PDA

View Full Version : Moderated: Колко грама перманганат в колко грама вода?



nobody
02-17-2006, 15:23
zna4i v predni temi bqh 4el 4e teq "belite to4ici" okolo prastena na penisa se mahali s kaliev permanganat.. no vaprosaat mi e kakav to4no trqq da e raztvora ... kolko grama permanganat v kolko grama voda?! nekoi koito znae da ne se skatava..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
02-17-2006, 16:16
Калиевият перманганат НЕ ПОМАГА В ТОЗИ СЛУЧАЙ!

ImaNewbie
02-17-2006, 17:09
zna4i v predni temi bqh 4el 4e teq "belite to4ici" okolo prastena na penisa se mahali s kaliev permanganat.. no vaprosaat mi e kakav to4no trqq da e raztvora ... kolko grama permanganat v kolko grama voda?! nekoi koito znae da ne se skatava..
ти ако слушаш мафиозо далече няма да стигнеш

MAFIOZO
02-17-2006, 18:35
mafiozo si4ko 4uva i vijda 8) zna4i kalieviq permenganat trqbva da e malko v smisal da se polu4 bledo rozov cvqt ina4e 6te te izgori i 6te ti se e*e maikat na glavi4kata! a zadaljitelno da e v topla voda mn topla(e da moje6 da si go topne6) i tva go prai6 3-4 sedmici prez 1 den

02-17-2006, 18:42
mafiozo si4ko 4uva i vijda 8) zna4i kalieviq permenganat trqbva da e malko v smisal da se polu4 bledo rozov cvqt ina4e 6te te izgori i 6te ti se e*e maikat na glavi4kata! a zadaljitelno da e v topla voda mn topla(e da moje6 da si go topne6) i tva go prai6 3-4 sedmici prez 1 den
А ти от опит ли говориш или наизуст? :-k
Защото разтвора от калиевия перманганат не е лечебен, а дезинфекциращ...

MAFIOZO
02-17-2006, 18:45
mafiozo si4ko 4uva i vijda 8) zna4i kalieviq permenganat trqbva da e malko v smisal da se polu4 bledo rozov cvqt ina4e 6te te izgori i 6te ti se e*e maikat na glavi4kata! a zadaljitelno da e v topla voda mn topla(e da moje6 da si go topne6) i tva go prai6 3-4 sedmici prez 1 den
А ти от опит ли говориш или наизуст? :-k
Защото разтвора от калиевия перманганат не е лечебен, а дезинфекциращ...da ot li4en opit tva mi go kazaxa doktorite vuv VMA-to (voenna medicinska akademiq) moga daje da ti kaja i koi doktor! i mi pomogna da! p.s kalieviq permenganat se polzva da mn ne6ta v razli4ni koli4estva stava daje za boqdisvane na velikdenski qica!

California
02-17-2006, 19:27
mafiozo si4ko 4uva i vijda 8) zna4i kalieviq permenganat trqbva da e malko v smisal da se polu4 bledo rozov cvqt ina4e 6te te izgori i 6te ti se e*e maikat na glavi4kata! a zadaljitelno da e v topla voda mn topla(e da moje6 da si go topne6) i tva go prai6 3-4 sedmici prez 1 den
А ти от опит ли говориш или наизуст? :-k
Защото разтвора от калиевия перманганат не е лечебен, а дезинфекциращ...da ot li4en opit tva mi go kazaxa doktorite vuv VMA-to (voenna medicinska akademiq) moga daje da ti kaja i koi doktor! i mi pomogna da! p.s kalieviq permenganat se polzva da mn ne6ta v razli4ni koli4estva stava daje za boqdisvane na velikdenski qica!
А тва, че е помогнал на теб не означава, че ще помогне и на тва момче!
Стига сте карали хората да се самолекуват...

MAFIOZO
02-17-2006, 22:08
emi v pogornata tema me pitat dali ot li4en opit govora i obqsnqvam! aide da 4etem kato xorata!

California
02-17-2006, 23:07
emi v pogornata tema me pitat dali ot li4en opit govora i obqsnqvam! aide da 4etem kato xorata!
Обяснявай си колкото искаш, но недей да даваш съвети на посоки, защото мисля че не си достатъчно квалифициран, нали?

MAFIOZO
02-18-2006, 12:30
emi v pogornata tema me pitat dali ot li4en opit govora i obqsnqvam! aide da 4etem kato xorata!
Обяснявай си колкото искаш, но недей да даваш съвети на посоки, защото мисля че не си достатъчно квалифициран, нали?opa izvinqvam se! vie ste lekarkata vuv PRAVITELSTVENA BOLNICA i znaete si4ko tam pratixa vi ot Sv.ANNA nali?? moje li da ostanaa? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

California
02-18-2006, 14:52
Имам чувството, че изобщо не се виждате какво пишете понякога...
Не аз също не съм лекар и точно за това не давам съмнителни съвети за самолечение!