PDA

View Full Version : Tormoz...



02-15-2006, 21:21
Abe hora mn 6te sum vi blagodarna ako mi pomognete ! Na4i..cqlata rabota e tva 4e az i o6te 1 momi4e se bqhme vklu4ili v 4ata na edna ot na6to daskalo koqto e ot "grupi4kata" na u4ili6teto ..demek ot tez det se praqt na "vij koi sum az" i prosto po4nahme da si 4atim..to edin 4at de...bqh i kazala samo "zorincee ko prai6 be kak sa bani4kite " (tva be6e 6ega prosto za kef go kazah kakto i drugoto momi4e ) i togaa na sledva6tiq den se prebirame s Stef (taka se kazva nai-dobrata mi priqtelkata) i trite ot grupi4kata ni nastigat i po4vat zza kfo sme bili narejdali zornica...dobre tva mina...sled vreme Stef hodi6e s edin Qnko (pff) oba4e tq go zarqza i toi re6i da i naprai gaden nomer za rd-to ... tui kato toi stana mn dobur priqtel s grupi4kata i te kupili samobrusna4ka za stef...koeto e adski gadno i na stef i stana tujno i plaka i togava prez celiq den (rojeniq i den) se razpravqhme s grupi4kata ...te napravili tova za6toto stefani bila naranila qnko...haha!!! i toi mn plakal ... :D togava napravihme edin "mislenik" v koito pisahme kakvo mislim za grupi4kata im maka 4e nikoi ne na pisa to4no...i togava te go otkriha i go pro4etaha i produljiha da se zaqjdat dori i ni zapla6vaha s boi...nie nali ne iskAme da se zaqjdame s tqh ama te se burkat vuv vsqka edna razpraviq s drugi hora ... i az si mislq 4e 6te e dobr4e da se opla4em na direktora za tva 4e postoqnno ni tormozqt i zapla6vat s boi.. no nz ko 6te stane.. taa vi pitam spored vas kvo da pravim .. ??? blagodarq predvaritelno..:) 6te 4akam otgovori

the____
02-16-2006, 06:50
mooolq?!?!?! na direktorkata?!?na mama de4icata...a za kvo ste im se zaqjdali v 4ata a?!? kat ste tolko opereni im go kajete naprao,are pisna mi ot takia,deto zad kompa sa mnoo otvoreni, puk posle ne direktorkata.ako ne e imalo za kvo nqmalo da i podarqt samobrusna4ka.mnoo qsno direktorkata 6e e na va6a strana -milite dobri momi4eta,zapla6vat gi lo6ite...are molq vi se..kato vi zapla6vat 4e 6e se biete ,ne se zanimaaite sus selski prostotii,a prosto nqkoe po-golqmo mom4e da se opravq(bas durja 4e nqate takuf fr.)

VukeHceTy
02-16-2006, 11:43
ami sami ste si vinovni.i mnogo pravilno vi kaza the____ che ste mamini momichenca.kato izlezete ot uchilishte pak li direktorkata she vi reshava problemite.kvoto sam si napravish i drug nemoje da ti go napravi...iskate suvet-ami dobre.govorete s tiq momicheta i si izqsnete vsichko,ako trqbva s boi ako trqbva bez..


aide yspeh ;-)