PDA

View Full Version : Moderated: Какви момичета харесвате на ръст и кльощави или..



MorTi6a
02-14-2006, 19:36
abe iskam da popitam kakvi momi4eta haresvate na rast smisal po visoki4ki ili kam 160-165 iii sa6to klio6tavi ili po zakragleni :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

02-14-2006, 19:44
160-170, 50-60 kilograma :)

uni krasivi i privlekatelni :)

strange__
02-14-2006, 20:14
А,аз само да попитам вие като ходите по улицата си носите сантиметър и кантар или как?! :shock: хаха...сичко си зависи от човека(няма зн дали е момче или момиче),а не от тва колко е висок и колко тежи,но нз де аз съм момиче и не разбирам :lol: :wink:

sexy_macka
02-14-2006, 20:20
strange__ Пуснато на: 15.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

А,аз само да попитам вие като ходите по улицата си носите сантиметър и кантар или как?! хаха...сичко си зависи от човека(няма зн дали е момче или момиче),а не от тва колко е висок и колко тежи,но нз де аз съм момиче и не разбирам

xaxa da,nqma da e zle da otgovorite na toq vupros,momcheta....
as ne sm 160,50kg,rusa kosa,sini ochi i nz si kfo(deto povecheto momcheta iskat) as sm s kest kosa,kafqvi ochi 157sm i 43kg puk mn me haresfat...spred men visochinata i tegloto imat nai-malko znachenie ... :lol:

lainagovna
02-14-2006, 20:28
има ли значение?



@Ogonek I Cooh + Nicky Danev at clubSCREAM.avi

piFka_LP
02-14-2006, 20:31
e nema budat nekfi klu6tavi deto si gubqt drehite po putq 6tot sa Mn slabi be nekade okolo 45-50 kg 160-165

Pick-up Artist
02-14-2006, 20:35
Авторке,

харесвам (а почти всеки ден заговарям ново момиче) добре поддържана, слабичка жена с излъчване. Но не може нищо да ме отблъсне толкова бързо, колкото комплексите й.

Като например "добре ли изглеждам, той харесва ли ме, трябва ли да съм руса".

Първо, поддържай се, второ, избави се от комплексите си, които прозират във въпроса на тази тема. Ще усетиш колко си харесвана по погледите и отношението.

Успех и вяра, малката ;)

sheherezada
02-14-2006, 20:47
Авторке,

харесвам (а почти всеки ден заговарям ново момиче) добре поддържана, слабичка жена с излъчване. Но не може нищо да ме отблъсне толкова бързо, колкото комплексите й.

Като например "добре ли изглеждам, той харесва ли ме, трябва ли да съм руса".

Първо, поддържай се, второ, избави се от комплексите си, които прозират във въпроса на тази тема. Ще усетиш колко си харесвана по погледите и отношението.

Успех и вяра, малката ;)

Шапка ти свалям за мнението.Мн правилно какзано =D> =D>

MorTi6a
02-14-2006, 21:29
ne sa kompleksi prosto mi e interesno kakvo vi e mnenieto

`Death`Whore`
02-14-2006, 21:38
Некльощави, недебели, с нежно лице, по-височки.

InHell
02-15-2006, 23:05
170 и нагоре, на килограми около 55-57. Минималните покриващи дървета не мога да ги понасям.

rowzz
02-16-2006, 11:31
не съм мерил.

teenkopele
02-16-2006, 12:01
Мисля,че това да си избираш момиче по ръста и теглото е супер тъпо. \:D/ :lol:
Какво, ако примерно момичето не е от най-високите няма да излезете с нея?!? :smt005

angel4eto_666
02-17-2006, 20:05
аз съм 170см и 50кг със зелени очи ,но моите приателки с нищо не ми отстапват така че няма много голямо значение как изглеждаш

ziky
02-17-2006, 20:07
За мен поне няма значение ръст тегло малко по пълна или незнам си кво...тва за тия неща не е виновна тя е освен ако не е някоя свиня дет са тъпчи през 5 секунди с понички!важното е да има чуства и взаимно разбирателство :)

machoka
02-17-2006, 20:12
Хайде пак започнахме като че ли да избираме надуваеми кукли, а да не говорим за живи човешки същества, изтъкани от нерви и чувства :shock:

По-субективни елементи в това отношение няма. Тресне ли те любовта, и 40 и 240 килограма да тежи, няма да ти излезе от съзнанието и ден и нощ.

А квалификациите ви на повечето са повече от недопустими и обидни към момичетата. Това да не е парче месо, че ще го мериш на кило? :-$

Замълчете и не се излагайте така.

Човечето
02-17-2006, 20:23
Не мога да разбера хората, които казват аз харесвам еди колко си високи момичета, с еди кви си очи, еди ква коса и т.н. (същото за момичетата - мускули и т.н.)! Да не би да се влюбваме по каталог??!

Аз постоянно си нося кантари и метър с мене, за да проверявам дали момичето отговаря на изискванията ми и а малко да е мръднала от мойте параметри я режа! :smt082 :smt082 :smt082

Точно тези комплекси пречат на много хора! Забравете комплексите - ТЕ ПРЕЧАТ!!!

До авторката - от това което си написала изглежда че теб те притеснява ръста и това колко си закръглена!?! Да не ти пука! Просто се грижи да имаш хубаво излъчване, приятен характер и всичко ще е точно! Сигурен съм, че човекът който ще те хареса изобщо няма да обръща внимание на това колко си висока или колко тежиш! СПОКО!

ziky
02-17-2006, 20:26
Не мога да разбера хората, които казват аз харесвам еди колко си високи момичета, с еди кви си очи, еди ква коса и т.н. (същото за момичетата - мускули и т.н.)! Да не би да се влюбваме по каталог??!

Аз постоянно си нося кантари и метър с мене, за да проверявам дали момичето отговаря на изискванията ми и а малко да е мръднала от мойте параметри я режа! :smt082 :smt082 :smt082

Точно тези комплекси пречат на много хора! Забравете комплексите - ТЕ ПРЕЧАТ!!!

До авторката - от това което си написала изглежда че теб те притеснява ръста и това колко си закръглена!?! Да не ти пука! Просто се грижи да имаш хубаво излъчване, приятен характер и всичко ще е точно! Сигурен съм, че човекът който ще те хареса изобщо няма да обръща внимание на това колко си висока или колко тежиш! СПОКО!

All true on one place!!! :)

InHell
02-17-2006, 20:38
@ machoka

Ами ако не покрива поне някои от критериите ти за това "що е то привлекателно момиче", няма да те тресне.

Ниските не ме кефят, не казвам че не са хубави или нещо друго, просто това са ми предпочитанията. И определено много мразя да се навеждам когато се целуваме.

machoka
02-17-2006, 20:40
@ machoka

Ами ако не покрива поне някои от критериите ти за това "що е то привлекателно момиче", няма да те тресне.

Ниските не ме кефят, не казвам че не са хубави или нещо друго, просто това са ми предпочитанията. И определено много мразя да се навеждам когато се целуваме.

Там е въпроса, че нямам 'критерий'. Имаш ли такива - създаваш си клетка, в която ограничаваш любовта и я вместваш в това определено пространство.

sexy_macka
02-17-2006, 20:40
InHell Пуснато на: 18.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

@ machoka

Ами ако не покрива поне някои от критериите ти за това "що е то привлекателно момиче", няма да те тресне.

Ниските не ме кефят, не казвам че не са хубави или нещо друго, просто това са ми предпочитанията. И определено много мразя да се навеждам когато се целуваме.


samo da ti kaja che povechete niska sa mn po-sexy ot nekfi jirafi...
as sm niska,a puk ima milioni momcheta,deto iskat da sa s men...
taf nqma znachenie...

`Death`Whore`
02-17-2006, 20:43
И когато видят колко ти е високо самочувствието, те зарязват.

InHell
02-17-2006, 21:19
samo da ti kaja che povechete niska sa mn po-sexy ot nekfi jirafi...
as sm niska,a puk ima milioni momcheta,deto iskat da sa s men...
taf nqma znachenie...

Ама знаеш ли как ми дреме на достойнството колко те харесвали - като не ми хванеш окото (както подчертах и натъртих, харесвам по-високи момичета - оставям на страна че съм 190 см.) ми е `се тая колко си хубава и колко те харесвали. А ако ти липсва и едно специфично излъчване което не всяка го притежава - познай. Не ме припознавай с някой който не подбира. Предпочитам качеството пред количеството. Пък и живеем в свободна (уж) страна - всеки си има право на мнение, предпочитания и т.н. - това е моето.

Относно жирафите - много смешно ми става като гледам влажните погледи на мъжете когато влезем в някой клуб с приятелката ми, или когато вървим по улицата почти всеки като ни подминава и хооооп, завърта очичките.

Peace, и по-полека със самочувствието, че падането по дупе от високо боли!

EDIT: въпреки че съм използвал думата "момичета", въщност си падам по жени, а не по момичета.

EDIT_2: избрал съм да си имам клетка. Иначе рискувам да пострадам.

ziky
02-17-2006, 21:24
samo da ti kaja che povechete niska sa mn po-sexy ot nekfi jirafi...
as sm niska,a puk ima milioni momcheta,deto iskat da sa s men...
taf nqma znachenie...


Точно щото секи има право на мнение и сме в свободна държава тя си исказва нейното тва е !Дали е хубаво или не нейно си е ;)

gia_bs
02-17-2006, 21:34
има ли значение?



е явно има :smt017 ...сякаш си избирате кукла " Моля нека е руса, слаба и със сгъващи ръце..." Хм...ами кво да ви кажа...външния вид е до момент...и според мен няма кои знае какво значение как изглеждаш...Не казвам да се занемарите и да станете сини китове или обратното анорексички..просто казвам че ако си с 2-3 кила под или над нормата , но определено грабват окото... ВСИЧКО Е КОМПЛЕКСНО... и външния вид не е всичко....

lainagovna
02-17-2006, 22:45
" Моля нека е руса, слаба и със сгъващи ръце..." няма да ти казвам каво си представих :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044



@Future Prophecies-417

moni4ka
02-25-2006, 15:08
Дали е кльощава или закръглена няма значение.. дори и да е с префектно тяло... ако няма нищо в главата.Но аз лично не бих си позволила на тази възраст да се позакръгля .... повечко..!

angel4eto_666
02-26-2006, 11:21
относно ниските моми4ета ,макар аз да не сам такава ,наистина доста от тях са много надути сигурно получават комплекс за малоценност заради височината си, ама да го дават по полека с високомерието 6тото от високо се пада лесно ( но доста от приятелките ми са ниски,но поне не са надувки без покритие)

`Death`Whore`
02-26-2006, 11:24
Вие сте наистина глупави! От къде решихте всъщност, че едно момиче може да се надуе от това, че завижда на някоя, защото е 10 сантиметра по-висока или има 5 сантиметра по-голяма гръдна обиколка?

nqma zna4enie
02-26-2006, 12:17
Вие сте наистина глупави! От къде решихте всъщност, че едно момиче може да се надуе от това, че завижда на някоя, защото е 10 сантиметра по-висока или има 5 сантиметра по-голяма гръдна обиколка?
Това наистина са пълни глупости!
сега за това какви момичета предпочитаме?
еми аз лично нямам точно определени предпочитания към това дали едно момиче трябва да е многослабо и незнам си там колко см. високои т.н.
всичко си зависи от човека аз лично познавам много момичета които са малко по-пълнички от нормалното и сме си много добри приятели!
Това е което мисля по въпроса за момичетата всичко си зависи отт човека

Wild Girl
02-26-2006, 15:27
Ако срещнете момиче, което действително да ви харесва по характер, няма да обърнете внимание на това колко е висока и колко тежи, сигурна съм.

favor_91
02-27-2006, 08:41
emi da ne sa po visoki ot men....6toto 6te mi e trudno pri celuvkite :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a i da ne sa mn klio6tavi :P

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-27-2006, 08:44
mi mene me kefat po niskite hora nz 6to ma ne nekfi edin metar ot zemqta mi kam 150-160 sm i da ne sa nekfi mmn debeli mi normalni no spored mene tva ne e ot golqmo zna4ene vajnoto e kakvo ima v sarceto na edin 4ovek za da precenih dali moje da ima6 vzaimotno6eniq s nego :wink:

Mem0reX
02-27-2006, 10:24
nansi !!!! tfa go priemam za li4na obida !

ATAKABG
02-28-2006, 04:50
Харесвам сладки момичета. По-мили,мънички и нежни...абе сладки е най-точното определение. :wink:

sladkoto_Eli
02-28-2006, 20:10
nai-malko 170, da ne e debelak,no i da ne e mn slab.I sus sigurnost da e pone malko simpati4en

sladkoto_Eli
02-28-2006, 20:12
tova za mom4e.za momi4e ne znam

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 21:55
Авторке,

харесвам (а почти всеки ден заговарям ново момиче) добре поддържана, слабичка жена с излъчване. Но не може нищо да ме отблъсне толкова бързо, колкото комплексите й.

Като например "добре ли изглеждам, той харесва ли ме, трябва ли да съм руса".

Първо, поддържай се, второ, избави се от комплексите си, които прозират във въпроса на тази тема. Ще усетиш колко си харесвана по погледите и отношението.

Успех и вяра, малката ;)

to4no taka....nai-dobroro mnenie...