PDA

View Full Version : Vidqh go i pak po4vam da go iskam za men ....



FiRe_LaDy
02-16-2006, 17:50
Nejnite mu ryce,strasnite celuvki,toplite pregrydki!Lipsvat mi ... tolkova mnogo!Da vqrno az go zarqzah,no sega ne moga bez nego!Znam,4e i toi me iska,no kak da se vyrna pri nego kato znam,4e pak 6te e kato predi!Nz kakvo da pravq!A i sega flirtuvam s drug i se :smt008 s nego!I tova mom4e mi haresva,no ne moga da zabravq biv6oto si gadje!Prosto 4uvstvata mi kym nego bqha mnogo silni!4uvstvam se obyrkana i nz kakvo da pravq ... Ne 4e iskam syvet prosto imah nujda da spodelq! :smt022

sexy_macka
02-16-2006, 17:55
milichka,qvnu si imala prichini da go ostavish sled kato go obichash...No ne biva da sujalqvash za minaloto,zashtoto to nqma da se vurne,prosto ne povtarqi greshkata,uchi se ot vsqka vruska...opitai s "novo momche" s koeto se :smt008 no samo ako naistina mislite che se haresvate(a ne za broika)
Ne se obrushtai nazad,boli,no trqbva da preodoleesh obichta si km bivshiq,sled kato samata ti si go ostavila !/tova e moeto mnenie/ Nadqvam se da sm ti pomognala :lol:

the_green_man
02-16-2006, 17:55
Po dumite ti sudq 4e moje bi go obi4a6. ZA6TO togava si go zarqzala??? Kakvo 6te e kakto predi ako se vurne6 pri nego??? Ne moga da te razbera a i o6te ne6to ZA6TO sled kato iska6 da si s nego flirtuva6 i se celuva6 s drug?????????????????
Biv6ata mi priqtelka napravi su6toto koeto ti si napravila,zarqza me i posle otnovo iska6e da se suberem,no ne popadna na 4oveka koito moje da razigrava.

sexy_macka
02-16-2006, 18:00
the_green_man Пуснато на: 16.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Po dumite ti sudq 4e moje bi go obi4a6. ZA6TO togava si go zarqzala??? Kakvo 6te e kakto predi ako se vurne6 pri nego??? Ne moga da te razbera a i o6te ne6to ZA6TO sled kato iska6 da si s nego flirtuva6 i se celuva6 s drug?????????????????
Biv6ata mi priqtelka napravi su6toto koeto ti si napravila,zarqza me i posle otnovo iska6e da se suberem,no ne popadna na 4oveka koito moje da razigrava.

dam,vsushnost i as se zapitfam tezi vuprosi ???

[прАсковкА]
02-16-2006, 18:24
Mila, kaji samo KOGA si go zarqzala. Ako e bilo skoro- vsi4ko e normalno-pone az mislq,4e e normalno...e, qsno,4e si go obi4a6, ne samo go haresva6,ama i tova 6te mine...ako misli6,4e izpuska6 istinska liubov se opitai pak da se sybere6 s nego,ama trqbva da go napravi6 mnogo delikatno,za da ne pomisli,4e go razigrava6! Ne izpolzvai kli6irani dumi,a bydi syvsem iskrena! izlei si vsi4kite 4uvstva,estestvenite-mislq,4e togava nqma kak da ne te razbere!!! \:D/

FiRe_LaDy
02-16-2006, 19:04
Ami zarqzah go,za6toto ne se vijdahme redovno!V smisal dosta rqdko!Ne az ne go razigravam,znam 4e go iskam mnogo i 4e go obi4am vse o6te!A za flirta ... mi nz i az za6to go pravq! ](*,) Pak go obi4amm be hora :smt060 :smt009 Nz kakvo mi stava ... tykmo ve4e go bqh pozabravila i bqh se stabilizirala .. i pak!Samo edin pogled i si4ko se vry6ta!A i sega v 4ata si pi6em mnogo milo.Za nego sam edinstvena,a za men toi e si4ko!No za6to ne moje da sma s nego ... tova u4ene,trenirovki,zadyljeniq i t.n. ....

sexy_macka
02-16-2006, 19:08
mila,qvnu ne go obichash dostatuchno,zashtto ako go obichashe tolkova mn kolkoto kazvashe nqmashe da go zarejesh zaradi tazi glupava prichina...ta nali tvurdish che go obichash !!!
ako go obichashe...sega shtqhte da ste zaedno !!!

FiRe_LaDy
02-16-2006, 19:16
Mi mila prosto ne namiram dumite s koito da vi obesnq kak stoqha ne6tata!Bila sam s nego ve4e dva pyti!PYrviq pyt be6e samo za 1 mesec i polovina,a vtoriq za 3meseca. sled tova vreme koeto sma bila s nego ne moga da go zabravq,vypreki 4e me e naranqval mnogo!No obi4ta mi e golqma i mu pro6tavah si4ko!sega sme razdeleni,no i dvamata kopneem edin za drug!

ht_7j
02-16-2006, 19:31
Nejnite mu ryce,strasnite celuvki,toplite pregrydki!Lipsvat mi ... tolkova mnogo!

Tova ne e liubov, a strast.

KOTKATA_17
02-16-2006, 20:02
Mi mila prosto ne namiram dumite s koito da vi obesnq kak stoqha ne6tata!Bila sam s nego ve4e dva pyti!PYrviq pyt be6e samo za 1 mesec i polovina,a vtoriq za 3meseca. sled tova vreme koeto sma bila s nego ne moga da go zabravq,vypreki 4e me e naranqval mnogo!No obi4ta mi e golqma i mu pro6tavah si4ko!sega sme razdeleni,no i dvamata kopneem edin za drug!
Tova mi napomnq na edna moq vruzka oba4e be6e mnogo hubavo.Mislih 4e go obi4am no ne e bilo taka az neznam kakvo e tova o6te i ti ne znae6 moje bi,ima vreme spokoino za sega zapo4ni da se sre6ta6 s drugi mom4eta za da go zabravi6 :) malko flirtove za nastroenie ;) pomaga ! Uspeh

belluci
02-17-2006, 03:58
Mi tui kato az sum mnogo kraina v tova otno6enie,smqtam 4e 6tom vednuj si zatvorila edna vrata,ne trqbva da q otvarq6 pove4e.O6te pove4e 4e qvno gre6kata si e bila tvoq,4ovek trqbva da misli predi da pravi kakvoto i da e.

Dr. Kazimbutt
02-17-2006, 04:13
Po dumite ti sudq 4e moje bi go obi4a6. ZA6TO togava si go zarqzala??? Kakvo 6te e kakto predi ako se vurne6 pri nego??? Ne moga da te razbera a i o6te ne6to ZA6TO sled kato iska6 da si s nego flirtuva6 i se celuva6 s drug?????????????????

Това го прави, защото е от тия, на които не може да се угоди.

RoSsY88
02-17-2006, 05:33
Ами бъди с момчето,което обичаш :smt007 !Излез с него и поговори...Преди мн време и мен така ме зарязаха,направих мн грешки във връзката с страхотно момче...ама той никога не ми даде шанс,мислейки си че всичко ще бъде както като сме ходили...а аз се промених ама никога няма да ми даде шанс да му докажя любовта си :smt009 .Излез с него...съберете се...щом го обичаш,дай му шанс пък кото стане :-k Бори се за любовта си...той поне изпитва нещо към теб все още...Бъди поне ти щастлива!

02-17-2006, 06:20
Мухахха бахти лиричните слово излияния.Искам го ма го зарязах!!!!!