PDA

View Full Version : Moderated: Момиче съм, а около зърната имам малки косъмчета



02-15-2006, 16:30
Imam mnogo seriozen problem.Vuprosa e tam 4e sum momi4e,a okolozurnata imam malki kosum4eta.Mnogo me pritesnqvat.Mislite li 4e sled poberteta 6te se mahnat i mojete li da mi preporu4ate nqkakvo lekarstvo.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

poro4na i skromna
02-15-2006, 16:36
neznam, i az imam mani4ko no sam 4uvala 4e e normalno. razbirase ne vsqko momi4e ima to4no tam,no ako ne sa mn i ne sa golemi ne se pritesnqvai. ako pak te draznqt i misli6 4e te zagrozqvat gi otskubni s pinsetata.

НОв
02-16-2006, 18:47
но бъди сигурна че ако почнеш с пинсета или ножичка дори, ще загрубеят.Изчакай да преминеш пубертета и ако и тогава ги има потърси вариант да ги преахнеш с лазер [/img]

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 20:07
много внимавай как и с какво ги махаш.. пък и това е белег за вътрешен дизбаланс в организма ти посети лекар...

vibora85
02-17-2006, 10:21
да аз знам,че е нормално,имам приятелка със съшия проблем,но не и се махнаха след пубертета,а не знам да има някакви здавословни проблеми...не знам но ако те притесняват толкова отиди на лекар

02-20-2006, 14:58
mi az si misleh da gi mahna s photo epilatsiq ama neznam kolko 6te struva.

02-24-2006, 08:56
много внимавай как и с какво ги махаш.. пък и това е белег за вътрешен дизбаланс в организма ти посети лекар...
Ти пък се изказа.Какъв лекар бе?!По цялото тяло има косъмчета.Накои се забелязват други не.При някои момичета са по-тъмни при други по-светли.И аз имам там няколко косъмчета и ме дразни това че са много тъмни(като косата ми естествено [(*,) )Но не ми пречат и със сигурност не ти трябва лекар или лекарства.Не ги махай сега защото наистина ще загрубеят.Ако пък ти пречат мисля че козметиците изсветляват косъмчета по разни места по тялото.Точно за там не съм сигурна де но да кажа за всеки случай :smt005

А това драга за дизбаланса беше голяма идиотшина...

03-12-2006, 18:51
и аз имам съЩия проблем но моите са повечко и прекалено дълги за да не се забелязват и много ме притеснява този факт
ако можете да дадете накакъв адекватен отговор и решение Ще съм ви много благодарна

Momchence
03-13-2006, 21:56
Лол и аз имам! Ма съм момче хахаха!!
По въпроса малко са нормално ако станат много имаш сериозен проблем..наблюдавай ги хубаво...и "малко" е доста отностиелно понятие в случая! Хормонален дисбаланс е доста сериозно нарушение в организма не прибързвай с изводите...такива изследвания знам че са доооста сложни...

03-14-2006, 15:34
A nqkoi nqkakvi hap4eta pil li e,koito da imat efekt(kosum4etata da namaleqt ili izob6to da iz4eznat)ili puk da znae drug na4in za stimoliraneto na estrogena

kaka^Rala
03-17-2006, 01:17
ухххх
лошо.
съчувствам ти. аз нямам този проблем, и дано не ми се поличава, защоо предполагам не е много приятно.
но найстина е добре да ги махнеш или със пинсета или да отидеш на лазер, въпреки че тази процедура е малко по скъпичка. но поне ще знаеш че си се отървала завинаги от този проблем (завинаги ако са найстина малко)!

03-17-2006, 11:00
a tsenata za lazernata e pilatsiq kolko e gore dolu

03-17-2006, 16:20
с обикновена пинсета в никакъв случай защото поникват пак и повече и по-дълги, но съм чувала за процедура при козметици където се отстраняват косми с пинсета или игла по която минава ток и с времето изчезват...

kaka^Rala
03-17-2006, 20:54
a tsenata za lazernata e pilatsiq kolko e gore dolu
зависи от това колко е голяма площа и самото окосмяване. колкото е по тъмен косъма толкова то лесно и траино се махат. това се дължи на някакви неща там не ги знам и аз точно как им се викат който лазера обива или по скоро изгаря. незнам и аз.
а цената... ми примерно за триъгълника е 35 евро. като е препоръчително в началото да се направи два пъти и после веднъш годишно докато напълно изчезнат

03-27-2006, 15:36
a s nqkakvi hap4eta dali moje da se lekuva

lainagovna
03-27-2006, 17:33
на мен най големият косъм около лявото зърно ми е 3,7 см и си го отглеждам още