PDA

View Full Version : Kak da se zapoznaq s nego?



02-17-2006, 17:15
Mn se kefq na edno mom4e ot moito daskalo!!!Toi e s edna godina po-golqm ot men...vsqko mejdu4asie se zasi4ame po koridorite...igraem zaedno volleyball,no samo tolkova...ne sme razmenqli i duma...Imate li ideq kak moga da go zagovorq?

sexy_macka
02-17-2006, 17:59
offf mila,zashto ne se porazrovi 1vo malko v toq sait,mn temi ima za "srama vi da se zaposnaete s nqkoi"
emi kazah go na drugit eshte go kaja i na teb...Otivash lichno pri nego,preodolqvash srama si(ako tolkova go haresfash) i se zaposnavate !
YcneX...

ziky
02-17-2006, 18:51
offf mila,zashto ne se porazrovi 1vo malko v toq sait,mn temi ima za "srama vi da se zaposnaete s nqkoi"
emi kazah go na drugit eshte go kaja i na teb...Otivash lichno pri nego,preodolqvash srama si(ako tolkova go haresfash) i se zaposnavate !
YcneX...

С две думи отиваш и му казваш в окото:знаеш ли така и така напоследък мн те харесвам въпреки че не те познавам и от там се почвате ;)

sexy_macka
02-17-2006, 19:24
ziky Пуснато на: 18.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
offf mila,zashto ne se porazrovi 1vo malko v toq sait,mn temi ima za "srama vi da se zaposnaete s nqkoi"
emi kazah go na drugit eshte go kaja i na teb...Otivash lichno pri nego,preodolqvash srama si(ako tolkova go haresfash) i se zaposnavate !
YcneX...


С две думи отиваш и му казваш в окото:знаеш ли така и така напоследък мн те харесвам въпреки че не те познавам и от там се почвате

=D> =D> =D>

piFka_LP
02-17-2006, 19:26
mi otiva6 pri nego....kani6 go na kafe...

teenkopele
02-17-2006, 22:14
offf mila,zashto ne se porazrovi 1vo malko v toq sait,mn temi ima za "srama vi da se zaposnaete s nqkoi"
emi kazah go na drugit eshte go kaja i na teb...Otivash lichno pri nego,preodolqvash srama si(ako tolkova go haresfash) i se zaposnavate !
YcneX...

С две думи отиваш и му казваш в окото:знаеш ли така и така напоследък мн те харесвам въпреки че не те познавам и от там се почвате ;)


Много добър съвет! =D> =D> =D>

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 22:21
С две думи отиваш и му казваш в окото:знаеш ли така и така напоследък мн те харесвам въпреки че не те познавам и от там се почвате ;)
И тогава той ти казва,че има приятелка /примерно/ и ти седиш и го гледаш мнооого тъпо !
По-добре като играете волейбол се опитай да се запознаеш с него... "Примерно здрасти,как си" и някви такива...Не бъди чак тоооолкова директна !

ziky
02-17-2006, 22:23
С две думи отиваш и му казваш в окото:знаеш ли така и така напоследък мн те харесвам въпреки че не те познавам и от там се почвате ;)
И тогава той ти казва,че има приятелка /примерно/ и ти седиш и го гледаш мнооого тъпо !
По-добре като играете волейбол се опитай да се запознаеш с него... "Примерно здрасти,как си" и някви такива...Не бъди чак тоооолкова директна !


mi za da ne stava tupa situaciq 6e se naloji purvo da podrazbere dali si ima priqtelka

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 22:26
Дори да кажем,че няма приятелка..Ами ако не харесва 'авторката на темата' ?Щом я е срам само да се запознае с него представи си ако така директно му каже,че го харесва,а той я одреже?Сигурно няма да може да си намери място от срам..Пак казвам-не бъди чак толкова директна.

honey_reflection
02-18-2006, 18:37
Emi normalno.. pitai go kak si?!... i takiva =)

ziky
02-18-2006, 18:39
Emi normalno.. pitai go kak si?!... i takiva =)


Да и той ше каже ми добре съм......супер айдия

TARAN4O
02-18-2006, 21:16
Да и той ше каже ми добре съм......супер айдия

Бате нищо лично ама да те питам ти секи път като се запознаваш с момиче ли се "почвате".

А иначе попринцип наистина може да започне със здравей как си, после да завърже някакъв разговор.И така.........

hforce
02-18-2006, 21:24
2 varianta mi idvat v glavata, probai kakto se zapoznava6 s nekoi ot 4ata, i vtoria, az pitam kolko e 4asut, vinagi deistva ama ot davna ne sum go pravil prosto nqma ve4e s koi da se zapoznaq, 3tiq e prez ob6ti priqteli

MaRiA^^^
02-19-2006, 18:20
Мда..недей му казва направо , щото повечето момчета кат видят някое момиче , че е хлътнало по тях и се размазват от кефи самочувствието им фръква в небесата.Та значи..докато играете можеш да подхвърлиш нещо за играта и после може да си говорите за даскало и постепенно ще почнете да си казвате "здрасти " из даскало и после кат се скивате в междучасията може да си говорите общи приказки и.. чак тогава евентуално можете да идете на кафе и...ако раотите се наклонят в твоя полза , щото ако те харесва 100% ще се усети , щото повечето момчета са супер плитки.И ако евентуално те харесва ..честито :)

Eleonora
02-20-2006, 16:53
Отиваш при него и почвате
казваш му"може ли да се запознаме и т.н
Толкова ли е трудно :roll:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 18:22
mi vij dali nqkoi ot tfoite pr go poznava i da vi zapoznae ili ako ne si sramejliva idi i mu kaji igraem zaedno voleiboll a nz koi si moje li da se zapoznaem i taka :)

sexy_macka
02-20-2006, 18:25
ZaViNaGi^nEsHtAsTnA Пуснато на: 21.02.12 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

mi vij dali nqkoi ot tfoite pr go poznava i da vi zapoznae ili ako ne si sramejliva idi i mu kaji igraem zaedno voleiboll a nz koi si moje li da se zapoznaem i taka

2ta ideika e po-dobra...1ta ...malko glupavo..vsqko momiche kara obshti posnati da q zaposnaqt s dadeno momche i...awe mislq che taf koeto trqbva da napravi e da "riskuva" i da mu go kaje napravo... ;)

PRECIOUS^f
02-24-2006, 16:43
И тогава той ти казва,че има приятелка /примерно/ и ти седиш и го гледаш мнооого тъпо !
По-добре като играете волейбол се опитай да се запознаеш с него... "Примерно здрасти,как си" и някви такива...Не бъди чак тоооолкова директна !




Bravo!Prava si,mila!Karai po spokoino,za6toto,ako te odreje 6te ti stane mnogo kofti :smt009 .

sexy_macka
02-24-2006, 19:02
PRECIOUS^f Пуснато на: 24.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

И тогава той ти казва,че има приятелка /примерно/ и ти седиш и го гледаш мнооого тъпо !
По-добре като играете волейбол се опитай да се запознаеш с него... "Примерно здрасти,как си" и някви такива...Не бъди чак тоооолкова директна !




Bravo!Prava si,mila!Karai po spokoino,za6toto,ako te odreje 6te ti stane mnogo kofti .

Dam,i spored men e taka..NE budi tolkova direktna..
Ili za sega samo se zaposnai s nego i ostanete na "zdr" ili e taka dokato igraete neshto se zapoznaite is e zagovorete ;) YcneX ;)

cskamoni4ka
02-25-2006, 13:01
Ми ако толкова те е срам направо да отидеш при него и да се запознаете .. почни да му се исмихваш..да го гледаш палаво така да се израза хехе да се закачаш с него той сам ще разбере намека не вярвам да е някой тъпак и ще дойде да се запознаете и да те покани да излезнете на кафенце 8)