PDA

View Full Version : kak da naprava taka 4e da ne 4uvstvam draznene pri ....



LiPoKonRmen
02-16-2006, 11:57
kak da naprava taka 4e da ne 4uvstvam draznene pri dokosvane na glavi4kata na penisa toest kak KogAto si DokoSna Glavi4kAta na penisa da ne 4uvstvam ne6to kato draskane ??

Tupac Shakur
02-16-2006, 15:51
Ееееееееее...Ти що не искаш ли да ти духа Памела Андерсън? \:D/ Всъщност мисля че може да стане,но трябва да си обрязан(Ако не искаш постоянно ръката ти да стои в гащите,забелваща пишката).Така главичката се трие в бельото и... евентуално в някои други работи :lol: и така се закалява и...готово.Ама аз не бих го направил,защото на главичката има много важни нерви и др. такива шитове и затова...искам да си ми е както си ми е... :wink:

LiPoKonRmen
02-16-2006, 15:59
xaxaxa ba6 pamela andersyn neiskam :) kakto i da e
na men tova mi pra4i za6toto nemoje da se mie glavi4kata kakto trqbva

Tupac Shakur
02-16-2006, 16:01
xaxaxa ba6 pamela andersyn neiskam :) kakto i da e
na men tova mi pra4i za6toto nemoje da se mie glavi4kata kakto trqbva


Ееееее...Стоп сега!Това че ТИ не можеш да си я миеш както трябва,не значи че ти е виновна главичката.То и мен малко ме гъделичка ли,нз как точно да го кажа,може би дразни,но сега недей да се опитваш да бъдеш идеалист!Никой не е! ;-)

ImaNewbie
02-16-2006, 19:59
xaxaxa ba6 pamela andersyn neiskam :) kakto i da e
na men tova mi pra4i za6toto nemoje da se mie glavi4kata kakto trqbva


Ееееее...Стоп сега!Това че ТИ не можеш да си я миеш както трябва,не значи че ти е виновна главичката.То и мен малко ме гъделичка ли,нз как точно да го кажа,може би дразни,но сега недей да се опитваш да бъдеш идеалист!Никой не е! ;-)
Не знам дали никой не е идеалист ама направи разлика между идеален и идеалист

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 20:00
ами обрежи се..

Tupac Shakur
02-17-2006, 10:43
xaxaxa ba6 pamela andersyn neiskam :) kakto i da e
na men tova mi pra4i za6toto nemoje da se mie glavi4kata kakto trqbva


Ееееее...Стоп сега!Това че ТИ не можеш да си я миеш както трябва,не значи че ти е виновна главичката.То и мен малко ме гъделичка ли,нз как точно да го кажа,може би дразни,но сега недей да се опитваш да бъдеш идеалист!Никой не е! ;-)
Не знам дали никой не е идеалист ама направи разлика между идеален и идеалист

Опа...Сори...Значи не се опитвай да бъдеш ИДЕАЛЕН!А не идеалист... :oops: :-k