PDA

View Full Version : moje li edin savet



survakaniq
02-17-2006, 19:03
zdraveite na vsichki izkam da se dopitam do vsichki ako mojete da mi dadete savet za da ne napravq nqkoq glupost. az sam vliubchiv tip i se haresahme s edno momiche ot nashiq klas prekarahme nova godina zaedno dvata i oshte nqkoi de i tq ze che ni vze parite:):) nie pod vliqnie na alkogola ne mojem da otkazvame i vze ot vsichki po nqkoi lev doide s 2 leva i is otide s 40 nqkade i sega se pravi che se edno nishto nee stanalo a v nachaloto kogato se podgotvqhme tq kaza che shte ni varne parite a tq kakto kazah e ot nashqi kals i si pada malko prekazlizva i prez 20 30 sec. kato i chuq glasa i se seshtam za novata godina idnez reshji da mi pogovori i mi kaza che mislila che nie sme i gi dali bez da si gi izkame posle. e kakvo shte me posavetva te?

sexy_macka
02-17-2006, 19:06
emi spored men tfa sa si mn pari i trqbva da si gi iskate...nz kakfo dr da ti kaja
daje se chudq zashto ste otlagali do sega,trqbvalo e oshte na dr den da ste gi poiskali ;)

mai4eto
02-17-2006, 19:09
mn gadno nakaraite q da vi vurne parite tova e mn podla postupa i ne i govorete kak e mogla tova e mn gadno!ne i obru6taite vnimanie i q iztormozete da vi vurne vzetoto!!!!! :smt018

02-17-2006, 19:10
emi spored men tfa sa si mn pari i trqbva da si gi iskate...nz kakfo dr da ti kaja
daje se chudq zashto ste otlagali do sega,trqbvalo e oshte na dr den da ste gi poiskali ;)
mislehme che shte se seti saa da ni gi varne ama ne stan za tova pochnah me da q bazikame survakarkata survakarkatta i ot tova mislq che e leko zasegnata i za tova pogovorihme s neq dnez po tochno az govoreh tq mi se karashe a mai trqbvashe da e obratno...

02-17-2006, 19:12
mn gadno nakaraite q da vi vurne parite tova e mn podla postupa i ne i govorete kak e mogla tova e mn gadno!ne i obru6taite vnimanie i q iztormozete da vi vurne vzetoto!!!!! :smt018
kat gledam mai nqma da stane samo s tova inache se opitva me de kakvoto stae duma nie se go obrashtame kam tova razkazahme i na drugite ot nashiq kas i te se smeqt de shtoto znaqt za kakvo govorim de a zabravih da kaja oshte che nie sme dvam ot kalsa a ostanalite koito sa bili na kuponcheto na novata godinka ne sa daje ot nashto uchilishte

ziky
02-17-2006, 19:12
ППхПХАпхАпхАпхпАХАХаХАХхА хАхАхАхА баааасииииииииии......значи като не разбира от дума само бой ..тва е !Пари ли???да беее!!!наи мн един лев последван от десен :lol: :lol: :lol:

sexy_macka
02-17-2006, 19:13
pf...ot kude na kude shti se kara...otivate i si iskate parite a tq neka si vika kolkoto iska :)

02-17-2006, 19:16
ППхПХАпхАпхАпхпАХАХаХАХхА хАхАхАхА баааасииииииииии......значи като не разбира от дума само бой ..тва е !Пари ли???да беее!!!наи мн един лев последван от десен :lol: :lol: :lol:
i az tova si pomislih ama sashto taka se usetish che tak sashto qma da vidq parite si nai eche az zashtoto az sam nai preecakaniq s 20 leva moje i poveche

mai4eto
02-17-2006, 19:17
pf...ot kude na kude shti se kara...otivate i si iskate parite a tq neka si vika kolkoto iska :) absolutno e prava q da ne ti puka taq az ako sam 6te i s4upa zubkite!

02-17-2006, 19:20
pf...ot kude na kude shti se kara...otivate i si iskate parite a tq neka si vika kolkoto iska :) absolutno e prava q da ne ti puka taq az ako sam 6te i s4upa zubkite!
kakto kazah tova e nai lesnoto no ne si padam po tova da biq momicheta ne samo udrql momiche ot 2-ri kals ama togava ne misleh mnogo rasadno

sexy_macka
02-17-2006, 19:21
ei,prosto si iskaite parite tfa e,dr nemojete da napravite
qvnu samo s govorene nqma da se poluchi ;)

02-17-2006, 19:24
ei,prosto si iskaite parite tfa e,dr nemojete da napravite
qvnu samo s govorene nqma da se poluchi ;) to kato gledam nishto nqma da stane za parvi pat imam problem i pisha za nego za tova i ne sam s iztinskiq si nik de naprao za posleshishte shte stana

SHTE_Te_HVANA
02-17-2006, 19:37
pich i iz imam podoben problem i ako ot tuk se razreshi mai i na men shte mi pomognat kolegite :)):)

[прАсковкА]
02-17-2006, 19:44
hahaha, mi podhodete s humor: Кажете й: Абе.я дай един лев-после следващото междучасие пак така и ако се оплаче и кажете: еМИ, ТИ ЦЕЛИ 40 ЛВ НИ ВЗЕ НА нОВА гОДИНА И СЕ ПРАИШ НА ЗАСПАЛА!
DA WIDIM КАКВО ще каже :П :lol:

ziky
02-17-2006, 19:47
абе ти хубаво не биеш момичета ама то така с крадене малко....а пук и що кво като е момиче ебал си го тя ше те краде...утре може да те бие!!!Ти ше седиш и ше я гледаш ли ...??да бе..!!!те женските са от дума не разбират и само знаят дай ако не аз че си земем :arrow: :idea: :?:

02-18-2006, 14:15
Не копеле размазвам се! Йес бате! Ахахаха. Велико. Как може да сте толко гениално! ДАааааааааааа!

SURVAKANIQ
02-18-2006, 14:24
brato mnogo mi pomagash naprao sa pochuvstvah se edno da mi varnali parite s lihva

terry
02-18-2006, 14:29
znae6 li kvo moge prosto malko da q pospla6i6:)kazva6 ili mi vra6ta6 parite ili ...... mnogo e lesno :P probvai toku vi6 stane

ziky
02-18-2006, 14:35
brato mnogo mi pomagash naprao sa pochuvstvah se edno da mi varnali parite s lihva


Обеспечителна лихва или данъчна?... :smt007

terry
02-18-2006, 14:37
tq parite ne iska da vra6ta ti i lihva me4ti i polovina

02-18-2006, 14:41
tq parite ne iska da vra6ta ti i lihva me4ti i polovina

отиаш с нотариялно заверен акт и подаваш жалба в общината!


Ако не ви ги дава просто може и да се повтарям ама само бой щом от дума не разбира!!Никва пощада.....нема жена нема момиче Бог е казал в заповедите си не кради..щом краде ше има да си зима ;) :twisted:

Sapphir
02-18-2006, 19:26
neznam dali sym vijdala po tupa tema ahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahah vzela im parite molq ti sa ..utiate i kaate dai si mi parite i tuii to.. :idea:

pipi`e`golqma
02-20-2006, 13:46
Еми отивате сплашвате я малкоуЛл и като не ви ги върне... зимате по сериозни мерки и тфффа е ... :-k Друго решение не виждам