PDA

View Full Version : 1wa sreshta



Xa...
02-16-2006, 17:34
znachi predi nqkolko meseca -4-5 nqkyde se zapoznah s edno momche po internet .. ta sled mesec dva se vidqhme,toi ne e ot moq grad ,delqt ni 2-3chasa pyt i togava doide,za da se vidim ..sega si pishem i mi se obqsnqva v lubov,v smisyl ,che me haresva ,che ednakvo mislim i prochei ,a predi 5-10min kaza ,che me obicha i az se opynah,kato kazah,che za edna sreshta nqma kak da stane i toi me otseche "za men ne e vajna vynshnostta,a haraktera" vqrno che si pishem gore doly vseki den,ma ako edni chovek haresva mislq ,che bil idval otnovo da me vidi,bi mi se obajdal ...i sega mi se nasyrdi ,che sym go otsqkla tyi gadno i ne sym vqrvala v chuvstvata mu ,zapochna da se dyrji grubo ..no zashto li ,shtoto sym si izkazala mnenie ...spored vas kak da reagiram,tykmo zapochnah da se uvlicham po Nego ](*,) i toi taka da mi govori :-s

sexy_macka
02-16-2006, 17:38
sujalqvam,obache mislq che toi ti e otgovoril podobavashto...
sled kato tvurdi che te obicha,a i toi e naqsnu s rastoqnieto koeto vi deli,si e napravil smetka kak shte te vijda i t.n. trqbvashe i ako oshte imash vusmojnost spored men trqbva d amu otvurnesh na chufstafta(shtom ispitfash sushtoto)
Ycnex !

Inloved_girl
02-16-2006, 17:39
Обясни му как се чувстваш ;)
Все пак щом си пишете от толкова време,би трябвало да сте станали приятели,да сте се опознали и т.н.,т.е. би трябвало да те разбере... :)

rowzz
02-16-2006, 17:48
просто си мисли че е флюбен но не е..

VukeHceTy
02-17-2006, 07:21
govori s nego,obqsni mu kakvo mislish kvo chustvash kvo iskash i neiskash...bi trqbvalo da te razbere...uspeh

Mikohito
02-17-2006, 09:44
Обади му се поговорете и му кажи всичко което мислиш.Как се чувстваш и че и ти го харесваш.Момчето просто в момента смята че нямаш никакви чувства към него защото си го отсякла много гадно.Извини му се и му обясни защо си казала всичко това. :D Успех!