PDA

View Full Version : obyrkana sym



02-17-2006, 22:38
Znam 4e mnogo malko hora 6te me razberat,no vse pak re6ih da se dopitam do vsi4ki vyv foruma.
Eto i moqt problem:az sym na 18 godini i za jalost sym mn vliubena v treniora mi po volleybol.Toi e dosta po vyzraste ot men,no v nego ima ne6to koeto adski mnogo me privli4a.Znam 4e i az ne sym mu bezrazli4na..smisal pokazval mi e 4e ima interes kym men,postoqnno mi pravi komplimenti,kani me da izlizame na kafe...no az ne moga da razbera naistina kakvo izpitva toi.mn sym obyrkana.ne znam dali samo si igrae s men ili kakvo izob6to pravi.znam 4e tova koeto stava ne e redno,no syrceto mi ne me popita kogato se vliubi:(nai golemiqt problem e 4e toi si ima priqtelka.
i sega iskam da 4uq mnenieto vi.kakyv syvet bihte mi dali.ne moga da spodelq tova s nikoi i az nz za6to...moje bi za6toto se sramuvam ot sebe si i zatova s eobry6tam kym vas.blagodarq na vsi4ki predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
02-17-2006, 22:50
Kolkoto i stranno i brutalno da ti prozvuchi veroiatnata prichina da proiaviava interes kum teb e imenno seksa. Vaprosa e ti kakvo ochakvash ot edna podobna vrazka... v koiato nishto nenormalno ne vijdam v kraina smetka ...

Chea7 2 w1n
02-17-2006, 23:17
Neznam kvo da ti kaja se pak ti si re6ava6 no slrdvai sarceto si ( liybovta nqma granici )

sexy_macka
02-17-2006, 23:18
Chea7 2 w1n Пуснато на: 18.02.5 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Neznam kvo da ti kaja se pak ti si re6ava6 no slrdvai sarceto si ( liybovta nqma granici


Dr. Smurph Пуснато на: 18.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Kolkoto i stranno i brutalno da ti prozvuchi veroiatnata prichina da proiaviava interes kum teb e imenno seksa. Vaprosa e ti kakvo ochakvash ot edna podobna vrazka... v koiato nishto nenormalno ne vijdam v kraina smetka ...

i dvamat sa mnogo pravi !! =D>

piFka_LP
02-18-2006, 09:46
mi moje bi naistina tursi v teb samo sex naistina mn vnimavai s treniora si da ne stane ne6to za koeto posle 6te sujalqva6

mai4eto
02-18-2006, 09:51
misleh su6toto kogato se zapoznah s priqtelq mi misleh 4e nqmam 6ansove no ne be6e taka puk i kvo ot tova 4e si ima priqtelaka deto se vika hvani bika za rogata i davai na pred ni6to ne gubi6 povqrvai i izlizai s nego kogato te pokani moje da ima ne6to v predvit! :smt006

ziky
02-18-2006, 09:58
Znam 4e mnogo malko hora 6te me razberat,no vse pak re6ih da se dopitam do vsi4ki vyv foruma.
Eto i moqt problem:az sym na 18 godini i za jalost sym mn vliubena v treniora mi po volleybol.Toi e dosta po vyzraste ot men,no v nego ima ne6to koeto adski mnogo me privli4a.Znam 4e i az ne sym mu bezrazli4na..smisal pokazval mi e 4e ima interes kym men,postoqnno mi pravi komplimenti,kani me da izlizame na kafe...no az ne moga da razbera naistina kakvo izpitva toi.mn sym obyrkana.ne znam dali samo si igrae s men ili kakvo izob6to pravi.znam 4e tova koeto stava ne e redno,no syrceto mi ne me popita kogato se vliubi:(nai golemiqt problem e 4e toi si ima priqtelka.
i sega iskam da 4uq mnenieto vi.kakyv syvet bihte mi dali.ne moga da spodelq tova s nikoi i az nz za6to...moje bi za6toto se sramuvam ot sebe si i zatova s eobry6tam kym vas.blagodarq na vsi4ki predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Мнението което и друг път съм казвал е да не се занимаваш с вече обвързани мъже!

ChoCoLAte_
02-18-2006, 10:03
Ами пробвай и аз не виждам нищо толкова ненормално. :) Само дето т'ва, че си има приятелка...Но може ти повече да му харесваш ;) Давай смело и безотговорно напред! ;))

Успех! :)

sherry
02-18-2006, 10:06
Moje i da barkam,no spored men eventualna vrazka s nego nqma da ti donese ni6to drugo,osven salzi i razo4arovanie.Ne dopuskai da hlatva6 pove4e po nego,ignorirai go.
Ne izlizai na kafe s nego,o4evidno e,4e ne trqbva.Parvo-po-golqm e ot teb,vtoro-ima si priqtelka!Prosto ni6to hubavo nqma da se polu4i pri teq usloviq.Qvno vijda,4e mu se kefi6 i iska da spi s teb.Nedei da pozvolqva6 da te izlaje.Ne se zanimavai s nego.Moje da te kefi,no ne e edinstveniq maj na sveta,6te se vlubva6 i razlubva6 o6te mnogo pati prez jivota si,toq 4ovek ne e za teb,zabravi za vle4enieto si kam nego

ziky
02-18-2006, 10:06
Ами пробвай и аз не виждам нищо толкова ненормално. :) Само дето т'ва, че си има приятелка...Но може ти повече да му харесваш ;) Давай смело и безотговорно напред! ;))

Успех! :)

МИслиш ли че ако я харесваше повече нямаше да е с нея??се пак на един МЪЖ каато му харесва нещо се старае да го има!Е не сички де :)

teenkopele
02-18-2006, 22:51
Kolkoto i stranno i brutalno da ti prozvuchi veroiatnata prichina da proiaviava interes kum teb e imenno seksa. Vaprosa e ti kakvo ochakvash ot edna podobna vrazka... v koiato nishto nenormalno ne vijdam v kraina smetka ...
:wink:

sometimes_
02-19-2006, 17:30
Dosta obyrkana situaciq,naistina...Pomisli dobre kakvo pechelish ot vsichko tova? Vse pak kazvash,che e dosta po-golqm ot teb.Vqrno,che za lubovta nqma granici,no dali toi te obicha? Mislq,che dosta shte riskuvash ako...eventualno se poluchi neshto m/u vas,no ti reshavash.Kakvoto i da ti kajem-izbora shte napravish TI,a ne nqkoi ot nas.Lichno moeto mnenie e ... da stoish dalech ot nego i da ne se zabyrkvash,vse pak si ima priqtelka... :?

MaRiA^^^
02-19-2006, 17:34
Ми..знам , че ти е гадно ама опитай да го зарежеш.Н е еза теб ..дърт е и си има аверка .. Няма за какво да се хабиш просто :)

terry
02-19-2006, 18:12
dva suveta: 1.ne smesvai rabota i udovolstvie,vredno e ne samo za teb no i za nego 2.nikoga ne se namesvai tam kudeto ima druga jena,dori samo zaradi sexa,ne priqtno i za dvete strani no ina4e ti si re6ava6!slu6ai surceto si, no ne var6i gluposti