PDA

View Full Version : Moderated: Имам някакви ситни пъпчици по пениса



Jerrybg`
02-15-2006, 14:26
Аз съм момче на 13 години Значи проблема ми е че като бъстуна :lol: имам някакви ситни пъпки !!! От какво може да е това какво мога да направя !? Пъпките си личат когато порасне :shock:
Моля ви помогнете и БЕЗ БАЗИЦИ [-X

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

02-15-2006, 14:27
Аз съм момче на 13 години Значи проблема ми е че като бъстуна :lol: имам някакви ситни пъпки !!! От какво може да е това какво мога да направя !? Пъпките си личат когато порасне :shock:
Моля ви помогнете и БЕЗ БАЗИЦИ [-X
Имам впредвит че като лъскам пъпките си личат
:-k

Jerrybg
02-15-2006, 14:29
Аз съм момче на 13 години Значи проблема ми е че като бъстуна :lol: имам някакви ситни пъпки !!! От какво може да е това какво мога да направя !? Пъпките си личат когато порасне :shock:
Моля ви помогнете и БЕЗ БАЗИЦИ [-X
Имам впредвит че като лъскам пъпките си личат
:-k
Това отгоре съм аз

DrSmurph
02-15-2006, 14:56
ПОТЪРСИ ВЪВ ФОРУМА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ НА ТЪРСАЧКАТА. АКО НЕ НАМЕРИШ МИ ПИШИ ЛС ВМЕСТО ДА ФЛУДВАШ!

Jerrybg
02-16-2006, 20:22
Тук няма ли кой да отговаря :lol: Вече се регистрирах
Чакам отговори :wink:

ImaNewbie
02-16-2006, 20:54
Искаш ли отговор - КУПИ СИ ОЧИЛА

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 21:02
ЛЕКАР... миеш ли го секи ден.. може да си инфектирал скротума често срещано.. последствията са.. как да се изразя за да не те уплаша УЖАСНИИИИИИИИ ](*,) ](*,)

DrSmurph
02-16-2006, 21:58
ЛЕКАР... миеш ли го секи ден.. може да си инфектирал скротума често срещано.. последствията са.. как да се изразя за да не те уплаша УЖАСНИИИИИИИИ ](*,) ](*,)

Момиче хубаво, поспри да пишеш глупости специално в този раздел на Форума. Ще се радвам ако помагаш, а не пречиш. Когато не знаеш - трай си а не трупай мнения с предположения и грешки!
Подозираш ли изобщо къде се намира скротума и как изглежда??????????

Jerrybg
02-17-2006, 11:16
Аве вие не разбрахте ли че искам отговори !? :twisted:
Чакакм ги :lol:

Г0ст
02-17-2006, 11:29
MiLiNkOtO^ незнам дали пишеш на сериозно или не но повечето ти мнения са си пълни измислици.

Пич - споко бе.Просто са започнали на ти поникват косъмчета :)

Jerrybg
02-17-2006, 11:54
MiLiNkOtO^ незнам дали пишеш на сериозно или не но повечето ти мнения са си пълни измислици.

Пич - споко бе.Просто са започнали на ти поникват косъмчета :)
Косми освен около пениса ми и НА НЕГО ЛИ ЩЕ ИМА !!!!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

val4o89
02-17-2006, 12:01
Pravi6 slednoto i pupkite se mahat:
1. Iztiskva6 pupkite
2. Minava6 gi sus 6kurka 1000
3. Sus edna sve6t im kapva6 malko vosak
4. Maji6 gi sus razreditel za boq
5. Boqdisva6 go v cvqt po jelanie
Ve4e 6te si siguren 4e nqma da ima6 pove4e pupki na 4u6leto :o

Г0ст
02-17-2006, 16:04
MiLiNkOtO^ незнам дали пишеш на сериозно или не но повечето ти мнения са си пълни измислици.

Пич - споко бе.Просто са започнали на ти поникват косъмчета :)
Косми освен около пениса ми и НА НЕГО ЛИ ЩЕ ИМА !!!!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Невероятно , но факт.

P.S. Предполагам , че пъпчиците са с цвета оная ти работа и можеби малко по-светли , а неса червени или нещо от сорта.

ImaNewbie
02-17-2006, 17:13
ЛЕКАР... миеш ли го секи ден.. може да си инфектирал скротума често срещано.. последствията са.. как да се изразя за да не те уплаша УЖАСНИИИИИИИИ ](*,) ](*,)
не знам какво тряа да ти се е инфектирало за да имаш такива "ужасни" поражения върху мозъка...кфи ги дрънкам и аз,къф мозък,кфи 5 леа

Jerrybg
02-18-2006, 12:49
MiLiNkOtO^ незнам дали пишеш на сериозно или не но повечето ти мнения са си пълни измислици.

Пич - споко бе.Просто са започнали на ти поникват косъмчета :)
Косми освен около пениса ми и НА НЕГО ЛИ ЩЕ ИМА !!!!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Невероятно , но факт.

P.S. Предполагам , че пъпчиците са с цвета оная ти работа и можеби малко по-светли , а неса червени или нещо от сорта.
Пъпките са с цвета на кожата само малко по-бели но не и червени !

02-18-2006, 12:53
Щи мине.

02-18-2006, 20:46
всеки косъм си има космена торбичка придружена от мастна жлеза така че споко нищо ти няма

DrSmurph
02-18-2006, 22:38
Е хайде успокой се. Всички ги имат на тази възраст. При някой се виждат повече при други по-малко.
А на тепърва ще разбереш колко нови неща ще се случват с тялото ти през следващите 2-4 години. Не се шашкай. Растеж! Споко!