PDA

View Full Version : mom4eta opi6ete nai qkata svirka !



MILENITA
02-15-2006, 14:29
Haide mom4enca,opi6ete nai qkata svirka koqto sa vi pravili ! Pls vajno e ,ne trii te temata!

fti4ka
02-15-2006, 15:34
http://e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=612 tva mislq 4e pove4e 6te ti pomogne..

MILENITA
02-15-2006, 17:20
abe qsno ,ama vse pak mi e po interesno vie da si kajete !pls! :smt007

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:56
Скоро говорих с един приятел по темата... и той каза че в свирката най му харесва да вижда лицето на момичето и как го лапа... каза че било супер възбуждащо.. тази мръснишка физиономия и като му лижела топките не я сменял с нищо на света (за това казвам че мъжете са повърхностни същества) \:D/

`Death`Whore`
02-15-2006, 18:01
Те и умират да им го лапат целия, обаче аз не мога да го направя посмъртно. Както и да го гледам, когато устата ми е пълна.
Доколкото знам, много им харесва свирката да е колкото се може по-влажна. :)

MILENITA
02-15-2006, 18:32
heh 10x ,moje sega i malko pove4e mom4e6ki mneniq ;)

Ice_Queen
02-15-2006, 18:45
Доколкото знам, много им харесва свирката да е колкото се може по-влажна. :)

Тва не го знаех :-k нима
за свирките ..хм...езиче на главичката !

vrpd-boy
02-15-2006, 19:03
vqrno e 4e me kefi kato e po vlajna. nomera e glavata na 4lena da se smu4e i oblizva. s pove4e sliunka e po qko. i vnimatelno sys zybkite 4e e nepriqtno kato mi go zaka4at s prednite si zybki. :)

да,мъж съм
02-15-2006, 23:13
(за това казвам че мъжете са повърхностни същества) \:D/
Не разбрахте ли че винаги има изключения.Стига с тва мъжета са такива,жените такива.Ми харесва му на човека тва.Що да е повърхностен? Данеби да е по яко да харесва разпорени кореми.А да те видим тогава?

Oyamoto
02-15-2006, 23:42
С пет шест мнения няма да се научиш на занаят. Отиди да си говориш с някоя курва да те научи на занатят :lol: . Иначе основен проблем е че ги правите много нежни, се едно ще се скърши тоя кур, аз обичам да ги усещам свирките, по груби, яко повер трябва да имаш :mrgreen: .

02-16-2006, 00:08
(за това казвам че мъжете са повърхностни същества) \:D/
И след като твоя приятел го е казал, значи всички са такива? ](*,)
Е, не знам за всички жени, но определено за теб си изградих мнение, че си повърхностна :wink:

02-16-2006, 09:09
Скоро говорих с един приятел по темата... и той каза че в свирката най му харесва да вижда лицето на момичето и как го лапа... каза че било супер възбуждащо.. тази мръснишка физиономия и като му лижела топките не я сменял с нищо на света (за това казвам че мъжете са повърхностни същества) \:D/

TAKA LI...NIMA...TI DA NE BI DA NE PRAVICSH SVIRKI!!!! :lol:

MILENITA
02-16-2006, 14:10
С пет шест мнения няма да се научиш на занаят. Отиди да си говориш с някоя курва да те научи на занатят :lol: . Иначе основен проблем е че ги правите много нежни, се едно ще се скърши тоя кур, аз обичам да ги усещам свирките, по груби, яко повер трябва да имаш :mrgreen: .
vij sega az ne sum kyrva ,prosto iskam da dostavq po -golqmo ydovolstvie na moq fr

Oyamoto
02-16-2006, 14:21
С пет шест мнения няма да се научиш на занаят. Отиди да си говориш с някоя курва да те научи на занатят :lol: . Иначе основен проблем е че ги правите много нежни, се едно ще се скърши тоя кур, аз обичам да ги усещам свирките, по груби, яко повер трябва да имаш :mrgreen: .
vij sega az ne sum kyrva ,prosto iskam da dostavq po -golqmo ydovolstvie na moq fr
Не съм казал че си. Но просто знам кой може да ти даде съвет защото мене от всички жени дет са ми правили само две знаеха как трябва и едната от тях беше курва признавам си.

02-16-2006, 14:26
тази мръснишка физиономия и като му лижела топките не я сменял с нищо на света (за това казвам че мъжете са повърхностни същества) \:D/

Абе не знам...или ти или твоя приятел имате фантазия, щото точно тази реплика за мръснишката физиономия е от един филм ("Един нетъп американски филм") ...
И защо мъжете да са повърхностни същества, когато ги кефят яките свирки? Аз лично се кефя да виждам как доставям удоволствие на някой по този начин.... Ама ти явно не обичаш....

Ice_Queen
02-16-2006, 14:27
не искам да прозвучи...лигаво или т.н.,но си мисля ,че е мн мило че искаш да му доставиш пълно удоволствие!!!а и явно нямаш опит O:) .За курвите,е какво сега ,да отиде на ОКоловръстното и да спре някоя жрица ли ?!?!?!?!?!?!?пфу! #-o

Oyamoto
02-16-2006, 14:30
Ми ебали го може да познавя някоя в центъра. :mrgreen:
Само знам че си разбират от работата и няма друго такова нещо.

Ice_Queen
02-16-2006, 14:33
Ми ебали го може да познавя някоя в центъра. :mrgreen:
Само знам че си разбират от работата и няма друго такова нещо.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\__________________ ! :smt017
if you say so..

expl0de
02-16-2006, 19:13
Грубо,но без зъби.Тва е тайната.

влечугото
02-16-2006, 20:16
Тип "акула".

[PITBULL]
02-16-2006, 21:11
s ezi4e varhu glavi4kata

Cha0
02-16-2006, 23:27
Идеалната свирка не може да се опише тя може да се направи.По принцип е много възбуждащо момчето да ти вижда лицето, да му го лапаш колкото се може повече, да го смучеш, да правиш резки движения без да дереш със зъбките обаче, да въртиш главата за да влиза по различен члена в устата ти, да си могаш с ръка(като масажираш топките или по самия член нагоре - надоло), друго ........ нещо по-мало важно....ако можеш гледай го в очите. А най-важното е след като свърши да е в устата ти, а ако и глътнеш и продължиш да му правиш свирка няма начин да не остане доволен. :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Ice_Queen
02-17-2006, 12:40
Идеалната свирка не може да се опише тя може да се направи.По принцип е много възбуждащо момчето да ти вижда лицето, да му го лапаш колкото се може повече, да го смучеш, да правиш резки движения без да дереш със зъбките обаче, да въртиш главата за да влиза по различен члена в устата ти, да си могаш с ръка(като масажираш топките или по самия член нагоре - надоло), друго ........ нещо по-мало важно....ако можеш гледай го в очите. А най-важното е след като свърши да е в устата ти, а ако и глътнеш и продължиш да му правиш свирка няма начин да не остане доволен. :twisted: :twisted: :twisted: 8)

ахахах ти ме изкефи 8)

D_A_Q_N_A
02-17-2006, 14:17
abe normalno li e da se pravqt svirki spored vas?

02-18-2006, 17:42
abe normalno li e da se pravqt svirki spored vas?

Категорично НЕ!!! Не слушай хората какво говорят, те всички полудяха в последните десетина години. Бог не е създал устата за това! :wink:

Ice_Queen
02-18-2006, 20:09
abe normalno li e da se pravqt svirki spored vas?

Категорично НЕ!!! Не слушай хората какво говорят, те всички полудяха в последните десетина години. Бог не е създал устата за това! :wink:

ахахахахаххахахахах смех !!!!!!!!!!!

~*~Chanel~*~
02-18-2006, 22:12
Категорично НЕ!!! Не слушай хората какво говорят, те всички полудяха в последните десетина години. Бог не е създал устата за това! :wink:

Ako bqh mom4e dosq da sym te izhvyrlila na ulicata...(s izvinenie)

~*~Chanel~*~
02-18-2006, 22:13
A sega po temata....Mom4etata, ili po-skoro moq priqtel mnogo se kefi kato mu pravq svirki, ama s mentov bonbon v ustata, za6toto po edno vreme po4va vse edno da mu pari i toi pone ostava mnogo dovolen....

ATAKABG
02-18-2006, 23:50
да ме гледа в очите докато ми духа 8)

02-19-2006, 10:54
Ako bqh mom4e dosq da sym te izhvyrlila na ulicata...(s izvinenie)

Не izhvyrlila, ами izhvyrlil. :wink:
Свиркаджийка такава!

WaKo
02-19-2006, 13:13
Идеалната свирка не може да се опише тя може да се направи.По принцип е много възбуждащо момчето да ти вижда лицето, да му го лапаш колкото се може повече, да го смучеш, да правиш резки движения без да дереш със зъбките обаче, да въртиш главата за да влиза по различен члена в устата ти, да си могаш с ръка(като масажираш топките или по самия член нагоре - надоло), друго ........ нещо по-мало важно....ако можеш гледай го в очите. А най-важното е след като свърши да е в устата ти, а ако и глътнеш и продължиш да му правиш свирка няма начин да не остане доволен. :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Е, това е истината =D> =D> Това с езика да ме ближе почти не го усещам. Трябва да се смуче. ChaO, ако ги правиш наистина така, направо се женя за теб :)

lainagovna
02-19-2006, 14:46
след малко ще видя темата

.::ReFLeX::.
02-19-2006, 22:20
Една приятелка ми бе6е казала че най-хубаво ни е на нас момчетата когато се изпише цялата азбука с език върху оная работа!!
О.П Според мен това са пълно простотий ама просто си давам мнението :) :) :)

tech_noir
02-20-2006, 08:49
Абе доста чуъвствително място си е и винаги имае лекичък страх да не му се случи нещо.

Та на въпроса... имаше една кака. Доста опитна. Първо го хвана в основата и рязко ме дръпна, така че ме принуди да легна. После сключи зъби под главичката, засмука силно и започна много бързо да движи глава нагоре-надолу, така че при всяко минаване покрай ръбчето ан главичката, зъбите и я притискаха. От време на време спираше в ниското положение и си играеше по малко с език, без да отслабва самукването.

Около половин час седях в полунадигнато положение с вдиигнати кум главата и ръце и отворена уста. По всяка секунда исках да зивикам едновременно от болка и от удоволствие. Исках едновременно да я погаля и да я отблъсна. В крайна сметка си седях замръзнал и с отворена уста. После се чувствах както че влак е минал през мен.

Има нещо доста възбуждащо да се чувства човек под нечии контрол, да изпитва едновременно удоволствие болка и ужас.

Пак повтарям че беше доста опитна. Границата е страшно тънка. Милиметър повече или по-силно и болката щеше да е неописуема.