PDA

View Full Version : Извадете си поука :Р



the`spy
02-15-2006, 20:27
Здравейте мом..ета и момичета!
Отдавна не бях посещавал този форум.Беше ми омръзнало да ви гледам сапунките,плачевните ви историйки (от страна на момчетата) и непристойното държание на останала част ,които си мислят ,че разбират що е любовта.Всъщност след толкова много време (от кактто не съм посещавал форума) прекарах супер готини мигове, а и много разочарования допуснати от необмислени действия и грешки.
Ще ви разкажа една историйка на кратко (до колкото е възможно) и след това ще ви оставя да си вадите сами поуките.Само едно ще ви кажа - жените са гадни същества, до толкова ,че дори неможете и да го помислите пък камоли да го проумеете.
---------------------------------------------
По принцип никога не съм имал проблеми с момичетата.Вярно ,че съм на 16 (още твърде малак да мисля за истинската любов).По принцип си играя с тях.Всичко е една шибана игра (и ще ви го докажа по надолу - както искате ме разбирайте - това за мен няма никакво значение.
Историята започна с едно момиче 2 години по-малко от мен !! 2 ГОДИНИ !! Винаги съм бил с нагласата ,че никоя неможе да ме разиграва (и още съм с тая нагласа де) такаче всичко с нея започна като на игра.
Всъщност хванах се с един приятел на бас за до 1 месец ще е моя.Е започнах играта..Постепенно момичето започна да ми харесва много.Е вярно - изгубих баса - не ми стигна 1 месец, но след толкова много време прекарано заедно в нейната компания вече мислех ,че е време за нещо по-сериозно.Тя постоянно ме отблъскваше.Казваше ми ,че мога само да си мечтая да я целуна (тъй като бях много директен - така както трябва всички да бъдат.Не съм си крил чувствата и мислите за нея - всичко си личеше само като ме погледнеше).Не и давах повод да си мисли ,че ме притежава ,но тя знаеше ,че съм хлътнал вече.Е след 2 месеца изиграх ИГРАТА си перфектно и тръгнахме.Постепенно след 1 месеца много готини мигове прекарани с нея става това ,което никога не съм очаквал.Стана това ,че (АХХХХХ ЛЕЛЕ КОЛКО МНОГО МРАЗЯ ТАЗИ ДУМА И СЕ ЧУДЯ ДА Я ОПОТРЕБЯ ЛИ ВЪОБЩЕ.. :roll:) взех да я харесвам още повече и повече - привързах се тотално и накрая....ами такова едно..малкичко..как да ви го кажа - влюбих се.Не мога да твърдя ,че наистина беше така защото ще си противореча ужасно много - но наистина ..привързах се до толкова ,че последствията бяха катастрофални (за мен #-o ) Започна ужасно чувство от моя страна за притежание ,започнаха поставяне на ултимато , започнах да я притискам ужасно много само и само ,щото всичката сигурност в мен исчезна !! Ето признавам си го ...не вярвах ,че ще стане ,но увереноста ми се изпари от една 7мо класничка. :-s :| ](*,) :-# :smt009

Искам да ви кажа, че след това 1 седмица се чудех как да си я върна ,но напразно.Просто тва беше нейното решение.Още не ми е минало ,още съм привързан ужасно много към нея ,но всеки път като си позволя за миг да се върна в спомени само се самозатормозявам повече и повече.Един вид линчувам се самичак..
Не вярвам ,че някой от вас е имал толкова готино искарани моменти от мен и нея и толкова много щастие ,но и нищо не твърдя ,защото така или иначе не познавам нито един от вас..

Специално за момчетата ( Извода ) - Всичко е една игра - вярвате ли или не.Стига взимайте всичко толко на сериозно - до никъде няма да стигнете.Един път в живота ми пробвах да бъда сериозен и сгреших.Момичето просто ме отблъсна.Сериозен в такъв вид ,че да си мисля ,че тя е любовта на живота ми ,че друга никога няма да срещна и етц..
А като гледам почти всички теми на момчетата от тоя форум са такива.Просто спрете да им давате да си играят с вас.Момичетата не харесват жалки ,отчаяни утрепки без никва сигурност и увереност в себе си.Още веднъж се обедих ,но този път ме заболя наистина.
Живота продължава ,просто сме още малки за да се тормозим. :smt018
А и както е казано - ЧОвек се учи от грешките си - позволено ви е да ги правите сега докато сте малки ,но и да си взимате поуки от тях ,а не да продължавате да тичате на всяко момиче подир гъза ,щото колкото повече го правите =; - толкова повече ви бягат.


П.П - Не искам да ми взимате на сериозно темата - просто исках малко да пораспусна.Не искам да ме слшате дори - правете това ,което смятате за добре , НОООО го правете така ,че след това да не идвате в форума и да питате къде ви е грешката.

П.П 2 - Увлякох се. O:)

sexy_macka
02-15-2006, 20:28
temichkata e dobra....misi che q pusna :wink:

KOTKATA_17
02-15-2006, 20:35
Pffff napravih si truda da pro4eta vsi4ko tova... ](*,) i se razo4arovah abe 4ovek kak moje da misli6 taka prosto ti se e vurnalo bil si "igra4" sega teb te izigraha stani po seriozen za po dulgo i ne si igrai na "igri4ki" drug putt ne si4ki momi4eta sa ednakvi ima kurvi ima to4ni ima lujkini ne si4ki sa ednakvi prosto tova si e :) are uspeh za napred i ne obijdai momi4etata pove4e :)

Pick-up Artist
02-15-2006, 20:54
Поздравления за темата!

Въпреки че не ми хареса това, което си направил, ми харесаха изводите.

Всичко е игра, която е необходимо да се играе добре, прецизно, и най-важното, да изпиташ удоволствие от нея. Да не си фалшив. Не излизай с момиче само за да я чукаш. Забавлявай се за бога, наслаждавай се на гласа й, на разговора, на погледите, на очите й, на косата й.

Прав си за увереността, прав си и за жалките момчета. И за техните постове тук също. И за това че вочек се учи от грешките си.

Грешката е хубаво нещо!

Приятелю, все още нямаш "игра". Няма и как на 16 да имаш. Но ако продължаваш да опитваш и да се учиш, ще имаш всичко което искаш от жените. ;)

Успехи!

AvLee_
02-15-2006, 20:57
Аз пък не разбирам как може това,което е било да го наричаш игра?Нали си бил влюбен в нея,обаче проблема е бил ,че тя не е отвърнала на чувствата ти в последствие :?
Едно 7-ми калс момиче не е много готово да му кажат,че тя е смисъла на живота ти и т.н. Като обичаш някой не го притискаш,а го оставяш на свобода :wink:
Живота продължава и ще срещнеш друга любов споко :)

the`spy
02-15-2006, 21:24
Ей Pick-up Artist интересува ме ти от къде се взе ?
Имаш ли регистрация тук ? Дай некъв майл за връзка с теб ,че ...щи кажа в последствие :)

02-15-2006, 21:53
бе мился че тази тема изводите са и много правилни Да се учим от грешките си и да не се тормозим още от малки :))

air_soul
02-15-2006, 22:04
Уфф, не искам да ставам груба, но ми писна от хора, които само говорят без да вникват по дълбоко в нещата...
Казваш, че е било грешка да вземеш всичко на сериозно...каква тъпа самозаблуда, за да избягаш от слабостта си. Казваш, че всичко е игра и не е трябвало да не се замисляш за нещо по-сериозно, защото си останал наранен! тцтцтц Я да си говорим истини...ГРЕШКАТА не е била, че си взел вразката на сериозно, а е било ГРЕШКА, че си искал да притежаваш...сам си каза, че затова си я изгубил, а повярвай ми си можел да бъдеш МНОГО, МНОГО по-щастлив и то по-дълго време! А всички вие, които се съгласявате с подобно мнение и му благодарите за темата...?! Помислете за темата и му благодарете, че ви е показал докаде може да стигне отнемайки личния живот на човека до вас!
Толкова от мен по тази тема..

mnogomili4kata-sf
02-15-2006, 22:16
Игра е...съгласна съм,НО всеки избира сам как да я играе...е,моят избор е напълно ПРОТИВОПОЛОЖЕН на твоя...когато обичам,аз наистина обичам и едно разочарование не може да ме промени...просто съм си избрала тези правила...май се поувлякох...стига толкова

Пенчо
02-16-2006, 00:47
Боже какво разбирате,нищо!Сега секи го прави заради тръпката заради секса,заради опита и за да може се изфука колко е минал,нищо повече!Към 30-те години ще видите какво са казва сериозни неща!Сорка ама от келеши 7-8 клас какво очакваш?И аз да се еба ли някъв вече 18 скоро ще правя изгорях с едно момиче дето е 8 клас!ТЦ кофти работа е!До сега не бях позволявал,да хлътно до толкова по някоя,но ето че стана то когато най не учакваш тогава става!Видях че немога да играя тези игриц[за сега],и просто се отказах да ги играя,няма смисал да въря и да си тровя живота!За сега е идеално да се трупа опит и нищо повече!Работата е там че в днешно време за нежните,галантни и романтични мъже място няма,защото всички момичета тичат след идиотите,ама буквално идиотите,дето гледат кой по-голяма простотия ще направи и така нататъка,и това е единствено и само защото не са узряли достатъчно,въпреки,че има и момичета който от по рано им идва акъла в главата!Но като цяло за сега и понятие си нямаме от тези неща просто само се залъгваме!Гати и най-гадното е когато понякога си противоречим за някой неща,да речем като сме "коч" компания дето се вика секи вика,а без жени по добре,те са само едно голямо зло ала бала,но понякога ги плямпа други!М нз аз лично не ми се играят тези болезнени игри!Както казва един приятел за всеки влак си има пътници!Така,че не се отчайвате!По добре си пуснете песента на Ice cream - borbata и разберете че колко пъти да ви препънат не бива да се отказвате трябва да се изправите и да продължите напред!
п.п.Ето май даже пак си противореча!

belluci
02-16-2006, 04:57
Ne e to4no taka,4e vseki go pravi za trupkata.Zavisi do nqkude ot vuzrastta,kakto kaza,za6toto za da ima6 nqkakvi po-dulboki otno6eniq,trqbva da si suzrql za tqh,da si gi osuznal i da si osuznal kakva otgovornost i kakvi kompromisi iziskvat takiva otno6eniq,za da gi ima6,a na po-ranna vuzrast 4ovek ne e gotov da napravi pove4eto takiva kompromisi i da poeme tazi otgovornost sprqmo sebe si(sobstvenite si 4uvstva) i sprqmo 4oveka do sebe si.Taka 4e tupo e tova,"za purvi put bqh seriozen" i ni6to ne se polu4i edva li ne.I dvamata qvno ne ste bili uzreli za drugoto.Taka 4e ne se pravete na seriozni i kvo li ne,budete sebe si,a kogato mu doide vreme za drugoto sami 6te go usetite,pri nqkoi idva po-rano,pri drugi po-kusno.

malko{f}
02-16-2006, 08:32
abe jivota e igra..trqbva da sme dobri igrachi i da igraem chesno.s vseki ot vas sa si igrali,vseki sa go naranqvali,vseki znae kvo e da te precakat..ychete se ot greshkite si i shte budete perfektnite igrachi v igrata(jivota) ! :)

Pick-up Artist
02-16-2006, 11:30
the`spy

Нямам нищо против нови контакти. Остави ми твой мейл, имаш думата ми че ще ти пиша възможно най-скоро.

Успехи!

rowzz
02-16-2006, 12:25
човек мн са опъва не моа я извадя таз поука..

IKisseDAGirL
02-16-2006, 13:18
Уфф, не искам да ставам груба, но ми писна от хора, които само говорят без да вникват по дълбоко в нещата...
Казваш, че е било грешка да вземеш всичко на сериозно...каква тъпа самозаблуда, за да избягаш от слабостта си. Казваш, че всичко е игра и не е трябвало да не се замисляш за нещо по-сериозно, защото си останал наранен! тцтцтц Я да си говорим истини...ГРЕШКАТА не е била, че си взел вразката на сериозно, а е било ГРЕШКА, че си искал да притежаваш...сам си каза, че затова си я изгубил, а повярвай ми си можел да бъдеш МНОГО, МНОГО по-щастлив и то по-дълго време! А всички вие, които се съгласявате с подобно мнение и му благодарите за темата...?! Помислете за темата и му благодарете, че ви е показал докаде може да стигне отнемайки личния живот на човека до вас!
Толкова от мен по тази тема..
колко само съм съгласна с мнението ти :!:

а ти..мислиш, че си осъзнал всичко, а всъщност си направил поредната грешка... първата е била да си играеш игрички на "любов",а другата е тази - да решиш, че бъдейки сериозен си сгрешил :roll:
това че сега си наранен не значи, че предишният ти подход е бил верният. Много ясно, че ще ти се върне, не може да си играеш и да не се опариш.. нищо не е безнаказано :wink:
вместо ся да вникнеш в същността на случилото се и да си извадиш поука за напред, си на път отново да повториш грешките си .. а после пак ще страдаш...

ht_7j
02-16-2006, 17:56
Eto taka se chuvstva vsqko momiche, s koeto si si igral. Kakvoto pochukalo, takovo se obadilo. Nameril si si maistora. Za kakyv se mislish, che da "pritejavash" nqkoi i da postavqsh ultimatomi???? Izvodite ti sa poveche ot nekompetentni. Imash mnogo malko opit, za da pouchavash...Vzemi si razreshi problema v tvoqta glava predi da davash syveti...

the`spy
02-16-2006, 19:22
Мързи ме да ви се обеснявам.Просто не ме интересува ващо мнение.Успех на всички ! =D>

П.П - Pick-up Artist - пиши на thespyboy@abv.bg

vesela_15
02-21-2006, 12:39
Igrata s oganq e nai-opasna az sa6to si igrah taka s edno mom4e to tolkova mnogo kak da se izrazq mi hodeshe zad gaza a az postoqnno go razigravah 6tot znaeh 4e me haresva mnogo prashtah mu sms-i i razni drugi,no za men tva beshe prosto igra.Az prosto se 4udeh s kvo da otbiq vremeto i kak da ne mislq za bivshiq iskah ponqkakav na4in da nakaja tova mom4e zaradi greshkite na bivshiq no nakraq s tova mom4e se sabrahme i az sam gore dolu shtasliva s nego.Taka 4e ne si igrai s oganq 6toto gori

02-21-2006, 12:42
Igrata s oganq e nai-opasna az sa6to si igrah taka s edno mom4e to tolkova mnogo kak da se izrazq mi hodeshe zad gaza a az postoqnno go razigravah 6tot znaeh 4e me haresva mnogo prashtah mu sms-i i razni drugi,no za men tva beshe prosto igra.Az prosto se 4udeh s kvo da otbiq vremeto i kak da ne mislq za bivshiq iskah ponqkakav na4in da nakaja tova mom4e zaradi greshkite na bivshiq no nakraq s tova mom4e se sabrahme i az sam gore dolu shtasliva s nego.Taka 4e ne si igrai s oganq 6toto gori
Мноо си проста. Дано поне си го осъзнала, защото това хичч, ама хич не е хуу!

Paffi™
02-21-2006, 14:01
ae, pi4... purvo iskam da spomena 4e naistina tazi tema vze da stava izpoved na pove4eto postnali tuk... a kolkoto do moeto li4no mnenie, smqtam 4e naistina pove4eto mom4eta bivat 'zabiti' v zemqta ot momi4etata, ne za drugo a za6toto nie im go pozvolqvame. az li4no ne vednuj sum stradal za tova... no, brat, tuk spored men ti si vinoven. ne e trqbvalo da postupva6 taka i sega moga samo da ti izleq sujalenie na glavata. no ne e nujno. trqbva ti samo samouverenost. zanapred budi sebe si, gledai vruzkite ti da sa polzotvorni za teb, no i ne ostavqi sabutiqta da karat momi4eto da se 4uvstva kato ve6t, za6toto tova jenite mnogo mrazqt. a kolkoto do istinskata lubov.. ne vednuj v tozi forum sum spomenaval 4e q ima i tq moje da se poqvi vuv vseki edin moment i vuzrastta za neq nqma granici... tolkova ot mene

piFka_LP
02-21-2006, 18:57
на мен пък ми хареса историята
наистина живота е игра и трябва да рискуваме