PDA

View Full Version : Izlygah Nashte i sq sh mi sipat...



Otchaqna.......
02-16-2006, 19:52
nachi onzi den izlqzoh navyn... i kazah na nashte che sym na daskalo a ne bqh :---) .. i sq mi kazaha che iskat belejka ot daskala che sym bila na uchilishte.. trqlo da e podpisana i podpechatana.. ako ne im q dam sh sym nakazana do kraq na jivota si.. kvo da praq.. pls kajete :smt009

terry
02-16-2006, 20:08
mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!! :D

val4o89
02-16-2006, 20:08
Кажи им ,че всъщност не си ходила,защото си смъркала кокаин и си била много пияна,и вместо да отидеш на даскало си правила секс с 50 годишноното си гадже.Бъди сигурна че няма да ти се карат.Ще припаднат

AnnG
02-16-2006, 20:09
Am to i az edin put taka bqh napravila,ne otidoh na daskalo 6toto be6e petuk,imahme 5 4asa ot koito karahme samo 3 i vikam awe are kvo 6e visq tuka po mat muzika i si hvanah parzalkite i aide 4ao u4ili6te,posle po zql den nagore nadolu.No na men klasnata kat me razbra posle,kaza,4e trqa se obadi na na6te ama tova taka i ne stana,izleze pe4ena.No kak va6te sa te razbrali,6toto az dokolkoto razbrah,te sa razbrali 4e ne si hodila na u4ili6te,kak se izduni :(

ImaNewbie
02-16-2006, 20:50
mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!! :D
аха,точно те родителите и трева пасат сигурно и ще се вържат на толкова плоско нещо

А,а след като припаднала нали Супермен я прибрал до тях?

black_heart
02-16-2006, 21:32
lele hora mnogo ste zle,men trqa mi vikat roditel za tvarde mnogo izvineni....

black_heart
02-16-2006, 21:33
kaji na nekoi aver da ti nape4ata na pc belejka,oficialen tekst i nqkoi s opiten texni4eski podpis da ti q nadpi6e i podpi6e

terry
02-17-2006, 08:01
mi pri mene vinagi minava!moge da kaje 4e e bila s edin fr i toi q e pribral do tqh az si go pravq toq nomer nai redovno.i vinagi minava
:-D

ImaNewbie
02-17-2006, 17:07
mi pri mene vinagi minava!moge da kaje 4e e bila s edin fr i toi q e pribral do tqh az si go pravq toq nomer nai redovno.i vinagi minava
:-D
Ако говориш на мене - моите съболезнования,надявам се ме разбираш

MiLiNkOtO^
02-18-2006, 14:27
kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO :)

teenkopele
02-18-2006, 23:33
kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO :)

Много добре казано. =D>

peperud4icata
02-19-2006, 12:57
mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!! :D
tova e bezsmisleno.nqma smisal da gi laje6 o6te.nai-dobre si priznai istinata i da ti e 4ista savestta.6te te nakajat za izvestno vreme i posle 6te im mine.ako misli6 4e 6te te darjat zaklu4ena "do kraq na jivota ti"-gluposti.ne e trqbvalo da laje6,no si go napravila i sega 6te si ponese6 posledstviqta.ne se pritesnqvai nqma da ti stane ni6to kato postoi6 nqkoi drug den u vas.i tova vsi4koto s fal6ificirane na podpisi i pe4ati... q si predstavi ako te razkriqt 4e si go napravila... posle o6te pove4e 6te te e qd 4e si go napravila.ako ne te razkriqt-posle 6te ti teji na savestta 4e si gi izlagala.
abe s 2 dumi-nai-dobre si im kaji istinata.taka ili ina4e to 6te se razbere dali si izlagala ili ne-nali vse nqkoi den 6te otidat na roditelska i 6te vidqt v dnevnika-istinata rano ili kasno izliza na qve :!:

expl0de
02-19-2006, 23:17
mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!! :D
аха,точно те родителите и трева пасат сигурно и ще се вържат на толкова плоско нещо

А,а след като припаднала нали Супермен я прибрал до тях?Земи се научи да четеш.

sexy_macka
02-23-2006, 09:29
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

kolko banalno... mi govori s u4itelkata si kaji i 4e si bila s mom4eto v koeto si vlubena na kino.. i tq shte te razbere shte ti podpishe kvot trqbva.. se pak i tq e bila mlada i vlubena... a ako li ne... vinagi mojesh da podpravish podpisa... pe4ati ima nasqkude.. I SE PAK OT LI4EN OPIT ZNAM 4E AKO IM PRIZNAESH ISTINATA SI4KO SHTE E PO LESNO

E tfa e suvetche ! Bravo =D>

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 23:25
mi nqma kakvo ne e trqbvalo da gi laje6 kato ne ti se e hodelo na daskalo trq6e da im kaje6 i da gi pitah dali moje da si zemeh belejka i da si ostane6 v ka6ti bilo to za6toto si mn izmorena ili ne6to dr

Kianna
02-27-2006, 22:32
mi vij sa kvo pravi6 ,ot belejnika kopira6 podpisa na daskala , kara6 nqkoi fr da ti q napi6e ot negovo ime ,a za pe4ata prosto otivate i go gepvate za malko, ili po dobre 4akate dokato v direkciqta nqma nikoi, i otivate i slagate edno pe4at4e kolko mu e 2 minutki ne pove4e.a ako ne stane prosto go izlaji 4e ti e stanalo lo6o i si pripadnala ne mnogo dale4e ot vas i ne si mogla da otide6, a ne si iskala da trevoji6 va6te i go moli6 za taq usluga, znam gadno e da luje6 ama e mnogo po gadno da si nakazan znam go ot li4en opit !!!! :D




HAHAHAHA TI DOBRE LI SI BE ? SHTE OTIDE I SHE SI SLOJI PECHAT OT DIREKCIATA ? SANUWASH BE DETE!!!

pachanga_girl
02-28-2006, 08:35
Gledai sega, ne gi slu6ai teq(pove4eto)..vmesto da ti pomognat ti pylnqt glavata s gluposti...napravo vzemi i kaji na tvoite roditeli istinata, 6te te nakajat za malko i posle 6te im mine qda. Az ne samo 4e sym lygala moite roditeli, a i sym pravila mn gluposti i znam kak e, nakazvat te, ne ti govorqt, nz si kvo i posle im minava za 3 dena. Taka 4e kaji im istinata idavai napred :arrow:

sexy_dizzy
03-02-2006, 22:45
Не мисля че е добра идея да ги заплиташ в още повече лъжи.Наистина е най добре да им кажеш истината.Определено може да имаш наказание но то ще е докато им мине яда-споко.Или в краен случай докато направиш нещо което би ги зарадвало-хубава оценка или нещо подобно.

flasher
03-11-2006, 18:54
falshifikacia na podpis :-k