PDA

View Full Version : Как да се извиня



mn_sajalqvam
02-15-2006, 13:05
проблема е следния,обичам я от мноооого време,луд съм по нея и т.н.Оначало си чатихме супер си говорихме,но изведнъж сичко спря...почна да не си пише с мене,или да ми отг след 15мин в чат-а с по една дума...аз осетих че става нещо нали,тя не беше същата(тя харева едно др момче,с което и здр не си казват понеже той не я поняся,а тя е много усобен характер,и още не много навътре как стават работите м/ду m и f )не съм се осещал даже че през това време аз съм бил супер мн ревнив,не съм го показвал пряко но,по нейните думи се съм се навирал при нея...това от скоро съм го правил,един пр за свете валентин я бил поканил преди мене,и аз нали кофти ми стана ама нищо не казах,нямашя кога да и подаря цветето дето бях зел,затова преди тя да се чака с него аз я видях ии го подарих нали,на др ден ми споделя тоя приятел разовора като е станало дума за мене:тоя ми ..... ми омразна,се гледа да се навре при мене,еи един пат да излея с някое др момче и тои пак ще дойде при мене.
сега нз как да и се извеня,тя е просто мноооого разл харахтер,не е пораснала още достатачно и искам да направя няква промяна,ясно да и покажа че се променям,а просто на Св.Валентин трябваше да и подаря цветето,а повярвайте нямаше гока друг път :(

мерси мн,имам мн голям нужда от съвет

rusalkata_
02-15-2006, 13:17
Навираш й се? :shock: ти само си направил мил жест по случай празника,а тя казва че само й се навираш в работите?явно момичето е доста недораснало за възрастта си! :shock: :x ако питаш мен,зарежи я!щом такова е мнението й за теб какво очакваш?намери си някоя достойна за теб,а не такава която да казва че й се натрапваш!Успех! :-D

mn_sajalqvam
02-15-2006, 13:49
еми да знам,сигорно найстина се натрапвам,защото само аз съм момчето с което е излзала на кафе,само с мене и моя пр излизат тяхната компания ако не сами,и може би като и в деня когато нали са с др съм се появил:( и аз мисля като тебе,но ми е супер трудно,найстина съм превързън към нея и мисля че тя ще ме направи щастлив,но от тук нататък как да действам за да спечеля от нея отново доверие и най-вече самата нея

vibora85
02-15-2006, 16:03
:shock: :shock: :shock: боже че аз не виждам ти за какво трябва да се извиняваш-човека който трябва да се извини за нещо е тя...а пък ми се струва че и няма смисал,не си струва труда...но това е мое мнение все пак си прецени ситуацията ](*,) ](*,) :roll:

cvety_i_bebeto
02-15-2006, 16:04
sorry ama ne mi se 4ete

ht_7j
02-15-2006, 16:33
Nqma za kakvo da se izvinqvash. Ostavi q na mira. Dori ne i govori i shte vidish kak shte pritichka pri teb sled nai-mnogo 2 sedmitzi.

Worthless
02-15-2006, 16:42
sorry ama ne mi se 4eteза кво пишеш тогава ма?
иначе няя да й се извиняваш! потърси си друга, тая явно е некфа тъпа... така де, имам предвид недорасла... бил си й се набутвал... апф :evil:

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:35
слушай сърцето си...... :smt007

sexy_macka
02-15-2006, 17:45
rusalkata_ Пуснато на: 15.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Навираш й се? ти само си направил мил жест по случай празника,а тя казва че само й се навираш в работите?явно момичето е доста недораснало за възрастта си! ако питаш мен,зарежи я!щом такова е мнението й за теб какво очакваш?намери си някоя достойна за теб,а не такава която да казва че й се натрапваш!Успех!

=D>
i vse pak...poslushai surchiceto si :wink:

ZLIQ
02-15-2006, 19:15
Виш ся ве брато ти не виждаш ли че тая е разгонена и просто се чуди с кого да излезе. Ти не си направил нищо лошо че да и се извиняваш. Тя трябва да ти се извини. Но личен съвет дори и да стане нещо между вас няма да трае дълго. Така че после ще те боли повече. Тай че си търси нещо друго.

KOTKATA_17
02-15-2006, 19:17
Навираш й се? :shock: ти само си направил мил жест по случай празника,а тя казва че само й се навираш в работите?явно момичето е доста недораснало за възрастта си! :shock: :x ако питаш мен,зарежи я!щом такова е мнението й за теб какво очакваш?намери си някоя достойна за теб,а не такава която да казва че й се натрапваш!Успех! :-D
E tva si e prava e zaebi q za kakvo ti e pikla s izvinenie :)

bloody_angel
02-15-2006, 19:31
слушай сърцето си...... :smt007 :roll:

02-16-2006, 09:28
Пич, ти достойнство нямаш ли си бе.Ако наистина го е казала това като я видиш прави се че не я забелязваш.Ако след време ти каже нещо напомни и тези думи и ако започне да ти се прави на много отворена тегли и една майна и да си гледа работата.

rowzz
02-16-2006, 11:28
забрави я чоевк..

teenkopele
02-16-2006, 12:09
слушай сърцето си...... :smt007

Точно.\:D/
Но недей да я задушаваш- смисъл да я търсиш нон-стоп, да й пишеш постоянно смс-и и тн. Тя също трябва да има свобода. Може би ще ти е трудно да направиш това, ако толкова много ти харесва,но се опитай и съм почти сигурен,че ще има резултат.
Относно станалото на Св. Валентит. Няма нужда да й се обясняваш. Жеста ти е бил достатъчно показателен. :)
Успех. :wink: