PDA

View Full Version : Може ли да са опасни енергиините напитки



lainagovna
02-15-2006, 05:41
чувал съм че може да се колабира. и после в болници и те такива. вярно ли е? имайте предвид че не говоря да изпиете едно две шишенца като ви се спи та да се събудите. не. имам предвид едно две шишенца и да започнете много активно да спортувате

RoyTheReaper
02-15-2006, 06:38
mogat da sa opasni za hora koito ima6 neponosimost kam kofein, taurin, zahar i drugite sastavki. predpolagam 4e ako si visoko kruvno ne e prepora4itelno da pie6.

Master_88
02-15-2006, 08:00
И ако са в наднормено количество

lainagovna
02-15-2006, 15:12
извинявам се но забравих да кажа: повечето говорите (все още не съм прочел всички постове) за пиене на енергиини напитки примерно при умора. а аз се чудя ако изпия едно такова и след това започна хипер активно физическо действие, като например някаква много бърза гимнастика, скачане, или още по добър пример... дръм енд бейс парти... знаете там как е. затова се чудя дали може да се стигне до колабиране

Oyamoto
02-15-2006, 15:15
Вредни са, особено ако ги пиеш в много уморено състояние. Един приятел беше получил няква сърдечна криза като ги пиеше по 5-6 и вече си има хроничен проблем със сърцето и лекарите му забраняват редбули.

02-15-2006, 16:18
Зависи за какви говорим. Ако става въпрос за кафе - да! Ако прекалиш кръвното ти се покачва, а това не е поезно!
А за напитки от сорта на "редбулл"- те са като лимонада! :wink:

02-16-2006, 01:06
Tova e otnositelno... zna4i ima si celi programi za otslabvane po fitnes zalite, pri koito se nablqga na KAFE, MNOGO VODA i Energiinite Napitki. I Clenbuterol nai-otgore ako si zapalen. Taka 4e ako izdarji6 na edin 8-sedmi4en cikal za otslabvane, edva li 6te ima6 problem s energiinite napitki!

Oyamoto
02-16-2006, 01:10
Вие май не ми проетохте мнението. И тва с кафето и клебутерола не знам в коя фитнес зала го преподават ама са направо за затвора, хора не се връзвайте на шарлатани! Тренирайте здравословно и натурално.

RoyTheReaper
02-16-2006, 09:53
извинявам се но забравих да кажа: повечето говорите (все още не съм прочел всички постове) за пиене на енергиини напитки примерно при умора. а аз се чудя ако изпия едно такова и след това започна хипер активно физическо действие, като например някаква много бърза гимнастика, скачане, или още по добър пример... дръм енд бейс парти... знаете там как е. затова се чудя дали може да се стигне до колабиране

energiinite vdigat kruvnoto nalqgane. fizi4eskata aktivnost su6to go vdiga. taka 4e ne biva da go pravi6 ako ima6 visoko kruvno ili problemi sas sarceto. ako ne znae6 dali ima6 takiva problemi, proveri dali v semeistvoto nqma takiva: ba6ta, dqdo i t.n.

ako si s nisko kruvno predpolagam nqma da ima problem no vse pak vnimavai.

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 20:11
ми то със сичко като прекалиш е опасно.. един прияетл за малко да ми умре в ръцете това лято.. пил сироп за отваряне на дробовете и после понеже имало промоция на редбул в диското изпил 4,5 и щеше да пукне сърцето му се разби...

e4o
02-17-2006, 10:26
ako izpie6 mnogo i kamo li ako gi pie6 s alkohol stava zle polojenieto :!:

02-17-2006, 13:08
де да знам не ми се вярва...
аз на тфа последното парти дето ходих...
преди него изпих..колко беше
2-3 от тия..пауър хорс и още някфо там
и после си се размазах на партито нищо не ми стана..

ивет
02-20-2007, 08:12
аз миналата седмица колабирах,но бях в цикъл,а и спазвах диета от една година.Вчера отново колабирах,но много по леко отколкото миналият четвъртък.

ProstoAz
02-20-2007, 17:28
Темата е стара!