PDA

View Full Version : Много добра приятелка



ПешуЗ
02-15-2006, 14:25
Ми начи в последно време харесвам едно момиче много добра моя приятелка от моя клас ходиме по кафета заедно кръчми и секфи...тя е много хубава и е сред мацките на класа(Те са 4-5 де) и аз и един приятел се водиме за пичовете на класа...В последно време стана още по миличка кат сме заедно гушкаме се лафим си мноу аз и викам даи целувка и тя ме цунка по бузата и изобщо в тера добри отношения сме.Само малкото стренно е че аз сам много висок а тя е към 25-30 сантиметра по нисичка от мене.Та въпроса ми е да и кажа ли за чувствата си?? :smt017

02-15-2006, 14:36
na tvoe mqsto nebih.......... =;

nesravnima
02-15-2006, 14:51
Вярно, че е кофти да харесваш приятелка, но щом се гушкате и цункате, мисля, че и тя изпитва нещо. Не че е задължително де, ама все пак и тя е наясно с нещата и щом позволява това... :roll:
А за сантиметрите - това не е важно.
Според мен няма нищо лошо в това да й признаеш чувствата си. Успех!!! :wink:

ht_7j
02-15-2006, 15:16
Ne i kazvai direktno, che da i doide kato grym ot qsno nebe. Naravi go po-vnimatelno i postepenno. Taka ako i tq ima chuvstva, shte ti otvyrne i vsichko shte se naredi. Ne go pravi direktno i navednyj, zashtoto ako e prosto mnogo priqtelski nastroena, vypreki celuvchitzite, (vyzmojno e) moje da se strestne i hubavoto vi priqtelstvo, shte se razvali malko ili mnogo. Napravi go, no elegantno. :idea:

ПешуЗ
02-15-2006, 15:37
Еми ок ама как?Утре сме пак на кафе кфо да й кажа???

cvety_i_bebeto
02-15-2006, 15:42
kaji i 4e ti e mnogo got kato ste zaedno,4e mnogo i se kafei6 i 4e spored teb bi bilo mnogo qko da ste pove4e ot priqteli....i taka...uspex

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:47
по одбре недей

sometimes_
02-15-2006, 17:56
E kak nqma da i kajesh? Celuvki,pregrydki=>momicheto qvno te haresva,pokaji i,che q haresvash.Ako pyk sluchaino tq nqma chuvstva kym teb, samnqvam se,che shte q zagubish kato priqtelka.DEistvai,inache shte sajalqvash!!! \:D/

sexy_macka
02-15-2006, 18:15
mn gadno se poluchava,no po-dobre nedei :(

ZLIQ
02-15-2006, 19:04
Аве чекай малко. Ти след като пишеш в такива форуми за къв пич се имаш ве??? Или можеби си 4-5 клас някъде. Виш ся ръста няма значение. Жената винаги може да стига до там до където трябва. А ако ти трябва романтика и целувки или я сложи на таборетка или ако нямаш проблеми с кръста се навеждай малко.

KOTKATA_17
02-15-2006, 19:12
Еми ок ама как?Утре сме пак на кафе кфо да й кажа???
Vij sa po dobre ne i kazvai ko 4ustva6 neka ste samo priqteli 6toto posle 6te se skarate i 6te se mrazite do 12 klas bila sam gadje s mom4e ot klasa i znam pulna greda si e

white_chik
02-15-2006, 19:15
purvo trqbva da si naqsno dali tq te gu6ka i cunka samo e taka na ebavka ili ima ne6to pove4e.E pri vseki slu4ai mislq 4e trq da i kaje6 puk kvoto stane.Ako sega ne opita6 posle 6e se 4udi6 kvo e mojelo da stane taka 4e davai smelo :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 19:30
pokajii 4uvstvata si moqta gre6ka be6e sa6tata mojeh sega da ne sam v tva polojenie ako bwh pokazala 4uvstvata si po rano kogato ne bqhme 4ak tolkoz thebestfrends no eto 4e i az ot strah da ne zaguba pr sea stradame i dvamata otivai i i kazvai o6te sea

piFka_LP
02-20-2006, 20:16
nedei

terry
02-20-2006, 20:28
naistina nedei

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:05
То няма лошо да и кажеш ама не директно.Нещата трябва да стават послетепенно.. иии всъщност дори няма какво да и казваш .. тя ще го усети ..целувка първо по бузката после по устните и ... така стават нещата ..щом не се дърпа ..значи е навита и сте уредени :wink:

korn___
02-21-2006, 06:57
То няма лошо да и кажеш ама не директно.Нещата трябва да стават послетепенно.. иии всъщност дори няма какво да и казваш .. тя ще го усети ..целувка първо по бузката после по устните и ... така стават нещата ..щом не се дърпа ..значи е навита и сте уредени :wink:

napulno suglasen oba4e ne ti zavijdam kolko ima da 4aka6 dokat doide podhodq6tiq moment 6toto toi se bqgahttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/unsure.gifti q poznava6 de ne nie ima momi4eta deto dori i da se proba6 da postavi6 osnovata i da se drupnat nqma da se promenqt otnosno teb samo 4e ima i takiva koito 6te te izolirat ot sebe si sam preceni da ne zagubi6 pove4e ot kolkoto trqbva ...

02-21-2006, 07:08
ААХхахах бе явно иска да я чукаш тъй де високите сме с големи и дълги.

Заведи я у вас и там се разберете а не да и тръснеш колко я харесваш в кафето.

korn___
02-21-2006, 07:09
ААХхахах бе явно иска да я чукаш тъй де високите сме с големи и дълги.

Заведи я у вас и там се разберете а не да и тръснеш колко я харесваш в кафето.

znae6 li ... ne ti davam pove4e ot 13 godini za6to si se pisal 4e si na 20 togava da ti go http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/censored2.gif

02-21-2006, 07:18
ААХХАХ спокойно бре душко само спокойно колко ми даваш си е твоя лична работа.Пък защо съм се писал ,че съм на 20 не е твоя работа. :-({|=

ChAoZ
02-21-2006, 08:14
То няма лошо да и кажеш ама не директно.Нещата трябва да стават послетепенно.. иии всъщност дори няма какво да и казваш .. тя ще го усети ..целувка първо по бузката после по устните и ... така стават нещата ..щом не се дърпа ..значи е навита и сте уредени :wink:
:smt023

ScooTeR
02-21-2006, 08:42
според мен нека времето покажи...защото можеш да сгафиш и тогава...и целувчици няма да има...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-21-2006, 11:15
tezi koito sa napisali nedei neka kajat za6to trqbva da i kaje6 az napravih gre6kata da ne kaja na nai dobriq si priqtel 4e sam vliubena v nego a i toi sa6to e bil no nikoi ne znae6e za 4uvstvata na dr o6te kato ne bqhme dobri pr i ako zn i dvamata po rano nqma6e sega da sme v tova polojenie zaradi priqtelstvoto ni za tova kazvai kolkoto moje6 po skoro

PRECIOUS^f
02-24-2006, 16:37
E ne,ne i kazvai!Izvinqvai,no qko si zle! :smt013 Kaji i!Qvno i tq iska da tragnete!Aide vzemete se :D !

cskamoni4ka
02-25-2006, 15:06
100% и тя изпитва нещо към тебе знам го от личен опит но дали ще с еполучи нещо незнам...започни да се "закачаш" ако мога така да се израза повече с нея!Прави по-смели стъпки да видим тогава тя какво ще направи!

nikitooo
02-25-2006, 15:27
moje i da kajesh kwo e stanalo:)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 17:14
100% и тя изпитва нещо към тебе знам го от личен опит но дали ще с еполучи нещо незнам...започни да се "закачаш" ако мога така да се израза повече с нея!Прави по-смели стъпки да видим тогава тя какво ще направи!


napalno sam saglasna s {P}MoHuKa{P} :wink:

martinka_91
02-26-2006, 00:18
E kak nqma da i kajesh? Celuvki,pregrydki=>momicheto qvno te haresva,pokaji i,che q haresvash.Ako pyk sluchaino tq nqma chuvstva kym teb, samnqvam se,che shte q zagubish kato priqtelka.DEistvai,inache shte sajalqvash!!! \:D/

Кажи й!Малко по-така...както каза някой-"елегантно"...сигурно те харесва :) Ама при мене има нещо друго...Бившото гадже на една мн печена приятелка ми е много добър приятел,много си го уважавам...И не знам какво ме кара,ама много често се гушкаме и т.н.Той си харесваше едно друго момиче,даже аз по едно време мислех,че ходят и си продължавах...Не предполагах,че тези ни отношения са го накарали да си мисли,че искам нещо повече(въпреки,че ми е минавало през главата :oops: )...Сега ми предлага,а аз съм с друг...и ми е много кофти положението...много го обичкам(ама не по начина , по който иска) и ми е някво странно сега и не мога да си представя пак да сме някъде и да си го гушкам...Според мен ще реагира някак си...тъпо...Внимавай да не стане като при мен!Опитай се по някакъв начин да разбереш какво изпитва тя към теб...само приятелство или нещо повече...да не ти домъчнее за целувчиците,за това ти го казвам! 8)

teenkopele
02-26-2006, 10:46
Много ясно- КАЖИ Й !Това, че е по-ниска от теб, какво ти пука?!? :o
Не е важно какво ще кажат другите...важното е, ти да си щастлив. :)
Айде успех. :wink:

Wild Girl
02-26-2006, 16:04
Първо си помисли дали ако не стане нищо ще си останете пак добри приятели. Но въпреки това според мен трябва да и кажеш, пък да видиш какво ще излезе. Иначе това, че е по-ниска от теб трябва да ти е последния проблем...Успех ти пожелавам!