PDA

View Full Version : Всичко си има край....



Destructive
02-15-2006, 07:05
Как бързо изминаха тези 2 години и 7 месеца...така неусетно и като всяко нещо и любовта си има край!За мен той настъпи миналата седмица...Седнахме,поговори хме и решихме че ще е по-добре да се разделим :cry: Любовта прерасна в приятелство,но защо тогава боли и ми липсва.... :smt022 Въпреки това мисля че ще е за добро :roll: ...(имах нужда да си излея болката някъде,ако искате не пишете нищо!) :(

VukeHceTy
02-15-2006, 09:03
milichka samo da ti kaja che priqtelstvo mejdu momiche i momche vinagi boli..razbiram kak se chustvash zashtoto znam kakvo e...neznam kakuv savet da ti dam,no samo shte ti kaja che za lubovta nikoga nqma krai.dobre e che ste si ostanali priqteli,no qvno imash oshte chustva kum nego shtom te boli i ti lipsva..opitai se da ne mislish kakvo e bilo..misli che imash edin dobur priqtel do sebe si.....i gore glavata

pgg
02-15-2006, 09:04
istoriqta ti e mnogo tyjna i sam 100% sigorna 4e sega mnogo te boli,no spokoino 6te mine vreme i bilkata 6te stihne.moje bi kato se seti6 za vsi4ko koeto ti se e slu4ilo 6te ti se doplakva no trabva da prodalji6 napred a i nali vse o6te ste si priqtli tova e hubavo.Kolkoto i da e tyjna naistina vsi4ko hubavo vse nqkoga svyr6va ....

gia_bs
02-15-2006, 09:15
хм..да... една от великите истини.. "всичко започнато си има край..."

А само да ти кажа нещо... приятелството може да се превърне в любов...но любовтъа в приятелство никога... е поне хубавото при вас е че сте се разделили цивилизовано и по човешки...сега малко ще те боли, и ти самата няма да знаеш защо... все пак това е дълъд период от време...ще ти липсват някои ваши навици и привички..но всичко минава.!!! Горе главата и само напред!

KOTKATA_17
02-15-2006, 09:38
Как бързо изминаха тези 2 години и 7 месеца...така неусетно и като всяко нещо и любовта си има край!За мен той настъпи миналата седмица...Седнахме,поговори хме и решихме че ще е по-добре да се разделим :cry: Любовта прерасна в приятелство,но защо тогава боли и ми липсва.... :smt022 Въпреки това мисля че ще е за добро :roll: ...(имах нужда да си излея болката някъде,ако искате не пишете нищо!) :(
Milata 2 godini i 7 meseca tova e mnogo vreme izklu4itelno mnogo dori ve4e da ne go obi4a6 ti si sviknala s nego razbiram te se pak priqtelstvoto nqma da umre :) to go ima i 6te go ima gore glavata :)

midnight...
02-15-2006, 10:08
просто за толкова много време се свиква с един човек и когато той вече не е част от твоето ежедневие и живот трудно се свиква
тривиално е, но времето лекува може да е дълъг период от време, но все пак...
трябва да се справиш с това и да продължиш нпред
успех

vibora85
02-15-2006, 11:11
Мммммм да наистина всяко нещо си има край,важното е,че вашия е бил съгласуван-така няма наранени,дай си време-липсата му ще премине-живота продължава все така.... :wink:

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:13
Ами да сичко си има край... случвало ми се е ... спокойно само внимавай с приятелството ви..

sexy_macka
02-15-2006, 12:57
mila,nz kakfo da ti kaja,sled kato as sm v sushtata situaciq,s malkata raslika che as si imam gadje sega i che nie skusahme predi 2meseca(hodihme 2god i bliso 5meseca) ....as nemoga da go zabravq a momcheot koeto e do men me obicha strashno mnogo i pravi vsichkoz a men....a znam che shte porduljava da go pravi i sega veche se obejdavam v dumite "Starata liubov rujda ne hfashta"
mila,sega shte te boli mnogo,neiskm da te te rastroivam ili t.n. no...nadali ot priqtelstfoto vi shte ostane neshto sled okolo mesec...
i vse pak...YcneX i budi silna ! :wink:

He3HauKa
02-15-2006, 14:28
Mejdu vas vinagi shte ima neshto pove4e ot priqtelstvo :smt008

^AngelOfDeath
02-15-2006, 14:46
Мила много добре те разбирам и аз имам същия проблем, само че аз бях с моя 1 година и 8 месеца , но нащо беше малко по различно е няма да изпадам в подробности,скъсах преди 2 месеца и 2 месеца сме се мъчи ли с така нареченото приятество, но винаги когато се видех ме не оставаше само приоятество и минлата седмица реших ме да се отделим един от друго поне за известно време, защото само да продължава ме да се мъчим...нз просто е трдуно да се отделиш от ежедневието изпълнено с твоя любом, но аз разбрах че трябва да живея заради себе си, не заради него, защото до сега живота ми се въртеше около него аз осъзнах, че няма смисъл...обичам го все още разбира се, но няма смисъл да се мъчите нз ако можете да бъдете приятели радвам се за вас, но мога да ти кажа че докато имаш други чуствам към един човек, чутсво на любов, само приятество не съществува...а става само една мъчение

това е което аз мисля от личен мой опит...може да звучи жестоко ама истината си е, колкто и да е хубаво нещо винаги има краи рано или късно, но по добре да запазим този края с хубавите спомени от колкото да се превърне в мъка

ht_7j
02-15-2006, 16:14
Ti si osyznala nai-vajnoto...vsqko neshto si ima krai. Ostanaloto vremeto shte izlekuva. Ne se otchaivai...gore glavata...Nqkoi beshe kazal: "Vinagi se usmihvai, zashtoto nikoga ne znaesh koi shte se viubi v usmivkata ti!"

fuck_me_pls
07-15-2008, 13:04
Ti si osyznala nai-vajnoto...vsqko neshto si ima krai. Ostanaloto vremeto shte izlekuva. Ne se otchaivai...gore glavata...Nqkoi beshe kazal: "Vinagi se usmihvai, zashtoto nikoga ne znaesh koi shte se viubi v usmivkata ti!"
+1

Erica
07-15-2008, 13:11
Доста стара темичка

Presley
07-15-2008, 13:14
Всичко има край-вярно е.
Но спомените са си вечни.

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 14:21
Съжелявам.Така е,щом нещо има начало,не може да няма край :)

AnzaRe
07-15-2008, 14:23
Всичко има край-вярно е.
Но спомените са си вечни.

Вечни са..да..

MartyParty
07-15-2008, 14:23
Темите не са вечни.Тази е стара.

TheNewReligion
07-15-2008, 14:24
Оки.

ThereIsNoWayOut
07-15-2008, 16:37
ох омръзна ми от това "всяко нещо си има край" . Съжалявам ,но не всяко нещо си има край. Ако се обичате, ще се борите и всичко ще се оправи рано или късно , а не да се предавате казвайки си "всяко нещо има край" , защото любовта няма граници.Желая ти успех занапред.

MartyParty
07-15-2008, 16:51
ох омръзна ми от това "всяко нещо си има край" . Съжалявам ,но не всяко нещо си има край. Ако се обичате, ще се борите и всичко ще се оправи рано или късно , а не да се предавате казвайки си "всяко нещо има край" , защото любовта няма граници.Желая ти успех занапред.
Няма граници на баба ти в г**а..Има и то много граници,просто са малко тези които са се сблъсквали с тях и не го пожелавам на никого.Границит на любовта е самият живот.Скапаният живот който слага на всичко ограничения и норми.Ако мъжа ти те бие какво,ще останеш при него ли?Ако пратят приятеля ти на фронта и може и да не го видиш повече никога какво,още ли ще говориш,че любовта няма граници?Живеете щастливо 50 годишен брак,но така любимия ти мъж го хваща склерозата и не помни нищо освен предишните 5 минути какво,ще си щастлива защото само ти помниш хубавите мигове?Има толкова много граници...ама като не сте ги преживели вие много ви разбират главите.

ThereIsNoWayOut
07-15-2008, 22:09
ох омръзна ми от това "всяко нещо си има край" . Съжалявам ,но не всяко нещо си има край. Ако се обичате, ще се борите и всичко ще се оправи рано или късно , а не да се предавате казвайки си "всяко нещо има край" , защото любовта няма граници.Желая ти успех занапред.
Няма граници на баба ти в г**а..Има и то много граници,просто са малко тези които са се сблъсквали с тях и не го пожелавам на никого.Границит на любовта е самият живот.Скапаният живот който слага на всичко ограничения и норми.Ако мъжа ти те бие какво,ще останеш при него ли?Ако пратят приятеля ти на фронта и може и да не го видиш повече никога какво,още ли ще говориш,че любовта няма граници?Живеете щастливо 50 годишен брак,но така любимия ти мъж го хваща склерозата и не помни нищо освен предишните 5 минути какво,ще си щастлива защото само ти помниш хубавите мигове?Има толкова много граници...ама като не сте ги преживели вие много ви разбират главите. abe samo vnimavai kakvo govorish. beshe o4evidno 4e govorq ne v toq smisul , za sklerozi i smurt i drugi takiva , koza

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:12
@ gia_bs

Не ми се пра'й на разбирач и на много грамотен, защото с1м сигурен, че ако тр1гна да ти гледам мненията повече от 75% ш'е са п1лни с грешки...

babity
07-15-2008, 22:12
Аз като ме зарязаха окончателно преди има няма 20 дена си повтарях, че ми е зле задето съм паднала от няколко стола на земята и ме караше да се чувствам по - добре. Пробвай!

jotitu
07-15-2008, 22:17
ох омръзна ми от това "всяко нещо си има край" . Съжалявам ,но не всяко нещо си има край. Ако се обичате, ще се борите и всичко ще се оправи рано или късно , а не да се предавате казвайки си "всяко нещо има край" , защото любовта няма граници.Желая ти успех занапред.
Няма граници на баба ти в г**а..Има и то много граници,просто са малко тези които са се сблъсквали с тях и не го пожелавам на никого.Границит на любовта е самият живот.Скапаният живот който слага на всичко ограничения и норми.Ако мъжа ти те бие какво,ще останеш при него ли?Ако пратят приятеля ти на фронта и може и да не го видиш повече никога какво,още ли ще говориш,че любовта няма граници?Живеете щастливо 50 годишен брак,но така любимия ти мъж го хваща склерозата и не помни нищо освен предишните 5 минути какво,ще си щастлива защото само ти помниш хубавите мигове?Има толкова много граници...ама като не сте ги преживели вие много ви разбират главите.

Човек сам гради съдбата си и сам избира.. Любовта продължава "докато смърта ви раздели" т.е. и двамата да са мъртви.
Живейте си песимисти с мисълта, че всичко свършва докато аз си се радвам на живота! 8-)

П.П. Айде само да не се обиждаме за това, че всеки си има мнение а? "на баба ти в г.." (или там както беше).. пхах.. селска изцепка

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:19
т.е. и двамата да са мъртви

'фанеме да ги ут'епаме, а?

jotitu
07-15-2008, 22:25
т.е. и двамата да са мъртви

'фанеме да ги ут'епаме, а?


абе ти май нямаш връзка с главния мозък.. я по-добре си лягай, че е късно.. хх

аз сериозно пиша тая на оригинална ми се прави пхах

MartyParty
07-15-2008, 22:27
т.е. и двамата да са мъртви

'фанеме да ги ут'епаме, а?


абе ти май нямаш връзка с главния мозък.. я по-добре си лягай, че е късно.. хх

аз сериозно пиша тая на оригинална ми се прави пхах
Хвана си и ти белята.Теб май ми е позволено да те мразя.

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:30
xhahxAHXhAH MartyParty още не с1м, че ме мразиш... haha

P.S jotitu - > Сънчо мина :!:

jotitu
07-15-2008, 22:44
xhahxAHXhAH MartyParty още не с1м, че ме мразиш... haha

P.S jotitu - > Сънчо мина :!:


P.S. gRa3HuTeJ| - > Аз със Сънчо ставам

koalka
07-16-2008, 08:22
Темата е от преди две години!