PDA

View Full Version : obi4ate li...



х
02-15-2006, 08:54
obi4ate li mackata da se s1protivlqva pri sex? ne govorq za iznasilvane, a za partniorkata vi po princip...
igraete li igri4ki, roli i dr. inyeresni ne6ta...
az s1m si igrala na zabludena ruskinq i spasitel na plaja naprimer... \:D/ :oops:
ta taka de, igraete li ponqkogaigri4ki predi sex?
razkajete ne6to takova interesno i pikantno... :wink:

pinK_Baby
02-15-2006, 09:53
Ми ние сме си играли на изнасилване , но проблема е ,че веднага след като ми бръкне в гащичките :lol: :lol: :oops: и забравям веднага за ролята си и се предавам :lol: Също сме си играли и на послушно момиченце , което не знае какво да прави и с един такъв невинен поглед подканя срамежливо партньора си да го направлява :lol: Идвало е ей така спонтанно и е било много забавно винаги..За друго не се сещам сега...МАй няма други роли :) Ааа един път бях с костюмче на мажоретка ама май това не се счита :roll: Абе като цяло е много хубаво в секса понякога да има и fun :)

Master_88
02-15-2006, 09:55
Понякога съпротивлението увеличава удоволствието

sexy_macka
02-16-2006, 17:49
Master_88 Пуснато на: 15.02.3 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Понякога съпротивлението увеличава удоволствието



=D> I to mnogo ! :P

HeDa
02-16-2006, 19:09
Ми ние сме си играли на изнасилване , но проблема е ,че веднага след като ми бръкне в гащичките :lol: :lol: :oops: и забравям веднага за ролята си и се предавам :lol: Също сме си играли и на послушно момиченце , което не знае какво да прави и с един такъв невинен поглед подканя срамежливо партньора си да го направлява :lol: Идвало е ей така спонтанно и е било много забавно винаги..За друго не се сещам сега...МАй няма други роли :) Ааа един път бях с костюмче на мажоретка ама май това не се счита :roll: Абе като цяло е много хубаво в секса понякога да има и fun :)
Mmm.. tva e gotinko :roll:

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 19:47
ami predi si praih nqkvi eksperimenti.. no mi omruzna ina4e e prekrasno... kato teatur4e

Cha0
02-16-2006, 22:01
Ми ние сме си играли на изнасилване , но проблема е ,че веднага след като ми бръкне в гащичките :lol: :lol: :oops: и забравям веднага за ролята си и се предавам :lol: Също сме си играли и на послушно момиченце , което не знае какво да прави и с един такъв невинен поглед подканя срамежливо партньора си да го направлява :lol: Идвало е ей така спонтанно и е било много забавно винаги..За друго не се сещам сега...МАй няма други роли :) Ааа един път бях с костюмче на мажоретка ама май това не се счита :roll: Абе като цяло е много хубаво в секса понякога да има и fun :)

Здравей pinK_Baby. 8) Яко :) :twisted: И аз сам си играл на игрички, като непуслушното момче, чичко полицай (белезници - алабала), няколко пъти сме си игра ли и на чичко доктор ама на мен бързо ми омразва ... :twisted:

02-17-2006, 12:32
mdam....az v4era bqh poslu6na u4eni4ka s kusa karirana poli4ka i dve plitki:) :oops: :oops: zabavno e

VoodooServ
02-17-2006, 20:33
Не по скоро обичам партньора ми да ми се отдава...

^Kiss_of_the_Sun^f
02-17-2006, 20:44
hihi az sum si igrala na neposlu6na u4eni4ka a toi gotiniq u4itel..hihi be6e zabavno mnogo! :twisted: