te se nameri da ne te haresva nemoje vsi4ki da te haresvat po4ti vuv s4i4ki klasove ima takiva glupi4ki razdelemi momi4eta otvoreni i tupi apuk mom4etata vinagi sa edna grupa opitai se da nemisli6 za 4ujdoto mnenie napulno sam suglasna s vas!!!razberi nikoi ne e haresvan ot vsi4ki vseki si ima taka nare4enite "vragove" i ti ni6to ne moge6 da napravi6 po vaprosa.da ne ti puka kavo mislqt drugite vajno e kakvo misli6 ti :wink:

sexy_macka
02-18-2006, 18:04
spore dmen nqma smisl ot tfa delenie no shtom veche si se otdelila,pri koito ti e po-dobre,koito te uvajavt TAM BUDI,a ne otivai tam deto sa "izvestnite,gotinite,otforenite" ili pri tezi,koito gi harefat poveche momchetata !!!

[прАсковкА]
02-18-2006, 18:51
spore dmen nqma smisl ot tfa delenie no shtom veche si se otdelila,pri koito ti e po-dobre,koito te uvajavt TAM BUDI,a ne otivai tam deto sa "izvestnite,gotinite,otforenite" ili pri tezi,koito gi harefat poveche momchetata !!!
ama az ne sym se otdelqla

no_martyr_f
02-18-2006, 20:14
Защо се чувстваш "тъпа и безинтересна"? Защото някаква "групичка" хора вече не те одобрява или не те одобрява толкова явно, както преди? И то заради отношенията ти с друг човек, в случая това момиче?...Изборът е твой, с кого да контактуваш и в коя групичка да бъдеш, ако въобще е нужно да бъдеш в групичка. Била съм в такава ситуация, всъщност все още съм, само че съм в ролята на това момиче, което не могат да приемат както приемат другите. От тази гледна точка мога да ти кажа, че след като даже си говорила с тях по въпроса и те пак се държат особено, не си струва да се опитваш да ги впечатлиш по някакъв начин или да спечелиш доверието им. Аз лично не виждам логична причина да се държат така, след като твърдиш, че не си се променила като държание и че единствената промяна е общуването с това момиче. Разбира се, аз не знам каква е цялата история :D Просто моят личен опит е такъв. Да си в ролята на момичето с по-освободено държание, в случая, не е лека. Ако ти е приятно да си говориш с това момиче - не се притеснявай от мнението на твоята "групичка". Ако държат на теб, няма да ти казват, че "разбират" и пак да се отнасят по същия начин...това е според мен, разбира се, ти ги познаваш най-добре :D

ht_7j
02-18-2006, 20:59
Nameri si druga kompaniq. Shtom ne mogat da te otzenqt, ne sa za teb. A zashto trqbva izobshto da si v kompaniq???? Kakvi sa tezi deleniq....az ako bqh na tvoe mqsto, na vsichki shtq da im teglq chertata.

white_chik
02-19-2006, 08:44
az ne razbrah kvo imat mom4eta protiv tva momi4e ot tvoqta grupi4ka i 6to vi slgata si4ki pod ob6t znamenatel.A i 6to tolko ti puka za tqhnoto mnenie.Te li sa edinstvenite svestni v daskaloto???Nameri si drugi koito 6e ti se kefat zaradi samata teb a ne zaradi kompaniqta v koqto si :-k

expl0de
02-19-2006, 22:32
]Моля ви за съдействие,защото не мога да издържам вече!
Става дума за обстановката в училище, по-точно в класа ми. Не съм скарана с никого, но разбира се има групички в класа. Преди бях в една от групичките,но те започнаха да не ме уважават и аз отидох в една от другите групички. Оттогава старата ми група само едно здрасти ми казва и толкоз. Това обаче не е основният проблем. Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията. Преди, в старата компания, ме възприемаха за такава каквато съм-весела,общителна,забавна... сега в новата повечето смятат,че съм се променила,а не е така! Аз страдам,защото съм си чувствителна,обаче не може да не ми пука,защото тея хора,които са си променили отношението към мен, ми харесват-искам да си възвърнем отношенията! Говорих с тях на тая тема*пряма съм*, те казаха,че разбират,ама все пак си личи,че не ме приемат както преди-и от това се чувствам мн тъпа и безинтересна:*( МОля, помогнете!Общо взето си станала някаква общачка според тях,споко,дори и да е така да не ти пука,важното е да си гледаш интересите.

korn___
02-19-2006, 22:42
znae6 li ... edno vreme v klasa mi ima6e edna tesna grupa ot 4 4oveka s koito ob6tuvah sled tova nai to4niq i pe4en 4ovek napusna daskaloto mi si4ko se raspadna ... sa celiq mi klas po4ti celiq de ... me mrazi dosta seriozno i sus 4ast ot tqh 6te raz4istvam setki i kruv 6te se lee no ne tva e vuprosa ... prosto im tegli 1 maina kato ne te vuspriemat emi ... te gubqt nali ?ti si ima6 i drugi priqteli nali ? nedei da se zanimava6 sus hora koito ne te vuspriemat takava kakvato si si !ot li4en opit ti go kazvam....

(-o-)
03-01-2006, 11:15
[npAckoBkA], Adi, ti si adski gotin 4ovek i nqma za kakvo da se pritresnqva6... moje bi se se6ta6 koq s1m az,a :lol: no..never mind. Znae6 kakvo e polojenieto v klasa i az adski mnogo stradam,no...stiga za men. Pi6i si v temata,molq te,moje da obmenim ne6to..

(-o-)
03-01-2006, 11:23
lele,samo silno se nadqvam onova momi4e,koeto si opisala da ne s1m az

[прАсковкА]
03-01-2006, 18:23
(-o-), първо, не съм Adi- объркала си се :lol:
Мислиш ме за някоя друга :roll:Преди в сигнатурата си имах АДИ:),което значи "айде" :lol: , а не е име. Може затва да си се объркала.
И един съвет----не споменавай имена в такива форуми,защото може да се получат недоразумения! Някой да помисли,че аз съм еди си коя, да прочете и въобще...казвам ти го от личен опит-в кефче така бях пуснала една тема с едно единствено име и се разбра... :evil: :lol: :lol:

cvety_i_bebeto
03-01-2006, 20:11
Ако не искат да те приемат - няма начин да ги накраш. Пък и не мисля, че толкова трябва да те интересува в коя групичка от класа ти си.

dam taka e................

(-o-)
03-02-2006, 07:50
Истинското ми притеснение е,че в моята компания има едно момиче,което е малко по-осовободено по държание и момичетата й завиждат,а момчетата не могат да я приемат-откакто съм в нейната компания и към мен са се променили отнпшенията.
Mili4ka,a az si misleh,4e "HORATA S MNENIE" ne se interesuvat ot tova,koeto tebe sega te v1lnuva...,za6toto v kraina smetka vie bi trqbvalo da d1rjite edna na druga i vsi4ko ostanalo da e na zaden plan-ne moje nqkoi da ne te haresva,zaradi drug-pri4inata vinagi se krie v samata teb,a tova s kogo se dviji6-ti sama si go re6ava6,taka 4e i posledstviqta ti si gi nosi6..Vsi4ko zavisi edinstveno ot teb i ne moje6 da obvinqva6 kompaniqta si,zaradi sobstvenite si gre6ki. Ne me poznava6,mila,taka 4e molq te pove4e ne si davai ocenkata..

(-o-)
03-02-2006, 08:50
Drugoto,koeto mi pravi vpe4atlenie e,4e s tebe vinagi samo se zasi4ame v Internet prostranstvoto-6to nai-nakraq ne si kajem vsi4ko v o4ite... !? Vse intrigi,spletni,a ni6to realno...e to pisva...

[прАсковкА]
03-02-2006, 19:56
Drugoto,koeto mi pravi vpe4atlenie e,4e s tebe vinagi samo se zasi4ame v Internet prostranstvoto-6to nai-nakraq ne si kajem vsi4ko v o4ite... !? Vse intrigi,spletni,a ni6to realno...e to pisva...
Kazah ti ve4e: BYRKA6 ME S NQKOI DRUG! Prestani!

favor_91
03-13-2006, 22:38
zaebi 1ta grupi4ka i hodi pri drugata :)

babYyYyY
03-14-2006, 12:13
zaebi 1ta grupi4ka i hodi pri drugata Smile LELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE kolko lesno go kaza samo
ti taka li si smenq6 kompaniite prez den prez dva samo 6toto nqkoi si ne te haresval..haha abe q zemi se useti ;) moqt savet e da ne ti dreme,te 6te te haresvat tolkova,kolkoto ti samata se haresva6,spri da misli6 za tqhnoto mnenie i si jivei jivota,radvai se na tova,koeto ima6..aide upseh ;)

03-14-2006, 15:53
v moq klas sashto ima grupichki ot momui4eta i vsi4ki mom4eta sa si zaedno.Az sbm momiche ,no ne sbm 4ast ot nikoq ot grupichkite.Imam si edna "priqtelka" s koqto sedq na china i s tova se iz4erpvam otnosno momi4etata.Prez mejdu4asiqta proso sbm s mom4etata.Taka 4e ako vse pak darjish da si 4adst ot grupichkite,nameri SVOQTA GRUPICHKA-TAZI KOQTO 6TE TE NAKARA DA SE 4UVSTVASH DOBRE!I tbi kato ve4e mi pisna da povtarqm dumata "grupichka" 6te se otteglq i 6te ti pojelaq kasmet :wink:

[прАсковкА]
03-17-2006, 22:13
Мерси на всички! :mrgreen:
Гледам да прилагам съветите,само дето сега стават едни обърквации...едно от момичетата,с които се разбирам,ще се мести в друга гимназия. Родителите й не искат да остава в класа, щото и влияел зле.
Сега се чувствам много гадно :shock: