PDA

View Full Version : Mnogo sym obyrkana



tyga
02-17-2006, 16:36
Zdrasti na wsi4ki ot men.Az sym nowa tuka.Dawate strahotni syweti i se nadyawam i na men da pomognete.Ta ,eto kakwo poprincip az imam mnogo priyateli ,no nai-dobrata mi e edno momi4e s godina po golyamo ot men.Predi da se zapoznae s men tya se poznawa6e s dwe mom4eta i se kolebae6e kogo da izbere tyi kato twyrde6e 4e i dwamata ya hareswat.Az mnogo ya nasyr4awah w na4aloto ,no tyi kato tya se symnyawa6e 4e ednoto mom4e (koeto predpo4ita) ya hareswa tolkowa mnogo me prati da go pitam .Za da moze toi da mi ima dowerie izgradih priyatelstwo w nego i bez da iskam se wliubih.Okaza se 4e i toi izpitwa sy6toto kym men .Mnogo ni e priyatno zaedno ,no az ne iskam moyata priyatelka da razbere i da mi se razsyrdi.Az i kazah 4e toi ya smyata za zatworena,no tya twyrdi 4e ya hareswa.Syrce ne mi dawa da i kaza 4e byrka.Kazete mi kakwo da naprawya .Ot edna strana ne sym sre6tala mom4e kato nego ,taka me ryzbira i mi gowori ,dori se opita da me celune ,no zaradi priyatelstwoto si mu ot kazah,a ot druga strana e moyata nai dobra priyatelka sys swoite zabludi i radosti.Slu4walo se e da me prenebregwa zaradi mom4e ponyakoga,no az winagi i pro6tawam.Kazete kakwo da storya.Nadyawam se da mi pomognete i da mi dadete sywet kato na drugite tuk .Blagodarya predwaritelno :oops:

ziky
02-17-2006, 16:41
Glupavo e da si razvalq6 priqtelstvoto zaradi edno mom4e!Za tova prosto se opitai da go zabravi6 predi da e stanalo kusno.Toi sam 6e kaje na priqtelkata ti 4e ne q 4ustva kaot ni6to pove4e ot priqtl i nqkoi den moje ti "legallno da si s nego"Tva e nai dobriq na4in edin vid toi i kazva v o4ite 4e ne q haresva i sled vreme 6e se razbere 4e te haresva teb no zasega zapazi priqtelstvoto si...ponqkoga 4ovek pravi si4ko za da zapazi priqtlstvoto si :)

sexy_macka
02-17-2006, 18:07
ziky Пуснато на: 17.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Glupavo e da si razvalq6 priqtelstvoto zaradi edno mom4e!Za tova prosto se opitai da go zabravi6 predi da e stanalo kusno.Toi sam 6e kaje na priqtelkata ti 4e ne q 4ustva kaot ni6to pove4e ot priqtl i nqkoi den moje ti "legallno da si s nego"Tva e nai dobriq na4in edin vid toi i kazva v o4ite 4e ne q haresva i sled vreme 6e se razbere 4e te haresva teb no zasega zapazi priqtelstvoto si...ponqkoga 4ovek pravi si4ko za da zapazi priqtlstvoto si

=D> =D> =D>
da,mila na 1vo mqsto se postarai(pone zasega) da zapazish priqtelstfiti vi ! :wink:

He3HauKa
02-17-2006, 20:58
Edno priqtelstvo moje da e vechno a momchetata idvat i si otivat.Ti reshavash dali shte se otdadesh na miga ili shte badesh dobra priqtelka ,kakto se ochakva ot teb.Ako az bqh na tvoe mqsno ne bih predala priqtelkata si ,a bih i kazala vsi4ko zashtoto vsashnost tq shte ti se rasardi mn pove4e ako q ostavish da izglejda na glupachka :smt011

piFka_LP
02-18-2006, 09:23
Edno priqtelstvo moje da e vechno a momchetata idvat i si otivat.
i az to4no tova 6tqh da kaja PRIQTELITE NA 1 MQSTO(pone za men e tuka)

mai4eto
02-18-2006, 09:25
Edno priqtelstvo moje da e vechno a momchetata idvat i si otivat.
i az to4no tova 6tqh da kaja PRIQTELITE NA 1 MQSTO(pone za men e tuka)abspludno e taka nai vajni sa te!

dAnnyb0y
02-18-2006, 10:46
Сложно е. Говори с нея и й кажи всичко, ако наистина ти има доверие ще ти повярва и ще даде зелена светлина въпреки, че в началото ще й е променено поведението... и все пак не забравяй, че приятелите са по-важни.

ziky
02-18-2006, 10:48
Сложно е. Говори с нея и й кажи всичко, ако наистина ти има доверие ще ти повярва и ще даде зелена светлина въпреки, че в началото ще й е променено поведението... и все пак не забравяй, че приятелите са по-важни.


Правилно винаги поставяй приятлите си на първо място защото и да си гадже с някой на първо място ти си приятел с него независимо какво ще стане след като скъсате!Исключая любовта от пръв поглед!!!!!

ProstoAz
02-18-2006, 11:03
Вярно е, че приятелството е по-важно (и често по за дълго), но това в никакъв случай не значи, че човек трябва да пренебрегва собствените си интереси! Винаги има компромисно решение! След като се водите за "най-добри приятелки" мисля, че тя ще прояви разбиране, ако и кажеш каква е ситуацията. Тя не би трябвало да застава на пътя ти с това момче.
He3HauKa, не мисля, че тя решава дали ще бъде "добра приятелка", защото тя сама по себе си не е направила, а и няма да направи нищо, което да разрушва тяхното приятелство. Това момче не е собственост на най-добрата и приятелка, а е напълно свободно! Той и tyga, имат пълното право да са заедно, след като чувствата им са споделени. Не виждам защо трябва да се съобразяват с наивността на най-добрата и приятелка?
На нея просто трябва да и се изясни положението. Ако наистина ти е толкова добра приятелка би трябвало да те разбере и да уважи желанието ви да сте заедно. А ако застане на пътя ви - поставя под въпрос вашето толкова голямо приятелство. Но ТЯ, НЕ ТИ! Ти, като човек, имаш правото да изпитваш свободно чувствата и желанията си и да търсиш начини да ги задоволяваш.
Още повече, че най-добрата ти приятелка е хвърлила око и на друго момче, нали така? Е, за нея в случая явно ще има и "отешителна награда", което си е голям бонус, имайки предвид каква е ситуацията. :D Нека тя да насочи енергията си към другото момче и този път да не подхожда по такъв глупав начин, да изпраща посредници и т.н. Нека действа сама, сама да се сближи с това момче, сама да разбере дали той я харесва, дали има някакви шансове с него. Да положи някакви усилия да бъде с него, да го атакува, но не прекалено директно.
Най-вероятно обаче тя ще се споне и ще иска да е с твоя избранник. #-o За това ще трябва да подходиш много внимателно, с такт. Вярвам, че можеш да го направиш, очевидно умееш да се разбираш с хората, да влизаш под кожата им.
И не забравяй - ти си добра приятелка, направила си всичко възможно да помогнеш, но...накрая просто си се оплела в мрежите. На всеки се случва, не трябва да се чувстваш виновна, че изпитваш нещо към това момче, а и той към теб. Често чувствата ни са напълно неподвластни на разума, а само на сърцето. Успех ти пожелавам! :P

ziky
02-18-2006, 11:04
както казах и аз понякога е нужно да правим отстъпки и лишения в имвто на приятелството :)