PDA

View Full Version : hap4eta



poro4na i skromna
02-15-2006, 15:27
zdraveite, otdavna ne sam vi pitala ni6to,no sega ve4e mi trqbvate. iskam da mi kajete kakvi bqha onezi hap4eta za barza kontracepciq,koito zavar6vaha na DUO? znam 4e gi ima nqkade iz vsi4ki temi,no 6te mi otneme mn vreme za da namerq kakvoto mi trqbva. iskam da mi kajete kak se upotrebqvat,koga,posledicite ot tqh i dolu-gore kolko pari struvat po aptekite? ima li po-dobri ot tqh ili tezi sa nai-sigurni. ](*,)
blagodarq predvaritelno.

02-15-2006, 15:46
"Простинор Дуо" май бяха... :-k

InSOMnIAaa
02-15-2006, 16:39
damm postinor duo :)

poro4na i skromna
02-15-2006, 16:46
qsno,no mi kajete ne6to pove4e za nego. iskam informaciq predi da se re6a da si go kupq.

California
02-15-2006, 17:28
Цената е от 10 до 12 лв... поне в моя град...
Пият се най-много до 72 часа след половия акт, даже за най-сигурно до 24 часа( колкото по-рано толкова по-добре)! Пият се ДВЕТЕ ЗАЕДНО, не по отделно...
Възможно е датата на идването на цикъла ти да се премести по-рано или пък да ти закъснее... може и да се появи леко кървене преди да ти дойде...
Това са единствените хапчета за спешна контацепция в България, други няма!
Възможно е да се появи леко гадене или световъртеж, но тва е много рядко срещан страничен ефект...
ако те интересува друго пиши на ЛС...
:mrgreen:

poro4na i skromna
02-16-2006, 12:00
Цената е от 10 до 12 лв... поне в моя град...
Пият се най-много до 72 часа след половия акт, даже за най-сигурно до 24 часа( колкото по-рано толкова по-добре)! Пият се ДВЕТЕ ЗАЕДНО, не по отделно...
Възможно е датата на идването на цикъла ти да се премести по-рано или пък да ти закъснее... може и да се появи леко кървене преди да ти дойде...
Това са единствените хапчета за спешна контацепция в България, други няма!
Възможно е да се появи леко гадене или световъртеж, но тва е много рядко срещан страничен ефект...
ако те интересува друго пиши на ЛС...
:mrgreen:
oki. blagodarq ti mnogo :P

ProstoAz
02-17-2006, 18:02
С горните отговори считам темата за приключена!
Благодаря!