PDA

View Full Version : смених картите



02-15-2006, 17:38
ми значи.... с приятеля ми ходим от 2 месеца, и тъй като бях първата му приятелка реших че ще е добре в началото аз да поема инициативата... и така стана ние сме от 1 училище и през междучасията ходих да го виждам понеже той не излиза, аз се оговарям за кафета дискотеки едно друго и днес реших че ще е добре да го оставя той да поеме инициативата за да не накърнявам мъжкото му достойнство :) ако ме разбирате и викам днез няма да го търся и ще видя дали изобщо ще се срещнем ... и така до 3тия час не се бяхме видели и случайно го срещнах да чака пред една стая и го гледам няква и той ми се усмихва и аз си викам ми добре и отидох при него цунках го и викам аиде в пушалнята и той ми ше пиша домашно и аз тръгнах.. после след 2 часа го видях да идва от доло ... и тай тъкмо бях изкачила 2 стъпала към училище пък той беше долу и викам ся няма да слизам той да се качи и той ми вика ... ми аз си тръгвам чао и без нищо да ме цунка дали ще излизаме баси тъпото . какво да направя плс кажете ми не искам аз да съм водеща в отношенията ни искам просто...... незнам :| ХЕЛП

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 17:40
Ти нямаш проблем... това е нормално.. сигурно сте и на малка възрраст.. нз.. може да си прекалила и да си го уплашила момчетата.. лесно се плашат

sexy_macka
02-15-2006, 17:41
mila,spored men shte e nai-dobre da si pogovorish s nego! Neiskm da te otchaivam,no pri tova otnoshenie moje da ima druga ili...ili da ne ispitfa mn silni chufstfa,a moje prosto da e po-sramejliv...Pogovori s nego i...YcneX ! :wink:

02-15-2006, 17:55
ами всъщност наистина сме на малка възраст на по 15 сме... честно да ви кажа ... на една дискотека викам тоя кво праи тука и пуснаха една балада и викам да го викна да денсим :))) той се не та не :))) никога не беше играл с момиче и беше много забавно и смешно :) постоянно ме настъпваше и на сичкото отгоре трепереше :evil: след още 2 песни нали го целувам по врата и викам целуни ме ... и той нищо и аз се усетих и викам имал ли си гадже до ся .. и като каза не просто си умрях на място но се окопитих там поне 5 мин го обеждавах да ме целуне че не е трудно бла бла.... и какво като говоря с него какво да му кажа че е прекалено срамежлив ли ?

ht_7j
02-15-2006, 18:02
Ei...momcheto e sramejlivo prosto. Ne se strqskai, dai mu vreme. Kaji mu kakyv ti e problema, nakarai go da rabere, che go haresvash i nqma ot kakvo da se sramuva, ne mu se kachvai na glavata postoqnno. Kato izlizate mu kaji toi da idva do vas i da te vzeme. Kato ste zaedno, ne bydi mnogo otvorena, dai mu shnas da govori. Zapoznai go s priqtelite si, ne go distantzirai. (ne kavam, che sega go pravish) Postepenno shte s eopravi. Ne go otpisvai vednaga. Normalno e da mu e konfuzno syvsem v nachaloto. Ta ti si mu pyrvoto gadje!!!

02-15-2006, 18:15
поставила съм го на изпитателен срок до март месец... ще се постарая , ще поговоря с него.... и ще видим какъв ще е резултата в крайна сметка ... момчета колкото си искам... наистина искам да съм с моето момче но... незнам :( даите ми съвети какво да направя с него друго плс :cry:

sexy_macka
02-15-2006, 18:18
mila,spored men tova e ostatuchno che shte pogovrish s nego i shte mudadesh vreme da se opravi,ako ne s epoluchi....po-dobre vseki da poeme po SFOQ put qvnu vie nqmate obsht put... no vse pak...pojelavam ti da se opravite ! :wink:

02-16-2006, 10:16
Явно е доста срамежлив.
И аз като срамежлив,е не чак толкова,защото все пак съм по-големичък и вече съм по-малко срамежлив от преди ще ти дам съвет какво да правиш,защото съм го изпитал.
Предразполагай го винаги когато можеш-води го в компании,когато не може да направи нещо както трябва пред другите хора не му се смей,а му помогни,бъди по настоятела и по открита към него,прави му комплименти,защото срамежливостта е свързана и ниско самочувствие т.е. мисли за нещо по-малко от другите,никога не изтъквай негови лоши качества пред другите и оцобено пред него.Ако го чуе от теб може и повече да го заболи.
Минал съм по този път и знам какво е,но не мога да се похваля,че съм го извървял целият.Аз попаднах на добри прители и те ми помогнаха без дори да разберат това.Но все пак трябва да го накараш той сам да поеме този път и вие после да го подпомагате без да му натяквате за това,защото ефекта ще е нулев.Успех.

rowzz
02-16-2006, 11:27
Вале пика !..

teenkopele
02-16-2006, 12:17
Нормално е да се държи така щом това е първата му връзка.
Говори с него, колкото и банално да звучи. :)

А какво ти пречи ти да поемаш инициативата? :o

ATAKABG
02-16-2006, 22:03
f0r3v3r]Вале пика !..

Каре Аса ![/b] :mrgreen:

ATAKABG
02-16-2006, 22:03
f0r3v3r]Вале пика !..

Каре Аса :mrgreen:

Legally_Blonde
02-16-2006, 23:28
Спокойно и аз бях така с едно момче и накрая ходехме 3 месеца,скъсахме...мразехме се една година..и сега преди 1 месец ми призна,че още ме обича,но това няма значение!Исках да ти кажа,че в това няма нищо лошо...стига той да показва,че не му харесва това,че прекалено мн му се ...не натреапваш,амии..нз коя дума както и да е!Тъй че миличка,ако той не ти показва,че не му харесва продължавай в същия дух!!!
Успехи :wink: