PDA

View Full Version : Незнам какво да си мисля за нея! Моля ви за съвет



Boy^^^Vn
02-16-2006, 01:55
Мисля да ви кажа всичко на кратко.Ходим със моето момиче вече година и половина.Обичаме се наистина много и бих казал ,че любовта ни е истинска.Да обаче не мога да разбера някои неща.Много пъти ме е лъгала :( (после ми казва ,че не ми е казвала за тези неща защото я е било страх да не скъсаме ако разбера за тях...но тъй или иначе разбрах).Сигурно ще си помислете ,че съм някъв лиглио заради нещата заради които ми е ставало гадно ...заради лъжите и.Та още преди да тръгнем 1 или 2 месеца преди това...ние ....така да се каже се зарибявахме.Е,аз наистина я приемах на сериозно и никоя друга нем е интересуваше но тя...разглеждаше снимките на други момчета по разни сайтове за запознанства и т.н.Май....не си ме е представяла на сериозно?Или поне не колкото аз?Незнам.Когато тръгнахме аз просто усетих че е човек който обича да послъгва (но повярвайте ми тя е уникален човек само дето послъгва де).Значи знам че няма да е правило от моя страна да кажа една нейна лъжа но...тя ме излъга че са я изнасилвали някви момчета.После като разбрах че не е истина ми каза че не били момчета а някъв таксиметров шофиор.Незнам със каква цел но аз много се ядосах и ми стана гадно че ме лъж за такива неща.И най-накрая се оказа че въобще не се е случвало нищо такова (и слава богу)...обаче мене ми е адски гадно да ме лъжат още повече тя.Това беше първата крачка в която постепенно почнах да не и вярвам.Един път бяхме си писали във mIRC (понеже бях в друг град) и тя си писа с още някъв.Тя ми каза отначало че е бил някъв нейн познат...после стана и нейн приятел...а наи-накрая аз без да искам разбрах че са ходили заедно.Адски ми стана гадно че пак не ми каза и че ме излъга.Така вече взех да и нямам доверие и от там почнах да се държа различно с нея.Не както рпеди ..мило и т.н.Чувствах се предаден...Изрично и забраних да излиза със 2 нейни приятелки (не съм такъв който слага ултиматум но просто...) едната от която е голяма .... К***А а другата ме е обиждала.Тя все ми обещава че няма да излиза с тях двете...но в последствие разбрах че са ходили трите по кафета и другаде.Не ми е за това да не излиза с тях а просто ...тяне и пука просто че нейна приятелка ме е обиждала а другата е адската...сещате се.Пак се почувствах предаден.Вече не и вярвам но я обичам,обаче моето отношение не е хич както преди.Гледам с друго око на нея.Подозрителен съм постоянно и има защо.Лъгала ме е за още много неща но гледам много съм писал и ...няма смисъл да ги изброявам.Трудно ми е защото вмен са преплетени две неща - това да обичаш и да не вярваш на моми4ето си.Нз сигурно не ви се струват сериозни тези неща но...се чувстам предаден.Един вид за нея е по-важно да излиза със оная а не това че ме е обиждала.

VukeHceTy
02-16-2006, 07:44
ami chesno da ti kaja znam kak se chustvash,zashtoto sum bila v sushtata sityaciq..i znaesh li kakvo napravih-postupvah taka kakto toi s mene.za tova napravi i ti sushtoto-kakto tq se durji s teb,taka i ti s neq.ostavi q tq da ticha sled teb.izlizai s priqteli kakto tq s priqtelki.ne se ogranichavai samo s neq.razbirash li? zashtoto ako nqkoi den q zagybish ti shte ostanesh sam,a tq shte si ima priqtelki i nqma da e sama.prosto ne se ottdavai samo na neq..a za lujite..neznam kakvo da ti kaja..zamisli se tova li e tochnoto momiche za teb i zaslujava li tq da bude s teb,zaslujava li tolkova vnimanie,tolkova da i proshtavash.zamisli se :?

uspeh

rowzz
02-16-2006, 10:15
ами човек забрави я.. представи си че тя те е лъгала че те обича.. че връзката ви е била една голяма лъжа.. поговорете си и кажи мнението си.. тя ако има нужда от тебе ще дойде спох..

nesravnima
02-16-2006, 12:54
Не искам да те отчайвам, но когато някой държи на човека до себе си, той не го лъже. Лъжите в една връзка никога не водят нещо добро след себе си. Говори с приятелката си и й кажи всичко, което те притеснява! Но... не продължавай да търпиш това поведение.
Успех! :wink:

Boy^^Vn
02-16-2006, 12:58
:( Да но ние се обичаме истински само тези....лъжи :( не искам и не мога да ги приема защо прави така? :( наистина ми писна .... иначе от всяко друго отношение е просто уникална.Във единия ен ми се заклева чак че няма повече да се повтарят лъжите а на следващия разбирам за нова такава.После се опитах да скъсаме защото много ме наранява така но тя показва силната си любов към мене и не ме пуска ....не иска да късаме. Всеки път така става

nesravnima
02-16-2006, 13:10
Да но ние се обичаме истински само тези....лъжи ... Всеки път така става

Хмммм...
1. Говориш с нея и й казваш, че не издържаш така. =;
2. Обясни й, че щом се обичате, трябва да си имате доверие и е по-добре да ти каже истината (дори да е нещо гадно), отколкото да те лъже.
3. Ако продължи с да те лъже... направи същото като нея. Може би, ако усети това, което ти изпитваш ще престане с лъжите.
Незнам какво друго да ти кажа на този етап.
Късмет! :wink:

Boy^^Vn
02-16-2006, 13:46
Ами така и ще направя макар ...че май няма да е много добре от моя страна щото просто не съм такъв.Опитвам се да отвръщам на злото с добро но този път май няма да е така.Гадното е че слага някои лични интереси преди мен.Мене ми писна всеки ден да разбирам все за няква нова лъжа.Като мисли че е по-добре да излиза с ония двете след като знае че ми е гадно точно с тях да излиза ми... Окей .Или да ходи на някви РД след като знае че пак ми ще ми е гадно рпез това време (просто се притеснявам да не ми изневери не че за друго не я пускам).Знае много добре че с други приятелки я пускам кадето си посика да ходи ама... пфффффффффф

Eyes-green-as-ocean
02-16-2006, 15:50
Vij, kato mi opisvash tova devoiche, vse edno govorish za mene. Az sum absolutno sushtata i tova nesuznatelno lugane e susipala niakolko moi vruzki, no posle neshtata se opraviha i sega sum shtastliva.

Purvo da zapochnem s tova zashto te luje. Ako i za moment si mislil che te luje zashtoto krie neshto ot tebe - ne e tova. Ako si mislish che iska da te narani, i tova ne e. Tia prosto iska da ima kakvo da ti razkazva. Devoikata niama psihologicheski problem, tia prosto e takava. (BTW - da ne e zodia Ribi?) Az primerno luja za da sum interesna - chestna duma ti kazvam.

Kakvo da napravish? Zashtoto ochevidno ne ti e priatno. Ami vij, moeto momche si pogovori edin den s mene mnogo seriozno, no bez da mi postavia ultimatumi i mi dade da razbera che me obicha takava kakvato sum, che sum mu interesna samo kato me gleda kak se usmihvam, kato mu razkazvam ejednevni sluchki i neshta. Ne vednaga, no postepenno az se pochuvstvah po-komfortno s nego i spriah da go luja...Razberi, tia te luje 1. za da ti e interesna i 2. za da ne te zagubi ili razocharova.

ht_7j
02-16-2006, 16:10
Tq prosto iska da byde interesna na nqkogo. prekalqva s lyjite, tova e vqrno. Govori s neq naistina i i obqsni, chq nqma nujda da go pravi.
Ako dyrji na teb, shte se osyznae.
Ako ne-ostavi q, zashtoto prosto ne si zaslujava.

Ekita
02-16-2006, 16:53
За пореден път се убеждавам,че човек обича да търси грешките в другите,но не и в себе си...
Виж сега,разбирам,че си много разочарован от всичките й лъжи,от маменето и от липсата на доверие между двамата и това само по себе си би било достатъчно за много хора да прекратят всякакви взаимоотношения,за това евала ти правя,че още не си се отказал от нея и от любовта ви.Но има някои неща,които просто не мога да не спомена и те се отнасят за теб а не за нея.
Първо,кой си ти,че да й казваш с кой да излиза?!Да,гаджета сте,да обичаш я,да тя обича теб,но какво общо има това с компанията,която тя очевидно харесва и с която обича да се вижда?Само се виж отстрани,оплакваш се,че едното момиче те било обиждало и това за теб е достатъчна причина,за да й забраниш да излиза с тях,а в същото време ти сам,без да се замислиш обиждаш другото момиче,наричайки го не как да е,а курва!И сега те нямат ли право да й поставят същия ултиматум?В крайна сметка ти също обиждаш тях,нали?А и ти ходиш с нея,трябва да уважаваш приятелите й,никой не иска от теб да ги харесваш,но да й забраняваш да се вижда с тях?!Направо ме хвърли в тъча с това изказване,още повече,че сам си убеден,че имаш право и се възмущаваш,че тя не спазва наложените от теб правила!Боже мой...
Другото,не искаш да ходи на рождени дни и да се забавлява!?Бил се притеснявал...Ама човече,чакай малко,пак те питам,кой си ти,че да й забраняваш да излиза и да посещава места,където я канят?Това е нейния живот,не твоя.Като си я помоли какво?Тя е длъжна да се съгласява ли и примирява ли?
Помисли над това,защото ако беше с мен,не ти щеше да поставяш ултиматумите...
За лъжите,говорете,но за другото...

sexy_macka
02-16-2006, 17:21
Ekita Пуснато на: 16.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

За пореден път се убеждавам,че човек обича да търси грешките в другите,но не и в себе си...
Виж сега,разбирам,че си много разочарован от всичките й лъжи,от маменето и от липсата на доверие между двамата и това само по себе си би било достатъчно за много хора да прекратят всякакви взаимоотношения,за това евала ти правя,че още не си се отказал от нея и от любовта ви.Но има някои неща,които просто не мога да не спомена и те се отнасят за теб а не за нея.
Първо,кой си ти,че да й казваш с кой да излиза?!Да,гаджета сте,да обичаш я,да тя обича теб,но какво общо има това с компанията,която тя очевидно харесва и с която обича да се вижда?Само се виж отстрани,оплакваш се,че едното момиче те било обиждало и това за теб е достатъчна причина,за да й забраниш да излиза с тях,а в същото време ти сам,без да се замислиш обиждаш другото момиче,наричайки го не как да е,а курва!И сега те нямат ли право да й поставят същия ултиматум?В крайна сметка ти също обиждаш тях,нали?А и ти ходиш с нея,трябва да уважаваш приятелите й,никой не иска от теб да ги харесваш,но да й забраняваш да се вижда с тях?!Направо ме хвърли в тъча с това изказване,още повече,че сам си убеден,че имаш право и се възмущаваш,че тя не спазва наложените от теб правила!Боже мой...
Другото,не искаш да ходи на рождени дни и да се забавлява!?Бил се притеснявал...Ама човече,чакай малко,пак те питам,кой си ти,че да й забраняваш да излиза и да посещава места,където я канят?Това е нейния живот,не твоя.Като си я помоли какво?Тя е длъжна да се съгласява ли и примирява ли?
Помисли над това,защото ако беше с мен,не ти щеше да поставяш ултиматумите...
За лъжите,говорете,но за другото...

=D> =D> =D> =D> =D>

BoyVN
02-16-2006, 21:14
Eyes green е по4ти права.Само дето тя не се опитва да се прави на интересна а просто си е такава.Екита....виж аз не и налагам ултиматум защото искам давам и да ходи кадето си поиска просто с тези двете не.И да мога да я нарека оная 4е е.....сещаш се защото е такава наистина.Тя е известна с това а аз не искам моето моми4е да ходи с такива зашото знам ли кви "УМНИ" неща може да и каже и после....Тая другата дето ме обиди...с нея до едно време я пусках да излиза но при положение 4е моята не ми дава да се 4увам с някои хора... какво да направя?Бившата ми я обижда (за което съм и правил забележка) и сега моята не ми дава да приказвам с нея и ,и е гадно защото я обижда и за това.Зна4и аз може да правя компромиси а аз не така ли?Нея като я обидиха аз спрях всякакви връзки с бившата и така да се каже я отбягвам защото защитавам и уважавам сегашното ми гадже а тя не го прави...За рожденния ден е пак така.Тя отиде а после мене като ме поканиха и ....видях 4е ревнува и 4е и стана гадно (както на мен когато тя отиде на РД) и не отидох.пак компромис от моя страна....а от нейна никакъв.За4ита собствените си интереси а това на мен какво ми е ... не и пука много много .Ами да отива да се весели няма лошо наистина .Със останалите и приятелки не съм и правил нито една забележка даже много пъти съм я карал да излиза по-4есто с тях.Ходи някъде със майка си а не ми казва а аз като и кажа 4е трябва да отида извън града за 2-3 дни тя се цупи и аз заради нея не ходя никаде.Не казвам в никакъв слу4ай 4е и аз не съм правил грешки но не колкото нея и не толкова големи а за мен лъжите са...много долно нещо.А за тая дето и викам 4е е к***а като 4овек нямам нишо против нея просто не искам покрай нея и моето моми4е да стане като нея.Нали знаете с какъвто се сабереш такъв и ставаш.Разбирам я нея като ми казва 4е тя е била добър 4овек и приятел но не искам да се движи с няква дето е спала с полвината град.Един вид хем ревнувам да не стане нещо хем искам да я предпазя.Лошо ли е ? Лошо ли е 4е искам да я предпазя? Еми то4но за тези неща пък ще си позволявам да и налагам ултиматум зашото я оби4ам.Тя има толкова много добри приятелки а и харесва да се движи с тез двете от които взема лоши примери.А за моите грешки ... защо да не ги призная мога и искам но има ли смисъл?Те са маловажни и понякога просто ей така сядам до нея гушкам я и и се извинявам за тях.Не са нищо сериозно но аз съм такъв 4овек който много мрази като знам 4е съм наранил някой по какъвто и да е на4ин а още пове4е 4овека когото оби4ам.Тези нейни лъжи ме накараха да се държа по на4ин по който не ми харесва и не мога да се контролирам защото се 4увствам предаден.

Ekita
02-16-2006, 22:07
аз не и налагам ултиматум защото искам давам и да ходи кадето си поиска просто с тези двете не.
А това какво е,ако не ултиматум?
Май не разбираш това,което аз искам да ти кажа.Не става въпрос колко голямо е едно ограничение,дали е една или всичките й приятелки,дали е един рожден ден,или всичките й излизания-вие се ограничавате с неща,които въобще не са нормални за вашата възраст.Те не са нрмални за която и да е било възраст,де,но за вашата са направо абсурдни!
Добре,явно не само ти си такъв,явно и тя е такава,но ти трябва да разбереш,че това не е правилно!

аз не искам моето моми4е да ходи с такива

с нея до едно време я пусках да излиза

Със останалите и приятелки не съм и правил нито една забележка

ще си позволявам да и налагам ултиматум
Всичко това на теб правилно ли ти звучи,защото на мен направо ми бърка в мозъка...Нямаш право,каквото и да приказваш,колкото и да я обичаш,просто нямаш,както и тя няма право да го прави с теб.Ако ти сам решиш,че искаш да се държиш така заради нея,заради любовта ви,добре,но да го изискваш,да го поставяш като условие,просто грешиш.Явно на нея не й харесва,ето лъже те,мами те,не се съобразява.Което значи че нещо във връзката ви куца и според мен е точно това.Просто я остави,нека бъде такава,каквато иска да е,да прави това,което иска да прави,да живее така,както тя реши,а не както ти смяташ,че е правилно.Ако и тогава се научиш да я обичаш и тя теб,тогава ще призная чувствата на двама ви за истински.

BoyVn
02-16-2006, 22:51
[-X Еми не си права 4естно да ти кажа.Защо тя ми поставя ултиматум а аз като и кажа нещо което е хем за нейно добро...не го прави?Аз трябва а тя не така ли ?Амии окей ще я пускам и с тях...нека да се развали покрай тях НО АЗ НЕ ИСКАМ ДА СТАВА ТАКА.Аз я оби4ам адски много както и тя мен ама.....явно така няма да станат нещата.И аз да зема да правя така като нея? Ми не няма не съм такъв пак да кажа.И пак да попитам лощо ли е като я предпазвам по тоя на4ин ? Когато е с тея две4ките и после като се видим понякога се държи като тях....по лигава по една такава...не мога да го обясня.Държи се разли4но просто щото се води по акъла на някви келеш4ета дето още нищо не са видели от истинския живот.Всико ми зву4и правилно именно защото я оби4ам .

Legally_Blonde
02-16-2006, 23:11
Охоо миличък..мн си сгрешил!На нас жените най-страшното нещо е да забраниш!Не,не никой не може да ни забранява! [-X това ние не понасяме!Още повече,ако става въпрос за много близки приятелки!Виж сега..ьмм тя си е приятелка с тях,а приятелите попринцип стоят над любовта!Не казвам,че тя не държи на теб или нещо такова,напротив!Тя може да те обича,всичко м/у вас да е мн хубаво,но никога,запомни,никога не забранявай или не се опитваш да отделиш момиче от приятелката й! [-( ПОвярвай ми!Непростима грешка!!!

Oyamoto
02-16-2006, 23:17
Лъжата е нещото което не мога да простя никога. Направи и нещо ужасно, нещо изключително гнусно и я зарежи! Снимай я как я ебеш и я пусни по интернет или нещо още по гадно :twisted: еби и майка и , после преспи с най добрата и приятелка, зарежи я в некой ресторант да плати сметката :smt005 .