PDA

View Full Version : Tova li e LUBOV !?!



02-15-2006, 18:06
Obqsnete mi kak e vyzmojno? Tq e neveroqtna na vyn6en vid, prosto e nai-krasivoto momi4e spored men na toq svqt. OBA4E Vyob6te ne mi haresva po harakter, ama Vyob6te, i vypreki tova imame dylgotraina vryzka, prosto znam 4e ako q zagubq super mnogo 6te mi e gadno, i neznam kakvo 6te pravq...nasitina, nemoga da si go obqsnq...vie mojete li ?

Heaven_inhabitant_f
02-15-2006, 18:07
Все трябва да има нещо в характера й,което да харесваш,ако не...тогава не знам,дали има смисъл да продължавате...нали знаеш,красотата е до време...

IdontGiveaFuck
02-15-2006, 18:09
Щом не ти харесва характера и едва ли ще се задържите дълго...
Закво ти е 'барби' със ужасен характер ?

sexy_macka
02-15-2006, 18:10
Heaven_inhabitant_f Пуснато на: 16.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Все трябва да има нещо в характера й,което да харесваш,ако не...тогава не знам,дали има смисъл да продължавате...нали знаеш,красотата е до време...

Kratko tochno i qsnu =D>

02-15-2006, 18:13
Щом не ти харесва характера и едва ли ще се задържите дълго...
Закво ти е 'барби' със ужасен характер ?

nie sme se zadyrjali mnogo dylgo ve4e...
pyk za ne6to polojitelno... ](*,)

ht_7j
02-15-2006, 18:29
Losho li se dyrji s teb? Mai ne, shto oshte ste zaedno. Kolkoto i da e krasiva, otnoshenieto ima znachenie. Nqkoi neshta v neq ne ti dopadat, a ti se panikiosvash sega. Krasotata naistina e do vreme. Ako si schupi rykata ili i izleze pypka, shte q zarejesh li???? Pyrvo si pomisli vyrhu tova, a posle i kaji kakvoto napisa. V edn adylgotraina vryzka e normalno da se govori za takiva neshta.

COMMUNICATION IS THE WAY!!!

02-15-2006, 18:34
Losho li se dyrji s teb? Mai ne, shto oshte ste zaedno. Kolkoto i da e krasiva, otnoshenieto ima znachenie. Nqkoi neshta v neq ne ti dopadat, a ti se panikiosvash sega. Krasotata naistina e do vreme. Ako si schupi rykata ili i izleze pypka, shte q zarejesh li???? Pyrvo si pomisli vyrhu tova, a posle i kaji kakvoto napisa. V edn adylgotraina vryzka e normalno da se govori za takiva neshta.

COMMUNICATION IS THE WAY!!!

NE! S Men se dyrji sy6to mnogo lo6o...postoqnno mi pravi zabelejki, dava mi primer kak da se obli4am, ne me haresva kato sym sys edi kva si pri4eska i t.n.

`Death`Whore`
02-15-2006, 18:57
Сам ще се сетиш дали е любов - иска да те моделира напълно на външен вид и държание, ужасна е по характер..."любовта" е любов предимно към характера на човек.

TiA_MaRiA
02-15-2006, 19:01
mislq 4e 6tom si s neq dulgo vreme vse ne6to trqbva da haresva6 v haraktera i, a ako prosto iska6 da si s neq za da q pokazva6 kato krasivo biju ostanete zaedno, ako ne - sigurna sum 4e 6te nameri6 i drugo krasivo momi4e, koeto oba4e 6te ti dopada po harakter

KOTKATA_17
02-15-2006, 19:14
Heaven_inhabitant_f Пуснато на: 16.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Все трябва да има нещо в характера й,което да харесваш,ако не...тогава не знам,дали има смисъл да продължавате...нали знаеш,красотата е до време...

Kratko tochno i qsnu =D>
Tva e !!! I se pak ne trqbva da si s momi4e koeto ne haresva6 po harakter gadno e

ht_7j
02-15-2006, 19:20
NE! S Men se dyrji sy6to mnogo lo6o...postoqnno mi pravi zabelejki, dava mi primer kak da se obli4am, ne me haresva kato sym sys edi kva si pri4eska i t.n.

tq mi prilicha na onezi, koito vsichki haresvat. Tochno kukla barbie. Struva mi se, che tq prekaleno mnogo dyrji na vynshnniq vid, zashtoto toi i e koza. Moje da misli, che nqma s kakvo drugo da vpechatli. Takiva sa opasni. Ti trqbva da reshish dali da i igraesh po svirkata ili da vidish, che ima i drugi krasivi momicheta.

02-15-2006, 20:02
Авторе,

Една жена има толкова сила върху теб, колкото й дадеш. Ако тя те натиска и се държи като кучка, вината е в теб.

В английски за такова твое поведение има дума - wussy. Която е комбинация от wimp + pussy. Имай мнение за нещата, води връзката, не я оставяй да решава всичко, тя ще ти е благодарна за това.

Шегувай се с нея.
Бъди непредсказуем.
Не бъди прекалено сериозен.
Никога не се засягай от нещо която тя каже или направи - мъжът не се засяга от малки неща.

AvLee_
02-15-2006, 20:20
Хаха типичната кукла барби,която иска сичко да стане, така както тя е казала и да си играе с момченцата колкото си иска :lol: (а те да са "влюбени" във външността и и да не забелязват)
За каква любов говорим въобще? :lol:

02-15-2006, 21:15
Хаха типичната кукла барби,която иска сичко да стане, така както тя е казала и да си играе с момченцата колкото си иска :lol: (а те да са "влюбени" във външността и и да не забелязват)
За каква любов говорим въобще? :lol:

tq moje bi si igrae sys men naistina, no za6to togava ne si igrae i sys drugite mom4eta...ima si principi, i sym 100% ubeden 4e za tolkova mnogo vreme do sega ne mi e izneverqvala..vypreki 4e sym q revnuval, no syvsem malko..?

`Death`Whore`
02-15-2006, 21:17
Изневярата няма връзка тук. Става въпрос за отношението И.

02-15-2006, 21:33
i sq kvo , da kysame li :(, Neznam kak 6te go napravq,tolkoz mnogo vreme....sviknal sym sys neq malko ili mnogo, 6te mi e mnogo trudno, ama mnogo...
I vse pak, prodyljavam da ne moga da si go obqsnq ](*,) ](*,) ](*,)
Kolko plenitelna moje da byde krasotata na edno momi4e, do tam 4e da se vlubi6 vyv samata neq, samo zaradi vyn6nostta i...

nesravnima
02-15-2006, 22:07
NE! S Men se dyrji sy6to mnogo lo6o...postoqnno mi pravi zabelejki, dava mi primer kak da se obli4am, ne me haresva kato sym sys edi kva si pri4eska i t.n.

Ами... няма да е зле да поговориш с нея и да й кажеш какво изпитваш. Поговорете, кажи й, че не искаш да продължавате така, че много я харесваш, но това което прави не ти допада... Ти си знаеш. :wink:
Ако не се получи... по-лесно е да превъзмогнеш раздяла, от колкото да се измъчваш всеки ден.

02-15-2006, 22:10
hehe pri men e obratnoto grozen kato smyrtta,ama adski dobyr po harakter..nemoga kaja Mil,nejen,shtoto i takyv ne e ..prosto nz s kakvi dumi da go opredelq
a otnosno tebe-zareji q ,takvaz kukla ne ti tree;)

sh3_1s_7h3_0n3
02-15-2006, 23:17
sry ama ot kolko vreme hodite 4e se pritesnqfash da skysate zaradi dylgotrainata vryzka? :-s

02-16-2006, 06:02
sry ama ot kolko vreme hodite 4e se pritesnqfash da skysate zaradi dylgotrainata vryzka? :-s

mi po4ti godina stana ve4e..

sh3_1s_7h3_0n3
02-16-2006, 11:59
i za tazi godina samo 'vynshnostta i' li te zadyrja da si s neq? potypkval si samo4uvstvieto i dostoinstvoto si za da bydesh s 'mn krasivo momi4e i vsi4ki da ti zavijdat' a tq da te pravi kriv, taka li? :-s :-#

teenkopele
02-16-2006, 12:04
Щом не ти харесва характера и едва ли ще се задържите дълго...
Закво ти е 'барби' със ужасен характер ?

Хах. :lol:

Щях да кажа същото. :wink:

vibora85
02-16-2006, 12:35
ами да ти кажа често все едно това го е писал приятеля ми,ами да възможно е да ти кажа-щом се обичате всичко може :-D

IKisseDAGirL
02-16-2006, 13:04
I vse pak, prodyljavam da ne moga da si go obqsnq ](*,) ](*,) ](*,)
любовта е необяснимо нещо...
и не се заблуждавай, ти не си влюбен нито в красотата й, нито в тялото, нито дори в характера й.. ние не се влюбваме в нещо у някой :roll: ние се вюбваме в самия Него
..защото красотата е до време, а характера си има свойте несъвършенства при всеки човек :? и когато всичко изчезне и остане само той, излиза, че го обичаш просто защото е той :smt049
много трудно е за обяснение, всъщност едва ли е възможно да се обясни :-k приеми нещата каквито са и не се измъчвай да търсиш отговори - едва ли някой може да ти ги даде

все пак с тва не изчезва проблема де
затва най-добре говори с момичето и й кажи как се чувстваш.Питай я защо се държи така.. не късай с нея, дай й шанс да обясни или да се поправи
ако промяна не настъпи я остави. Колкото и да обичаш някого, е невъзможно да го търпиш при тва положение:?
след това ако тя поиска да се върне, ако помоли за прошка, значи любовта е била взаимна и има сисъл да си дадете втори шанс и да поправите миналите грешки :roll:
Искрено ти желая всичко да се оправи и да намериш решение. Успех!! :wink: :wink:

piFka_LP
02-18-2006, 09:50
Losho li se dyrji s teb? Mai ne, shto oshte ste zaedno. Kolkoto i da e krasiva, otnoshenieto ima znachenie. Nqkoi neshta v neq ne ti dopadat, a ti se panikiosvash sega. Krasotata naistina e do vreme. Ako si schupi rykata ili i izleze pypka, shte q zarejesh li???? Pyrvo si pomisli vyrhu tova, a posle i kaji kakvoto napisa. V edn adylgotraina vryzka e normalno da se govori za takiva neshta.

COMMUNICATION IS THE WAY!!!

NE! S Men se dyrji sy6to mnogo lo6o...postoqnno mi pravi zabelejki, dava mi primer kak da se obli4am, ne me haresva kato sym sys edi kva si pri4eska i t.n.
abe mom4e q se osuznai kfa e tq 4e da ti kazva kak da se obli4a6 s kfa pri4eska da hodi6 e vqrno 4e hodite ama tui ne i dava pravo tuka da pravi

ziky
02-18-2006, 10:04
Пич,днешните женски са такиа прават се че мн азбират и кво ли ое не искарват те виновен и че те са прави!Не се поддавай на това че я харесваш на външен вид!Тъпо е щото тва е вълна от хормони!След като не се разбирате мисля че врската ви няма да е мн щастлива а пък и след като ти не правиш нищо за д аи покажеш че тва те наранява и те нервира да ти прави забележки това я прави или я кара да се мисли за по вишата във ваща връзка!Обмисли малко и ше видиш че секи си има достойнство!Запази и докажи свойто!

02-18-2006, 12:46
i za tazi godina samo 'vynshnostta i' li te zadyrja da si s neq? potypkval si samo4uvstvieto i dostoinstvoto si za da bydesh s 'mn krasivo momi4e i vsi4ki da ti zavijdat' a tq da te pravi kriv, taka li? :-s :-#

](*,) :-# :idea: :( :smt010 :smt010

do tuk bqhme...tova be6e nai-to4niqt kontra vyrpos, koito me nakra da se zamislq v/u vsi4ko...
Skysahme!
Sega edinstveno me pritesnqva samotata i praznotata koqto izpitvam...Za6toto si e..taka.. :| #-o :-s
qvno ne sym se zamislil mnogo, no osnovnoto koeto me "zadyrja6e" pri neq, e i straha 4e 6te ostana sam :smt022 :smt073
sega neznam kakvo da pravq?! :smt100 :smt102
Blagodarq na vsi4ki za syvetite i 4e me nakarhte da se zamislq nad propilqniq si jivot...

ziky
02-18-2006, 12:58
i za tazi godina samo 'vynshnostta i' li te zadyrja da si s neq? potypkval si samo4uvstvieto i dostoinstvoto si za da bydesh s 'mn krasivo momi4e i vsi4ki da ti zavijdat' a tq da te pravi kriv, taka li? :-s :-#

](*,) :-# :idea: :( :smt010 :smt010

do tuk bqhme...tova be6e nai-to4niqt kontra vyrpos, koito me nakra da se zamislq v/u vsi4ko...
Skysahme!
Sega edinstveno me pritesnqva samotata i praznotata koqto izpitvam...Za6toto si e..taka.. :| #-o :-s
qvno ne sym se zamislil mnogo, no osnovnoto koeto me "zadyrja6e" pri neq, e i straha 4e 6te ostana sam :smt022 :smt073
sega neznam kakvo da pravq?! :smt100 :smt102
Blagodarq na vsi4ki za syvetite i 4e me nakarhte da se zamislq nad propilqniq si jivot...

рано или късно пак ще намериш ново момиче с което да се разбирате и да сте заедн,да се обичате и да си помагате взаимно.!Някой ден сама ще те намери любовта...ако толко и е пукало на тая мацка за тебе сама ше те потърси и ше се замисли над грешката си ако не-знай че и е през кура (добре де може и да не е през кура :lol: :lol: :lol: ) щото сички са така нараняват те дават ти повод да си нервен да ги мразиш и после или се оплакват или ти изреждат сички възможни обиди като започнат с исползвач!а на нас какво ни е никой не пита!Живота прдължава....пей сърце.. :-({|= :smt008 :smt006 :wink: :wink:

MiLiNkOtO^
02-18-2006, 13:15
za jalost mai se vlubvame vuv viziqta na 4oveka do nas.... no v posledstvie pri libsa na harakter lesno razlubvame... tva si e tvoq raota.. ako ne ti pre4i haraktera budi s neq zaradi krasotata i, a ako ti pre4i.. zaebi viziqta... ](*,)