PDA

View Full Version : Не мога да спра!



^Мазохист^
02-15-2006, 19:46
Здравейте на всички, пиша тук за да споделя проблема си с някой, защото просто не издържам! Става дума за едно момиче от моето училище... Страшно съм влюбен :oops: Проблема е че е така от една година(че и повече, ама поне от една година се познаваме с нея)Нямам голям опит с момичетата :( и мисля, че се изложих докато се опитвах да се "забием"(нещо не ми харесва тая дума, ама айде) Постоянно се страхувах да не объркам нещо, да не се представя лошо и да не приличам на идиот (което стана точно така) и постоянно омазвах нещата и сега тя си мисли, че съм пълен тъпанар :evil: А пък си личеше че и тя ме харесва... :smt010 Но надеждата в мене не умираше и постоянно се надявах, че ще разбере какъв съм и че съм се държал така заради нея, заради тъпата срамежливост и страх да не се представя зле :evil: Знам че тя ме харесваше (ако все още не ме харесва малко), АМА АЗ ПР**БАХ ВСИЧКО :smt013 От известно време тя си има гадже и като ги гледам в училище заедно направо умирам :smt010 Но чесно казано, правя така че да ги засичам по често по коридорите, само за да я видя... А в същото време ми е супер гадно :cry: Аз съм нещо като мазохист - сам правя така че да ми е гадно, ама не мога без да я видя... По принцип с нея си останахме приятели... И сега не мога да спра да мисля за нея :cry: Ако щете ми вярвайте, че мисля за нея през по-голямата част от деня - дори в часовете в училище... просто съм некъв супер разсеян! Не мога да се взема в ръце... дори и ред в стаята не мога да си сложа, да не говорим за компютъра - от кога не съм правил нещо по подръжката му... Просто нищо не ми се прави :( Като се захвана с нещо и след 5 мин. спирам от нещо като мързел (ама не точно мързел, защото не съм чак толкова мързелив, ами нещо като отегчение) Просто не съм същия човек... Никъде не ми се излиза... Нищо пълноценно не правя... И така съм почти една година :smt089

Благодаря на всички, които ми прочетоха темата и съжелявам, че е толкова дълго, ама исках да споделя с някого, защото иначе ще се гръмна!

sexy_macka
02-15-2006, 19:50
ooo gorkichkiq
ti naistina s enamirash v mn trudno polojenie...
emi milichuk...ti qvnu mnogo q obichash :9 ne s eobvinqvai za minali neshta,kolkoto i da q obichash,ne biva da susipfash jivota si zaradi neq...Nedei! Nqma smisl....m/u drugoto ako si obden che nishto nqma da se poluchi m/u vas q zabravi,pone s epostarai makar che as samata ne si vqrvam kato ti go kazvm,naistina e super trudno,dori povecheto puti Nevuzmojno da zabravish nqkogo ako go obichash tolkova silno...No pone opitai ili da budesh s neq ili da q zabravsih...Poslushai surchiceto si...i napravi tova koeto smqtash za nujno !
YcneX i budi silen ! :wink:

Shadow_Walker
02-15-2006, 19:58
Ами защо просто не се помъчиш да я забравиш?Това е единствения лек срещу напразните надежди и нещастната любов...спри да я засичаш, помъчи се да не мислиш за нея и си намери някакво хоби.Помъчи се да излизаш и да се забавляваш.
Живота продължава и трябва да гледаш напред.

menteto
02-15-2006, 20:02
a na kolko godini si btw , ina4e spored men q zabravi , nqma smisul se izmu4vash.

Pick-up Artist
02-15-2006, 20:05
Авторе,

ако сега бях до теб, щях да ти ударя един шамар. Не с лоши чувства, а за да се осъзнаеш.

Стегни се

ht_7j
02-15-2006, 20:10
Na tvoe mqsto, bih otishyl pri neq sledvashtiq pyt kato q zasecha na kupon ili disko, ili koeto i da e veselo mqsto, shtqh da q tzeluna strastno, i da q ostavq v shah. Pyk togava da si misli koi e typanar.
Skromnostta e za hora, koito nqmat drugi kachestva.
Stegni se malko...

air_soul
02-15-2006, 21:30
Стига сте говорили така на момчето...това си е нормална слабост пред чувставата, които бушуват в него...абсолютно нормално! С мен се случи същото, но мисля че намерих решението...слушай сега:дай време на себе си! Кажи си от днес...няма да я виждам примерно 2 месеца. Два месеца, в които тя няма да чуе за мен, няма да ме види, няма да се срещнем, да говорим, да излезем...през тези два месеца насочи вниманието си към всичко свързано с теб, за да може след това време когато застанеш пред нея, да можеш да бъдеш себе си! Да и покажеш какъв си всъщност...опитаи тогава да станете по-близки и...останалото ако някога го е имало, ще се върне!
Успех...на мен ми помага, дано помогне и на теб

air_J
02-16-2006, 14:57
Стига сте говорили така на момчето...това си е нормална слабост пред чувставата, които бушуват в него...абсолютно нормално! С мен се случи същото, но мисля че намерих решението...слушай сега:дай време на себе си! Кажи си от днес...няма да я виждам примерно 2 месеца. Два месеца, в които тя няма да чуе за мен, няма да ме види, няма да се срещнем, да говорим, да излезем...през тези два месеца насочи вниманието си към всичко свързано с теб, за да може след това време когато застанеш пред нея, да можеш да бъдеш себе си! Да и покажеш какъв си всъщност...опитаи тогава да станете по-близки и...останалото ако някога го е имало, ще се върне!
Успех...на мен ми помага, дано помогне и на теб
Как да не я вижда 2 месеца, когато са от едно даскало, а до лятната ваканция има доста време? А иначе по темата - точно това, че не излизаш никъде ти е проблема! Излизай с приятелите си и се забавлявайте. Ако не можеш да се забавляваш пълноценно, трябва да знаеш, че това ще продължи месец-два и постепенно ще започнеш и ти да мислиш за забавления и докато се усетиш ще си забравил момичето. А също така, както казаха преди мен и намирането на хоби (аз лично бих препоръчал някакъв спорт, по мое мнение фитнес, или футбол) доста помага да си отдалечиш мислите от това момиче. \:D/

^Мазохист^
02-17-2006, 19:26
Стига сте говорили така на момчето...това си е нормална слабост пред чувставата, които бушуват в него...абсолютно нормално! С мен се случи същото, но мисля че намерих решението...слушай сега:дай време на себе си! Кажи си от днес...няма да я виждам примерно 2 месеца. Два месеца, в които тя няма да чуе за мен, няма да ме види, няма да се срещнем, да говорим, да излезем...през тези два месеца насочи вниманието си към всичко свързано с теб, за да може след това време когато застанеш пред нея, да можеш да бъдеш себе си! Да и покажеш какъв си всъщност...опитаи тогава да станете по-близки и...останалото ако някога го е имало, ще се върне!
Успех...на мен ми помага, дано помогне и на теб

Мисля, че това е невъзмоно :cry: по простата причина че сме от едно училище! Постоянно се засичаме из коридорите, лавката, стола... Просто не може да не се виждаме :( Пък и както казах аз правя така, че да се засичаме по често из коридорите на училището... Просто ми е по хубаво като я видя! От една страна ми е приятно, а от друга ми е супер гадно като я видя с гаджето и!

А за това да излизам повече... Ми просто не ми се излиза, пък и приятелите напоследък ме отбягват :( Дори не ме канят на купони вече... Само им развалям купоните :( Преди не беше така - много пъти съм бил душата на компанията! А сега дори и приятелите ме отбягват щото съм бил много променен и скучен :cry:

А за спорта - аз по принцип си ходя на фитнес, ама не помага кой знае колко... Не мога да я забравя изобщо :cry: А пък и хоби си имам - събирам разни неща. Вярно е че ми отвлича вниманието за малко, ама пак се сещам за нея...

За годините... еми на 17 съм :oops: Знам, че ще кажете: голям човек, а пък се занимава със сълзливи истории... :oops:

ziky
02-17-2006, 19:32
Братле разбирам та....аз като скъсах с гаджето си и после незнаех къде съм...просто толкова много я обичах...нямаше такава реална болка....на моменти щях да припадна...лежа и по цял ден плача и съм прекалено гладен но нямам чуство за глад...направо се съсипах,,,,

pAfiL
02-17-2006, 23:30
човече ... бях в същата ситуация с най-добрата си приятелка.даваше ми напразни надежди цяла година, замалко не се е стигало до целувка, правил съм и глупости разбира се но от любов ... но с времето се примиряваш... просто нямаш друг избор. :cry:
Може би звучи жестоко но е така...

02-18-2006, 06:49
Пич,напълно те разбирам и ти съчувсвам,защото знам какво е чувсвото.И аз съм в същата ситуация,само че с момичето се забиваме от 4 месеца.Впоследствие разбрах,че тя е имала гадже обаче май е скъсала с него.Всеки който попитах ми казва почти различни работи.Май трябва да попитам лично нея.А по въпроса за отбягването от личен опит мога да кажа че не става тъй като и тя е от моето училище и знам.Както каза опитвам се да се засека поне веднъж в деня с нея,защото иначе ми е гадно.Също това,което го описа в първото ти мнение важи и за мен и колкото е по-близо до мен толкова по трудно се въздържам да не я прегърна и целуна.Все едно нещо ме дърпа към нея.

mai4eto
02-18-2006, 09:15
za6to ne se opita6 da pogovori6 s neq i da i obqsni6 vsi4ko ako ne si i bezrazli4en 6te te razbere!!!ako opita6 nqma izgubi povqrvai!!! :roll:

^Мазохист^
02-20-2006, 18:57
za6to ne se opita6 da pogovori6 s neq i da i obqsni6 vsi4ko ako ne si i bezrazli4en 6te te razbere!!!ako opita6 nqma izgubi povqrvai!!! :roll:

Ми... Не знам! Може тя да си помисли, че искам да вкарам някаква интрига или пък че искам да я разделя с гаджето и! И това може да доведе, до разваляне на приятелството ни... :smt010

sexy_macka
02-20-2006, 19:00
^Мазохист^ Пуснато на: 21.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

mai4eto написа:
za6to ne se opita6 da pogovori6 s neq i da i obqsni6 vsi4ko ako ne si i bezrazli4en 6te te razbere!!!ako opita6 nqma izgubi povqrvai!!!


Ми... Не знам! Може тя да си помисли, че искам да вкарам някаква интрига или пък че искам да я разделя с гаджето и! И това може да доведе, до разваляне на приятелството ни...

spokoino,ako tq naistina durji na teb shte te rasbere,shte ti obqsni kaks toqt neshtata i shte zapazi priqtesltfoto vi...
ako ne go napravi,znachi ne te e imala za chak "takuf dobur fr,ot koito ima nujda"....
YcneX :)

RoSsY88
02-20-2006, 19:10
И аз съм така в момента.Се още в мислите ми е бившият и не мога да се хвана в ръце и да почна да уча :x Но според мен излезте смао двамата и покажи какво си всъщност!Кажи и ко изпиваш!

pilot_na_karuca
02-20-2006, 19:19
Пич, точно в този случай мога да ти помогна МНОГО... Три такива случая съм имал... Действително е много тежко.. А за да не се притесняваш, че ще вкараш интрига между нея и гаджето й, просто иди до нея, намери причина да я заговориш /не ви знам интересите/ и й кажи истината... Кажи и още "онзи път, когато си я заговорил, когато си заприличал на глупак" /нищо лично, просто някой момичета харесват такова разкритие на постъпките/ и просто си излей душата пред нея. Ако ти е истинска приятелка, най-малкото ще те разбере... Ако крие някакви чувства към теб, с времето ще се засилят.. Ако не, момичета има едва ли не навсякъде. Не бързай да кажеш, че я обичаш, знам... Но аз щом се запознах с моята половинка ги забравих..
замисли се малко ;)
Айде GL