PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Дали ме харесва ?



nqmam_du6aa
02-16-2006, 14:57
Мммм...накратко-начии харесвам едно момче от съседния клас.С него почти не си говорим ве4е,а преди не ме беше толко срам от него и си лафехме повечко...зех му номера и почнах да му пиша смс-и без тои да знае че са от мене(само ме пита6е милия).Един ден помолих 2ма мои сау4еници да го снимат и те казали 4е снимката е за мене,а най-лошото е 4е приятелят му ме харесва(само ме тормози,следи ме,пи6е ми смс-и) Имам чувството 4е ме харесва и други смятат така ма съм супер объркана.....плс споделете ва6ето мнение

Мн Благодаря че си отделихте времето за мен :D
П.С-той няма гадже в момента...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

SISIS
02-16-2006, 15:26
mi ako ti sa ibe ot nego fani go nekoi pat sled daskalo i go po4vai ko sa 4udi6
pak za drugia tam i na nego moi da mu pusne6
to ne e sapun4e da se iztarka za vsi4ki 6e imaa

WILD__BOY
02-16-2006, 15:41
хах
със срамуване до никъде нема да стигнеш :) давай хвърляй се с главата напред. Тея неща така стават :)

ht_7j
02-16-2006, 15:47
Sega...verno e kofti, che nqkoi te haresva, a ti ne nego-ne, no tova ne e kraqt na sveta. Kakvo mojesh da napravish po vyprosa? Ostavi go da si te haresva, shte mu mine kato ne mu otvryshtash. Shto se otnasq do momcheto, koeto ti haresvash....Kakvo sa tezi lapeshki istorii?????? Sms-i bez ime, snimki, bla bla bla....Vzemi se stegni. Skromnostta e za hora, koito nqmat drugi kachestva, skypa.....smelo napred!!!

GreenLadyM
02-16-2006, 15:53
хах
със срамуване до никъде нема да стигнеш :) давай хвърляй се с главата напред. Тея неща така стават :)
Suglasna!Nali predi ste si govorili?zashto ste sprqli?a i nali mislish 4e te haresva?kakuv e problema togava...izlezte na kafe...ili mu pishi sms s imeto ti otdolu...DEISTVAI!i uspeh!

sexy_macka
02-16-2006, 17:27
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si :lol:

Inloved_girl
02-16-2006, 17:33
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si :lol:

Да,точно така :wink: Дори и да не те харесва,поне ще сотанете приятели.
Аз наскоро признах на едно момче,че го харесвам и без значение от това,си останахме френдс:)

sexy_macka
02-16-2006, 17:39
Inloved_girl Пуснато на: 16.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si


Да,точно така Дори и да не те харесва,поне ще сотанете приятели.
Аз наскоро признах на едно момче,че го харесвам и без значение от това,си останахме френдс

malko izvun temata(ne tochno de)
Inloved_girl postupila si pravilnu kato si mu raskrila chufstfata si =D>

Inloved_girl
02-16-2006, 17:43
Inloved_girl Пуснато на: 16.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si


Да,точно така Дори и да не те харесва,поне ще сотанете приятели.
Аз наскоро признах на едно момче,че го харесвам и без значение от това,си останахме френдс

malko izvun temata(ne tochno de)
Inloved_girl postupila si pravilnu kato si mu raskrila chufstfata si =D>

Офтопик:Да и аз така мисля,и съм много благодарна на една пирятелка,че ми вдъхна кураж за това нещо... :D

VukeHceTy
02-17-2006, 07:31
koi klas si che da karash drygi da hodqt da go snimat...da mu prashtash sms-i bez da znae che sa ot tebe...shto napravo ne otidesh i ne mu kajesj v ochite kvo mislish chustvash i tka natatuka...srama bati...

midnight...
02-17-2006, 07:41
няма какво да се тормозиш с тоя другия, а направо си хващай твоя човек
тука няма място за срамуване според мен :wink:

piFka_LP
02-17-2006, 08:42
vurvi pri nego sus sram do nikude nema da stigne6..basi iskrena s nego razkrii si 4uvstvata ni6ot ne gubi6 moje samo da spe4eli6

Mikohito
02-17-2006, 09:23
Това което си направила с смс-ите без име е малко детско но много романтично според мен.Но няма нужда да се криеш повече и той да не знае нищо и кои му ги праща.Отиди при него поговорете и му признай всичко дори и да не изпитва нищо към теб поне може да си останете приятели.А за другото момче ако наистина не го харесваш не се захващай с него защото сигорно няма да излезе нищо добро.

pipi`e`golqma
02-17-2006, 11:20
Отиваш, разбирате се да пиете кафенеци излизате говорите казваш му и тфа е .. от там натакът не зависи нищо от тебе той решава :wink:

02-17-2006, 11:48
i az bqh v takava situaciq ,prashtah mu gotinki sms,pisheh mu v maila gotini pisymca i toi vse me podtitvashe dali ne sa ot men(poznati sme ,govorim si ,nemopga da kaja priqteli ) i az vse krieh,no nakraq si priznah i toi ostana mn polaskan ,che sym takyv gotin chovek ,s takava romantichna dusha,no mi prizna ,che obicha oshte bivshata si ..a s men moje da e samo pr ili flirt -koe izbiram i az izbrah da sme priqteli i taka..:)davai malko po smelo ;Pnqma da izgubish nishto,naprotiv moje samo da Spechelish :smt007

ziky
02-17-2006, 14:45
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si :lol:

Точно така.Ако е от свестните момчета ще разбере какво имаш предвит защото свестните момчета обичат сичко да им се казва в очите!!!!

nqmam_du6aa
02-18-2006, 12:38
Хора мн мерси за съвет4тата ма ве4е си4ко е ясно....помолих тоя дет ме харесва да го пита дали някое моми4е го кефи и той не казал ни6то конкретно ма казал 4е мойта най-добра френдка от даскало му ДОПАДА,а за мен ни6то не споменал......а и разбрал номера ми от ухажора ми и казал 4е не му се занимавало с глупости(смисъл не искал гадже) и аз напрао нз ко да права.. ](*,)

sexy_macka
02-18-2006, 12:41
mila,prosti otidi i ochi v ochi se rasberete,a ne da karash toq i onq...
opitai,nishto nqma da zagubish...

ziky
02-18-2006, 12:43
mila,prosti otidi i ochi v ochi se rasberete,a ne da karash toq i onq...
opitai,nishto nqma da zagubish...

Ама ако та и срам туй е друг въпрос! :oops: #-o

terry
02-18-2006, 12:45
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si :lol:

Точно така.Ако е от свестните момчета ще разбере какво имаш предвит защото свестните момчета обичат сичко да им се казва в очите!!!! 6to ne poslu6a6 ziky se pak mom4e ti go kazva :P

mOnStROuS_pAiN
02-18-2006, 15:22
prosto preodolei srama si,otidi pri nego i mu raskrii napravo chufstfata si :lol:

Точно така.Ако е от свестните момчета ще разбере какво имаш предвит защото свестните момчета обичат сичко да им се казва в очите!!!! 6to ne poslu6a6 ziky se pak mom4e ti go kazva :P
И аз ще се присъединя...отиваш и му казваш......ти ...не тоя и оня [-X
айде успех с момчето:)
monstrous-pain