PDA

View Full Version : за висенето



:Гост:
02-16-2006, 11:22
имам проблем за какъвто никаква тема не намерих за тоа пускам тази. Та проблема е че дори когато не ми е надарвен, пениса ми не виси. Не е твърд но не виси.Ако някой знае нещо по въпроса нека да напише. 10х

DrSmurph
02-16-2006, 15:40
Няма как да не виси освен ако не е в ерекция. Тоз случай ще е първият!

f0`shiZzle
02-16-2006, 17:01
prekaleno e kus za da visi ili?

Tupac Shakur
02-16-2006, 17:04
имам проблем за какъвто никаква тема не намерих за тоа пускам тази. Та проблема е че дори когато не ми е надарвен, пениса ми не виси. Не е твърд но не виси.Ако някой знае нещо по въпроса нека да напише. 10х


Ъъъъ...Брато нещо не те схванах...Ако не виси,то...какво прави?Мастурбира самостоятелно ли?Обясни малко по-подробно проблема,щото личноп аз не схванах what are you talking about.


П.П.Хе-хе...Гъзар съм,а?

:Гост:
02-17-2006, 21:53
ми как да ти обясня не виси надолу право както си му е реда. Не е изправен напред като в ерекция ами малко по надолу ма пак не виси, както и тпоките почти никога не са увиснали. Нз дали има нещо обшо с размера защото са писали хора и сас 11 см и не са казали такова нещо. но моя е 14 нз дали има някво значение.
ако някой измисли нещо да каже

DrSmurph
02-17-2006, 22:31
niama kakvo da se misli po vaprosa
Neshtata sa poveche ot iasni..
edin penis moje da stoi v erekcia ili da visi... srednoto polojenie e ... problem!

:Гост:
02-18-2006, 11:48
ами ясно е и трябва да отида на уролог ама дали има начин да отида без да знаят наще. и ако някой може да ми каже някой уролог вав варна. благодаря

DrSmurph
02-18-2006, 14:06
Zavisi na kolko godini si! Osven tova ne e sigurno che triabva da hodish na urolog. Ti prosto ne obiasniavash kakav e problema. Ako imash da dobavish neshto koeto ti e neudobno da pishesh tuk - pishi mi LS