PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Казах му че го обичам, а сега ?!



oburkano_beb4e
02-15-2006, 14:38
проблема е 4е харесвам едно мом4е 3 пъти сме се забивали но така ставаха не6тата 4е не тръгвахме :-s аз знам 4е няма пари в телефона но сно6ти му пратих смс и му казах 4е го харесвам... :| сега незнам утре ако го видя какво да правя???Как да разбера отно6ението му към мен и въоб6те как да се държа :cry: :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

02-15-2006, 14:46
В какъв смисъл "Как да разбера отношението му към мен ?" Кое отношение ? Утре като го видиш ще разбереш каквото те интересува. Щом три пъти сте се забивали значи всичко е наред, щом не сте тръгвали обаче има причини за притеснение. Както и да е, направила си най-важното, утре чакай резултата.
Може да го бъзнеш с нещо като :
- Кога ще си вземеш ваучер, най-после ? - ще ти даде смелост и ще го смути, надявам се. Всякакъв бъзик върши работа. Ще изравни малко силите. Айде успех, но мисля, че няма да има проблем, освен ако той си няма гадже, за което трябваше да помислиш.

ht_7j
02-15-2006, 14:51
Bydi estestvena, kaji mu, che sms-a ne e bil shega i toi ima li da kaje neshto po vyprosa. Ostanaloto shte si doide ot samo sebe si.

oburkano_beb4e
02-15-2006, 14:55
Айде успех, но мисля, че няма да има проблем, освен ако той си няма гадже, за което трябваше да помислиш.

няма си гадже :lol: но ако пък ни6то не каже за смса как да подхвана темата

IKisseDAGirL
02-15-2006, 14:58
Bydi estestvena, kaji mu, che sms-a ne e bil shega i toi ima li da kaje neshto po vyprosa. Ostanaloto shte si doide ot samo sebe si.
точно така:)
първо се дръж нормално, говори си с него както обикновенно и започвай флирт само ако той е инициатора :wink:
изчакай известно време и ако той нищо не спомене, отиваш и говориш с него сериозно. Накарай го да разбере, че или ще става нещо или ще му покажеш вратата, ще си намериш свястно момче и до там :wink: :wink: :!:

fti4ka
02-15-2006, 14:59
Айде успех, но мисля, че няма да има проблем, освен ако той си няма гадже, за което трябваше да помислиш.

няма си гадже :lol: но ако пък ни6то не каже за смса как да подхвана темата

ako ne kaje ni6to za sms-a na4i ne iska da hodite

cvety_i_bebeto
02-15-2006, 16:06
emi ako i toi izpitva ne6to 6te ti kaja,akone spored men 6te si zamal4i-6te se opita da go izbegne za da ne te narani

02-15-2006, 16:12
Не е проблем да му се извиниш ако чувстваш, че си го объркала. Но според мен няма нищо... :-k

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:42
еми ще чакаш не виждам друг начин... той ако иска нешо сам ще си поиска споко

ZLIQ
02-15-2006, 18:47
Ебаси романтиката честно. Аз да ти кажа честно ако някоя ми предложи със смс да ходя с нея бих я отрязал. Момчето може да си помисли че просто си била пияна напушена или какво ли още не. Само си прецакала работата. Изтърва чукането утре.

KOTKATA_17
02-15-2006, 19:19
Bydi estestvena, kaji mu, che sms-a ne e bil shega i toi ima li da kaje neshto po vyprosa. Ostanaloto shte si doide ot samo sebe si.
Ei 4ove4e ako toi ne q haresva samo 6te i se podigrae po dobre po durjanieto mu da se rukovodi6 ako e mnogo mil kaji 4e ne e 6ega ako e otvoren kaji abe ebavah se be ti ot 6ega ne cepi6 ;) uspeh

sexy_macka
02-15-2006, 19:27
emi ako mn durjish na nego...chaki,ako ne e tolkova vajen za teb,nqma smisl da si "habish" vremeto v chakane za neshto koeto mojesh bes nego.. :wink:

02-22-2006, 12:35
emi ako mn durjish na nego...chaki,ako ne e tolkova vajen za teb,nqma smisl da si "habish" vremeto v chakane za neshto koeto mojesh bes nego.. :wink:

tova e vqrno =P~ \:D/ :smt006 :smt004

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:44
mi kak kak 6te go pogledne6 sled kato si mu kazala kakvi sa ti 4uvstvata ako toi ispitva ne6tu kam teb kato te vidi 6te doide pri teb i 6te ti go kaje ako li ne nqma da ti obarne vnimanie po tva 6te razbere6 dali te haresva ili ne

oburkano_beb4e
02-22-2006, 12:48
mi kak kak 6te go pogledne6 sled kato si mu kazala kakvi sa ti 4uvstvata ako toi ispitva ne6tu kam teb kato te vidi 6te doide pri teb i 6te ti go kaje ako li ne nqma da ti obarne vnimanie po tva 6te razbere6 dali te haresva ili ne


ami ako vse go vijdam v nepodhodq6tiq moment ili dokato igrae na futbol ili kogato e s priqtelite si i otivat q da pu6at q da piqt i togava samo mi svirka za da go vida i mi kazva zdrasti :roll: #-o

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 12:53
mi toi ako iska da ti kaje 4e iska da ste poe4e ot priqteli 6te ostavi priqtelite si za malko i 6te ide pri tebe da ti kaje

SummeRLove08
02-22-2006, 13:40
Ами ти защо не си му казала в очите,ами с смс-и.И аз мислех с некфи подобни,ама на живо беше по-лесно. :)