PDA

View Full Version : Kak da predloja na edno mom4e?



JUDI_15
02-17-2006, 16:19
Iskam da kaja na edno mom4e,4e mnogo go haresvam i iskam da sum s nego,no neznam kak.Toi e 12 klas i e nai-gotinoto mom4e v daskalo.pomognete pls!!!

Oyamoto
02-17-2006, 16:24
И нека позная - ти си 8ми клас нали? :lol: Ми деазнам покани го на кафе :-k ако и тва не можеш ](*,)

BE_MINE
02-17-2006, 16:29
mi zagovori go, razberi kvi sa mu interesite, prati nqkoi drug sms, pousmihvai se malko pove4e i to v edin moment 6e se polu4i ot samo sebe si, ako vuprosniq mladej ti hvurli oko i ako ve4e ne e zaet :!:

ziky
02-17-2006, 16:30
Първо:Сяко момче което е харесвано от момиче е най готиното вцялото даскало или град или квартал!
Второ:Не е мн умесно момиче да предлага на момче!Ако момчето те харесва то само ше ти предложи!Тъкмо ше се увриш че и той те харесва щото има един прекрасен момент я който се надяваш сичко да е наред и кво се оказва идва тоя момент и той ти казва ми аз не те харесвам или аз си имам гадже?Яко нали?Хах....за това остави той да ти предложи!Ако те харесва ще го направи ако не няма!НО ако искаш ти да му предложиш или да му кажеш че го харесавш отиваш и му го казваш в окото!Тва е!Щото ако кажеш на някой да му каже тва унова и ше се оплете и кои знае кво ше си помисли за тебе!Има и друго:ако наистина е наи наи якото момче в даскалото вервай ми че го харесват мн момичета и се замисли дали си заслужаа щото ако тръгнете и някоя като тебе де е решена да е снего и си пада курва ше ми намекне неичко по така пикантно и ти си до тука!замисли се дали си заслужава!

sexy_macka
02-17-2006, 18:10
mn e lesno,otivash i mu kazvash v ochite,ne sm SMS4eta,chat i t.n. "Haresfam te" i se pak...ako ne ti otvurne na chufstfata ne se sduhvai vednaga :wink:

ziky
02-17-2006, 19:03
mn e lesno,otivash i mu kazvash v ochite,ne sm SMS4eta,chat i t.n. "Haresfam te" i se pak...ako ne ti otvurne na chufstfata ne se sduhvai vednaga :wink:


И все пак най-правилния начин си остава да му го кажеш в окото тва е :)

midnight...
02-17-2006, 19:05
а може ли да не му предлагаш?! :shock:
просто нещата си стават от самосебе си.........

[прАсковкА]
02-17-2006, 19:23
Ami, ako се познаваш с това момче и сте много добри приятели ,чак тогава се опитай да му предложиш...щото ако е мистър Непознатия, тогава става тъпо-не може да предложиш на момче, с което не си запозната :roll:
Някои може д кажат: ама,нали ако са най-добри приятели той ще я приема само като приятелка: еми,не е така! Даже е мн по-яко като сте били приятели ^_^

honey_reflection
02-17-2006, 19:36
Kat e nai golemiq pich v uchilishte shte e malko trudno.. a oshte poveche, che e od posledniq klas!!!
No, i ne znam na kolko si godini.. taka che e malko slojnichko!! Sega da ti kaja.. pokanigo nqkade.. ili nqkak si se budni v kompaniqta :)

piFka_LP
02-17-2006, 19:50
mn e lesno,otivash i mu kazvash v ochite,ne sm SMS4eta,chat i t.n. "Haresfam te" i se pak...ako ne ti otvurne na chufstfata ne se sduhvai vednaga :wink:


И все пак най-правилния начин си остава да му го кажеш в окото тва е :)
i az sum suglasna s tqh otiva6 i 6te vidi6 dali toi 6te ti otgovori na 4uvstvata

machoka
02-17-2006, 19:54
Второ:Не е мн умесно момиче да предлага на момче!

Хайде бе, ти ще кажеш [-(

Това е остаряла теория. Не винаги момчето е длъжно да прави всичко, хайде момичетата да не са без уста и само да бъдат кандардисвани за това и онова.

Има чувства, ако момчето е 'свободно' да действа. Или да го кани на кафета и подобни или да иде и да му го каже /което си е малко прибързано/ или подобни. С една дума, тя да вземе инициативата. Едно момче само би се зарадвало на това, ако момичето му допада.

ziky
02-17-2006, 19:56
Второ:Не е мн умесно момиче да предлага на момче!

Хайде бе, ти ще кажеш [-(

Това е остаряла теория. Не винаги момчето е длъжно да прави всичко, хайде момичетата да не са без уста и само да бъдат кандардисвани за това и онова.

Има чувства, ако момчето е 'свободно' да действа. Или да го кани на кафета и подобни или да иде и да му го каже /което си е малко прибързано/ или подобни. С една дума, тя да вземе инициативата. Едно момче само би се зарадвало на това, ако момичето му допада.

да съгласен съм че ше се зарадва ама според нешната теория момчето винаги тряаа да праи сичко ... :? що не се постават на наше место ?????

machoka
02-17-2006, 20:00
'Днешната теория' е само за дървени теоритици.. :wink:

ziky
02-17-2006, 20:03
'Днешната теория' е само за дървени теоритици.. :wink:

жалкото е че са бая :?

InHell
02-17-2006, 20:43
Ами би било добре да познаваш някое момиче от неговия клас.......та да ви запознае......
Имало е момичета, които се запознаваха с мен така (колкото и да е странно, не се намирам за привлекателен - ама хич) - още помня как ме извадиха 12-ти клас от контролно по статистика...... :?

02-18-2006, 18:26
A ti na kolkoo si ma? :-k

JUDI_15
02-18-2006, 18:27
Mersi za suvetite.9-ti klas sum.

teenkopele
02-19-2006, 21:12
а може ли да не му предлагаш?! :shock:
просто нещата си стават от самосебе си.........

Тук има нещо вярно. :)

:arrow: Дори и да не отвърне на чувствата ти, СПОКО има и други! :wink:

pipi`e`golqma
02-21-2006, 16:41
а може ли да не му предлагаш?! :shock:
просто нещата си стават от самосебе си.........

Тук има нещо вярно. :)

:arrow: Дори и да не отвърне на чувствата ти, СПОКО има и други! :wink:

Ми така ами ... излесте пийте кафе и ше видиш как ще се стекат нещата

cool_g1rl
02-21-2006, 17:33
mn e lesno,otivash i mu kazvash v ochite,ne sm SMS4eta,chat i t.n. "Haresfam te" i se pak...ako ne ti otvurne na chufstfata ne se sduhvai vednaga :wink:


И все пак най-правилния начин си остава да му го кажеш в окото тва е :)
i az sum suglasna s tqh otiva6 i 6te vidi6 dali toi 6te ti otgovori na 4uvstvata

AMI ako ne i otgovori...ako q izgleda tupo...i kaje 4e si ima priqtelka ili ne i se kefi...togava se polu4ava mn kofti ne mislite li???Trqbva da e po takti4na...doberi se do GSM-a mu,ra6tai mu SMS-i i taka...

sexy_macka
02-21-2006, 17:36
cool_g1rl Пуснато на: 21.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

piFka_LP написа:
ziky написа:
sexy_macka написа:
mn e lesno,otivash i mu kazvash v ochite,ne sm SMS4eta,chat i t.n. "Haresfam te" i se pak...ako ne ti otvurne na chufstfata ne se sduhvai vednaga



И все пак най-правилния начин си остава да му го кажеш в окото тва е

i az sum suglasna s tqh otiva6 i 6te vidi6 dali toi 6te ti otgovori na 4uvstvata


AMI ako ne i otgovori...ako q izgleda tupo...i kaje 4e si ima priqtelka ili ne i se kefi...togava se polu4ava mn kofti ne mislite li???Trqbva da e po takti4na...doberi se do GSM-a mu,ra6tai mu SMS-i i taka...

#-o #-o
O boje #-o vinagi ima edno golqmo "ako" Vinagi moje da stne neshto,koeto da provali vsichko...ami ako i otvurne s SMS "neiskm da imam nishto obshto s teb" ili neshto ot sorta.....ima hora koito iskat da im go kajat v ochite ne chrez glupavite SMSi...no tova e nein isbor,a nie davame samo mneniq...
i vse pak..Spored men ani-dobriqt nachin e na 4 ochi !

korn___
02-21-2006, 19:18
prosto go pokani na kafe i ... http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/kissing2.gif po natatuka e lesno .. samo vnimavai da ne te ispolzva 4e vinagi ima 6ans ...