PDA

View Full Version : ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО !!!



teenkopele
02-16-2006, 14:31
Аз и един френд от класа се обзаложихме с един ,който прави ход-доци на пазара до даскалото, че всеки от нас ще изяде по 10 хот-дога. Ако успеем 10те кинта,които сме му дали преди началото на яденето, ще си ги вземем и излиза, че сме муали на аванта!
:lol:
Това трябва да стане утре след даскало. :mrgreen: \:D/


Вие някакви подобни басове/ обзалагания имали ли сте?

e4o
02-16-2006, 14:47
ne sum imala :-D no ne moga da si i predstavq da izqm 10 hotdoka :-D

korn___
02-16-2006, 15:10
na takiva ne6ta ne se obzalagam =; ako stava ne6to duma za fizi4eska izdrujlivost se obzalagam de ama redko :twisted:

Master_88
02-16-2006, 15:55
Не съм се обзалагал. Със сигурност няма да мога да изям 10 хотдока :D

gia_bs
02-16-2006, 16:07
ХАхах....ам това ми напомня за моя бас с братовчед ми преди 2 години някъде... Беше юни месец някъде и ние бяхме у леля..и стойм и кво стана въпрос...се хванахме на бас кой колко сладолед може да изяде... и бягай до магазина да купуваме от тези в големите кутии....АХха не помна какво количество изядхме...в крайна сметка никой не спечели баса...ами и двамата се разболяхме :wink:

machoka
02-16-2006, 16:36
Не можеш, откажи се... :D

Аз изяждам промишлено количество храна /не се чудете защо някои хранителни продукти липсват по магазините 8) / и не бих се справил.. освен ако не съм хапвал 2 дена и нямам 2л. безалкохолно до себе си. Но и тогава ще е сложно.

Пък.. ти се откажи.. иначе няма лошо де - просто ще дадеш малко повече парички за храна, но пък ще ти излезе доста по-евтино наяждането, от колкото ако си в сносен ресторант - така че и да загубиш и да спечелиш /което пак повтарям не ми се струва реално/, все си на далавера. :)

IdontGiveaFuck
02-16-2006, 17:50
Айде пък да не може... :lol: Има ли желание,има и начин :D

С едни приятели миналата година ходихме до макдоналдс и купихме 100 чиизбургера. :D За всеки по 10.Почти всички си ги изядоха /аз стигнах до втория :-D /Даже в скоро време пак ще ходим,но тоя път ще вземем 200 :mrgreen:
Пък и щом нямате някво определено време за яденето... :D

miNiTo
02-16-2006, 18:09
az se obzaoljih vednaj da izqm 500g meso ama kam nego ima6e kartofi i salata i to na restorant xixi .az stignah do polovinata i se otkazah :lol:
a pak ina4e za utre-ami USPEH

midnight...
02-16-2006, 18:45
хех и аз съм се обзалагала 2 пъти така
веднъж с едни приятели нещо там празнувахме и минахме прес една сладкарница и си взехме 2 торти и се обзаложихме че мога да изям половин торта...е сега загубих ама преди тфа стигнах до 4тото парче
а втория път беше за пържени картофки с един френд си изпържихме промишлено количество картофки и се надяждахме.....оф много е трудно понякога :mrgreen:

HopeLesss
02-16-2006, 19:35
И аз си мисля, че не е толкова невъзможно. Имам един приятел, който за обяд си хапва към 5-6 хамбургера и си му идват доста добре :shock:

fti4ka
02-16-2006, 20:10
vednuj se obzalojih s edno mom4e 4e moga da go nadpiq.. zaloga be6e ako az zagubq da mu napravq svirka ako toi-da mi dade 10lv.. az bqh qla mnogo prez denq i ne me hvana a i ne izpih vsi4ko 6toto ne6to ne mi se pie6e to4no togava.. a puk toi ne be6e ql ni6to i go fana mnou burzo.. po edno vreme na liceto mu se poqvi onazi usmivka deto se poqvqva kato si gavrutne6 malko pove4ko :mrgreen: kakto i da e nikoi ne si prizna 4e e zagubil i vseki si durje6e na svoeto i sega seki put kato se vidime si natqkvame edin na drug kak drugiq mu dulji ugovorkata ot basa.. ma tova be6e predi 1-2 godini.. mnou glupav oblog.. ve4e ne se obzalagam tva sa gluposti...

teenkopele
02-16-2006, 21:37
Утре ако стане ще докладвам, стига да съм в състояние! :lol: \:D/ :lol:

Juicy_Lucy
02-17-2006, 21:38
3 priqtelki si bqha sybrali po 10 lv i se bqha re6ili,4e koqto otslabne nai-mn v ramkite na mesec vzima vsi4kite pari

lainagovna
02-17-2006, 21:43
ние савсички от класа бяхме решили тея с повечкото бради или мустаци да не се бръснем :shock: който не се бръсне най дълго време зима парите, които бяха по 2 кинта на чаве по 26 ученика смятайте. е още не сме се навили всички де, но определено до края на 12 клас ще я направим тая простотия и по скоро ще сме 5-6 души на по 10 кинта :)

teenkopele
02-17-2006, 21:46
ние савсички от класа бяхме решили тея с повечкото бради или мустаци да не се бръснем :shock: който не се бръсне най дълго време зима парите, които бяха по 2 кинта на чаве по 26 ученика смятайте. е още не сме се навили всички де, но определено до края на 12 клас ще я направим тая простотия и по скоро ще сме 5-6 души на по 10 кинта :)


Хах :lol: , това е весело. :mrgreen:
Напомня ми за един мой френд, който щеше да се хваща на бас с един друг,че няма да се бръсне няколко месеца. :lol: