PDA

View Full Version : Мелодрами..



machoka
02-17-2006, 20:38
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

sexy_macka
02-17-2006, 20:42
machoka Пуснато на: 18.02.2 Заглавие: Мелодрами..

--------------------------------------------------------------------------------

Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

=D> =D> vreme beshe nqkoi da go kaji =D>

He3HauKa
02-17-2006, 20:45
Ami prav si zashtoto ima mnogo po seriozni neshta ot lubovni razocharovaniq koito minavat s vremeto no ne e li tuka mqstoto kadeto tezi koito imat problem mogat da go spodelqt? :mrgreen:

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 20:47
И тук да е мястото,кви са тея 'самоубиваници',депресии и не знам си кво !? http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
И аз не го разбирам тва http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif

Човечето
02-17-2006, 20:50
Вярно е че в живота има къде по-големи проблеми, НО на тази възраст е нормално тази трагедии да създават прдставата за трудности в живота! Все пак за повечето неща се грижат родителите и проблеми от друго естество не могат да възникнат в тийнейджърската възраст!

Все пак някой от нас за пръв път изпитват нещо, което си мислят, че са чувства... Но разбира се че тези чувства често създават проблеми и "мелодрами"

А специално за това дали някой не е имл гадже на 16... това се получава само от мнението и поведението тип "стадо"! Всички се стремят да се придължат към некви измислени критерии за да бъдат "готини"! Ако не имал гадже на 16 ти си некъв супер изостанал и не разбираш от нищо! Е*баси глупостите!

ht_7j
02-17-2006, 20:53
...колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

Kratko, qsno i tochno. =D>

02-17-2006, 20:56
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

Абе и тва е вярно че секи пише за щяло и не щяло за мишници крака и кво ли не ама има и друго...но се пак не мога да споря с модератор!! :-#

ziky
02-17-2006, 20:57
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

Абе и тва е вярно че секи пише за щяло и не щяло за мишници крака и кво ли не ама има и друго...но се пак не мога да споря с модератор!! :-#

Тва го написах аз ама забравих да се логна :)

ProstoAz
02-17-2006, 21:00
Не можеш да определяш чуждите проблеми за "смехотворни". Всеки приема нещата по различен начин, някой по навътре, други не чак толкова, а и в тийнейджърска възраст на повечето само гаджетата са им в главата. И все пак за всяка възраст си има проблеми и явно за тази са характерни проблеми от този вид. Не можеш да ги осъждаш или омаловажаваш. Вярно е, че живота продължава, въпреки че си скъсал с гаджето (примерно), но пък ти тежи на сърцето. Всичко, което мъчи един човек е достойно за уважение, без значение от естеството му, не мислиш ли? Ако нещо в чуждия живот ти се струва маловажно, често когато то попадне и в твоя живот почваш да му отдаваш необходимото внимание.
Съгласна съм, че човек може да има много по-големи проблеми, но това не значи, че по-малките са незначителни?

n0mak
02-17-2006, 21:04
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

prolet ide.. :-({|=

ziky
02-17-2006, 21:09
Не можеш да определяш чуждите проблеми за "смехотворни". Всеки приема нещата по различен начин, някой по навътре, други не чак толкова, а и в тийнейджърска възраст на повечето само гаджетата са им в главата. И все пак за всяка възраст си има проблеми и явно за тази са характерни проблеми от този вид. Не можеш да ги осъждаш или омаловажаваш. Вярно е, че живота продължава, въпреки че си скъсал с гаджето (примерно), но пък ти тежи на сърцето. Всичко, което мъчи един човек е достойно за уважение, без значение от естеството му, не мислиш ли? Ако нещо в чуждия живот ти се струва маловажно, често когато то попадне и в твоя живот почваш да му отдаваш необходимото внимание.
Съгласна съм, че човек може да има много по-големи проблеми, но това не значи, че по-малките са незначителни?

Точно!!Секи си има проблеми и след като има такия яки приятели дето с лопата да ги ринеш и няма с кой да сподели го прави тук защото това е форум за споделяне на проблеми.Вярно е че има такиа дето не са за расдела любов ама за тва има модератори да ги местят!Просто секи различно понася своите проблеми и ги има за различно важни!Вярно е има и по вайни но за този з които е проблема е важен и иска съвет и явно след като няма от кой да го земи го иска от тук!Се пак тинейджърите в тая възраст мислят верно само за гаджета и точно от това идват проблемите!За различните хора има различни проблеми което е нормално!

machoka
02-17-2006, 21:09
^npocTo^a3^f^

Аз също съм тийнейджър и проблематики от подобен род не са ми чужди, но не ги приемам за край на света. Не се съветвам по форуми ами сядам и си решавам нещата. Нима оправдаваш това, че 'на повечето това им е в главата'? Това е възрастта, в която коват бъдещето си, може би трябва по-сериозно отношение към заобикалящия ги свят.
В моя живот са попадали достатъчно подобни проблеми, имало е от всички видове теми. Както виждаш, жив съм, здрав съм. Е да, изплакал съм си очите, но съм си решил проблемите и то сам, без глуповати теми по форуми.

За мен раздела има един по-голям смисъл, влагам малко повече такъв в него. Когато изчета десетки натрапчиви сюжета за латино сериали директно го сменям със секс, а там като прочета що за неща се пишат и започвам да се чудят кой раздел да погледна.

А ти ми кажи, можем ли да помогнем на тези деца? Аз уважавам 'проблемите им', но те са от такова лично естество, с което трябва те сами да се справят. Каквото и да си говорим тук, ние даваме субективна позиция по поставения от тях проблем, тъй като не сме запознати нито със средата им на живот, нито с конкретиката на проблемацията, нито с нищо друго. Можеш ли да гарантирша в такъв случай, че не ги съветваш да сгрешат?

ziky
02-17-2006, 21:20
^npocTo^a3^f^

Аз също съм тийнейджър и проблематики от подобен род не са ми чужди, но не ги приемам за край на света. Не се съветвам по форуми ами сядам и си решавам нещата. Нима оправдаваш това, че 'на повечето това им е в главата'? Това е възрастта, в която коват бъдещето си, може би трябва по-сериозно отношение към заобикалящия ги свят.
В моя живот са попадали достатъчно подобни проблеми, имало е от всички видове теми. Както виждаш, жив съм, здрав съм. Е да, изплакал съм си очите, но съм си решил проблемите и то сам, без глуповати теми по форуми.

За мен раздела има един по-голям смисъл, влагам малко повече такъв в него. Когато изчета десетки натрапчиви сюжета за латино сериали директно го сменям със секс, а там като прочета що за неща се пишат и започвам да се чудят кой раздел да погледна.

А ти ми кажи, можем ли да помогнем на тези деца? Аз уважавам 'проблемите им', но те са от такова лично естество, с което трябва те сами да се справят. Каквото и да си говорим тук, ние даваме субективна позиция по поставения от тях проблем, тъй като не сме запознати нито със средата им на живот, нито с конкретиката на проблемацията, нито с нищо друго. Можеш ли да гарантирша в такъв случай, че не ги съветваш да сгрешат?

Да ама те искат съвет!!!!След като искат може даим го дадем след като искаме а които не иска по правилата не пише!За някой не е така да седнеш и да решиш щото немогат!различни характери са и секи понеже е различен неможеш да го упрекваш!Секи е различен секи има различни проблеми секи е различно чуствителен и секи чуства нещата различно!Някой се опитва да се вмести в очакващото го но и така не е мн правилно защото един вид не живееш подобаващоСтараеш се да си изградиш представа за бъдещето и се готвиш и на другия ден примерно ти си отиваш от тоя свят и кво???на празно си си попилял детството!Вярно е че не сме запоснати със средата им но до колкото ни запознаят с проблема до толкова ще им помогнем при добро желание!От друга страна е гадно когато някои започне да си злага проблема и някой от доло пише мн е дълго не ми се чете!и после стават спорове!Се пак е тиин ПРОБЛЕМС !!!!да споделиш с останалите!!

Heaven_inhabitant_f
02-17-2006, 21:22
До исвестна степен съм съгласна с теб,НО мисля,че си противоречиш,казваш,че най-личните и индивидуални проблеми-тоест сложните такива,трябва да се решават от самия човек,а не да се пишат във форума,но казваш,че е глупаво тук да се пишат "мелодрами" тогава защо въобще трябва да има такъв раздел,след кйато в него...няма какво да се пише? :-k

ProstoAz
02-17-2006, 21:22
Да ти кажа аз не вярвам някой да се вслушва в съветите, които му се дават тук или поне не на 100%. Всеки сам най-добре си премисля ситуацията, понякога му е нужна само насока, която може да му се даде тук. Защото когато нещо ти се стовари на главата, понякога попадаш в дупка, от която сам не можеш да излезеш, трябва ти ръка, която да те издърпа или най-малкото да ти даде начална скорост. Защо ние не му я подадем? Някои може и просто да си изливат душата пред хора, които не познават, може би искат малко успокоителни думи, може би искат различните мнения на различните хора, за да могат да изградят своето. Мисля, че можем да им помогнем, като ги накараме да се научат как сами да решават проблемите си...мдам...
А колкото до "само това им е в главата" не го оправдавам, но всеки решава сам за себе си и се учи от собствените си грешки, много рядко от чуждите. И да им се повтаря нещо, ще го направят докато сами не се опарят. Силно вярвам в това, че в един момент на всички им идва умът в главата и почват да мислят малко по-мащабно, да гледат по друг начин на живота и да поставят други проблеми на челните позиции. :wink:

machoka
02-17-2006, 21:23
ziky

Мм чи аз нямам нищо против бре.. Нека питат, нека споделят, нали за това е създаден форума. Повечето пъти е достатъчно човек просто да сподели какво го мъчи, не винаги хората искат съвети. Аз също помагам когато мога и то с удоволствие.

В тази тема просто изразих личностно мнение за повечето теми.

ziky
02-17-2006, 21:29
ziky

Мм чи аз нямам нищо против бре.. Нека питат, нека споделят, нали за това е създаден форума. Повечето пъти е достатъчно човек просто да сподели какво го мъчи, не винаги хората искат съвети. Аз също помагам когато мога и то с удоволствие.

В тази тема просто изразих личностно мнение за повечето теми.

Ам чи тогава що пишеш че живота продължава не е за умиране и мислиш че не е тук мястото за споделяне???Щом го има и има хора да споделят ще го правят :) вярно е че не секи се вслушва в това което го съветват но за да стигне до положение да иска съвет той се колебае и иска още нещо з акоето да се хване и един съвет не е излизашен!Прав си нека пишат ама ти не пиши че не е тука мястото дето да се оплакват!смисал противоречиш си не друго :) не обичам да споря с модератори но се пак това което пиша е мое мнение!

sexy_macka
02-17-2006, 21:35
of nqma smisl se karate za tfa...
i dvamata ste ravi donqkude zashtoto ima nqkfi deto pishat sufsem besmislnei temi "mirashat mi mishnicite,kak da sprat da mirishat bes da se kupq"
obache ima i nqkoi sus "po-seriosni problemi" ..
:)

machoka
02-17-2006, 21:36
Някъде да съм казал, че не е тук мястото?

По принцип за мен не е мястото по форуми, не друго.

А пък нека си пишат хората, изразих мнение на несъгласие към видовете теми и 'смехотворните' /несериозни и навини ако щеш/ заключения, които си вадят авторите.

ziky
02-17-2006, 21:42
of nqma smisl se karate za tfa...
i dvamata ste ravi donqkude zashtoto ima nqkfi deto pishat sufsem besmislnei temi "mirashat mi mishnicite,kak da sprat da mirishat bes da se kupq"
obache ima i nqkoi sus "po-seriosni problemi" ..
:)

Точно тва исках и аз да кажа и е правилно че на някой тъпи като малка ми е патката помогнете или нещо такова секи се отнася пренебрежително щото е безмисленоНО има някой както вече казах на които им трябва съвет!Такаче сички сме прави по малко :) и се пак пииис :)

rowzz
02-18-2006, 07:45
моето мнение е че всички мнения до ся беха офтопици и темата не е за тук въпреки че е писана от модератор.. и зику човек много се излагаш така.. да не би един модератор да е нещо повече от тебе човек?..

ziky
02-18-2006, 10:43
f0r3v3r]моето мнение е че всички мнения до ся беха офтопици и темата не е за тук въпреки че е писана от модератор.. и зику човек много се излагаш така.. да не би един модератор да е нещо повече от тебе човек?..

абе не казвам че е не човек или че и той не е човек ама аз никога не обичам да споря с по виши от мене смисал учители дирекстори модератори или администратори щото просто съм си такъв а и винаги по вишия има последната дума... :idea:


П.С:и съм зики не зику #-o

LadyDi
02-18-2006, 11:25
ziky

Мм чи аз нямам нищо против бре.. Нека питат, нека споделят, нали за това е създаден форума. Повечето пъти е достатъчно човек просто да сподели какво го мъчи, не винаги хората искат съвети. Аз също помагам когато мога и то с удоволствие.

В тази тема просто изразих личностно мнение за повечето теми.

Значи с 1 дума ни занимаваш с глупости :?: Точно този вид теми намирам аз за глупави. Флудиш форума с личното си мнение, когато никой не го е искал и не е имал нужда от него.
Имаш наглостта да твърдиш, че си готов да помагаш на децата, а в следващия момент определяш проблемите им като "глупави" и "смехотворни".
После се самоизтъкваш, заявявайки, че САМ си разрешил проблемите си. А ние сега какво, трябва да ти се възхитим и да ти ръкопляскаме ли :?:
Не си нищо повече от един смешник, който се опитва да се покаже като нещо повече. Като човек съзрял достатъчно, за да разреши сам проблемите и личните си терзания. Е, да, но не си съзрял достатъчно, за да разбереш, че когато вече можеш да се оправяш сам е време да подадеш ръка на другите и със собствения си личен опит да им помогнеш да излязат от своята задънена ситуация.
Ако действително всичко тук ти се вижда като латино сериал и те отчайва, винаги имаш избор - престани да влизаш във форума. Хората тук и без друго се нуждаят от някой, който може да им помогне. А ти омаловажаваш проблемите им. Значи просто нямат нужда от теб.
Продължавай да лицемерничиш, ако го намираш за правилно, но аз на твое място бих се скрила някъде. Не може да твърдиш, че си готов да помагаш и да се изказваш по този начин. Вероятно не всички са силни като теб. И :?: Това значи, че проблемите им са смехотворни и тъпи...
Единственото тъпо нещо в цялата тема... бяха твоите постове.

Peace...

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-18-2006, 11:35
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.

e da de to se znae 4e nqkoi den shte porasnem :mrgreen:

midnight...
02-18-2006, 11:36
и аз мисля че някои от
темите са много повърхтностни,
но няма какво да се прави след
като понякога някъде обществото деградира,
винаги ще се намира някоя изцепка
но по-важно е че няма по големи
проблеми, защото хората не разбират
болката докато не я усетят
ние ще си даваме съвети,
а те щи си пишат теми :mrgreen:

ziky
02-18-2006, 11:37
ziky

Мм чи аз нямам нищо против бре.. Нека питат, нека споделят, нали за това е създаден форума. Повечето пъти е достатъчно човек просто да сподели какво го мъчи, не винаги хората искат съвети. Аз също помагам когато мога и то с удоволствие.

В тази тема просто изразих личностно мнение за повечето теми.

Значи с 1 дума ни занимаваш с глупости :?: Точно този вид теми намирам аз за глупави. Флудиш форума с личното си мнение, когато никой не го е искал и не е имал нужда от него.
Имаш наглостта да твърдиш, че си готов да помагаш на децата, а в следващия момент определяш проблемите им като "глупави" и "смехотворни".
После се самоизтъкваш, заявявайки, че САМ си разрешил проблемите си. А ние сега какво, трябва да ти се възхитим и да ти ръкопляскаме ли :?:
Не си нищо повече от един смешник, който се опитва да се покаже като нещо повече. Като човек съзрял достатъчно, за да разреши сам проблемите и личните си терзания. Е, да, но не си съзрял достатъчно, за да разбереш, че когато вече можеш да се оправяш сам е време да подадеш ръка на другите и със собствения си личен опит да им помогнеш да излязат от своята задънена ситуация.
Ако действително всичко тук ти се вижда като латино сериал и те отчайва, винаги имаш избор - престани да влизаш във форума. Хората тук и без друго се нуждаят от някой, който може да им помогне. А ти омаловажаваш проблемите им. Значи просто нямат нужда от теб.
Продължавай да лицемерничиш, ако го намираш за правилно, но аз на твое място бих се скрила някъде. Не може да твърдиш, че си готов да помагаш и да се изказваш по този начин. Вероятно не всички са силни като теб. И :?: Това значи, че проблемите им са смехотворни и тъпи...
Единственото тъпо нещо в цялата тема... бяха твоите постове.

Peace...

тва мнение беше нещо като окончателно и направо ме грабна....браво!

Jenninka
02-18-2006, 12:30
Е.. на толкова мелодрами не се бях начитал отдавна :shock:

Хей, живота не свършва ако те зареже гаджето, нито ако не можеш да си намериш такова на 16. Чувствам се като в латино сериал. То не са сълзи, самоубийства, отказ от живота, тотално отчаяние, любовни триъгълници, квадрати, а в някои теми и многоъгълници..

Абе не знам.. не ви пожелавам сериозни проблеми, но тези са просто смехотворни. Дано не ви се случват някои неща, които да ви убедят колко плитко разсъждават някои от вас в момента. След години ще се смеете на псевдо трагедиите, които сами си създавате.


=D> =D> =D> толкова си прав...но когато ти е гадно,трудно можеш да мислиш за това,че има къде-къде по-гадни неща от твоето нещастие...

piFka_LP
02-18-2006, 12:45
nikoi ne se zamislq kato si pusne temata vseki si misli 4e negovata e nai-vajna osobeno v momenti kogato e naranem ili ne pritisnqva ot ne6to

ziky
02-18-2006, 12:53
Всеки има своя проблем за важен и може да опреели кога да го псодели сам или кога да иска съвет!

terry
02-18-2006, 13:06
Всеки има своя проблем за важен и може да опреели кога да го псодели сам или кога да иска съвет! tuka si prav, vseki si re6ava dali da spodeli ili ne , i nikoi nqma pravoto da opredelq, se pak tozi forum e suzdaden za tva

sexy_macka
02-18-2006, 13:08
terry Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ziky написа:
Всеки има своя проблем за важен и може да опреели кога да го псодели сам или кога да иска съвет!
tuka si prav, vseki si re6ava dali da spodeli ili ne , i nikoi nqma pravoto da opredelq, se pak tozi forum e suzdaden za tva

da,mn ste pravi,no i machoka e prav,zashtoto ima nqkfi deto puskat sufsem glupavi i bezsisleni temi...vie kakfo shte kajete ?
na sichkoto otgore nqkoi pravqt ot edno malko problemche,problem koito stiga do samoubiistfo....Syper glupavo e...a da ne kazvame,che mn ot tezi,koito sa puskali temi prosto se sheguvat....

ziky
02-18-2006, 13:10
terry Пуснато на: 18.02.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ziky написа:
Всеки има своя проблем за важен и може да опреели кога да го псодели сам или кога да иска съвет!
tuka si prav, vseki si re6ava dali da spodeli ili ne , i nikoi nqma pravoto da opredelq, se pak tozi forum e suzdaden za tva

da,mn ste pravi,no i machoka e prav,zashtoto ima nqkfi deto puskat sufsem glupavi i bezsisleni temi...vie kakfo shte kajete ?
na sichkoto otgore nqkoi pravqt ot edno malko problemche,problem koito stiga do samoubiistfo....Syper glupavo e...a da ne kazvame,che mn ot tezi,koito sa puskali temi prosto se sheguvat....


Съгласен съм и с тва ама се пак тва са проблеми и са важни толкова колкото се чуства!