PDA

View Full Version : Vendetta



The-WishmasteR
02-15-2006, 15:49
tva ne6to kato rq mn me kefi grypata 4yval sym im 5-6 pesni i iskam da si drypna tam kakvoto ima po neta ....iiii mi trqbva LINK!!!!:)

The-WishmasteR
02-15-2006, 16:10
po magazinite ?:))) ae fuck the system e !!!(pz s tazi pesen na Exploited )mama mu iskam link ne magazin .. :)ne 6ta da se rysq sq...za tez pari 6a si kypq 20 cd-ta .....i 6te gi napylnq s muzika

Worthless
02-15-2006, 16:30
е то има песни в официалния сайт...
Vendetta - Докато Умра (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/dokatoumrasample.mp3)
Vendetta - Като Един (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/katoedinsample.mp3)

БДУ и нищо няя да ти стане ако си вземеш албума
1. дори оригинала не е някъф скъп
2. албума мачка! жесток е :smt007
само тфа давам засега... бе експлойтед си го каза
баси голяма скръндза си (за автора говоря)

The-WishmasteR
02-16-2006, 13:34
izvinqvai ama ponqkoga trydno si namiram kinti da si kypq 2 cd-ta kato mi trqbvat kakvo ostava da si kypq edin album?ako internet dostavi4ika ne be6e tolkova maluumen da nqma fttp nqma6e da imam takiva problemi no ....

The-WishmasteR
02-16-2006, 14:39
е то има песни в официалния сайт...
Vendetta - Докато Умра (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/dokatoumrasample.mp3)
Vendetta - Като Един (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/katoedinsample.mp3)

БДУ и нищо няя да ти стане ако си вземеш албума
1. дори оригинала не е някъф скъп
2. албума мачка! жесток е :smt007
само тфа давам засега... бе експлойтед си го каза
баси голяма скръндза си (за автора говоря)taka da ne zabravim 4e trqbva da davam 35 leva na mesec da si hodq do 6ibanoto daskalo (karta za avtobus) posle v kraq na godinata imam izpit po engl koito samo da se qva na nego mi stryva 230lv...taka o6te ne6to a da imam da davam o6te 3 vnoski po 40 lv za sy6tiq engl + taksata za izpita i vie mi vikate kypi si albuma na vendetta...ako imah pari 6tqh da si go kypq!!!!!teq pari ne gi pikaq vse pak...

otnoso fuck the system e po skoro the system has fucked me v sly4aq ....i ne sym skrynza prosto nqmam parite,ne trqbva da gi dam za ne6to drygi ami gi NQMAM i ne mi razpraqite pak 4e sym skrynza

02-16-2006, 15:28
е то има песни в официалния сайт...
Vendetta - Докато Умра (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/dokatoumrasample.mp3)
Vendetta - Като Един (семпъл) (http://www.vendettasct.com/mp3/katoedinsample.mp3)

БДУ и нищо няя да ти стане ако си вземеш албума
1. дори оригинала не е някъф скъп
2. албума мачка! жесток е :smt007
само тфа давам засега... бе експлойтед си го каза
баси голяма скръндза си (за автора говоря)taka da ne zabravim 4e trqbva da davam 35 leva na mesec da si hodq do 6ibanoto daskalo (karta za avtobus) posle v kraq na godinata imam izpit po engl koito samo da se qva na nego mi stryva 230lv...taka o6te ne6to a da imam da davam o6te 3 vnoski po 40 lv za sy6tiq engl + taksata za izpita i vie mi vikate kypi si albuma na vendetta...ako imah pari 6tqh da si go kypq!!!!!teq pari ne gi pikaq vse pak...

otnoso fuck the system e po skoro the system has fucked me v sly4aq ....i ne sym skrynza prosto nqmam parite,ne trqbva da gi dam za ne6to drygi ami gi NQMAM i ne mi razpraqite pak 4e sym skrynza
Пич каква система, какви глупости?
Vendetta са (бяха по-скоро) изцяло DIY (DO IT YOURSELF) група. Сашо Шута - единият им вокалист държеше лейбъла който ги разпространяваше - Years Of Pain, който е разпространявал и много други бг банди. Да говориш за някаква алчна преебаваща система е абсурдно тук. Като толкова им се кефиш събери парички. Не е толкова трудно. Диска струва само 10лв!
А иначе това беше една от най-добрите групи появявали се някога в България. Доколкото разбрах се връща стария им вокал - Дикси и сменят името на групата.

The-WishmasteR
02-16-2006, 17:25
znam 4e diska stryva 10lv problema e 4e ne si izkarvam o6te pari i te idva ot na6te taka 4e za syjelenie te re6avat kakvo da si kypq i kavko ne ....ina4e ako zavise6e ot men 6tqh da si kypq pone 10 orginalni albuma dosega ....a tova s system-a prosto be6e pozdrav4e za exploitedteen koito se kefi na exploited (to i az sym im fen kaji re4i)...

The-WishmasteR
02-17-2006, 10:08
mai taka 6te stane nakraq :))

Worthless
02-17-2006, 11:11
ми всъщност ако имаш желание все ще измислиш начин...
са ако бяха някоя световно неизвестна група и да не може да си намериш албума, ОК... ама чак пък да не могат да се намерят... чак така не е
така че наистина няя нищо да ти стане ако спестиш пари както каза експлойтед...
http://67.18.37.15/269/21/emo/pease.gif

The DooM
02-17-2006, 12:08
tiq puk sa otvrat

The-WishmasteR
02-17-2006, 13:03
ei exploitedteen am na depeche mode - personal jesus link4e 6te dade6 li pls:))

serdik
02-17-2006, 18:34
The DooM 6te ima 6amari za teb pedal4e, skoro 6te se razbere ko si

The-WishmasteR prosto ne pitai za link kato ne moje6 da si pozvoli6 diska 6toto nervqt takiva ne6ta

The-WishmasteR
02-22-2006, 18:37
The DooM 6te ima 6amari za teb pedal4e, skoro 6te se razbere ko si

The-WishmasteR prosto ne pitai za link kato ne moje6 da si pozvoli6 diska 6toto nervqt takiva ne6ta
abe 6te si go kypq v kraq na sedmicata...:)o6te malko pari ostnaha da sybera...:)

serdik
02-24-2006, 01:15
sorry batka ne sym te precenil pravilno
evala!

Negaduck
02-24-2006, 02:08
ТОВА СА ВЕНДЕТТА! :twisted:
албума им направо ми взриви главата и ме смачка с кутииката (пичовете не са си играли хич)!
понеже в албума я няма така небезизвестната им песен "Quest for herb" бих дал линк, но така рискувам да дам и линк за албума (в една директория са) затова ще пробвам да потърся неин линк, но и да не намеря не се тревожете винаги мога да ви я пратя на пощата :wink:

и както каза експлойтедтийн спонсорирайте групите от страната ви! все пак без пари правенето на музика се усложнява адски много.

П.С. ВЕНДЕТТА владеят!

The-WishmasteR
02-24-2006, 15:56
sorry batka ne sym te precenil pravilno
evala!
radvam se :)v ponedelnik si go kypyvam

02-24-2006, 16:59
ТОВА СА ВЕНДЕТТА! :twisted:
албума им направо ми взриви главата и ме смачка с кутииката (пичовете не са си играли хич)!
понеже в албума я няма така небезизвестната им песен "Quest for herb" бих дал линк, но така рискувам да дам и линк за албума (в една директория са) затова ще пробвам да потърся неин линк, но и да не намеря не се тревожете винаги мога да ви я пратя на пощата :wink:

и както каза експлойтедтийн спонсорирайте групите от страната ви! все пак без пари правенето на музика се усложнява адски много.

П.С. ВЕНДЕТТА владеят!
Quest for herb е една от най-тъпите им песни + това е и кавър на murphy's law.
Мда Вендета ВЛАДЕЕХА, преди да се разпаднат.

anonymous464110
02-26-2006, 22:35
abe pi4ove...ne 4e ne6to ama toq album izleze predi godina i polovina...wish-master nikakvi linkove za teb priqteliu.ako haresva6 bg hardcore banda kupuva6 album.10 to4ki ne sa tolkova mnogo.i bez tova rabotata s izdavaneto na ne6to v bg e tolkova slojna 4e da se pravim na idioti i da ne mojem da otdelim 10 kinta za support e pulna idiot6tina.radvam se 4e si re6il da si kupi6 albuma.ina4e Vendetta ve4e nqma.ot mn vreme.horata pak rabotqt nad Face Up kato zad vokalite otnovo e samo Dido,koito se vru6ta ot Lv Nevada prez mai mesec i 6te imate udovolstvieto da vidite face Up Reunion najivo nqkolko puti prez lqtoto.6uta puk ba4ka nad reunion na Brothers In Blood pi4ovete repetirat v su6tata repeticionna v koqto i nie.o6te nqma koncertni izqvi no skoro 6te ima.Malko mi e stranno da govorq za ne6to koeto e izlqzlo predi 18 meseca,da ne govorim 4e pove4eto pesni v albuma sa izvestni na publikata ot blizo tri godini...o 4ovek po-dobre da se useti kusno otkolkoto nikoga.kupete si i splita s outrage (ako ima ostanali broiki) i kultoviq 3 way split sus Skinflick (edinstvenite oficialni zapisi na tazi unikalna i za sujalenie ve4e ne su6testvuva6ta banda sa tuk) i Last Hope.Amici Dei Inemici Mundi opredeleno e nai-ka4estveno zapisaniq bg hc album.

anonymous464110
02-26-2006, 22:36
ТОВА СА ВЕНДЕТТА! :twisted:
албума им направо ми взриви главата и ме смачка с кутииката (пичовете не са си играли хич)!
понеже в албума я няма така небезизвестната им песен "Quest for herb" бих дал линк, но така рискувам да дам и линк за албума (в една директория са) затова ще пробвам да потърся неин линк, но и да не намеря не се тревожете винаги мога да ви я пратя на пощата :wink:

и както каза експлойтедтийн спонсорирайте групите от страната ви! все пак без пари правенето на музика се усложнява адски много.

П.С. ВЕНДЕТТА владеят!
Quest for herb е една от най-тъпите им песни + това е и кавър на murphy's law.
Мда Вендета ВЛАДЕЕХА, преди да се разпаднат.

ne sa se razpadnali.vuzstanoviha Face Up!ima pesni.raboti se usileno nad novite ne6ta i vseki den ima napreduk.6te vidite kogato Delqn si doide :-D

The-WishmasteR
03-05-2006, 07:57
yeesssss kupih si gooo!!!!adski qko....kakto se izrazi nqkoi po gore napravo mi vzrivi glavata...:)

03-05-2006, 10:20
ТОВА СА ВЕНДЕТТА! :twisted:
албума им направо ми взриви главата и ме смачка с кутииката (пичовете не са си играли хич)!
понеже в албума я няма така небезизвестната им песен "Quest for herb" бих дал линк, но така рискувам да дам и линк за албума (в една директория са) затова ще пробвам да потърся неин линк, но и да не намеря не се тревожете винаги мога да ви я пратя на пощата :wink:

и както каза експлойтедтийн спонсорирайте групите от страната ви! все пак без пари правенето на музика се усложнява адски много.

П.С. ВЕНДЕТТА владеят!
Quest for herb е една от най-тъпите им песни + това е и кавър на murphy's law.
Мда Вендета ВЛАДЕЕХА, преди да се разпаднат.

ne sa se razpadnali.vuzstanoviha Face Up!ima pesni.raboti se usileno nad novite ne6ta i vseki den ima napreduk.6te vidite kogato Delqn si doide :-D
Да де знам, мисълта ми е, че вече като Вендета не съществуват. Инак ще е яко да си свирят старите песни...BLOOD RUNS COLD, HEART IS STONED...

anonymous464110
03-06-2006, 14:40
ami dam,makar 4e dokolokoto znam 6e gledat da nalagat predimno novata produkciq (suvsem normalno de...) :-D dva meseca ostanaha i delqn trqa da se vurne ot las vegas togava se po4va zver6tinata :-D

The-WishmasteR
03-07-2006, 18:35
vmesto da pyskam mn RQ smqtam da si go pysna tyk...tei sq nqkoi moje da mi dade link da si drypna ne6to na Sonata Artica?