PDA

View Full Version : Razlika v god....?



Sugar_metalka
02-17-2006, 15:35
Golqma razlika i e 7 godini... za6toto sega izlizam s edno mom4e, koeto e 7 god po-golqmo ot men, az sum na 15.

ziky
02-17-2006, 15:49
Попринцип аз съм против такива неща...за мене е грозно мнякво момиче което е на 14-5 да излиза с пълнолетен които едва започва истинския живот....се незнае с каква цел да го живее....вместо да се занимава със сериозни неща да си намери работа тва унова жена да мисли за семейство,той се занимава с непълно летни...грозно е поне според мен защото крехки момичета незнаят какво правят.Имам мн познати които ходят с женени или разведени мъйе на по 30-35 години....е тва хубаво ли е????Но се пак сега са такива времена че момичетата търсят ГОЛЕМИТЕ БАТКОФЦИ с незнам си кви цели а големите баткофци търсят некои дето е без акъл да им духа...даже и шофьорите на рейсовете е така качи се някоя мацка и му се лепне и опаа вече може и без билетче..може в твоя случай да не е така но се пак това е мое мнение...ти си решаваш... :roll:

sexy_macka
02-17-2006, 18:12
spored men,ako beshe ti na okolo 17 i toi s 7god po-golqm...shteshe da e po-dobre,no taka...mislq,che nqma smisl,ta ti se vodish vse oshte za "dete" kolkoto i da ne ti se iska,a toi veche si e "myj" :?

midnight...
02-17-2006, 18:15
има кинти налиииииии-да........ :-#

honey_reflection
02-17-2006, 18:29
emi ne e malka razlikata.. no vse pak ako shte stastlivi nqma nikakuv problem!!
Na men po princip ne mi haresva vrazka s momche po golqmo kam 5 godini od men..!!!
No vi pojelavam mn liubov i shtastie :D

ziky
02-17-2006, 18:31
има кинти налиииииии-да........ :-#


оооО да и тва е така напоследък мн кнти търсят и тва е направо....СУПЕР НЕРВИРАЩО :evil:

mai4eto
02-17-2006, 18:55
abe mila da ne ti puka kvo ot tova moq e na 25 taka4e az sam na 16 po to4no skoro 6te gi navur6a ne se trevoji nesi edinstvena!!!!! :smt006

ziky
02-17-2006, 18:57
abe mila da ne ti puka kvo ot tova moq e na 25 taka4e az sam na 16 po to4no skoro 6te gi navur6a ne se trevoji nesi edinstvena!!!!! :smt006

олелее......кинтите кво нешо правели.... #-o

midnight...
02-17-2006, 19:03
abe mila da ne ti puka kvo ot tova moq e na 25 taka4e az sam na 16 po to4no skoro 6te gi navur6a ne se trevoji nesi edinstvena!!!!! :smt006

олелее......кинтите кво нешо правели.... #-o
ми не само тфа
нали иска се изфука пред съуеничките
тя е самостоятелна не я закачай само дето още плаче за детски кукли ](*,) ](*,) ](*,)

mai4eto
02-17-2006, 19:03
4ove4e kvi kinti be na men ne mi puka kolko pari ima za kvo govori6 vuob6te ako iska6 da znae6 dosa nito vednuj na kafe ne sme hodili kamoli ne6to drugo q ne se izlagai!!!!!!!!!!!!!!! [-X [-X [-X [-X

mai4eto
02-17-2006, 19:05
6to me napadate prosto kazvam i ne se fukam ne mi puka za kva me mislite ne me poznavate vse o6te za da imate mnenie za men kakto i az za vas! :smt010

midnight...
02-17-2006, 19:06
4ove4e kvi kinti be na men ne mi puka kolko pari ima za kvo govori6 vuob6te ako iska6 da znae6 dosa nito vednuj na kafe ne sme hodili kamoli ne6to drugo q ne se izlagai!!!!!!!!!!!!!!! [-X [-X [-X [-X
ами мила след като на едно кафе не сте ходили от улицата ли те хвана?

sexy_macka
02-17-2006, 19:09
midnight... Пуснато на: 18.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

има кинти налиииииии-да........

ooo boje =; tui ako si s po-golqmite momcheta/momicheta (ako si bil/a s momche/momiche) zaradi parite ima takiva deto mogat da OBICHAT !!! Ne gi sudi bes da znaesh dali naistina ne go obicha :evil:

ziky
02-17-2006, 19:10
Абе пълно летен с непълнолетна освен за голяма патка и кинти няма с за кво да е с него....мн ама супер рядкко е въпрос на чуства ....особенно в нешно време

sexy_macka
02-17-2006, 19:11
ziky Пуснато на: 18.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Абе пълно летен с непълнолетна освен за голяма патка и кинти няма с за кво да е с него....мн ама супер рядкко е въпрос на чуства ....особенно в нешно време

ti sam kazvash che "rqdko,no ima chufstfa" emi zashto q sudite,sled kato tq moje naistina da go Obicha ??!!?!? :evil:

midnight...
02-17-2006, 19:13
ами защото "ако го обичаше"
нямаше да пуска тема във форума :idea:

ziky
02-17-2006, 19:14
ziky Пуснато на: 18.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Абе пълно летен с непълнолетна освен за голяма патка и кинти няма с за кво да е с него....мн ама супер рядкко е въпрос на чуства ....особенно в нешно време

ti sam kazvash che "rqdko,no ima chufstfa" emi zashto q sudite,sled kato tq moje naistina da go Obicha ??!!?!? :evil:


Да ама МОЖЕ!!!!Ама ако той не я обча????хах.....те си знаят наий добре кой какво испитва към другия

mai4eto
02-17-2006, 19:14
kato si takuf spec i mn znae6 naqsno li si za kvo stava vupros i ne ne me e hvanal ot ulicata prosto nito toi nito az imame vreme se pak az sam u4eni4ka isi imam rabota i ne mi puka kolko mu e golqma patkata nito kolko pari ima!!!nqmate pravo da me sudite za ne6ta koito ne razbirate!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

ziky
02-17-2006, 19:16
kato si takuf spec i mn znae6 naqsno li si za kvo stava vupros i ne ne me e hvanal ot ulicata prosto nito toi nito az imame vreme se pak az sam u4eni4ka isi imam rabota i ne mi puka kolko mu e golqma patkata nito kolko pari ima!!!nqmate pravo da me sudite za ne6ta koito ne razbirate!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

Точно тва казах вие си знаете кой какво испитва един към друг!и не казвам за твоя случай!!!!!!Казвам обикновено за какво е връзка м-у пълнолетен и непълнолетна а не за теб....ти може да го обичаш или е така но аз казвам попринцип!!!

midnight...
02-17-2006, 19:18
ами ти сама се буташ между шамарите можеше спокойно да кажеш"разбирам те" ама трябваше да изтъкнеш че е на 20 и няколко си години
ами тфа ако не е позьорство какво е ?
и сега ако кажеш че не мислиш като пишеш..........

mai4eto
02-17-2006, 19:20
ok taka e az mn dulgo sam se 4udila dali imam istinski 4uvstva i razbrah 4e gi ima taka4e..... a ne sam puskala temata az i ne mi kazvai to4no ti 4e ne go obi4am!!!!!!!!!!!

sexy_macka
02-17-2006, 19:20
midnight... Пуснато на: 18.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ами ти сама се буташ между шамарите можеше спокойно да кажеш"разбирам те" ама трябваше да изтъкнеш че е на 20 и няколко си години
ами тфа ако не е позьорство какво е ?
и сега ако кажеш че не мислиш като пишеш.........

nqma da e zle da mislish predi da pishesh,qvnu ti si tazi deto ne misli dokaot pishe !!!
Ako ti nemojesh da obichahs i obichash samo po-malki ili kolkoto teb,drugite MOGAT da obichat i da budat s po-golqm !
opaaa seg ase setih ima i oshte neshto...moje bi ti ne si tolkova hubavicha che nqkoi golqm da trugne da se zanimava s tebe :smt019

mai4eto
02-17-2006, 19:22
midnight...
vij kvo mn si tupa ne si naqsno za kvo stava duma i ne iztukvam a kazvam za6toto na6ata razlika su6to e 7 godini i ne mi obqsnqvai koi i kolko obi4am!!!!

02-17-2006, 19:22
Golqma razlika i e 7 godini... za6toto sega izlizam s edno mom4e, koeto e 7 god po-golqmo ot men, az sum na 15.
Ohhh macka az izlizam s mom4e 12 god po golqmo ot teb spoko ne se trevoji

Sugar_metalka
02-17-2006, 19:24
abe mila da ne ti puka kvo ot tova moq e na 25 taka4e az sam na 16 po to4no skoro 6te gi navur6a ne se trevoji nesi edinstvena!!!!! :smt006 :) i az tazi godina pravq 16...

mai4eto
02-17-2006, 19:27
:oops: mi bravo ti li pusna temata

midnight...
02-17-2006, 19:30
абе момичета пустата ви женска злоба не позволи да не минете без обиди
обаче нали се сещате от къде минават :wink:
това че не приемате мнение различно от вашето показва колко нетолерантни сте всъщност
п.п.а колкото до моята красота тя си е единствено за приятеля ми, а не за хорските усти

mai4eto
02-17-2006, 19:33
tuk si mn prava no ne me razbira6 i za tova ne me sadi az sam o6te detence i nesam iskala da izpukvam kolko golqma rabota sam s tova 4e sam kazala kolko e godi6en ne e bilo s tazi cel sajelqvam ne mi se kara s nikoi i izvinqvai ako sam te zasegnala s ne6to!!!!

midnight...
02-17-2006, 19:37
добре ти сама каза че си детенце
както и да е спирам спора :wink:

sexy_macka
02-17-2006, 19:37
dam,vsushnost i as se isvinqvam,no ti nqmash pravo da q sudish,prosot mojeshe da dadesh mnenie !

mai4eto
02-17-2006, 19:40
znaeh 4e zatova detence 6te me za4ekne6 hahahahahahah i mace tq kaza mnenieto si koeto oba4e ne ni se haresa hahahahah koito i da go kritikuvat ne mu e priqtno taka 4e ......... i nie ne sme cvetq za mirisane!!!!!!!

Sugar_metalka
02-17-2006, 19:45
:oops: mi bravo ti li pusna temata Da, az sum izlizala s mom4eto nqkolko puti, i razlikata v godinite mi se vijda golqma, a ina4e po harakrer si prili4ame... Dosta mi e oburkano, zatova iskah da vi popitam, a ne da pravq voina, kakvato se zaformq mejdy mai4eto i midnight 8-[...

mai4eto
02-17-2006, 19:48
mi mn si prava taka 4e ne se pritesnqvai a si se kefi s nego taka4e si4ko da ti e ok :roll:

ziky
02-17-2006, 19:51
:oops: mi bravo ti li pusna temata Da, az sum izlizala s mom4eto nqkolko puti, i razlikata v godinite mi se vijda golqma, a ina4e po harakrer si prili4ame... Dosta mi e oburkano, zatova iskah da vi popitam, a ne da pravq voina, kakvato se zaformq mejdy mai4eto i midnight 8-[...


абе верно я земете стъпете некъде бе???за кво са карате се пак тва е дискусия не Battlefield!Сички сме деца по равно ако че някой е на 14 друг на 15 или незнам си на колко.....колкото едната е дете толко и другата...нема значение примерноче еди коя си има по голем задник или цици или са я ебали а другата не или 4е е по умна....тва не прави един човек голям.! =; =; PEACE ALL!!!!!!

midnight...
02-17-2006, 19:57
вие май пропуснахте частта на спора дето се помирихме,а? :mrgreen: е пак ще кажа пийс брадърс & систърс

sexy_macka
02-17-2006, 20:06
ziky Пуснато на: 18.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Sugar_metalka написа:
mai4eto написа:
mi bravo ti li pusna temata
Da, az sum izlizala s mom4eto nqkolko puti, i razlikata v godinite mi se vijda golqma, a ina4e po harakrer si prili4ame... Dosta mi e oburkano, zatova iskah da vi popitam, a ne da pravq voina, kakvato se zaformq mejdy mai4eto i midnight ...



абе верно я земете стъпете некъде бе???за кво са карате се пак тва е дискусия не Battlefield!Сички сме деца по равно ако че някой е на 14 друг на 15 или незнам си на колко.....колкото едната е дете толко и другата...нема значение примерноче еди коя си има по голем задник или цици или са я ебали а другата не или 4е е по умна....тва не прави един човек голям.! PEACE ALL!!!!!!

=D>

Човечето
02-17-2006, 20:08
"За любовта няма граници" казват хората... Но в тази възраст не мисля, че може да се премахнат границите :-k Може, но най-много 2-3 години... По мое мнение вече такава разлика от 7 години може да има след като вече по-малкия от двамата е над 20 години! Но това си е мое мнение и ти не трябва да се водиш от мненията на хората, а само да ги използваш като съвети и да си взимаш сама решенията! Все пак ако сте щастливи заедно защо не?? Има изключения от правилото, че "батковците" търсят само секс от малките момичета - понякого се появяват чувства!

`Death`Whore`
02-17-2006, 20:11
Ако беше на 25, а той - на 32, нямаше да има никаква разлика. Но колкото и да си допадате като характери, човек на 15 и над 20 иска различни неща от една връзка.

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 20:12
Винаги съм била против тея връзки ! Само не ми излизайте с клишето,че "за любовта няма граници".Има и още как !Не знам за кой път се повтарям вече,но пак ще го кажа : едва ли имате кой знае колко общи интереси..ти си просто една ученичка !Мислиш ли ,че на него му е много приятно да слуша как са те изпитали в даскало или как си се скарала с родителите ти ? Той е много по-зрял човек и има нужда от зряло момиче а не от тийнейджърка в пубертета !

ziky
02-17-2006, 20:14
Винаги съм била против тея връзки ! Само не ми излизайте с клишето,че "за любовта няма граници".Има и още как !Не знам за кой път се повтарям вече,но пак ще го кажа : едва ли имате кой знае колко общи интереси..ти си просто една ученичка !Мислиш ли ,че на него му е много приятно да слуша как са те изпитали в даскало или как си се скарала с родителите ти ? Той е много по-зрял човек и има нужда от зряло момиче а не от тийнейджърка в пубертета !


Е ТВА БЕШЕ НАЙ ТОЧНОТО МНЕНИЕ В ЦЕЛАТА ТЕМА!!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> БРАВО!!!!ЕДИН ЧОВЕК КОЙТО МИСЛИ!!!!!!!!

Мисли тя.. мисли.. да вземе да измисли как се разтрива хубаво... :smt015
.: machoka :.

InHell
02-17-2006, 20:34
Стана ясно че не се гледа добре на разлика от +5 години във възрасттта 13-16.


[лек оффтопик]

За мен като мъж, би било под достойнството ми да ходя с момиче по-малко от мен с 2-3 години. Честно казано изпитвам само и единствено съжаление и към двамата
когато видя подобна двойка.

[/лек оффтопик]

Това е моето мнение. Който не го кефи да не го чете, форума си има опции дори да не се виждат постовете ми.

P.S> За последвали въпроси - аз съм на 21, приятелката ми не е с 2-3 години по-малка от мен.

air_J
02-17-2006, 22:32
Стана ясно че не се гледа добре на разлика от +5 години във възрасттта 13-16.


[лек оффтопик]

За мен като мъж, би било под достойнството ми да ходя с момиче по-малко от мен с 2-3 години. Честно казано изпитвам само и единствено съжаление и към двамата
когато видя подобна двойка.

[/лек оффтопик]

Това е моето мнение. Който не го кефи да не го чете, форума си има опции дори да не се виждат постовете ми.

P.S> За последвали въпроси - аз съм на 21, приятелката ми не е с 2-3 години по-малка от мен.
Определено си супер зле, ако си на 21 и не харесваш 16-17 годишни! Аз съм на 20 и определено много ги харесвам, като смятам, че е под достойнството ми да ходя с момиче на моята възраст, тъй като са амортизирани и дърти вече. Е, не се заричам, че е невъзможно, но определено предпочитам по-малки от мен момичета. Сегашната ми приятелка направи преди по-малко от месец 18 и честно казано не си говорим ни най-малко за училище (ако трябва да съм честен, аз и говоря по-често за даскало сега покрай сесията и изпитите, отколкото тя на мен). А това че нямаме общи теми за разговор е смешно и жалко твърдение. Същото беше положението с бившата ми приятелка (на 16 беше) и не сме си говорили за училище, спокойно! :-({|=

InHell
02-17-2006, 23:53
Не, не съм супер зле, просто едно 16-17 годишно момиче не може да задоволи интелектуалните ми потребности, моя акъл отдавна не е на 17 и не съжалявам. И още нещо - просто на тази възраст бих казал че момичетата си нямат и хабер какво преставлява живота, какво е да се издъжаш сам без мама и тати да ти помагат или да ти плащат университета и квартирата, няма си на идея какво е да няма никой около теб и с месеци да не можеш да говориш на родния си език, не знае какво е депресия и т.н. Друг е въпросът че съм така устроен (никога в компанията ми не е имало по-малки от мен) и предпочитам зрелите и здраво мислещи хора.
Онова за употребяването просто ще се направя че не съм го прочел - сам виждаш в този форум, че 15-16 годишните вече са "минати" от поне десетина.

Айде PEACE! (казал пияния котарак)

P.S>Обаждай се подготвен следващия път.

Li4iCe
02-18-2006, 01:27
За мене е много по-приемливо едно момиче на 15-16 да ходи с някой, който е 5-6 години по-голям от нея. Ето и причините:
1.Момчето е вече пораснало и може да поема по-голяма отговорност
2. Има много повече опит, който може да предаде на момичето.

Така стоят нещата според мене. Пък и от личния си опит пак мога да си изкарам извода, че ми е било 100 пъти по-хубаво с по-големи момчета.Незнайно защо, но с тия на моята възраст нямаме кой знае какво да си кажем
:roll:

Dr. Kazimbutt
02-18-2006, 08:31
Попринцип аз съм против такива неща...за мене е грозно мнякво момиче което е на 14-5 да излиза с пълнолетен които едва започва истинския живот....се незнае с каква цел да го живее....вместо да се занимава със сериозни неща да си намери работа тва унова жена да мисли за семейство,той се занимава с непълно летни...грозно е поне според мен защото крехки момичета незнаят какво правят.Имам мн познати които ходят с женени или разведени мъйе на по 30-35 години....е тва хубаво ли е????Но се пак сега са такива времена че момичетата търсят ГОЛЕМИТЕ БАТКОФЦИ с незнам си кви цели а големите баткофци търсят некои дето е без акъл да им духа...даже и шофьорите на рейсовете е така качи се някоя мацка и му се лепне и опаа вече може и без билетче..може в твоя случай да не е така но се пак това е мое мнение...ти си решаваш... :roll:
И аз мисля така, но гъзарията си казва думата. Тя е на 15, а оня е на 22... акълът му трябва да е колкото нейния.

mai4eto
02-18-2006, 08:56
sama si predceni situaciqta i re6i mn li e golqm za teb ili ne i ako se razbirate kato golemi hora i ne ti puka ot tova 4e e na kolkoto si tam e togava si jivei jivota i si izlizaite zaedno I SE OBI4AITE!!!!!!!!!!!!! :smt006 :smt006 :smt006

piFka_LP
02-18-2006, 09:17
ave kfo sa zanimavate s takiva golemi s po 7 god razlika hvani si nqkoi s po-malka razlina

air_J
02-18-2006, 10:14
Не, не съм супер зле, просто едно 16-17 годишно момиче не може да задоволи интелектуалните ми потребности, моя акъл отдавна не е на 17 и не съжалявам. И още нещо - просто на тази възраст бих казал че момичетата си нямат и хабер какво преставлява живота, какво е да се издъжаш сам без мама и тати да ти помагат или да ти плащат университета и квартирата, няма си на идея какво е да няма никой около теб и с месеци да не можеш да говориш на родния си език, не знае какво е депресия и т.н. Друг е въпросът че съм така устроен (никога в компанията ми не е имало по-малки от мен) и предпочитам зрелите и здраво мислещи хора.
Онова за употребяването просто ще се направя че не съм го прочел - сам виждаш в този форум, че 15-16 годишните вече са "минати" от поне десетина.

Айде PEACE! (казал пияния котарак)

P.S>Обаждай се подготвен следващия път.
Пич, аз се изказвам напълно подготвен! На теб ако ни харесват амортизираните дърти кифли - твой проблем! И определено е проблем! Според мен с много малки изключения стават само за ебане (е, вярно е, че изключенията са наистина качествени момичета), а и не са кой знае колко по-умни и развити от 16-17-18 годишните (поне по мой наблюдения), защото и едните и другите си мислят само за ебане (колкото и брутално да ти звучи това). Но пък щом ти харесват - браво, ти си направил твоя избор. За теб правилен, за мен не особено правилен, но не може навсякъде да сме на едно мнение. И както спомена - PEACE! :-({|=

ziky
02-18-2006, 10:27
Попринцип аз съм против такива неща...за мене е грозно мнякво момиче което е на 14-5 да излиза с пълнолетен които едва започва истинския живот....се незнае с каква цел да го живее....вместо да се занимава със сериозни неща да си намери работа тва унова жена да мисли за семейство,той се занимава с непълно летни...грозно е поне според мен защото крехки момичета незнаят какво правят.Имам мн познати които ходят с женени или разведени мъйе на по 30-35 години....е тва хубаво ли е????Но се пак сега са такива времена че момичетата търсят ГОЛЕМИТЕ БАТКОФЦИ с незнам си кви цели а големите баткофци търсят некои дето е без акъл да им духа...даже и шофьорите на рейсовете е така качи се някоя мацка и му се лепне и опаа вече може и без билетче..може в твоя случай да не е така но се пак това е мое мнение...ти си решаваш... :roll:
И аз мисля така, но гъзарията си казва думата. Тя е на 15, а оня е на 22... акълът му трябва да е колкото нейния.

И не само тва ами и просто е прекалено!!Става примерно да е на 20 и тя на 17 или 16 ама не и на 13-14 то тва си е направо педофилистизъм!

02-18-2006, 10:43
6to me napadate prosto kazvam i ne se fukam ne mi puka za kva me mislite ne me poznavate vse o6te za da imate mnenie za men kakto i az za vas! :smt010
abslutno si prava!!!! i az sum ne mn golqma no xodq s edin na 22 godini i sa nqmate pravo da mi kazvate 4e se fukam pri koito vaob6te ne e taka ili pak 4e igraq s kuklite koito pak ne e taka!taka 4e negovorete gluposti we xora!!!!6tom sum si 6tastliva i vlubena 6te si ostana!!! :smt060

ziky
02-18-2006, 10:56
6to me napadate prosto kazvam i ne se fukam ne mi puka za kva me mislite ne me poznavate vse o6te za da imate mnenie za men kakto i az za vas! :smt010
abslutno si prava!!!! i az sum ne mn golqma no xodq s edin na 22 godini i sa nqmate pravo da mi kazvate 4e se fukam pri koito vaob6te ne e taka ili pak 4e igraq s kuklite koito pak ne e taka!taka 4e negovorete gluposti we xora!!!!6tom sum si 6tastliva i vlubena 6te si ostana!!! :smt060

Е да ама тва си ти тя иска мнението на сички!А ти неможеш да кажеш на кой какво да говори и дали са глупости или не са :wink: щото секи си има мнение!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-18-2006, 10:59
Golqma razlika i e 7 godini... za6toto sega izlizam s edno mom4e, koeto e 7 god po-golqmo ot men, az sum na 15.

momche ?! kogato primerno ti i na 20 toi na 27 pak dobre no v tfoia slu4ai ... [-( [-( [-(

ziky
02-18-2006, 11:03
Golqma razlika i e 7 godini... za6toto sega izlizam s edno mom4e, koeto e 7 god po-golqmo ot men, az sum na 15.

momche ?! kogato primerno ti i na 20 toi na 27 pak dobre no v tfoia slu4ai ... [-( [-( [-(


Да и това е така щото тва са двама зрели хора които са навършили пълнолетие и можеби си имат поне ,млакок хабер от живота и могат да образуват семейство!А ти.....с него докато не си намери стабилна жена смисал ако е нормален и зрял би трябвало да иска да си има поколение и жена и деца и тва унова не да се мъкне цял живот с непълнолетни...

mai4eto
02-18-2006, 12:24
6to me napadate prosto kazvam i ne se fukam ne mi puka za kva me mislite ne me poznavate vse o6te za da imate mnenie za men kakto i az za vas! :smt010
abslutno si prava!!!! i az sum ne mn golqma no xodq s edin na 22 godini i sa nqmate pravo da mi kazvate 4e se fukam pri koito vaob6te ne e taka ili pak 4e igraq s kuklite koito pak ne e taka!taka 4e negovorete gluposti we xora!!!!6tom sum si 6tastliva i vlubena 6te si ostana!!! :smt060

Е да ама тва си ти тя иска мнението на сички!А ти неможеш да кажеш на кой какво да говори и дали са глупости или не са :wink: щото секи си има мнение!e ok nikoi ni6to ne ti kazva kakvo kato e na 22 ili kakvo kato go obi4a6!!! :smt016

MiLiNkOtO^
02-18-2006, 13:06
razlikata ne e problema.. problema e 4e ti si na 15... ako beshe malko po golqma.. i razlikata vi e 7 godini nqmashe da e ot zna4enie... ama pomisli zashto muj na 22 shte e s teb... dali te obicha..?

ziky
02-18-2006, 13:13
razlikata ne e problema.. problema e 4e ti si na 15... ako beshe malko po golqma.. i razlikata vi e 7 godini nqmashe da e ot zna4enie... ama pomisli zashto muj na 22 shte e s teb... dali te obicha..?

Точно!ПОмисли!!Не за друго за да не плачеш после..!

sexy_macka
02-18-2006, 13:17
ziky Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

MiLiNkOtO^ написа:
razlikata ne e problema.. problema e 4e ti si na 15... ako beshe malko po golqma.. i razlikata vi e 7 godini nqmashe da e ot zna4enie... ama pomisli zashto muj na 22 shte e s teb... dali te obicha..?


Точно!ПОмисли!!Не за друго за да не плачеш после..!

da,pravi ste i dvamata,obache zamislete se che makar i rqdko moje da sushtestfuva i liubov m/u hora s po-golqma raslika v godinite :P

ziky
02-18-2006, 14:10
ziky Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

MiLiNkOtO^ написа:
razlikata ne e problema.. problema e 4e ti si na 15... ako beshe malko po golqma.. i razlikata vi e 7 godini nqmashe da e ot zna4enie... ama pomisli zashto muj na 22 shte e s teb... dali te obicha..?


Точно!ПОмисли!!Не за друго за да не плачеш после..!

da,pravi ste i dvamata,obache zamislete se che makar i rqdko moje da sushtestfuva i liubov m/u hora s po-golqma raslika v godinite :P


Обаче както сама каза(рядко) :smt007 :smt008

InHell
02-18-2006, 21:41
Пич, аз се изказвам напълно подготвен! На теб ако ни харесват амортизираните дърти кифли - твой проблем! И определено е проблем! Според мен с много малки изключения стават само за ебане (е, вярно е, че изключенията са наистина качествени момичета), а и не са кой знае колко по-умни и развити от 16-17-18 годишните (поне по мой наблюдения), защото и едните и другите си мислят само за ебане (колкото и брутално да ти звучи това). Но пък щом ти харесват - браво, ти си направил твоя избор. За теб правилен, за мен не особено правилен, но не може навсякъде да сме на едно мнение. И както спомена - PEACE! :-({|=

О.К., обаче проявяваш двоен стандарт. Добре, след 5 години ще си на 25, момичето което харесаш е на 22(примерно). Пак ли ще е дърта кифла!? Или ще предпочиташ 15-16 годишните. Не ми казвай че е различно, не е. По същата логика за някой на 14-15 ти си дъртак, нали!?
Всеки с акъла си, да наричаш някоя млада жена на 23-4 "дърта кифла" не ти прави чест по никакъв начин - абсолютно детинско изказване. Ако трябва да съдя само от него - определено възрастта ти не е повече от 17 години.

ziky
02-18-2006, 21:48
Пич, аз се изказвам напълно подготвен! На теб ако ни харесват амортизираните дърти кифли - твой проблем! И определено е проблем! Според мен с много малки изключения стават само за ебане (е, вярно е, че изключенията са наистина качествени момичета), а и не са кой знае колко по-умни и развити от 16-17-18 годишните (поне по мой наблюдения), защото и едните и другите си мислят само за ебане (колкото и брутално да ти звучи това). Но пък щом ти харесват - браво, ти си направил твоя избор. За теб правилен, за мен не особено правилен, но не може навсякъде да сме на едно мнение. И както спомена - PEACE! :-({|=

О.К., обаче проявяваш двоен стандарт. Добре, след 5 години ще си на 25, момичето което харесаш е на 22(примерно). Пак ли ще е дърта кифла!? Или ще предпочиташ 15-16 годишните. Не ми казвай че е различно, не е. По същата логика за някой на 14-15 ти си дъртак, нали!?
Всеки с акъла си, да наричаш някоя млада жена на 23-4 "дърта кифла" не ти прави чест по никакъв начин - абсолютно детинско изказване. Ако трябва да съдя само от него - определено възрастта ти не е повече от 17 години.

Pak se ponesohte kaot nardona pesen (bavno i mu4itelno)

air_J
02-18-2006, 23:37
Пич, аз се изказвам напълно подготвен! На теб ако ни харесват амортизираните дърти кифли - твой проблем! И определено е проблем! Според мен с много малки изключения стават само за ебане (е, вярно е, че изключенията са наистина качествени момичета), а и не са кой знае колко по-умни и развити от 16-17-18 годишните (поне по мой наблюдения), защото и едните и другите си мислят само за ебане (колкото и брутално да ти звучи това). Но пък щом ти харесват - браво, ти си направил твоя избор. За теб правилен, за мен не особено правилен, но не може навсякъде да сме на едно мнение. И както спомена - PEACE! :-({|=

О.К., обаче проявяваш двоен стандарт. Добре, след 5 години ще си на 25, момичето което харесаш е на 22(примерно). Пак ли ще е дърта кифла!? Или ще предпочиташ 15-16 годишните. Не ми казвай че е различно, не е. По същата логика за някой на 14-15 ти си дъртак, нали!?
Всеки с акъла си, да наричаш някоя млада жена на 23-4 "дърта кифла" не ти прави чест по никакъв начин - абсолютно детинско изказване. Ако трябва да съдя само от него - определено възрастта ти не е повече от 17 години.
Възрастта ми е 20 години. Когато стана на 25 ще си имам приятелка поне с 3-4 години по-малка (силно се надявам да е не по-малка разликата) и наистина няма да ми се вижда дърта, но защото самия аз също ще съм поодъртял. А в момента 23-24 годишните наистина ги имам за дърти кифли, които стават само за ебане (в огромната си част, разбира се има и изключения). Та мисълта ми е, че на колкото и години да стана наборките ми ще бъдат дърти за мен. Като стана на 50 няма да харесвам 15 годишни, разбира се, ще харесвам узрели дами около 30-те. Абе, факт е, че мъжа поне външно остарява по-бавно от жената (дали, защото жената ражда, или има и други причини не ме вълнува), затова и му трябва по-младо. Ако някой не вярва, че мъжете остаряват по-бавно да погледне десетките теми, в които ученички казват колко обичат някои от учителите им, а темите за ученици, които обичат учителките са една на един милион. Та както и да е, накратко - мъжа се разхубавява с годините, докато при жената е обратното (е, когато станат на по 80 години и мъжа и жената не са най-красивите гледки, но това е друга тема).
П.С.> Против съм във една връзка момичето и момчето да са на една възраст, или още по-зле момичето да е по-голямо (еба, братовчед ми ходи с една, която е 4 години по-голяма от него, определено не си пожелавам неговата съдба), но все пак съм склонен де се съглася, че когато сърцето говори каквато и да е разлика е без значение. Също така не отричам, че точно на мен може да се случи да се влюбя в по-голяма от мен, но просто не си го пожелавам! Както и да е - всеки с разбиранията. Един харесва връзки с наборки, друг не ги харесва и така.
П.С.2> С този пост спирам участието си по темата, независимо оттук нататък кой какво пише. Дори няма да се защитя, ако някой ме нападне, или нещо такова (ако въобще продължа да следя темата). :smt109 :smt023 :smt039