PDA

View Full Version : strax me e da ne se razdelim



zai4e
02-16-2006, 17:56
zdraveite,az sa6to iskam da spodelq tova,koeto me ma4i,to ne e tolkova trogatelno kolkoto na dr,no naistina me e strax.i taka xodq s edno mom4e ve4e 4 meseca mnogo mi e xubavo s nego,naistina kogato sam s nego zabravqm, za vsi4ko ostanalo,no kakto znaete vsi4ko xubavo si ima krai :cry: i neznam,kogato svar6i kak 6te go ponesa.ne mi e daval za sega pri4ini da se samnqvam v nego,no vse pak az go revnuvam ot vsqka negova priqtelka znam,4e ne e pravilno,no kakvo da pravq #-o .oks 4ao,iskax prosto da spodelq s vas,ako iskate ne mi pi6ete

sexy_macka
02-16-2006, 17:58
mila,moga da ti kaja samo,che ako se pritensvqash taka...naistina moje da stignete do rasdqla,zashtoto rano ili kusno pritesneniqta ti okazvat vliqnie malko ili mn na vruskata vi....ne se pritesnqvai,ako si sigurna v chufstfata mu zabravii pritesneniqta si i...Obichaite se i budete shtastlivi ! :lol:

the_green_man
02-16-2006, 18:03
mila,moga da ti kaja samo,che ako se pritensvqash taka...naistina moje da stignete do rasdqla,zashtoto rano ili kusno pritesneniqta ti okazvat vliqnie malko ili mn na vruskata vi....ne se pritesnqvai,ako si sigurna v chufstfata mu zabravii pritesneniqta si i...Obichaite se i budete shtastlivi ! :lol:

ABSOLIUTNO sum suglasen :wink:

sexy_macka
02-16-2006, 18:05
=D>

RoSsY88
02-16-2006, 18:28
Ами мила няма вечни неща...може да те зареже утре или след месеци или години...може даже да се ужените....може да ти омразне и да срещнеш друг...Нищо никога не се зане...радвай се на мига докато си с него...абе кот ти е писано...Важното е да си happy :smt008

ht_7j
02-16-2006, 18:29
Ne go misli. Ne pravi planove. Ne se izmychvai taka. Ti go kaza- ne ti e dal povod. Togava za kakvo se pritesnqvash???
Ne se ostavqi temite tuk da te depresirat. Vsichki spodelqt PROBLEMITE si. Ako vsichko im beshe nared, nqmashe da ima temi.
Nqma ot kakvo da se strahuvash za gadjeto si. Obichaite se.

piFka_LP
02-16-2006, 18:57
...prosto ne misli za kraq gledai si napred i nemisli za razdqla nito za problemi 6tom ti e hubavo s nego qvno toi te obi4a su6to ne se trevoji tolkova mnogo i ne pravi planove za6toto vinagi nakraq smetkite ti izlizat krivi uspeh i ne se trevogi tolkova

Legally_Blonde
02-16-2006, 19:27
Аммм..първо искам да ти кажа,че най-голямата грешка в една връзка е да се страхуваш,че един ден тя ще прииключи!Запомни едно:"Живей сега"...не мисли,че един ден еди си какво ще стане и еди си какво и шще загубиш еди си кой!Наистина колкото и да ти е трудно опитай се да не мислиш за това,защото той ще започне да усешта хладнината на съмненията..и тогава ше стане лошо!Живей каквото е сега,за бъдеще не мисли!
А относно ревността...запоми едно:"който ревнува,значи се страхува да не загуби това,което не заслужава!"не казвам че не го заслужаваш,напротив,щом го обичаш толкова го заслужавваш,но го запомни! :-) успехи :-)

nesravnima
02-16-2006, 19:33
Наистина трябва да спреш да се приесняваш.
По-точно да спреш да си внушаваш някакви глупости.
Ако продължаваш в този дух, той може да се отдръпне от теб!
Хайде успех и по-спокойно! ;)

KOTKATA_17
02-16-2006, 19:58
Zai4e vij sa ot opit znam 4e da te revnuvat e izklu4itelno gadno ako obi4a6 4ovek ti go revnuva6 i taka go gubi6 naistina ako produljava6 taka,skoro 6te se razdelite .Imai mu pove4e doverie .Taka 6te imate mnogo hubava i dulgotraina vruzka.A kato samo go revnuva6 toi 6te se 4ustva zadu6en tva si e naistina gadni4ko.Uspeh! :smt006 :smt006 :smt006

IdontGiveaFuck
02-16-2006, 20:02
Както казаха преди мен-рано или късно всичко ще свърши.
Сега се радвай,че сте заедно и не му мисли много !
И колкото и да е трудно опитай да не си много ревнива ;_)

3ai4e
02-16-2006, 20:51
xora mnogo ,vi blagodarq vse pak malko ili mnogo moje bi mi pomognaxte.i vse pak razbrax,4e trqbva da sam po-overena v 4uvstvata mu.

sexy_macka
02-17-2006, 11:31
3ai4e Пуснато на: 17.02.2 Заглавие: blagodarq

--------------------------------------------------------------------------------

xora mnogo ,vi blagodarq vse pak malko ili mnogo moje bi mi pomognaxte.i vse pak razbrax,4e trqbva da sam po-overena v 4uvstvata mu.

radvame se che sme ti pomognali ... YcneX :wink:

vibora85
02-17-2006, 12:49
аааа ама защо така мислиш за твоя приятел,хем повод не ти е дал,хем ти си мислиш за раздяла-хора престанете така няма нещо,което човек да си е помислил и то да не стане,така че вие сами си причинявате много от нещата,който ви се случват....така,че дайте само за хубави неща да мислим :smt007 :smt007 :smt007 :D

ziky
02-17-2006, 14:36
mila,moga da ti kaja samo,che ako se pritensvqash taka...naistina moje da stignete do rasdqla,zashtoto rano ili kusno pritesneniqta ti okazvat vliqnie malko ili mn na vruskata vi....ne se pritesnqvai,ako si sigurna v chufstfata mu zabravii pritesneniqta si i...Obichaite se i budete shtastlivi ! :lol:

Едно наистина мъдро казано мнение...само че мисля че наистина не е нужно да го ревнуваш чак толкова...ако толкова много те обича няма да ссе раздели с теб ;)

sexy_macka
02-17-2006, 17:44
ziky Пуснато на: 17.02.8 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
mila,moga da ti kaja samo,che ako se pritensvqash taka...naistina moje da stignete do rasdqla,zashtoto rano ili kusno pritesneniqta ti okazvat vliqnie malko ili mn na vruskata vi....ne se pritesnqvai,ako si sigurna v chufstfata mu zabravii pritesneniqta si i...Obichaite se i budete shtastlivi !


Едно наистина мъдро казано мнение...само че мисля че наистина не е нужно да го ревнуваш чак толкова...ако толкова много те обича няма да ссе раздели с теб
=D> =D> =D>
blagodarq :lol:

moni4ka
02-25-2006, 15:12
Здравей миличка!Искам да ти кажа,че няма смисл да го ревнуваш той ако е решил нещо да направи или да бъде с друга ще го направи и ти изобщо няма да се осетиш.Освен това нищо не е вечно... радвай се на миговете ви заедно сега докато сте заедно !!!Защото това никога няма да се повтори...и да ревнуваш и да не ревнуваш това няма полза.. само може да стане повод за караница ...! :?

cskamoni4ka
02-25-2006, 15:17
Това чувство е съвсем нормално,ако искаш поговори с него дали той изпитва същото чувство спрямо теб!

PRECIOUS^f
02-25-2006, 15:45
Revnostta ybiva ljubovta :smt009 Ne go revnyvai tolkova,6tom ne ti dava pri4ini.I na teb nqma da ti e priqtno,ako ti si na negovo mqsto i postoqnno te revnyva,dori ot vazdyha...Ne taka! :smt009

Ani_girl
02-25-2006, 16:04
ti sama go kaza nqma ni6to ve4no .nqma ve4no 6tastie za nikoi no ne se pritesnqvai budi s nego ijivei vseki mig vse edno e za posledno . ne se pritesnqvai moje i da ne skusate skoro aako skusate to 6te e za6toto ste istinali vzaimnoedin kum drug !ne pokazvai 4e go revnuvash pone ne mnogo za6toto revnosta otbluskva malko ili mnogo :) taka 4e spoko va vseki vlak si ima putnici :lol:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 16:27
ne si misli za kraq a se radvai dokato ste zaedno i znai 4e nedoverieto ti moje samo da vi navredi

cvety_i_bebeto
02-25-2006, 16:31
vij samo se ma4i6 kato ne mu vqrva6,qsno e 4e ne moje6 da prestane6 da go rvnuva6...no ne go pokazvai...za6toto kolkoto e i hubavo da te ravnuvat,tolkova e i drazne6to

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 17:02
vij samo se ma4i6 kato ne mu vqrva6,qsno e 4e ne moje6 da prestane6 da go rvnuva6...no ne go pokazvai...za6toto kolkoto e i hubavo da te ravnuvat,tolkova e i drazne6to


mn si prava mom4etata mrazat da gi revnuvat v golemi koli4estva ina4epo malko obi4at

sherry
02-25-2006, 17:35
С моя приятел ходим от повече от 3 години и много го обичам,аз също се страхувам от това,че един ден няма да съм с него,няма да мога да го целуна,нито да го гушна.Гадно ми е да помисля,че ще е далеч от мен и ще обича някоя друга.Част от мен ще остане в него завинаги...но няма какво да мисля за тогава,старая се да се насладя на любовта ни СЕГА,да дам най-доброто от себе си ,за да скрепя връзката ни,да съм добра с него,да се радвам на това,че сме заедно и се обичаме,а не да се сдухвам за това,че един ден всичко ще свърши.Направи като мен-мисли за сега,за това,което има между вас,оцени го,то значи много!

Mem0reX
02-25-2006, 17:37
davai puk ako se slu4i zna4i taka e trqbvalo !

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 18:02
С моя приятел ходим от повече от 3 години и много го обичам,аз също се страхувам от това,че един ден няма да съм с него,няма да мога да го целуна,нито да го гушна.Гадно ми е да помисля,че ще е далеч от мен и ще обича някоя друга.Част от мен ще остане в него завинаги...но няма какво да мисля за тогава,старая се да се насладя на любовта ни СЕГА,да дам най-доброто от себе си ,за да скрепя връзката ни,да съм добра с него,да се радвам на това,че сме заедно и се обичаме,а не да се сдухвам за това,че един ден всичко ще свърши.Направи като мен-мисли за сега,за това,което има между вас,оцени го,то значи много!

mn dobre kazano radvai se dokato moje6 i ne6ti4ko i ot mene ne mu pokazvai revnostaa si mn nqma da mu haresa

sherry
02-25-2006, 18:59
С моя приятел ходим от повече от 3 години и много го обичам,аз също се страхувам от това,че един ден няма да съм с него,няма да мога да го целуна,нито да го гушна.Гадно ми е да помисля,че ще е далеч от мен и ще обича някоя друга.Част от мен ще остане в него завинаги...но няма какво да мисля за тогава,старая се да се насладя на любовта ни СЕГА,да дам най-доброто от себе си ,за да скрепя връзката ни,да съм добра с него,да се радвам на това,че сме заедно и се обичаме,а не да се сдухвам за това,че един ден всичко ще свърши.Направи като мен-мисли за сега,за това,което има между вас,оцени го,то значи много!

mn dobre kazano radvai se dokato moje6 i ne6ti4ko i ot mene ne mu pokazvai revnostaa si mn nqma da mu haresa
Абе то няма любов без ревност,нормално е да го ревнува от време на време,НО не трябва да позволява на ревността да прерастне в нещо,граничещо с лудост,да си мисли постоянно най-лошото!Все пак това момче е с теб вече няколко месеца,ако не те искаше и ако не му беше добре с теб,нямаше да ходите толкова време,бъди по-спокойна и се радвай на това,което имаш ;)

Devilsplaymate
02-25-2006, 20:06
Еми ... като за начало недей го ревнува толкова ... Иначе просто се наслаждавай на времето прекарано с него , защото някой ден , няма да е до теб ! \/

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 20:15
С моя приятел ходим от повече от 3 години и много го обичам,аз също се страхувам от това,че един ден няма да съм с него,няма да мога да го целуна,нито да го гушна.Гадно ми е да помисля,че ще е далеч от мен и ще обича някоя друга.Част от мен ще остане в него завинаги...но няма какво да мисля за тогава,старая се да се насладя на любовта ни СЕГА,да дам най-доброто от себе си ,за да скрепя връзката ни,да съм добра с него,да се радвам на това,че сме заедно и се обичаме,а не да се сдухвам за това,че един ден всичко ще свърши.Направи като мен-мисли за сега,за това,което има между вас,оцени го,то значи много!

mn pravilno revnostaaa e razbila mn vrazki !!!! dono ne provali i tvoqta


mn dobre kazano radvai se dokato moje6 i ne6ti4ko i ot mene ne mu pokazvai revnostaa si mn nqma da mu haresa
Абе то няма любов без ревност,нормално е да го ревнува от време на време,НО не трябва да позволява на ревността да прерастне в нещо,граничещо с лудост,да си мисли постоянно най-лошото!Все пак това момче е с теб вече няколко месеца,ако не те искаше и ако не му беше добре с теб,нямаше да ходите толкова време,бъди по-спокойна и се радвай на това,което имаш ;)

IKisseDAGirL
02-26-2006, 08:30
да вярно е, че всичко си има край, но ти незнаеш точно кога ще настъпи той..а може и никога да не настъпи
и вместо да се измъчваш и тровиш със съмнения, се отпусни и изживей всяка 1 минутка с любимия си сякаш е последната:wink: така ако краят е още утре, поне ще знаеш, че не си губила ценно време и няма да съжаляваш за пропиляни мигове:) страхът само ще попречи на всичко хубаво,което може да имате заедно
що се отнася до ревността... ми ти не можеш да се накараш сама себе си да не ревнуваш, обаче можеш да не го показваш :idea: много е гадно някой непрестанно да ти натяква и намеква,че имаш нещо с приятел(к)и от дълго време, като ти преди това дори не си и си представял,че някой може да си помисли такова нещо,пък да не говорим да е вярно:shock: :roll: така че ти си ревнувай, ама така, тайничко :P
айде, и дано съм ти помогнала :wink: :wink: :!:

Wild Girl
02-26-2006, 16:10
Всяко нещо има край, така е. Но ако се съмняваш във всичко и всеки пропускаш хубавите неща, които ти се случват. Остави съмненията настрана и се наслаждавай на това, което имаш, не мисли за това кога и как ще го загубиш.

svetla_88
02-26-2006, 18:02
споко!
просто си поговори с него за това което те мъчи. :smt014

P360_LUdN!C@7@
02-28-2006, 12:18
az sum napusno suglasen s Wild girl!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ckeuT4eTo_f
02-28-2006, 16:18
Tuk moga da kaja samo:" Jivei dnes, zashtoto vchera nqma da se vyrne, a utre moje i da ne doide!"