PDA

View Full Version : LOVE Сънчооо!



Боровинка
02-15-2006, 13:05
Здрасти.Искам да ви питам нещо.Падам си по едно момче,с което се познаваме от малки.Аз съм го харесвала,той ме е харесвал,но..сега сме може би само приятели.Обаче работата е там,че аз страшно много си го обичкам,а не зная как да му го кажа,защото си мисля,че ако му кажа няма вече да бъдем и приятели.И тва е защото все съм му казвала,че го харесвам,а на него май му писна от това.Няма проблем да се виждаме..бях му пратила вчера писмо с нещо като обяснение,но той го разбра се едно му казвам,че го чувствам като най-добър приятел и така..Е бихте ли ме посъветвали нещо...:(

rusalkata_
02-15-2006, 13:12
:shock: разбрал е писмото като приятелско?ами няма друг начин освен да му кажеш лице в лице какво чувстваш!няма смисъл отново да му пишеш писма,смс-и,защото и тях може да ги разбере като чисто приятелски...просто съжери смелост,покани го на кафе и му кажи какво чувстваш!Успех!!! :-D :D

Боровинка
02-15-2006, 13:27
Мерси,но разбираш ли нещата са по-сложни.В смисъл,ако го накарам да се видим най-вероятно няма да може да излезе или ще измисли някаква причина да не излиза.Така е от скоро и не знам защо го прави.Объркана съм!!!

rusalkata_
02-15-2006, 13:38
Знаеш ли защо е така?Не е разбрал писмото ли?Май послъгва!Разбрал му е много точно посланието само че сега се прави на ударен! :? Ами май не иска да сте нещо повече от приятели. :( Ако наистина си толкова влюбена в него,му кажи че писмото наистина е приятелско.той ще се успокои и започни да се сближаваш чисто приятелски с него.Излизайте като приятели,а пък може да се получи и нещо повече... :mrgreen:

Боровинка
02-15-2006, 16:42
Знаеш ли това ми допада.Утре ще го накарам да дойде с мене да си направя тату и така ще му кажа.Е много ти благодаря:)

rowzz
02-15-2006, 17:02
LOVE Сънчооо!.. кфо общо има заглавието с темата :shock: :x :idea: #-o [-X ](*,) :-k [-( :-({|= ..

sexy_macka
02-15-2006, 17:51
mila as moga da kaja smao edno sled kato veche reshi kakfo da napravish,a to e YcneX i dano sega te rasbere pravilnu ! Pojelavam vi da ste zaedno i da se obichkate ! :wink:

Mikohito
02-17-2006, 10:10
rusalke браво наистина добър съвет си дала и на мен ми хрумна същото да приложа върху едно момиче по което си падам. :twisted:

ziky
02-17-2006, 15:19
mila as moga da kaja smao edno sled kato veche reshi kakfo da napravish,a to e YcneX i dano sega te rasbere pravilnu ! Pojelavam vi da ste zaedno i da se obichkate ! :wink:

И ако наистина искаш да стане така отиаш и му казваш в окото!

Боровинка
02-19-2006, 17:47
Ми то хубаво ама вечерта когато щях да му казвам една приятелка ми каза,че и казал,че я харесва и там некви такива и аз се отказах.Пък и да си кажа честно той ме е наранявал страшно много пъти,просто си нямате и представа колко и как.Затова сега сме си едни много добри приятели и аз наистина осъзнах грешките и не го харесвам като момче,а просто като приятел.И все пак ви благодаря:)

sexy_macka
02-19-2006, 17:53
radwame se,ili pone as che si vzela reshenie,a chesno da ti kaja sled tolko puti deto te e naranqval,da ste samo fr...mislq che tfa e Pravilnuto reshenie... ;)

white_chik
02-19-2006, 18:05
kak stana taka -v edin moment mnoo go obi4a6,v drugiq ve4e ti e samo priqtel???Naqsno li si izob6to s 4uvstavata si???Radvam se 4e ve4e si v harmoniq sus sebe si,no qvno mnoo burzo si meni6 mnenieto dori kogato stava vupros za lubov

piFka_LP
02-19-2006, 18:12
kak stana taka -v edin moment mnoo go obi4a6,v drugiq ve4e ti e samo priqtel???Naqsno li si izob6to s 4uvstavata si???Radvam se 4e ve4e si v harmoniq sus sebe si,no qvno mnoo burzo si meni6 mnenieto dori kogato stava vupros za lubov
da naistina purvo mn go obi4a a posle nie sme mn dobri priqteli qvno se e primirila 4e toi haresva druga i go e ustavila

gold_face
02-19-2006, 18:23
@white_chik
съгласна съм с теб!
мисля,че на това твойто не му се вика любов..не може така от днес за утре да ти се менят чувствата :-# иначе,наистина е добре,че поне не страдаш от това,че не те харесва ;)

Боровинка
02-21-2006, 18:57
Ако познавахте мен и него щахте да разберете за к'во става дума.Аз него си го харесвам от супер малка и сега е няква такава симпатия само.В смисъл не съм казала,че съм лудо влюбена в него.Разбирате ли...И чувствата ми към него охладняха много отдавна.С тва писмо му признавах така да се каже,че искам да сме приятели и той така го е разбрал......