PDA

View Full Version : черна роза



rowzz
02-16-2006, 10:50
абе хора интересно ми е според обичаите какво означава черната роза.. тоест решил съм да изненадам едно момиче(което се кефи на таквиз цветя) с такава ама незнам да не се получи някой гаф..
и така де тфа ми е въпроса дали е нормално тфа щото аз от цветя хич не разбирам..

cannabinoid
02-16-2006, 10:52
ммммм интересно и аз тва се чудя :-k

the_green_man
02-16-2006, 11:09
Men li4no mn me kefqt 4ernite rozi,no ne moga da ti kaja kakvo moje da simvolizirat,i na men mi e mn interesno i iskam da razbera???

02-16-2006, 11:15
do kolkoto znam simvolizirat Razdqla,tyga ..makar che imat ogromna krasota ..no podari i :mnogo krasivo cvete ..;] a i az v tez neshta ne vqrvam,nali kato ti podarqt chervena roza e na lubov.. Xa da be da ,skysahme s tova momche na sledvashtiqt den,taka che tva moje d a e za dobro ;)probvai -ne she gubish;P

VukeHceTy
02-16-2006, 11:53
ami cvete kato cvete...edva li i momicheto shte znae kakvo simvolizira...prosto edno krasivo cvete... ;-)

teenkopele
02-16-2006, 11:55
Аз лично незнам, но си мисля, че и момичето няма да знае. :)
Подаряваш и готово. :wink:

Jamalska
02-16-2006, 13:45
f0r3v3r] тоест решил съм да изненадам едно момиче(което се кефи на таквиз цветя)
Само това тряа да те интересува..щом идеята е да я изненадаш това не значи че трябва да се следва символиката

Ice_Queen
02-16-2006, 14:13
ОООООООООООООООООООО и аз искам :cry: ,обожавам рози ,а и черното ми е любимия цвят...церна роза..ауу!!!! нз и аз какво символизира ,но си мисля че е супер яко !!!!!!!!!!!!! :smt007 :smt007 \:D/ :smt007 :smt007

Sa3ana3a
02-16-2006, 14:37
f0r3v3r] тоест решил съм да изненадам едно момиче(което се кефи на таквиз цветя)
Само това тряа да те интересува..щом идеята е да я изненадаш това не значи че трябва да се следва символиката точно нема значение кво ше е стига да и харесва

ht_7j
02-16-2006, 14:56
Shtom se kefi na takiva neshta, znachi edva li shte imash problem.
Ne moga da razbera obache zashto chernata rosa trqbva da simvulizira neshto otritzatelno. Tova sa tzvetq!!! Kak moje tzvetq da se podarqvat v znam na neshto losho? Gluposti...
Cherni rozi se namirat izkliuchitelno rqdko, dokolkoto znam. Specialni sa. Momicheto, koeto iskash da iznenadash, qvno syshto e specialno. Tova shte razbere, ne che q mrazish ili tem podobni izmishliotini.

rowzz
02-16-2006, 17:27
Shtom se kefi na takiva neshta, znachi edva li shte imash problem.
Ne moga da razbera obache zashto chernata rosa trqbva da simvulizira neshto otritzatelno. Tova sa tzvetq!!! Kak moje tzvetq da se podarqvat v znam na neshto losho? Gluposti...
Cherni rozi se namirat izkliuchitelno rqdko, dokolkoto znam. Specialni sa. Momicheto, koeto iskash da iznenadash, qvno syshto e specialno. Tova shte razbere, ne che q mrazish ili tem podobni izmishliotini.
абе да се намери е лесно но излизат доста солено щото са некъв супер специален сорт..

Inloved_girl
02-16-2006, 17:31
Абе май както казаха нагоре,символизират тъга...обаче какво значение има?Черните рози са супер готини цветя :wink:

02-16-2006, 18:34
na men li4no sa mi podarqvali 4erna roza i az mn se izkefih 6oto e mn krasiva i i si padam po takiva nestardantni cvetq a i ne samo cvetq.taka 4e podari i sigurno 6te se zaradva :D

sexy_macka
02-16-2006, 18:36
za Sveti VAlentin priqtelq mi mi podari buket ot 50 cherveni rosi,naistina mn se zaradvah,no mn poveche se zaradvah kogato vecherta kogato vech eprasnuvahme toi mi podari prusten i s nego CHERNA ROZA...tq me nakara da se chufstfam EDINSTFENA,zashtoto Chernite rozi ne sa tolkova "izvestni" kolkoto chervenite .... :lol:

RoSsY88
02-16-2006, 18:41
Ами яко нещо са черните рози ама да подариш на момиче черна роза...пфф малко фрапиращо...първо дай с червена роза :-s

ht_7j
02-16-2006, 18:45
f0r3v3r]
Shtom se kefi na takiva neshta, znachi edva li shte imash problem.
Ne moga da razbera obache zashto chernata rosa trqbva da simvulizira neshto otritzatelno. Tova sa tzvetq!!! Kak moje tzvetq da se podarqvat v znam na neshto losho? Gluposti...
Cherni rozi se namirat izkliuchitelno rqdko, dokolkoto znam. Specialni sa. Momicheto, koeto iskash da iznenadash, qvno syshto e specialno. Tova shte razbere, ne che q mrazish ili tem podobni izmishliotini.
абе да се намери е лесно но излизат доста солено щото са некъв супер специален сорт..

Ti go kaza....specialen sort sa, za specialno momiche...

sexy_macka
02-16-2006, 18:47
ht_7j Пуснато на: 17.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

[CSKA]f0r3v3r написа:
ht_7j написа:
Shtom se kefi na takiva neshta, znachi edva li shte imash problem.
Ne moga da razbera obache zashto chernata rosa trqbva da simvulizira neshto otritzatelno. Tova sa tzvetq!!! Kak moje tzvetq da se podarqvat v znam na neshto losho? Gluposti...
Cherni rozi se namirat izkliuchitelno rqdko, dokolkoto znam. Specialni sa. Momicheto, koeto iskash da iznenadash, qvno syshto e specialno. Tova shte razbere, ne che q mrazish ili tem podobni izmishliotini.

абе да се намери е лесно но излизат доста солено щото са некъв супер специален сорт..


Ti go kaza....specialen sort sa, za specialno momiche...

[/b]"Specialen sort,za specilano momiche"
Bravo ! =D> =D> =D>

KOTKATA_17
02-16-2006, 20:04
Abe nezam dali sam sueverna no po-dobre ne i podarqvai 4erna roza ;)

Twista
02-16-2006, 20:26
Ух, четох някъде, че черна роза хич не значи нещо добре. В един сайт пък пишеше, че символизира смъртта... :-k

IdontGiveaFuck
02-16-2006, 20:27
Аз пък супер много бих се изкефила на черна роза-точно защото е 'нетипично' и нестандартно ! :D
Какво символизира-хич не ме интересува,важното е да ми харесва :D :D

`Death`Whore`
02-16-2006, 20:29
Би трябвало да стане с мастило. Символизира това, което възприема тя и това, което ти ще И кажеш, връчвайки И цветето.

02-17-2006, 07:17
f0r3v3r]абе хора интересно ми е според обичаите какво означава черната роза.. тоест решил съм да изненадам едно момиче(което се кефи на таквиз цветя) с такава ама незнам да не се получи някой гаф..
и така де тфа ми е въпроса дали е нормално тфа щото аз от цветя хич не разбирам..

4Uvek, q kaji ot koi grad si , i kyde da namerq takova cvete ](*,) :shock:
Za6toto i az imam edna mnogo dobra ideika sys Black Rose :smt031 :smt113 :smt115

bilqna-asenova
09-20-2014, 20:21
само ще ви кажа да не правите такива глупости. Ако подариш черна роза на някой значи искаш да го видиш как умира или погребан с една дума му искаш смърттаа Темата е доста стара , но се поинтересувайте има доста материал в интеренет

marilyn
09-21-2014, 16:29
И вдигна тема от 2006?