PDA

View Full Version : Moderated:Две момчета ме мислят за използвачка,а не съм ...



УЖаСен-ЖиВот
02-15-2006, 20:48
здравейте,имам един голям проблем.Историята е следната имаше две момчета,които аз не харесвах но те мене Да:) все ме канеха да излизам,да съм с тях и единият (1) ми хареса много,но не исках да нараня другия...(2).Пробвахме със (1),но аз все неможех да излизам понеже имах проблем с наще и ги лъжех разни неща (напр. че имам да уча,че немога и че искам да имам висок успех) Грешка голяма от моя страна , да но (1) почна да си променя някак държанието към мен и като че почна да ме следи,аз не исках да пренебрегвам приятелките си зарад него и когато ми се отдаваше възможност излизах с тях , а не с (1) .След някъде седмица той окончателно ме попита окончателно дали искам да съм с него и аз понеже бях объркана и взех прибързан отговор и му казах "НЕ" и от тогава всичко се преобърна.Понеже (2) му беше приятел и понеже и той ме канеше да илзизам а аз се го лъжех и най-накрая като че ли двамата се съюзиха и започнаха обидите.. че съм ги мамила ,че не съм държала на тях...Аз разбрах че съм виновна до няква степен,но им се извиних ,но те като че ли нищо не видяха и сега все така продължават да говорят и да ме обиждат... но аз не мога повече да ги търпя "ти си проста,ти си ниска(понеже съм малко ниска),ти си използвачка , ти си...." и на мене просто ми е неприятно.Моля Дайте съвет как да ги обедя че не е било нарочно , а че просто не съм искала никой да страда... и че всичкото свободно време което имам(предоставено от родителите ми) се мъча да излзизам с приятелки и с тях .. а немога и с двете едновременно:( много ще съм ви благодарна ако поне ме насочите към някакво решение,то просто е много гадно около теб да летят обиди... ПОСТОЯННО 10х предварително:)))


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

VukeHceTy
02-16-2006, 11:50
ami milichka izlez tqh i im kaji vischko kvoto mislish.kaji im istinata za roditeli te ti,kaji im che durjish na tqh no na priqtelkite si sushto i che ne si iskala da naranish nikoi.prosto im kaji kakvoto mislish i kakvoto chustvash....kogato chovek gubi neznae kakvo pecheli,a kogato pecheli neznae kakvo gubi...zamisli se spechelila ili zgaybila si..moje bi tova ne e bila kompaniqta v koqto e trqbvalo da budesh i moje bi e stanalo po dobre tova che veche ne si s tqh.pomisli i sama si otgovori..

uspeh O:)

rowzz
02-16-2006, 12:00
кфо искаш да ти кажем.. не се сещам просто.. грешката е тфоя.. ти си си виновна.. внимавай случая да не се повтори..

sexy_macka
02-16-2006, 17:35
[CSKA]f0r3v3r Пуснато на: 16.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

кфо искаш да ти кажем.. не се сещам просто.. грешката е тфоя.. ти си си виновна.. внимавай случая да не се повтори..

=D> =D> =D>

ht_7j
02-17-2006, 15:30
Az ako sym na tvoe mqsto, shtqh da gi pratq po dqvolite i dvamata. Na nikoi ne si dlyjna da davash obqsneniq. Ebahti i ligliovtzite....(1) momche moje bi oshte te haresva i taka ti go "vryshta". Momcheta s lapeshki akyl kolkoto iskash. Izobshto ne im se vryzvai i shte sprat. Garantziq.
Ako obache tolkova iskash da se haresvash na vsichki, trqbva prosto kratko, qsno i tochno i na dvamata ednovremenno da im kajesh koe zashto si napravila i tochka. Ako iskat da razbirat. I bez izvineniq.

Oyamoto
02-17-2006, 15:34
Ми прави са - гадна използвачка си ти. [-X

ziky
02-17-2006, 15:42
f0r3v3r]кфо искаш да ти кажем.. не се сещам просто.. грешката е тфоя.. ти си си виновна.. внимавай случая да не се повтори..

Моя приятел отново позна!Обаче има и друг момент!В днешно време момчетата след като ги зарежат или не им обръщат нужното внимание вече за тях са курви и са исползвачки и каквви ли не незнам защо е така но по голямата чат от момчетата са такива.....можеби се дължи на това че мн момчета се прават на виж те ме и като го зарежат задължително ше каже курва такава майната ти,просто защото за него има и други не е само тя единствената и другото лошо е че моммчетата се водят мн по акъла на другите.Ако 1 и 2 не бяха приятели и не се познаваха нямаше и 2 да се обърне с-у теб сега щото 1 нямаше да му наговори че си курва и че за нищо не ставаш примерно и едва ли не да те откаже от него!

mnogomili4kata-sf
02-17-2006, 16:30
Az ako sym na tvoe mqsto, shtqh da gi pratq po dqvolite i dvamata. Na nikoi ne si dlyjna da davash obqsneniq. Ebahti i ligliovtzite....(1) momche moje bi oshte te haresva i taka ti go "vryshta". Momcheta s lapeshki akyl kolkoto iskash. Izobshto ne im se vryzvai i shte sprat. Garantziq.
Ako obache tolkova iskash da se haresvash na vsichki, trqbva prosto kratko, qsno i tochno i na dvamata ednovremenno da im kajesh koe zashto si napravila i tochka. Ako iskat da razbirat. I bez izvineniq.

Точно така...лапешка история

ziky
02-17-2006, 16:32
Az ako sym na tvoe mqsto, shtqh da gi pratq po dqvolite i dvamata. Na nikoi ne si dlyjna da davash obqsneniq. Ebahti i ligliovtzite....(1) momche moje bi oshte te haresva i taka ti go "vryshta". Momcheta s lapeshki akyl kolkoto iskash. Izobshto ne im se vryzvai i shte sprat. Garantziq.
Ako obache tolkova iskash da se haresvash na vsichki, trqbva prosto kratko, qsno i tochno i na dvamata ednovremenno da im kajesh koe zashto si napravila i tochka. Ako iskat da razbirat. I bez izvineniq.

Точно така...лапешка история

Бе чесно казано и тва е вярно!Кво им се оставяш??Секи си има достойнство и гледа да го защитава...ако не ти пука кво говорят другите за тебе е отделен въпрос!

02-21-2006, 11:45
мерси за Съветите ,които сте ми дали:)