PDA

View Full Version : Lubovta e...



l0v3d
02-17-2006, 23:08
Moje bi nai-prekrasnoto 4uvstvo,no za men ne e...za men lubovta vodi samo do nai-golqmata tuga...struva li si da se vlubi6,kogato s vseki izminal put stava vse po-lo6o...kolkoto pove4e imam,tolkova pove4e gubq....nemoga da izdurjam ve4e na tova.....za6to vinagi az sum naranen/a...za6to s vseki izminal den zatuvam vse pove4e....za6to lubovta e nai-ujasnoto za men,no ednovremenno i nai-prekrasnoto..za6to trqbva da 4uvstvam,sled kato znam ,4e vinagi ot hubavoto ostava 1 spomen,a tugata vinagi ostava....za6to jivota e tolkova skapan...tolkova skapan ,4e ponqkoga ti se struva ,4e si jiv samo za da strada6...za6to lunata sveti samo za tezi,koito ne q vijdat...za6to slunceto gree,samo za tezi,koito ne use6tat negovata toplina..za6to 6tastieto ne spira pri men ,a samo me podminava i za nqkakuv kratuk mig uspqvam da vkusq ot nego...i sled tova ostava samo spomen,tujen spomen za vsi4ko..za6to?:(:(:(

ziky
02-17-2006, 23:13
Moje bi nai-prekrasnoto 4uvstvo,no za men ne e...za men lubovta vodi samo do nai-golqmata tuga...struva li si da se vlubi6,kogato s vseki izminal put stava vse po-lo6o...kolkoto pove4e imam,tolkova pove4e gubq....nemoga da izdurjam ve4e na tova.....za6to vinagi az sum naranen/a...za6to s vseki izminal den zatuvam vse pove4e....za6to lubovta e nai-ujasnoto za men,no ednovremenno i nai-prekrasnoto..za6to trqbva da 4uvstvam,sled kato znam ,4e vinagi ot hubavoto ostava 1 spomen,a tugata vinagi ostava....za6to jivota e tolkova skapan...tolkova skapan ,4e ponqkoga ti se struva ,4e si jiv samo za da strada6...za6to lunata sveti samo za tezi,koito ne q vijdat...za6to slunceto gree,samo za tezi,koito ne use6tat negovata toplina..za6to 6tastieto ne spira pri men ,a samo me podminava i za nqkakuv kratuk mig uspqvam da vkusq ot nego...i sled tova ostava samo spomen,tujen spomen za vsi4ko..za6to?:(:(:(

всеки от нас е имал такъв момент!Любовта е едно изпълнено с незнайности болезнено и същевремно прекрасно чуство!приемано е различно от секи и по някои път наистина е хубаво и намираш сичко което търсищ в един човек!Но по някога тя разделя и носи болка....се пак е любов :?

sexy_macka
02-17-2006, 23:14
emi as tuko shto bqh v takova sustoqnie i se chudeh dali voubsht esushtestfuva liubovta iili tfa e smao duma...i vs epak...znam che sushtestfuva..no ne razbiramz ashto vinagi OT LIUBOVTA BOLI... nemoga da rasbera...no kolkoto i da obli nikoi ot nas nemoje da s eotkaje ot liubovta si :smt008

ziky
02-17-2006, 23:19
emi as tuko shto bqh v takova sustoqnie i se chudeh dali voubsht esushtestfuva liubovta iili tfa e smao duma...i vs epak...znam che sushtestfuva..no ne razbiramz ashto vinagi OT LIUBOVTA BOLI... nemoga da rasbera...no kolkoto i da obli nikoi ot nas nemoje da s eotkaje ot liubovta si :smt008

Попринцип любовта на тая възраст реално погледнато е вълна от хормони...сичко остано е въпрос на химия....хората които са ни създали моожем д акажем за тях че се обичат след като са ни създали но не винаги е така защото и те се развеждат и има поводи на моменти да не се обичат...

He3HauKa
02-18-2006, 07:29
Taka e ot lubovta boli mnogo i tazi bolka ostava zavinagi a shtastieto se izplazva ot racete ni kogato nai malko go ochakvame.. no ako se ogledash shte razberesh che vsashnost svetat e prekrasen prosto zashtoto jiveesh i imash priqteli koito sa do teb vapreki vsi4ko i blizki koito te obichat ,che mojesh da se zabavlqvash i da se smeesh .Kato se obarnesh sled vreme nazad shte sajalqvash che si propilqla tolkova vreme da stradash i da mislish za poredniq glupak koito si reshila che obichash ](*,)

Oyamoto
02-18-2006, 07:42
Щот си балък/чка. :lol:

dEnIsTy
02-18-2006, 08:43
za6to....za6toto vsi4ko idva za da si otide:)
"Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза!" ne moje6...nikoi ne moje.. da go promeni :cry:

piFka_LP
02-18-2006, 09:31
mi..ponqkoga boli ot lubovta kakato nqkoi predi men kzaha purvo zapo4va tolkova hubavo i se 4uvstva6 na 7-to nebe ot 6tastie a posle samo bolka

02-18-2006, 14:16
Във фитнеса отивай! Здраво вдигай! Не му мисли!

chestra_f
02-18-2006, 16:25
abe sq ve4e koi vqrva v lubovta :smt005

terry
02-18-2006, 16:30
Във фитнеса отивай! Здраво вдигай! Не му мисли!e tova e nai glupavoto ne6to svetut bez lubov ne moge(pone az taka mislq)i tova deto go kazva6 e mnogo glupavo.nadali moge6 da jivee6 bez lubov,imam predvid ne samo da obi4a6, a i da te obi4at!lubovta e nai hubavoto ne6to koeto moje da se slu4i na edin 4ovek,o6te po hubava e i ako e vzaimna, no su6tevremenno e i nai kovarnata za6toto lubovta i bolkata sa vzaimno svarzani!

ziky
02-18-2006, 16:35
Във фитнеса отивай! Здраво вдигай! Не му мисли!e tova e nai glupavoto ne6to svetut bez lubov ne moge(pone az taka mislq)i tova deto go kazva6 e mnogo glupavo.nadali moge6 da jivee6 bez lubov,imam predvid ne samo da obi4a6, a i da te obi4at!lubovta e nai hubavoto ne6to koeto moje da se slu4i na edin 4ovek,o6te po hubava e i ako e vzaimna, no su6tevremenno e i nai kovarnata za6toto lubovta i bolkata sa vzaimno svarzani!

бе ако спочелиш от тотото некоя 6-ца нема да мислиш че да се влюбиш е най якото нещо в живота :smt016

Oyamoto
02-19-2006, 20:17
Любовта и обичта не е едно и също. Любовта трае 9 седмици, след това изчезва.

terry
02-19-2006, 20:18
Любовта и обичта не е едно и също. Любовта трае 9 седмици, след това изчезва.ti da ne si go iz4islqval? :-k

Oyamoto
02-19-2006, 20:28
Не аз ами някви професори. И е доказано даже.

MartiSSima
02-19-2006, 20:31
Любовта е страхотно нещо...незабравимо...

02-20-2006, 16:43
любовта е Смисъла на Живота,
Връзката между живите същества
http://store1.data.bg/nefff/oligo/plug.jpg