PDA

View Full Version : Kak da go nakaram da mi povqrva?



mnoo_qka_macka
02-14-2006, 21:33
Zdr all,zna4i problema mi e sledniq:
Hodq s edno mom4e ot okolo 1 mesec i do tuk vsi4ko mejdu nas varve6e super,dokato ne se namesi edin negov priqtel.S negoviqt priqtel se mrazime i postoqnno se karame i vednaj v chata toi me zapla6i 4e 6te mi napravi mrasno az ne mu povqrvah no eto 4e toi e govoril seriozno,kazal e na priqtelqt mi 4e mu izneverqvam i govorq lo6i ne6ta zad garba mu,a te dvamata sa uj mn dobri priqteli i si vqrvat.Opitvah se po kakvi li ne na4ini da mu obqsna na priqtelqt mi 4e sa go izlugali no toi ne mi vqrva i mi otgovarq"Nedei da govori6 taka za priqtelite mi za6toto izob6to ne gi poznava6",pra6tah mu hilqdi smsi v chata mu pisah no ni6to,kogato mu se obajdam toi ne mi vdiga i na men mi e adski kofti,za6toto az naistina mn go obi4am i ne iskam da go zagubq samo zaradi nqkakav si hlapak,za6toto negoviqt priqtel naistina mnoo tupo postapi i ne moga da pozvolq da se razdelime zaradi nqkakva si luja!
Kajete mi kak da go nakaram da mi povqrva pls!!!
10x predvaritelno

WILD__BOY
02-14-2006, 21:37
Опа интриганти :D

Тъпи сте хора! Може ли да го оставиш да повярва на лъжи? И може ли той да е толко наивен да вярва насляпо? На колко сте? 10? 11? Дръжте се като големи хора! И гаджето ти не може да е средство за разправа между теб и приятеля му!

Mnoo_qka_macka
02-14-2006, 21:42
Mi ne sme na 10-11,az sam na 15 a toi e na 19 :)

WILD__BOY
02-14-2006, 21:52
Mi ne sme na 10-11,az sam na 15 a toi e na 19 :)

О господи.. аве мани - намери го и говори с него и с приятеля му. Тримацата и един S&W и ще се разберете!

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:24
Скъпа ами помисли малко затова си има ЛОГОВЕ в мирката.. ПРОСТО НАМЕРИ ТОЗИ ЛОГ В КОЙТО ОНЯ ТЕ Е ЗАПЛАШИЛ РАЗПЕЧАТАЙ ГО И ГО ДАИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ ТОЛКОВА Е ПРОСТО... ](*,)

sexy_macka
02-15-2006, 12:49
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 15.02.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Скъпа ами помисли малко затова си има ЛОГОВЕ в мирката.. ПРОСТО НАМЕРИ ТОЗИ ЛОГ В КОЙТО ОНЯ ТЕ Е ЗАПЛАШИЛ РАЗПЕЧАТАЙ ГО И ГО ДАИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ ТОЛКОВА Е ПРОСТО...

dam,nqma da e zle da q poslushash...
YcneX,dano se opravite :wink:

He3HauKa
02-15-2006, 14:30
I az si mislq che nai umnoto koeto mojesh da napraish e da mu pokajesh loga :-k

[C][S][K][A]
02-15-2006, 14:33
Пък ако не можеш напраиш лог кажи си ник-а и неговия по кое време сте си писали мноу сам добър в правенвто на логов аГЪАГХх даже един го изкарахме педал :)от даскалу

IKisseDAGirL
02-15-2006, 15:32
Скъпа ами помисли малко затова си има ЛОГОВЕ в мирката.. ПРОСТО НАМЕРИ ТОЗИ ЛОГ В КОЙТО ОНЯ ТЕ Е ЗАПЛАШИЛ РАЗПЕЧАТАЙ ГО И ГО ДАИ НА ПРИЯТЕЛЯ СИ ТОЛКОВА Е ПРОСТО... ](*,)
тва е решението..