PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Страх ме е да започна връзка!



имнещо като страх
02-17-2006, 18:31
имам нещо като страх да тръгна с някоя,щото знам,че ще стане тей,че всички ша започнат да ни се месят и накрая нищо няма да стане.кажете кво да прая тей стана 2пъти разделих се с 2 супер момичета хелпп :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ziky
02-17-2006, 18:35
имам нещо като страх да тръгна с някоя,щото знам,че ще стане тей,че всички ша започнат да ни се месят и накрая нищо няма да стане.кажете кво да прая тей стана 2пъти разделих се с 2 супер момичета хелпп :(


Пич щи кажа че живота наебава секи тва е!Няма начин и аз съм така страх ме е да тръгна с момиче щото ми писна да плача за шаври дето си мисля че са едни а те са съвсем други!

Ice_Queen
02-17-2006, 19:38
ух тва е мн кофти ! #-o
трябва да преодолееш този "страх",но преди това разбери каква е причината той да се поражда в теб!
дали просто те кефи да сменяш момичетата заради самите момичета или чисто и просто те е СТРАХ от по дълбоки чувства ,а и може би от това- да не те наранят ! :-k
като намериш отговорите се опитай да действаш обратно на това което си правел преди ,отпусни се ,забрави тревогите и помисли за съвметното ви бъдеще ( така да се каже,може би кратко от рода на няколко месеца-5-6,но пак като за начало става ;) )

УУУУУУУУУУсссссПППППППППе еееееХХХХХХХ ! :smt016

sexy_macka
02-17-2006, 20:31
ei,mi...Se nqkoga trqbva da preodoleesh straha si,mai vremeto doide :)
YcneX :P

Човечето
02-17-2006, 20:55
Къв страх, бе? Няма такова нещо! Това е едно внушение! Просто си си внушил, че винаги ще имаш проблеми и те верно се появяват! Бъди по уверен в себе си! Вярвай че всичко ще е ОК и то верно ще е ОК! Пък и доста неща в една връзка ще зависят и от теб! Така че СМЕЛО НАПРЕД!

honey91
02-17-2006, 21:01
Xi4 da ne ti puka.

InHell
02-17-2006, 21:01
За мен най-правилния подход е първо да опознаеш някого(да се видите поне 4-5 пъти на кафе, или да се поразходите) и след това да тръгваш с него. Примери - много. Затова се радвам в момента на стабилна връзка(въпреки че сме от 3 месеца заедно). Просто момичето е един от двамата ми най-добри приятели, и подобни отношения с друга не мисля че бих могъл да имам. Всичко е много лесно и без усилия.

От околните не трябва да ти пука - при подобна ситуация аз бих сменил обкръжението си. Иначе ще започнеш да изчакваш......до кога!? Въпросът с "пачаврите" е друг - когато някой ти врътне номер се сдухваш (без значение дали си момче или момиче), и заради подобни събития мъжете стават прасета, а жените к**ви. Работата е там, че не трябва да позволяваш да станеш прасе, и да бъдеш с някоя само....абе знаете как.

ziky
02-17-2006, 21:03
Само на пре и тва е....ше те боли ше има моменти в които ти ше караш хората да ги боли и така...туй са каа круговрат на живота в отношение преебаване!

piFka_LP
02-18-2006, 09:35
hi4 da ne ti puka vreme e da preodolee6 straha si ot zapo4vaneto na nova vruzka Uspex

mai4eto
02-18-2006, 09:40
s men predi godina stana su6toto i men me be6e strah no razbrah 4e taka nemoje preglutnah bolkata i sa si jivurkam nedei da se zatvarq6 a nameri mmom4e s koeto da si izkarvate priqtno i da ne ti puka ot nikoi!!!! \:D/ :smt006 :mrgreen:

ziky
02-18-2006, 11:06
s men predi godina stana su6toto i men me be6e strah no razbrah 4e taka nemoje preglutnah bolkata i sa si jivurkam nedei da se zatvarq6 a nameri mmom4e s koeto da si izkarvate priqtno i da ne ti puka ot nikoi!!!! \:D/ :smt006 :mrgreen:


Болка не болка момче си и се докажи като такова :)

pilot_na_karuca
02-18-2006, 11:08
Пич, миналата и по-миналата година късах тежко 7 пъти... и мене ме беше донякъде страх да започна наново, но ето че се реших и не сбърках... Обичам безкрайно много половинката си и вече има една година само откакто се познаваме, но никога не сме се карали или противоречили :)

midnight...
02-18-2006, 11:26
ами трябва да се научиш да подмиинаваш някои неща които ти пречат, защото ако винаги им обръщаш внимание циклиш на едно място :wink:

ziky
02-18-2006, 11:38
ами трябва да се научиш да подмиинаваш някои неща които ти пречат, защото ако винаги им обръщаш внимание циклиш на едно място :wink:

+тва винаги ше живееш с този страх и няма да можеш да го преодолееш!