PDA

View Full Version : помощ за пазаруване



Метълката
02-17-2006, 20:33
Такааам.
Днес реших да загърбя метълския стил на обличане вече......така де, станах вече на годинки, всички съученички се носят едни такива елегантни, па викам си и аз искам.... :P :oops:
Та днес направих първата покупка - странни за моя стил ботуши :-# :D
Утре искам да си зема якенце, ама такова, тренчкотово-подобно, такава ли беше думата ?! :oops:
Можете ли да ми кажете къде в софия мога да си зема ткова чудо , по възможност за по-малко пари?

02-17-2006, 20:37
а така...набутай си и ти дънките в ботушите

Devilsplaymate
02-17-2006, 20:39
Ужас ...

Sinister_Doll
02-17-2006, 20:39
Xaxaxxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxax! :smt005
Taka preavqt metulite! Kato stanat 'na godinki' i re6evat, 4e trqbva da sa fqshun...
Ne, ne, ne, ne! Tva mn me razveseli! :-D

teenkopele
02-17-2006, 20:41
а така...набутай си и ти дънките в ботушите

Ще ти кажа само едно- НЕ ГО ПРАВИ!!! :mrgreen: :evil: :mrgreen:

Метълката
02-17-2006, 20:44
аз че искам, искам, и че ще го направя, ясно, просто искам помощ с няколко адреса за магазини.
кво лошо има?
нема цел живот да хода в черно и в парцали от очзто я;)
тва си мое решение все пак и не ви питах дали да го права , а накъде да се насоча?

02-17-2006, 20:47
дам..тфа вече е тема за чалга мадамите

Sinister_Doll
02-17-2006, 20:52
Mama vi pozyorska :smt006
Mahni go toq Dani Filth! Pokvara, razvrat! Sram i pozor! Lo6o, mrusno, 4erno!
Ti ve4e si fq6un! Druj se kato takava! :smt005

Метълката
02-17-2006, 20:53
дам..тфа вече е тема за чалга мадамите

И АКО ТИ НЕ СИ ТАКАВА, НЕДЕЙ ДА ПИШЕШ В ТЕМАТА.ДЕЕБА КВИ СТЕ РАЗБИРАЧИ ВСИЧКИ, И НИТО ЕДИН ОТГОВОР ПО ТЕМАТА.

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 20:56
Да ти кажа и аз не знам :D
Също така зависи за колко пари става дума,защото има такива глупости в подлеза на НДК,по витошка,из разни магазинчета до 5 кьошета,на Илиенци,близо до славейков... :) :roll:

`Death`Whore`
02-17-2006, 20:56
Ученичка си и си станала "на годинки"?

fti4ka
02-17-2006, 20:58
navsqkude ima magazini.. v moq kvartal e pulno s takiva magazini.. dosega na pazar za obuvki kude si hodila?!.. okolo 40-50lv sa sredno.. po-evtino edva li 6te nameri6 ako iska6 takiva do pod kolqnoto..

Sinister_Doll
02-17-2006, 20:59
4ovek moje da e 'metul', samo dokato stane na 14... Posle mu idva akulut v glavata i stava 'normalen'.

lainagovna
02-17-2006, 20:59
Такааам.
Днес реших да загърбя метълския стил на обличане вече......така де, станах вече на годинки, всички съученички се носят едни такива елегантни, па викам си и аз искам.... :P :oops:
Та днес направих първата покупка - странни за моя стил ботуши :-# :D
Утре искам да си зема якенце, ама такова, тренчкотово-подобно, такава ли беше думата ?! :oops:
Можете ли да ми кажете къде в софия мога да си зема ткова чудо , по възможност за по-малко пари?
съвет от мене сложи си нещо спортно елегантно, но не чалгарско, много ще те плюят

magesnik
02-17-2006, 20:59
ми я си сменяй ника кат се ставаш фяшън.стига си позорила стила със тоя ник.

Dobrina
02-17-2006, 21:10
Моите поздравления за решението, Метълке :) Не ги слушай другите, няма нищо лошо в това да си сред почитателките на елегантния стил. Само не си навирай дънките в ботушите - прекалено изтъркано е, колкото и хубаво да стои на някои мадами (най-вече по-високите и слабичките)
За съжаление не мога да ти помогна, защото не съм от София, но реших че трябва да се обадя, защото много злобно те нападнаха някои....

02-17-2006, 21:13
E,dobre,za kvo e nujno da pishete gluposti.Momicheto pitashe neshto i ochakvashe otgovor,mojete da zapazite komentarite za sebe si vse pak...bydete malko po-taktichni !!! Stiga s taq zloba [-X Ne e nakarala nikoi da smenq stila si,nali? Tq reshava sama za sebe si...i da pishete prostotii,nishto nqma da promenite.

A po temata...Naistina po-dobre ne smenqi tolkova rqzko stila, premini na sportnoto...neshto svetlo,shtom chernoto ti e omryznalo...Uspeh! :P

`Death`Whore`
02-17-2006, 21:14
Защо всички решиха, че метълките са целите в черно и не са елегантни?

WILD__BOY
02-17-2006, 21:14
Илиенци!

02-17-2006, 21:20
az ne sym ot sf i ne sym metalka nito 4algarka,no mnogo se iznervih i z atva pisha.moje li da ima tolkova ograni4eni hora na toq svqt.momi4eto e reshilo 4e shte se promeni i vi pita za magazini,nikoi ne vi iska mnenito,ina4e vyprosa shteshe da e drug i mi e mn interesno tiq deto govorqt za dynkite v botushite i poziorshtinata sig do 50-godishna vyzrast 6te si ostanat celite v 4erni kojeni drehi s kobinkite,se edno nqkoe skeityr4e ve4no da hodi s kecki,izsulen,roshav i sys skeit4eto.q vzemete porasnete.i da si pozior ozna4ava da se pozirash s vynshniq si vid,da dominirash s nego,a ne da reshish da go smenish.vij moga da te nareka smeshnik,tebe deto izpolzvash dumi,koito ne sa ti qsni
nadqvam se nqkoi da ti otgovori kyde mojesh da si kupish tva qke

Li4iCe
02-17-2006, 23:33
То момичето поне се е усетило навреме, а на някои хора и след 20 години няма да им дойде акъла и ще продължават да подражават на идолите си от шоубизнеса. :roll:

Към авторката на темата - ти най-добре знаеш какво ти харесва,не се притеснявай от мнението на хората Rock'n'roll is all about that :wink:

Метълката
02-17-2006, 23:51
Мерси много на тези, които дадоха полезни съвети.
Както и на тези, който удариха едно рамо ;)

Нема да ги коментирам всички тия дето си начешаха езиците , само ще кажа, че това, че искам да изглеждам по-добре не означава, че няма да продължа да си слушам музиката.
Бахх маааму, кви елементари неща трябва да ви обеснявам .... :idea:

WILD__BOY
02-18-2006, 06:31
аВЕ направила си хубав избор да смениш малко стила, щото метълските дрехи са грозни. Некви целите в черно :shock:

ама и чалгарските кичове не са по-уабиви. Ако искаш да си стилна не е нужно да си ръгаш дънките в ботушите

Boot
02-18-2006, 06:58
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/offtopic2.gif
Вие там "метълите" пък сте смешни. От кога да си метъл значи да се обличаш само в черно и да пазаруваш от О.Ч.З. Ако вие изразявате "метълството" си само с дрехи... много тъжно. Кфо се метнахте на девойката братче?! И без тфа с тоя Дани на аватара ми прилича на някоя поза... по-добре да си се облича с разните токчета и тренчкотс...

pilot_na_karuca
02-18-2006, 10:02
Хахаха ше има разбити сърца, метълите станаха с един по малко. БРАВООО! =D> =D> =D>

Tq tolkova e bila i metulka :smt011
Boo- Hoo...
Тва ми прилича на спор межу телевизор и радио кой повече прилича на крава. Питали компютъра и той им казал:
Купете си велосипеди :lol: :lol: :lol:
Иначе по темата подкрепям exploitedteen :)

RoyTheReaper
02-18-2006, 11:52
:smt011 a da ste 4uvali smisala na dumi4ki kato "tolerantnost", "svoboda na li4en izbor"?

`Death`Whore`
02-18-2006, 12:02
А защо решихте, че щом някой не се облича метълски, не е метъл?

zElEnA^mAsLiNkA
02-18-2006, 17:35
0ff vii pyk g0lemite metyli ... Ak0 mislite, 4e kat0 se dyrjite taka i kat0 "p0rasnete" ... Az ne vi vijdam s byde6ta rab0ta! 40vek trqbva da se 0bli4a kakt0 si iska i kakt0 mu 0tiva! Az 0t 1-2 g0dini gledam da se 0bli4am p0-elegantn0 i vzimam syveti 0t maika i p0-vyzrastni jeni!
Ta p0 temata macka s0rry ama ne sym 0t SF ... Izles i p0razgledai ... Taka stafat ne6tata!

killing_loneliness
02-18-2006, 18:07
Е, изобщо не е лошо да си смениш стила- напротив, даже е готино:)(само не си тикай дънките в ботушите и моляяяя те не ходи с некви суперкъси блузи, и бодита, които се подават под тях- никак не е елегантно, нали)И аз си падам по метъла, но все пак не ходя цялата в черно!!! Не мога да ти помогна особено, защото не съм от Сф...Пожелавам ти успех...

П.П. А от какво е абревиатура ОЧЗ, имам една идея, ама надали е тва дет си го мисля....

Sinister_Doll
02-18-2006, 19:20
Samo nz koy vi izluga, 4e metulite hodqt samo i edinstveno v 4erno...
Ili, 4e kato slu6a6 metul, trqbva da bie6 na klo6ar...

neMec`
02-18-2006, 19:44
Ko sa karate na momi4eto ve mi6ki takiva vii ako si mislite, 4e ste mnogo qki kato ste izsuhleni... xax lqtoto bqh v sofiq mi 6i vi kaja samo 1 si4kite momi4eta izsihlenite i metalkite ste nqkvi klouni ma palni klouni ei tui 6i vi kaja nikav stil nqmate klo6ari takiva moje i da sa smeite na gazarsko oble4enite momi4eta s dunki v botu6ite i t.n ma pone imat stil i sa obli4at kat momi4eta a ne kat nqkvi oligofreni! gledam va polovinata momi4eta slojili kecove i poli4ka ili kecove i dunki po tqh i ako si mislite 4e tui e po qko ste mn zle !!!!

Метълката
02-18-2006, 19:54
ОЧЗ= Обединение на чудовищата и злодеите

Organizaciya

Sinister_Doll
02-18-2006, 19:59
neMec`, how about FUCK YOU!?

Uraken
02-18-2006, 20:05
as sam saglasen s nemeca 6toto bqh s nego v sofiq i ne ma kefi6e kak sa obli4at tam si4kite-s Kecovei nqkvi prilepnali drehi.ae li4no as sa kefq mnogo pove4e na stilnite momi4eto otkolkoto na isipanite 6toto pove4eto sa debeli.

koito po4ne da lai po mnenieto mi ot sq da znai 4e mu kazvam da go lapa i 4e e patkan

neMec`
02-18-2006, 20:09
ave mi6leta nedeite laite mnogo ve da eb* i metalite vi ne6tasni hodete si kat mangali ve to i bez tui ste si takiva polovinata nqkvi kominu4ista4i mai mai hodite v 4erno da ne si li4i kvi ste 4erni ?! 6i ma u4i nqkav kloun tuka koe kak da pi6a i ko da si zema ave ei kurvo boli ma hu* koe kak sam napisal pi6i si ti tam idealno zubar ne6tasten ne ma zanimai men s nqkvi prostotii da i** 6opite vi ne6tasni az pisaneto moa si go opraq ma vii ne6tasniq vi izgovor nemojete ve !!!!

Sinister_Doll
02-18-2006, 20:18
ave mi6leta nedeite laite mnogo ve da eb* i metalite vi ne6tasni hodete si kat mangali ve to i bez tui ste si takiva polovinata nqkvi kominu4ista4i mai mai hodite v 4erno da ne si li4i kvi ste 4erni ?! 6i ma u4i nqkav kloun tuka koe kak da pi6a i ko da si zema ave ei kurvo boli ma hu* koe kak sam napisal pi6i si ti tam idealno zubar ne6tasten ne ma zanimai men s nqkvi prostotii da i** 6opite vi ne6tasni az pisaneto moa si go opraq ma vii ne6tasniq vi izgovor nemojete ve !!!!

OK, vzimam poziciqta na klo6ar, "kominu4ista4i", mangal...
Are ela mi, sme6koooou! Kato ti 4eta prostotiite i razbiram, 4e i nay- izpadnaliqt metul ot kompaniqta mi 6te s4upi v intelektualno otno6enie e taka, kato e 'gaden, mazen metul'! Kolko metula si vijadl ti v jivota si?!? Trima, ili i tolkova nqma!? Tupako, ako ne si zabelqzal exploitedteen e muj, kuravta si ti! Dnes nau4ihme nqkolko vajni ne6ta! Metulite sa cigani i govorqt nepravilno... Ot kude znaem tova? Ami neMec` prosto gi poznava vsi4kite...
Q hodi se skriy i spri da se izlaga6... :smt006

neMec`
02-18-2006, 20:29
xx bravo e intelekt samo ako mi pokaji6 kade sam kazal si4ki metali !! poznavam metali i znam 4e polovinata ste palni istarsaci hodqt mi piqt po peikite ei takiva metali sa ebahti pulnite....
pak za intelekt bravo na kompaniqta ti boli ma ... za tqh ...az ne sam kazal 4e kat si metal si prost nito 4e si4kite sa edi si kakvi!!! ma 6i kaja 4e pove4e ot polovinata ste su6nost tebe ne sam ta vijdal i ne ta znam kakva si i kak sa obli4a6 ma pove4e ot polovinata metalki deto sum vijdal hodqt s nqkav otvratitelen 4eren grim na o4ite s nqkvi tapo grivni s 6ipove s nqkvi 4erepi ,s kubinki i t.n e koe ot taq 4as na oblekloto i izob6to ot tui momi4e e hubavo e 4e kazva6 na momi4eto da ne sa obli4a s botu6i i dunki v botu6ite i t.n ?!!?

neMec`
02-18-2006, 20:32
ave mi6leta nedeite laite mnogo ve da eb* i metalite vi ne6tasni hodete si kat mangali ve to i bez tui ste si takiva polovinata nqkvi kominu4ista4i mai mai hodite v 4erno da ne si li4i kvi ste 4erni ?! 6i ma u4i nqkav kloun tuka koe kak da pi6a i ko da si zema ave ei kurvo boli ma hu* koe kak sam napisal pi6i si ti tam idealno zubar ne6tasten ne ma zanimai men s nqkvi prostotii da i** 6opite vi ne6tasni az pisaneto moa si go opraq ma vii ne6tasniq vi izgovor nemojete ve !!!!


даже не псуваш правилно...
смешен си, жалък си...
Тъп веднуж- тъп за цял живот...
какво повече да ти кажа???
Грамотен съм... извинявай...
то вярно, че за да пасеш овцете на теб не ти трябва да си умен...
а да и за протокола- не съм метъл...
хохохоохоохохо
аз съм зуууууубъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъърррррррррррр....


А който говори на мЙеко- иде от далИеко...
ама ти и пишеш на меко.... ахахахахахахаbrei q kaji ot koga po to4no ima re4nik za pravilno psuvane ve palq4o? da e naistina ne mi e nujno da sam umen da vodq maikati na pa6a !!

Uraken
02-18-2006, 20:38
ei Bunak ti li 6te kazva6 dali psuva pravilno ili ne ve ti znae6 li 4e sigurno nad 60% ot balgarskite psuvni i jargoni sa Varnenski a ? i 4e laf4etata deto mi sa zaribqvate sq v Sofiq tuka sa varvqli o6te bai to6ovo vreme.q sprete da sa praite na inteligenti 6otto ste mnogo sme6ni to neznam dali trq da si umen da pase6 ovcete ma mai i da pie6 po peikite sa6to ne ti trqbva Osnovno obrazovanie A?ai mn pozdravi na BAti Hitler oot mene


6ibanqci

02-18-2006, 20:42
:lol: :lol: хахах леле бахти злетата :lol: :lol: :lol:

vra4ka
02-18-2006, 20:46
Честито за решението,което си взела ;-)
А за магазини - тръгни по Графа,към НДК,по Витошка - това в центъра,100% ще си харесаш някои по-елегантини работи и ще се харесаш в тях ;-)

Uraken
02-18-2006, 20:58
sajalqvam 4e trqbva6e da go razbere6 ot men sakrovi6te :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

neMec`
02-18-2006, 21:09
бааааа... даже не ми се заяжда...
айде пичове със здраве и не мразете толкова софианци...
същите сме...xxx ni ne gi mrazim mi kat sa zaqjda6 koe kak sam napisal e normalno da sa qdosvam pak kat si kazal ai sas zdrave sas zdrave da e :D ...

Uraken
02-18-2006, 21:09
i mene ma marzi :(

Respect Brat

white_chik
02-19-2006, 08:51
4estno si priznavam az sum si 4algadjiika i da hodq s dunki nautani v botu6ite kolko i da e banalno i po4ti si4ki da si hodqt taka,no pone tva si mi e stila ot mnoo vreme.A ti kato si metalka ne vijdam 6to iska6 da mine6 ot drugata strana.Zapazi svoqta individualnost.

killing_loneliness
02-19-2006, 09:30
ОЧЗ= Обединение на чудовищата и злодеите

Uraaaaa....Blizo sym bilaaaa!!!!
Az si misleh za Organizaciq na 4udowishta i zlodei !!! Yipeeeee!

Метълката
02-19-2006, 13:44
a az kazah, 4e e organizaciya.... :roll: 8)

Sinister_Doll
02-19-2006, 16:20
Organizaciq e :!: Believe me!

i'm so excited!
02-19-2006, 16:27
ee вие пък=)
не дрехите определят човека.
но в случая го определят .. :-D милата видяла колко са елегантни другите и решила че и тя иска.... :smt010 :smt010 трогващо...
кво се правиш на луда цяла софия е залята с кифленски магазини в които се продават кифленски боклуци. хващаш витошка или графа и готово.
май по-скоро искаше да ни се похвалиш..=))

Sinister_Doll
02-19-2006, 16:32
ee вие пък=)
не дрехите определят човека.
но в случая го определят .. :-D милата видяла колко са елегантни другите и решила че и тя иска.... :smt010 :smt010 трогващо...
кво се правиш на луда цяла софия е залята с кифленски магазини в които се продават кифленски боклуци. хващаш витошка или графа и готово.
май по-скоро искаше да ни се похвалиш..=))

So damn right!
Estestveno, 4e ne e zaduljitelno da se obli4a6 v 4erno, kato slu6a6 metul...
V drugo e vuprosut.
Eee, spoko. 6ti mine, i az imah takiva izblici v sedmi klas... Ma se okaza, 4e fqshuniqta vse pak po nikuv na4in ne e za men.

i'm so excited!
02-19-2006, 16:36
бе много ме боли гъза как ходи облечена. ако си е метълка по душа квото и да си облече пак ше изглежда като метълка.
а пък ако не изглежда така си вадим разни изводи, че е видяла някой с дрешки от ОЧЗ и е решила че и тя иска така :-$ :smt010

HereTodayGoneToHell
02-19-2006, 16:47
Ех, защо винаги така става? Хората забравят какви са!

i'm so excited!
02-19-2006, 16:52
тя нарича собствените си дрехи 'парцали' ... за кво говорим въобще?!?!? :smt119 :smt017

California
02-19-2006, 16:54
Ся ще ме емнете и мен ама...
Какво като иска да си промени стила на обличане? Това не означава, че ще смени вкусовете и предпочитанията си нали? Нито пък означава, че ще спре да е такава, каквато е била до сега ( в частност да слуша метъл)...
Дрехите не правят човека...въпроса опира до самосъзнание, а не до парчета скрепен с конци плат...

х
02-20-2006, 07:47
pro4etoh p1rvata i poslednata stranica, i mi stana qsno kvo pi6e v ostanalite 3...

za magazini nemoga da te orientiram, za6toto s1m ot varna i ne gi znam mnogo mnogo iz sofiq, no da t1rsi6 adresi...
hva6tai gi nared, i ne mu misli mnogo mnogo!!! =D>

a i lorra_buni, nqkoi den i ti 6te se us1znae6 kolko zabavlqva6 horata po ulicite, ako i v realniq jivot izglejda6 taka kakto na avatara si...
i az 6esti klas kato me udari puberteta, bqh met1lka, posle bqh s1s sinq kosa, a sega u4a moden dizain i kato vidq nqkoe takova zabludeno dete i se zabavlqvam mnogo...stranno oba4e kak pri nqkoi tiq manii ne minavat sled 6-7kllas. mai kara6 k1sen pubertet... :-k

i'm so excited!
02-20-2006, 08:00
всъщност това на аватара на лола бъни е тя самата. просто подробност.
а май прекалено много хора караме късен пубертет, а? за някои хора метъла не е просто музика, а начин на живот, мислене и т.н. а не сменят стила си като фурнаджийски лопати всяка година. евала на тия, които са се осъзнали на такава ранна възраст какво искат. макар че не се знае какви ще станат след години=))

`Death`Whore`
02-20-2006, 08:16
Всъщност сте адски задръстени. Видяли сте някакъв метъл и сте решили, че и момичетата се обличат така.
Калифорния:
1. Не вярвам тя да слуша метъл, само мисли така.
2. На 17-18 решава, че е възрастен човек - много важен предтекст, нали?

Авторката: това, че ти си се обличала досега с парцали, говори само за твоя вкус.

х
02-20-2006, 08:17
obojavam met1la kato stil v muzikata, kato na4in na jivot ne s1m zapoznata. neznam kak se jivee met1lski :?

no stil v obli4aneto-nqma! tova ne e stil! stilno e sinonim na ne6to napraveno s vkus, na krasota... po dva pr1sta 4eren grim...da ako si v depresiq, no vseki den da se obr16tat horata sled teb, i da se smeqt...ne bih go ponesla...qvno ste mazohisti... :-s

6te mi otg- "Na men ne mi puka, az taka se haresvam, az s1m razli4en", no tova rano ili k1sno 6te vi popre4i v jivota. 6te ima mnogo hora koito nqma da vi vzemat na seriozno...

ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:

a i vseki si e razli4en i bez da se pravi na 6ut, kato nosi stranni drehi. za6to neiskate da izp1knete s intelekt i na4in na mislene, ami izp1kvate s grozni drehi i grim??? tova si e to4no pubertetskiq na4in da se pom14i6 da se haresa6 na nqkogo... :-k

`Death`Whore`
02-20-2006, 08:22
Тук стигаме до идеята, че щом се обличаш в черно, не можеш да си стилен и елегантен? Не е ли черното цветът, който може да се съчетая с всичко и изглежда красиво? Фешънките, които уж са "стилни" и ИЗОБЩО НЕ СА ЕЛЕГАНТНИ, слагат лилаво, розово, червено и синьо и на мен ми е смешно.

i'm so excited!
02-20-2006, 08:34
obojavam met1la kato stil v muzikata, kato na4in na jivot ne s1m zapoznata. neznam kak se jivee met1lski :?

no stil v obli4aneto-nqma! tova ne e stil! stilno e sinonim na ne6to napraveno s vkus, na krasota... po dva pr1sta 4eren grim...da ako si v depresiq, no vseki den da se obr16tat horata sled teb, i da se smeqt...ne bih go ponesla...qvno ste mazohisti... :-s

6te mi otg- "Na men ne mi puka, az taka se haresvam, az s1m razli4en", no tova rano ili k1sno 6te vi popre4i v jivota. 6te ima mnogo hora koito nqma da vi vzemat na seriozno...

ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:

a i vseki si e razli4en i bez da se pravi na 6ut, kato nosi stranni drehi. za6to neiskate da izp1knete s intelekt i na4in na mislene, ami izp1kvate s grozni drehi i grim??? tova si e to4no pubertetskiq na4in da se pom14i6 da se haresa6 na nqkogo... :-k
тва че сички се опитват да се правят на 'лоши метъли' и копират един от друг дрешки несполучливо е друг въпрос.
за някой тези дрехи не са 'странни' замисляла ли си се? а под 'красота' всеки разбира нещо коренно различно, затова не можеш да отсъдиш дали една дреха е 'грозна', само защото на теб не ти харесва [-X
а когато ми се наложи да търся сериозна и отговорна работа бих се съобразила естествено, бих ходила така както го изисква работата ми.
но да променя вкуса и стила си, само защото на някой не му изнася - не=)

02-20-2006, 12:34
не виждам кфо ми има на аватара
та толкова се хващате за него всичките...
даже е розов ебаси :-# а по темата-

то петя и експлоитедтийн го казаха...не мисля,
че имам какво да добавя
хубаво може би се изказах малко по-остро
отколкото трябваше..
имах предвид, че щом досега се е обличала
с.."парцали"...и изведнъж, днес станала от
леглото и си казала абе аз що не почна да
се обличам като тия от моя клас...
еми тъпо звучи, поне според мен.
съжалявам, че допринасям за обръщането на темата
в чат

Метълката
02-20-2006, 12:43
Всъщност сте адски задръстени. Видяли сте някакъв метъл и сте решили, че и момичетата се обличат така.
Калифорния:
1. Не вярвам тя да слуша метъл, само мисли така.
2. На 17-18 решава, че е възрастен човек - много важен предтекст, нали?

Авторката: това, че ти си се обличала досега с парцали, говори само за твоя вкус.

Офф, оф оф!!!
Ми да, на 17 го решавам, чудо голямо. ИРОНИЯ НЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО Е?!?!
Кво слушам си остава за мене, подминавам и тия идиотщини за позьорщината. Ако бех такава, щях да продължа да се нося така облечена. Тъкмо обаче шото не съм такава и СЛУШАМ МУЗИКАТА С УШИ, А НЕ С ОЧИ, ще се обличам както си реша, а не както един метъл би трябвало. дее и клишетата дет сте се вкарали.
За 'парцали' не коментирам. такава е думата бре, умньовци.ехеей. аз и сега казвам че ще отда да си зема нови парцалки - ама тва нищо не значи. Приемете го за жаргон за дрешки, отворени метъляги такива :lol:

`Death`Whore`
02-20-2006, 13:29
Досега да не си била "смъкната метълка", че сега ще си елегантна?

Метълката
02-20-2006, 13:36
Досега да не си била "смъкната метълка", че сега ще си елегантна?
tva pa pak go re6i.... :shock:
ae nema zan4enie, kvo da obesnyavam.

`Death`Whore`
02-20-2006, 13:38
Аз сериозно питам.

02-20-2006, 14:50
Абе много сте жалки бе хора. Какво сте се хванали за тая тъпа анти-фешън идея. Като не ви харесва не се обличайте така. Какви сте вие че да казвате на хората какво да слушат. Познавам един човек дето на пръв поглед изглежда като някъв зубър, а в същото време сигурно е човекът който най-много разбира от death metal.

Sinister_Doll
02-20-2006, 16:35
Hmmm, az poznavam 56 godi6en metul! E tva 6te da e kusen pubertet, a?
Nqkoi hora jiveqt po tozi na4in cql jivot, good for them!

6to se otnasq do rabota... 4orapi na pazara nqma da prodavam, ne boy se :-D 6te se suobrazqvam s 'dress koda'.

Az si obi4am drehite i sum po- mila, vikam im 'parcalki'! I ko ot tva?

i'm so excited!
02-20-2006, 17:50
след като дрехите нямат толкова голямо значение за теб, защо по дяволите ти е да си сменяш стила? не би трябвало дрехите да определят доколко си сериозна и си пораснала, нали така=))
всъщност не - не ми отговаряй. тук каквото и да кажеш ще е тъпо така че си го спести=)щом се чувстваш по-добре сама за себе си го направи, няма за какво да спорим.
хайде чао до някоя друга тема :smt006

Boot
02-20-2006, 17:55
ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:


Аз работя. И това, че пляскам черен грим, или че единия ми пиърс на лицето прилича на шило на пчела, или че нося еди кфи си дрехи и че изглеждам еди как си, не ми пречи. И очевадно не пречи и на моите работодатели. Да, сигурно защото пряката ми шефка е метълка, но това е само доказателство, че и такъв човек може да успее в работата си. Баси, кфо знаете вие за живота.... http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/fool.gif

Boot
02-21-2006, 04:30
E да, разбира се, че зависи. Но мисълта ми беше, че човек винаги може да си намери работа (и то не каква да е, смея да твърдя, че моята си е една прекрасна работа) независимо как изглежда.
И все пак доста по-малко са работните места, където се изискват само черни/сиви/кафяви костюми. На повечето места не е точно така...

Dr. Kazimbutt
02-21-2006, 04:59
а така...набутай си и ти дънките в ботушите
Така става с позьорите...

х
02-21-2006, 09:18
ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:


Аз работя. И това, че пляскам черен грим, или че единия ми пиърс на лицето прилича на шило на пчела, или че нося еди кфи си дрехи и че изглеждам еди как си, не ми пречи. И очевадно не пречи и на моите работодатели. Да, сигурно защото пряката ми шефка е метълка, но това е само доказателство, че и такъв човек може да успее в работата си. Баси, кфо знаете вие за живота.... http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/fool.gif


е, da ako si programist... :lol:
aaa, ti m1j li si ili jena? 6tot ako si m1j i hodi6 na rabota s 4eren grim, qvno ne e v bg, ili e samo v tvoq grad-paradise syti...
takiva kato tebe samo tam gi vzemat...

aaa, moje i da beli6 kartofi v macdonadds :-k

х
02-21-2006, 09:27
http://www.outofrange.net/blogarchive/archives/abbath.jpg

http://911.bg/monteli/pi/11.jpg


MAMKA MU, SAMO AZ LI USE6TAM RAZLIKATA...??? ](*,) ](*,) ](*,)

Sinister_Doll
02-21-2006, 12:13
Dam, Abbath e stra6en pi4! :-D
I vse pak edva li izglejda taka, kogato otiva do magazina :wink:
Tva mi bie na sceni4en grim.

Ni6to mu nqma na 4oveka

http://www.golem-metal.de/Band/Members/Carsten/Pics/Lars_Abbath.jpg

Btw Vtoriq e nqkva metrosexualna sme6ka...

Ako bqh muj (metul) i v rabotata me karaha da izglejdam taka, no 10x... I'd rather be my self.
E, moje bi imam smahnata prioritetna sistema.

Boot
02-21-2006, 12:56
ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:


Аз работя. И това, че пляскам черен грим, или че единия ми пиърс на лицето прилича на шило на пчела, или че нося еди кфи си дрехи и че изглеждам еди как си, не ми пречи. И очевадно не пречи и на моите работодатели. Да, сигурно защото пряката ми шефка е метълка, но това е само доказателство, че и такъв човек може да успее в работата си. Баси, кфо знаете вие за живота.... http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/fool.gif


е, da ako si programist... :lol:
aaa, ti m1j li si ili jena? 6tot ako si m1j i hodi6 na rabota s 4eren grim, qvno ne e v bg, ili e samo v tvoq grad-paradise syti...
takiva kato tebe samo tam gi vzemat...

aaa, moje i da beli6 kartofi v macdonadds :-k

Не съм мъж. Не съм програмист. Не живея в paradise city. Не живея извън БГ. Не беля картофи в Мак.
Аз ти дадох ясен пример, че "такива като мен" също ги назначават. А ти кфо? Учиш в "дизайнерско училище" и каква ще излезеш от там? Шивачка. Щото си кифла.http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/taunt.gif


EDIT: И защо, по дяволите, трябва да си толкова крайна в сравненията (имам предвид снимките, които си показала за пример)?! Да се обличаш "метълски" (уф, мноу тъпо звучи това "да се обличаш метълски", ама това е най-точния начин да го кажа) не значи да ходиш с брадвата, да се накичиш със шипове и да гледаш лошо. Убедена съм че тук не говорим за най-бруталните изроди. И подкрепям Sinister - тоя втория е гнусен. http://kolobok.wrg.ru/smiles/light_skin/crazy.gif

California
02-21-2006, 13:53
Btw Vtoriq e nqkva metrosexualna sme6ka...

Ako bqh muj (metul) i v rabotata me karaha da izglejdam taka, no 10x... I'd rather be my self.
E, moje bi imam smahnata prioritetna sistema.

След години като ти ревнат две гладни деца у вас , никой няма да те пита дали искаш да бъдеш себе си или не... :-k

Oyamoto
02-21-2006, 14:11
Btw Vtoriq e nqkva metrosexualna sme6ka...

Ako bqh muj (metul) i v rabotata me karaha da izglejdam taka, no 10x... I'd rather be my self.
E, moje bi imam smahnata prioritetna sistema.

След години като ти ревнат две гладни деца у вас , никой няма да те пита дали искаш да бъдеш себе си или не... :-k
Кви деца бе, тя ще ги научи колкота да могат да се превръщат в прилепи и да ходят през нощтта да пият кръв. ](*,)

Oyamoto
02-21-2006, 14:17
Охоо гледам и варна я намесихте, единствения свестен човечец излезвал от там е Шамара ве моййй. :mrgreen:

02-21-2006, 16:21
Не забравяй DJ Дамян и Динамит!

х
02-22-2006, 09:09
eee, spoko, ako ba4ka6 malko pove4e i ti 6te s1bere6 pari4ki nqkoi den da doide6 na more...ne b1di tolkova zloben... [-X

i'm so excited!
02-22-2006, 09:40
След години като ти ревнат две гладни деца у вас , никой няма да те пита дали искаш да бъдеш себе си или не... :-k
никой човек, който има акъл в главата няма да тръгне да наражда деца ако няма с кви пари да ги гледа.

х
02-22-2006, 11:26
ami na rabota? az ako otida taka na rabota 6te me izgonqt s1s 6utove :smt012 ...Vie ne rabotite li, a ako rabotite, kakvo??? :shock:


Аз работя. И това, че пляскам черен грим, или че единия ми пиърс на лицето прилича на шило на пчела, или че нося еди кфи си дрехи и че изглеждам еди как си, не ми пречи. И очевадно не пречи и на моите работодатели. Да, сигурно защото пряката ми шефка е метълка, но това е само доказателство, че и такъв човек може да успее в работата си. Баси, кфо знаете вие за живота.... http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/fool.gif


е, da ako si programist... :lol:
aaa, ti m1j li si ili jena? 6tot ako si m1j i hodi6 na rabota s 4eren grim, qvno ne e v bg, ili e samo v tvoq grad-paradise syti...
takiva kato tebe samo tam gi vzemat...

aaa, moje i da beli6 kartofi v macdonadds :-k

Не съм мъж. Не съм програмист. Не живея в paradise city. Не живея извън БГ. Не беля картофи в Мак.
Аз ти дадох ясен пример, че "такива като мен" също ги назначават. А ти кфо? Учиш в "дизайнерско училище" и каква ще излезеш от там? Шивачка. Щото си кифла.http://kolobok.wrg.ru/smiles/standart/taunt.gif


EDIT: И защо, по дяволите, трябва да си толкова крайна в сравненията (имам предвид снимките, които си показала за пример)?! Да се обличаш "метълски" (уф, мноу тъпо звучи това "да се обличаш метълски", ама това е най-точния начин да го кажа) не значи да ходиш с брадвата, да се накичиш със шипове и да гледаш лошо. Убедена съм че тук не говорим за най-бруталните изроди. И подкрепям Sinister - тоя втория е гнусен. http://kolobok.wrg.ru/smiles/light_skin/crazy.gif


u4eni4ka s1m, no s1m se nau4ila da rabotq ot dosta malka, ne smei da dava6 takiva opredeleniq, bez da znae6 s kakvo se zanimavam. u4a v strahotno u4ili6te, koeto mi dava dostat14no znaniq i ambiciq. prepodavam ballet, rabotq za alfa radio, i o6te kup ne6ta, 6tot moje da s1m kifla, ama s1m s marmalad :smt019 , a ti 6te si ostane6 dezoriqntiran tutmanic, deto se moli da go vzemat tuk i tam. :lol:

a snimkata be6e p1rvata koqto mi izleze v t1rsa4kata.
osven tova ako se zainteresuvate 6te otkriete 4e takova ne6to kato met1lski stil nqma. moga da vi prepor14am u4ebnici i knijki...

California
02-22-2006, 11:49
След години като ти ревнат две гладни деца у вас , никой няма да те пита дали искаш да бъдеш себе си или не... :-k
никой човек, който има акъл в главата няма да тръгне да наражда деца ако няма с кви пари да ги гледа.

И за това ли има толкова изоставени деца в домовете за сираци? Май бая хора нямат акъл в главите си...

Метълката
02-22-2006, 12:20
male kolko otplesnahte temata, nemam dumi prosto.
az priklu4ih s pazara, mnogo sym dovolna. i si slu6am Cannibal corpse v momenta. Ebaa my i poziorkata det sum :twisted: :twisted: :lol: :-D

Boot
02-22-2006, 12:22
u4eni4ka s1m, no s1m se nau4ila da rabotq ot dosta malka
Това, че си се научила да работиш от доста малка, е направо чудесно. Но очевидно не си научила елементарен правопис. За справка:

a ti 6te si ostane6 dezoriqntiran




Освен това ти казах, че не съм мъж и по тази причина предпочитам да ми говориш в женски род.ne smei da dava6 takiva opredeleniq, bez da znae6 s kakvo se zanimavam. ,
6tot moje da s1m kifla, ama s1m s marmalad :smt019 ,
Но дори и кифлата с мармалад си остава кифла. Тъпа и упорита кифла. И това го твърдя, защото ти каза, че такива като мен/нас/ебах-му-майката-кой-още не ги взимат на работа. Аз ти дадох ясен и точен пример, че ги взимат. Доказах ти, че грешиш, а ти продължаваш да твърдиш своето си. Глупавичко е, нали?

ti 6te si ostane6 dezoriqntiran tutmanic, deto se moli da go vzemat tuk i tam. :lol:
А знаеш ли кое е най-хубавото на работата ми? Че не съм се молила.

machoka
02-22-2006, 12:28
male kolko otplesnahte temata, nemam dumi prosto.
az priklu4ih s pazara, mnogo sym dovolna. i si slu6am Cannibal corpse v momenta. Ebaa my i poziorkata det sum :twisted: :twisted: :lol: :-D

Така като гледам, темата приключи.

Предлагам да си стиснете ръцете като големи хора, не да се джафкате като децата и да и тегля катинара.

Oyamoto
02-22-2006, 13:52
На мене кой ше ми стисне третия крак? :-D

California
02-22-2006, 14:13
На мене кой ше ми стисне третия крак? :-D
Мил както винаги! :mrgreen: :smt016

Boot
02-22-2006, 17:11
А Вильо, дъртия пич, знае какво точно е света... Яките големи и мъдри заключения. Якооо.

Sinister_Doll
02-22-2006, 17:21
След години като ти ревнат две гладни деца у вас , никой няма да те пита дали искаш да бъдеш себе си или не... :-k
никой човек, който има акъл в главата няма да тръгне да наражда деца ако няма с кви пари да ги гледа.

И за това ли има толкова изоставени деца в домовете за сираци? Май бая хора нямат акъл в главите си...

Ima, ima. Ama sa cigan4eta. Te se razmnojavat kat zayci...

Az bebeta na 20 nqma da gledam, 10q! Dokato stana na 30, vse 6te si namerq kude da rabotq. 6tom me vzeha, kuvto sum oligofren sega...

SEXtreme
02-22-2006, 17:35
дам..тфа вече е тема за чалга мадамите

И АКО ТИ НЕ СИ ТАКАВА, НЕДЕЙ ДА ПИШЕШ В ТЕМАТА.ДЕЕБА КВИ СТЕ РАЗБИРАЧИ ВСИЧКИ, И НИТО ЕДИН ОТГОВОР ПО ТЕМАТА.

Заеби ги - и те не знаят за кво са. Такаа...от софия си значи? Хм...ако искаш да е по-евтинко може да се отбиеш в Даная - намира се на една спирка на трамвай 3 - като го хванеш от площад Македония и слизаш на 3тата спирка надолу. Също може да пробваш в 2та базара долу в НДК - там има и доста ментета ама има и яки работи. На Витошка има един магазин на едно ъгълче, ама не знам коя улица - точно на едно кръстовище на витошка и една от малките улички. Няма как да го сбъркаш - има ного цветове по него :P Той е малко по-скъп, но миналата седмица поне имаше яки намаления! Също, от Славейков като тръгнеш на горе към Витошка има едно като навесче срещу KFC и там има един магазин за дрехи, където има СУПЕР яки работи. И въобще по центъра ако се пуснеш има МНОГО магазини. Такаа...също, ако решиш, че ти се ръсии - иди в Теранова или в магазинчето на Benetton и двата са пак по центъра около витошка т.е. Теранова мисля че има още един ама нз къде е (ква трагедия, а???) И така. Ако имаш прбс, само пиши - магазините са ми страстта, тъй че мога и още да ти кажа ;) Айде - и да кажеш кво си си зела!! \:D/

SEXtreme
02-22-2006, 17:37
Упс....официално се признавам за тъпа - тоу що прочетох, че вече си напазарувала...е, нищо де - за следващия път ;)

Boot
02-22-2006, 17:48
А Вильо, дъртия пич, знае какво точно е света... Яките големи и мъдри заключения. Якооо.

тц тц тц... лични нападки, а???
ми да знам...
позволи ми да знам, че света не е как си облечен... май и ти трябва да го знаеш...
щото и твоя стил не е метълски...
пък смееш да критикуваш другите...

Кого съм критикувала за стила му на обличане?! В думичката "кифла" не влагам обида към обличането. Пък и ако не си забелязал и аз исках да докажа точно това на x. Но май не си толкова задълбочен, за да го разбереш....
Пък и ти кога за последен път си ме виждал за последно? Преди 5 месеца? Станаха ли толкова?

Метълката
02-22-2006, 20:19
Упс....официално се признавам за тъпа - тоу що прочетох, че вече си напазарувала...е, нищо де - за следващия път ;)

e nyama zna4enie - az i bez tva se vrutnah 2-3 puti po vito6ka i priklu4ih..na men puk magazinite sa mi slabata strana, zatva izpolzvah dobre poznatata vito6ka ;)
no puk mi e gotino kato nyakoi pi6e po temata ;-) :mrgreen:

I cum blood
02-04-2007, 00:46
xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 pi6e se metalkata a zagurbvala stila hahahahahha pi6i se puhkavo^mace^fashion^forever :smt005 a po temata nz ne sum f taq oblast ma pone davai na sportno po dobre :smt005

peps_from_mars
02-04-2007, 11:26
oleee ......skoro vreme o4akvaite fe6an da e ravnosilno s metal :evil: :lol: :evil: :twisted: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

malka_sladuranka
02-04-2007, 13:21
На графа има хубави магазини и доста от тях са на прилични цени, но имай в предвит, че има и някой доста скъпи.
П.С Не съм чела всички постове и може и да се повтарям.

Mimka_sweet
02-06-2007, 15:44
Стара тема :-D