PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Защо да си с по-големи момчета е мода ?



mai4eto
02-18-2006, 10:06
spored vas mom4eta za6to momi4etata se zanimavat s po golemi mom4eta i za6to haresvat po golemi mom4eta????? :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

sherry
02-18-2006, 10:09
Pri4inite mogat da badat mnogo...
-istinska lubov,prosto se vlubva6 v nqkoi,koito e po-golqm ot teb,bez da iska6.
-parite,kolata...mnogo malki momi4eta se prehlasvat ot teq ne6ta.
-tarsqt po-zrql 4ovek,nqkoi s koito se 4uvstvat za6titeni i obi4ani,nqkoi,koito da di razbira i si mislqt,4e s po-golemite moje da osa6testvqt po-zrqla vrazka.
Kakto kazah pri4inite mogat da badat mnogo,za tezi se setih sega.Ima i drugi takiva temi!

ziky
02-18-2006, 10:09
spored vas mom4eta za6to momi4etata se zanimavat s po golemi mom4eta i za6to haresvat po golemi mom4eta????? :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

Примерно казвам че сега по голямата част от пополацията смисал женската е по големи момчета за да ги научат на нещо или заради кинтите или заради това че примерно имат повече акъл от по малките или връсниците което по някой път не е така защото има и пълнолетни които не се различават мн мн от акъла на един 13-15 годишен.А и то си е от край време прието момчето да е по голямо от момичето!в някой случай ако не е така направо за момичето е срам и позор да с а с по малко момче защото не било уместно!Ама иди ги пити що....ако не е батко неможе :x

mai4eto
02-18-2006, 10:14
moje i da si prav no tova se slu4va s kurvi4kite za kinti i patki i pro4ie spored men se privli4ame po po golemite tui kato pove4eto mom4eta na na6ata vuzras sa s ukla na 5 godi6ni i ne mogat da ni razberat! :mrgreen: :smt016

ziky
02-18-2006, 10:21
moje i da si prav no tova se slu4va s kurvi4kite za kinti i patki i pro4ie spored men se privli4ame po po golemite tui kato pove4eto mom4eta na na6ata vuzras sa s ukla na 5 godi6ni i ne mogat da ni razberat! :mrgreen: :smt016

Е да ама не сички нали ????Смисал ако ти си срещала или си в компания на такива не значи че сички соатанали са такива!Мн е яко да си с 35 годишен разведен мъж и да го правите по два пъти на ден...бравооооо или па нали ти казах така е прието...ама па по малките не са хор баси...тряаа ти кажа че един голям ще нарани мн повече от колкото един сходен на твоита възраст щото големия точно че е голям и миже когато иска да си фане друго примерно схона на неговата възраст....щото повечето търсат такиа де да ги задоволяват и една какичка ше хго задоволи повече от колко едно 14 годишно момиче....

mai4eto
02-18-2006, 10:26
moje i da si prav no tova se slu4va s kurvi4kite za kinti i patki i pro4ie spored men se privli4ame po po golemite tui kato pove4eto mom4eta na na6ata vuzras sa s ukla na 5 godi6ni i ne mogat da ni razberat! :mrgreen: :smt016

Е да ама не сички нали ????Смисал ако ти си срещала или си в компания на такива не значи че сички соатанали са такива!Мн е яко да си с 35 годишен разведен мъж и да го правите по два пъти на ден...бравооооо или па нали ти казах така е прието...ама па по малките не са хор баси...тряаа ти кажа че един голям ще нарани мн повече от колкото един сходен на твоита възраст щото големия точно че е голям и миже когато иска да си фане друго примерно схона на неговата възраст....щото повечето търсат такиа де да ги задоволяват и една какичка ше хго задоволи повече от колко едно 14 годишно момиче....bez komentar taka e no 35 godini e eee nikoga 4ak s takiva dartaci nikoga!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 hahhahaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

piFka_LP
02-18-2006, 10:26
xaax 6to 6tot primermo momi4etata iskat da hodqt s po-golemi batkovci za da se fukat vi6te me koq sum kuf batko si namerih spored men zatova

VukeHceTy
02-18-2006, 10:31
az lichno..:
-s momchetata na moqta vurzast nqma za kakvo da si govorim..nqmame obshti interesi,a s po golemite imame..
-po zreli sa
-mogat da ni dadut po dobri suveti
-moga da spodelqm poveche s tqh i da buda razbrana
drun drun.. :)

ziky
02-18-2006, 10:38
az lichno..:
-s momchetata na moqta vurzast nqma za kakvo da si govorim..nqmame obshti interesi,a s po golemite imame..
-po zreli sa
-mogat da ni dadut po dobri suveti
-moga da spodelqm poveche s tqh i da buda razbrana
drun drun.. :)

ХАхАхАхААх ппххахааха чакай бе на реланите и големи хора смисал които са ЗРЕЛИ интересите и темите са им например коли мачове жилища е такива.....и не само такива а и други които не интересуват мн мн тиинейджарите в сегашно време!Докато ако си с момче на твойта възраст поне ше си говорите за дискотеки тва унова яка музика парета ....големите истинските големи и зрели хора не би тряаало да имат акъл д асе знаимават с 13-14 годишни момичета...

terry
02-18-2006, 10:43
mi nzn dali e moderno ili ne, no az mislq 4e e po qko da si s po golqm ot teb za6toto nzn ,az li4no se 4uvstvam po dobre i po sigurna za samata sebe si 4e toi 6te me razbere i 6te me posavetva kakvo da pravq, i taka natatuka.

ziky
02-18-2006, 10:44
mi nzn dali e moderno ili ne, no az mislq 4e e po qko da si s po golqm ot teb za6toto nzn ,az li4no se 4uvstvam po dobre i po sigurna za samata sebe si 4e toi 6te me razbere i 6te me posavetva kakvo da pravq, i taka natatuka.

Ама ако незнаеш кви са му намеренията???Може да си мислиш че е един и да ти говори мн неща ама кой го знае какво си мисли сам и за какво е с тебе... :arrow:

terry
02-18-2006, 10:47
mi nzn dali e moderno ili ne, no az mislq 4e e po qko da si s po golqm ot teb za6toto nzn ,az li4no se 4uvstvam po dobre i po sigurna za samata sebe si 4e toi 6te me razbere i 6te me posavetva kakvo da pravq, i taka natatuka.

Ама ако незнаеш кви са му намеренията???Може да си мислиш че е един и да ти говори мн неща ама кой го знае какво си мисли сам и за какво е с тебе... :arrow: mi dokato ne riskuva6 nqma da razbere6 nali?

ziky
02-18-2006, 10:50
mi nzn dali e moderno ili ne, no az mislq 4e e po qko da si s po golqm ot teb za6toto nzn ,az li4no se 4uvstvam po dobre i po sigurna za samata sebe si 4e toi 6te me razbere i 6te me posavetva kakvo da pravq, i taka natatuka.

Ама ако незнаеш кви са му намеренията???Може да си мислиш че е един и да ти говори мн неща ама кой го знае какво си мисли сам и за какво е с тебе... :arrow: mi dokato ne riskuva6 nqma da razbere6 nali?

Ама по някой път вервай че се пати мнооооо яко от тия рискове...верно е че тряаа да се пие от живота докато може щото като свърши и изтече няма какво да се пие но е хубаво с каквото и да се захванеш първо да помислиш за последствията!

terry
02-18-2006, 11:06
mi az si mislq, 4e ako go poznavam i sam sigurna v tozi 4ovek ne mi pre4i da riskuvam s nego nqma ni6to lo6o v riska, toi daje pravi jivota po vkusen,stiga da e vramkite na razumnoto.spored mene ako ne riskuva6 ne ose6ta6 4e si jiv, no vseki si misli razli4no, za drugite nzn no az bih riskuvala s po golqm ot mene ako sam sigurna 4e toi 6te mi dade tova koeto iskam!prava si 4e moga qko da sburkam, no gre6kata e neizbejna, mnoge6 da napravi6 gaf sus vseki,nqma izmukvane ot tqh!po vajno e kakvo ti e bilo predi tova,i ako mi e bilo gotino,tazi taka nare4ena gre6ka bih q povtorila mnogo pati bez da me interesuva ni6to drugo! ega sigurno 6te kaje6 4e ne e hubavo da jivee6 po inerciq ,no samo opitai i 6te ti haresa ,mnogo po zabavno e otkolkoto da si misli6 kakvo bi stanalo, ako napravq tova i tova!.

ziky
02-18-2006, 11:20
mi az si mislq, 4e ako go poznavam i sam sigurna v tozi 4ovek ne mi pre4i da riskuvam s nego nqma ni6to lo6o v riska, toi daje pravi jivota po vkusen,stiga da e vramkite na razumnoto.spored mene ako ne riskuva6 ne ose6ta6 4e si jiv, no vseki si misli razli4no, za drugite nzn no az bih riskuvala s po golqm ot mene ako sam sigurna 4e toi 6te mi dade tova koeto iskam!prava si 4e moga qko da sburkam, no gre6kata e neizbejna, mnoge6 da napravi6 gaf sus vseki,nqma izmukvane ot tqh!po vajno e kakvo ti e bilo predi tova,i ako mi e bilo gotino,tazi taka nare4ena gre6ka bih q povtorila mnogo pati bez da me interesuva ni6to drugo! ega sigurno 6te kaje6 4e ne e hubavo da jivee6 po inerciq ,no samo opitai i 6te ti haresa ,mnogo po zabavno e otkolkoto da si misli6 kakvo bi stanalo, ako napravq tova i tova!.

k съгласен съм че се живее за момента ама по някой път тряаа да си дадеш сметка и да помислиш за последствията преди да направиш нещо...хууу сичко е ок опозналисте се ама сичко е прекрасно и ти до тяакава степен си се привързала към него и в един слунчев прекрасен момент казва ми нали аз си намерих друго по голяма е примерно ако е на 26 той а тя е на 22 нали и трябва да скъсаме и после ти оставаш с пръс в гъс(или нещо друго) и после се оплаквате че ви боляло и че сте били наранени и че са ви исползвали и че момчетата сме били такива и такива...е вие сте си виновни никои не ви е карал да се зафащате с нас!А ето и защо сме женкари сички защото просто на моменти ни се налага нещо ново и различно смисал не на сички на повечето и за вас вече се едва ли не еби му мамата..е да ама не....ама си права секи си има мнение и моито е против ралзикато от 7 години смисал ти си на 13 той на 20...примерно ако е на 27 ти на 20 стаааа к ама не и на 13 няква фърфалачка с някъв уж зрял колкото той си знае мъж.!

Atika
02-18-2006, 11:22
Ami s nadejdata da ima malko poveche akyl ..

terry
02-18-2006, 11:38
zna4i ti ne me razbra ako az sam sigurna v nego , az 6te sam sigurna i za tova.zazbira6 li ako si siguren v nqkoi ti 6te si siguren i v tova 4e nqma da te narani nezavisimo kolko e golqm.stiga da e v granicite na razumnoto.da suglasna sam 4e ne e nikak normalno da vidi6 27 godi6en s 13-14 godi6na , naprimer, no koi e trugnal da izliza s tolkova golemi?ne a i ako sgre6a to si e moq gre6ka no dosega nikoga ne sam burkala s po golqm ot mene i da se nadqvam nqma da sburkam!a ako slu4aino sburkam spox nqma dapo4na da se oplakvam i stadam se pak to toi ne e dinstven!?da te pitam ti na kolko si?

ziky
02-18-2006, 11:47
zna4i ti ne me razbra ako az sam sigurna v nego , az 6te sam sigurna i za tova.zazbira6 li ako si siguren v nqkoi ti 6te si siguren i v tova 4e nqma da te narani nezavisimo kolko e golqm.stiga da e v granicite na razumnoto.da suglasna sam 4e ne e nikak normalno da vidi6 27 godi6en s 13-14 godi6na , naprimer, no koi e trugnal da izliza s tolkova golemi?ne a i ako sgre6a to si e moq gre6ka no dosega nikoga ne sam burkala s po golqm ot mene i da se nadqvam nqma da sburkam!a ako slu4aino sburkam spox nqma dapo4na da se oplakvam i stadam se pak to toi ne e dinstven!?da te pitam ti na kolko si?

Аз не говорех за тебе можеби ти имаш акъл и можеш да се оправяш някак си и да правиш доверие и така на татъка казвам за всички останали!другото което е аз ти казвам че колкото и да му имаш доверие може пред тебе да е един а пред другите друг!Но ако намериш такъв за което и не се съмнявам които да имаш доверие или вече си го намерила или си го намирала добре браво значи ти можеш!Ама тая тема е какво мислит за връскирте и защо според нас момичетата излизат с по големи!Аз така мисля и няма смисал да се караме повече секи си има мнение и тва е !Мойто е такова твойто е такова!

П.С:аз съм на 15 и мисля че мога да излагам мойто мнение когато някой го иска и не само моито.!Аз съм един от останалите и излагам собственото си мнение!

Oyamoto
02-18-2006, 11:55
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006

terry
02-18-2006, 12:05
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006 tova be6e qko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ziky
02-18-2006, 12:07
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006

След като никой не иска да се занимава с деца що тогава уж големите и зрели хора се занимават?????

Oyamoto
02-18-2006, 12:08
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006

След като никой не иска да се занимава с деца що тогава уж големите и зрели хора се занимават?????
Щот са изтрещеняци им се ебе и единствено може да им върже некоя наивна пикла.

ziky
02-18-2006, 12:10
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006

След като никой не иска да се занимава с деца що тогава уж големите и зрели хора се занимават?????
Щот са изтрещеняци им се ебе и единствено може да им върже некоя наивна пикла.

Е тва беше мнението дето ми хареса!Щото и аз съм против тия работи!И съм напълно съгласен!големите и зрели хора... :smt005

LadyDi
02-18-2006, 12:11
Зики кво ше кажеш да си напишеш мнението по темата в един пост и да млъкнеш. Кво коментираш на всяко момиче посто. Излизат с по големи щот са по големи, мноо сложно, никой не иска да се зарибяв с деца. :smt006

След като никой не иска да се занимава с деца що тогава уж големите и зрели хора се занимават?????
Щот са изтрещеняци им се ебе и единствено може да им върже некоя наивна пикла.

Ахахахахахахахахахахахаха хахахахахахахахахахахах

Това си е парадокс от край време - момиченцата искат батковци, момченцата - каки. Като пораснат... става обратното.

Oyamoto
02-18-2006, 12:13
Естествено на твойта възраст има такива пички дето само на сън ще ти вържат, и не съм казал че ще ходят с некой на 45 но е много по вероятно да се вържат с некой 18 годишен отколкото с тебе щото годините си казват думата. Все пак една яка пичка си е рейтинг и е желан обект и както в всяка пазарна икономика колкото по голямо е търсенето толкова се качва и цената следователно тая пичка има избор и естестевено че ще предпочете по якия пич.

terry
02-18-2006, 12:18
mnogo qsno 4e e taka
:-)

Oyamoto
02-18-2006, 12:18
Аа са гледам една нова якичка тема - ето ти доказателство защо предпочитат с по големи - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30325&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ziky
02-18-2006, 12:26
Аа са гледам една нова якичка тема - ето ти доказателство защо предпочитат с по големи - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=30325&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

За да играе ЦС =D> =D> =D>

RoSsY88
02-18-2006, 14:51
Ами да е мода...аз си падам по големи батковци...

mai4eto
02-18-2006, 14:59
hora spoko no v vseki edin komentar ima pone6to vqrno bl 4e razvivate temata!

02-18-2006, 16:10
6tot tuj :twisted:

mai4eto
02-18-2006, 16:49
6tot tuj :twisted:tva ne go razbrah!

ziky
02-18-2006, 16:51
6tot tuj :twisted:tva ne go razbrah!

В превод значи "щот тъй" #-o veeery clever

mai4eto
02-18-2006, 16:54
ok de prosto za kvo se puskat takiva nesudurjatelni iglupavi mneniq koito qvno ne znaqt kakvo to4no pravqt v tozi forum!

sexy_macka
02-18-2006, 16:56
spored men ima 2 otgovora
1. Za da se isfukat che sa s nqkoi batko
2. Zashtoto naistina sa se vliubili..
:wink:

mai4eto
02-18-2006, 16:58
macko pravilno a ima i 3 ima takaiva deto naistina gonqt samo parite i kolite! :smt016

sexy_macka
02-18-2006, 17:02
mai4eto Пуснато на: 18.02.10 Заглавие: a taka

--------------------------------------------------------------------------------

macko pravilno a ima i 3 ima takaiva deto naistina gonqt samo parite i kolite!

da =D> iam i takiva ;)

ziky
02-18-2006, 17:02
ok de prosto za kvo se puskat takiva nesudurjatelni iglupavi mneniq koito qvno ne znaqt kakvo to4no pravqt v tozi forum!

Ne ва аз не исках да ти кажа нещо на тебе а на "анонимко" дет е написал 6tot tuj..секи си го превежда как ви иска:щот таж,щтот тъж и така!Поне да го беше написал на БГ :lol:

mai4eto
02-18-2006, 17:06
to e taka ama se pak kato se nau4i da pi6e na latinica togava da zapovqda s po originalni mneniq! :mrgreen:

ziky
02-18-2006, 17:08
to e taka ama se pak kato se nau4i da pi6e na latinica togava da zapovqda s po originalni mneniq! :mrgreen:

На "tuj" му се вика оригинално менте :wink:

mai4eto
02-18-2006, 17:15
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 to4no taka :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

honey_reflection
02-18-2006, 19:09
Sigurno, che sa po zrqli :D

white_chik
02-18-2006, 20:53
sega 6ti kaja istinskite pri4ini.
1.Mnoo momi4eta mislqt 4e golemite batkovci razbirat ot lubov i ot istinska vruzka i ne se se6tat 4e nekvi na po 20 i nagore sa s tqh samo zaradi sexa.
2.Kvoto i da si govorim vse o6te e guzariq da hodi6 s batko.Purvoto,koeto te pitat kato trugne6 s nekoi e "na kolko e"
3.e ponqkoga naistina se vlubva6 v po-golqm ama tva e naistina rqdkost ;-)

ziky
02-18-2006, 20:56
sega 6ti kaja istinskite pri4ini.
1.Mnoo momi4eta mislqt 4e golemite batkovci razbirat ot lubov i ot istinska vruzka i ne se se6tat 4e nekvi na po 20 i nagore sa s tqh samo zaradi sexa.
2.Kvoto i da si govorim vse o6te e guzariq da hodi6 s batko.Purvoto,koeto te pitat kato trugne6 s nekoi e "na kolko e"
3.e ponqkoga naistina se vlubva6 v po-golqm ama tva e naistina rqdkost ;-)


Браво!!!и това го каза момиче което май мисли трезво :) браво имало и такива

02-18-2006, 22:20
1.По-лесно вкарват в леглото
2.По-добре чукат и учат бъдещите шавратенийки на занаят
3.Имат коли
4.Плащат сметките по заведения

ATAKABG
02-18-2006, 23:02
1.По-лесно вкарват в леглото
2.По-добре чукат и учат бъдещите шавратенийки на занаят
3.Имат коли
4.Плащат сметките по заведения

Точно :mrgreen:

mai4eto
02-19-2006, 08:15
mi to moje i taka da e no vse pak ponqkoga glavnata rolq igraqt 4uvsvata osven tova ima idrugo vse pak na na6ata vuzras nie momi4etata mn lesno se vlubvame taka4a po skoro 4uvsvata no vse pak na mom4tetata im e samo za ebaneto ili pone na pove4eto ot 20 godi6nite i na gore!!!!!!

LiLeNcEtOoO
02-19-2006, 09:49
da verno e 4e pove4eto f hodat s mogolemi m i to zaradi pari koli i t.n. (vie gi izbroihte ve4e pove4eto) no ne vsi4ki sa taka az sum jiv primer gadjeto mi e pogolqmo ot men s 3 godini i malko no az sum nego za6toto go obi4am adski mnogo kakto o toi men za6toto toi misli po razli4en na4in popravqme kogato ne sum prava gotov e da midade vinagi dobur suvet toi moqta sbudnata me4ta i ima o6te mnogo mnogo ne6ta zaradi koito sum snego az ne e hvalq snego "eeee vijte me s kuv batko sum" OBI4AM GO :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

MaRiA^^^
02-19-2006, 10:58
Според мен , момчетата "големите батковци" (над 25 да кажем) се хващат с гимназистки( или по-зле дори) , щото имат комплекси .В 90% горе-долу от случаите е така.А малките момичета, понеже са някви такива заслепени или и те ...понеже имат нужда някой да ги ...мналесе хващат .Тяхното също би могло да е поради комплекси.Аз лично никога не съм одобрявала връзка , в която има разлиак между партньорите повече от 5 години , защото мисля , че те дори не могат да намерят общи теми на разговор. Някак си ..тъпо е :?

Sapphir
02-19-2006, 13:25
moje i da si prav no tova se slu4va s kurvi4kite za kinti i patki i pro4ie spored men se privli4ame po po golemite tui kato pove4eto mom4eta na na6ata vuzras sa s ukla na 5 godi6ni i ne mogat da ni razberat! :mrgreen: :smt016

Е да ама не сички нали ????Смисал ако ти си срещала или си в компания на такива не значи че сички соатанали са такива!Мн е яко да си с 35 годишен разведен мъж и да го правите по два пъти на ден...бравооооо или па нали ти казах така е прието...ама па по малките не са хор баси...тряаа ти кажа че един голям ще нарани мн повече от колкото един сходен на твоита възраст щото големия точно че е голям и миже когато иска да си фане друго примерно схона на неговата възраст....щото повечето търсат такиа де да ги задоволяват и една какичка ше хго задоволи повече от колко едно 14 годишно момиче....

ti shto si mislish che ena kakichka moje da go zadovoli poveche ot edna 15-16 godishna?! silno zavisi do choveka moga da ti kaja..

lainagovna
02-19-2006, 15:03
от мъжка гледна точка: по малките пускат по лесно
от жеснка гледна точка: по големите имат повече мангизи и повече опит в ебането

val4o89
02-19-2006, 15:50
ne znaete li 4e momi4etata se razvivat po burzo ot mom4etata,tova e otgovora :wink:

Oyamoto
02-19-2006, 20:05
от мъжка гледна точка: по малките пускат по лесно

Голяма грешка [-X . Малките докато ги кандардисаш ти трябват 3 месеца. Искаш ли да ги ебеш преди да е минал тоя срок решават че не ги обичаш и си с тях само заради ебането (а то пак не е гаранция :mrgreen: ) Просто по лесно връзват но за секс и дума да не става.

mai4eto
02-20-2006, 07:41
от мъжка гледна точка: по малките пускат по лесно
от жеснка гледна точка: по големите имат повече мангизи и повече опит в ебанетоgluposti ne e i to4no taka ne vsi4ki sa takiva kato men naprimer hahahah :smt016 :smt016 :smt016

02-20-2006, 07:52
от мъжка гледна точка: по малките пускат по лесно

Голяма грешка [-X . Малките докато ги кандардисаш ти трябват 3 месеца. Искаш ли да ги ебеш преди да е минал тоя срок решават че не ги обичаш и си с тях само заради ебането (а то пак не е гаранция :mrgreen: ) Просто по лесно връзват но за секс и дума да не става.6to misli6 taka?

insane_bboy
02-20-2006, 08:04
:!: Abe horica - ako si mislite 4e malkite sa s po-golemi zaradi kintite - to tva sa nekvi 13-16 momi4enca.Sa6to taka ne e garanciq 4e nqkoi batko 6te bade po-dobar ot nqkoi po-malak ot nego - t.e., v slu4aq godinite sa bez zna4enie...A puk za batkovcite, koito si misliqt 4e po malkite po-lesno puskat - ne e taka, mnogo po-nesigorni sa ot po-opitnite ot tqh,...AZ li4no sam na 17(po4ti) i ne moga da si se predstaviq s nqkva 12-14 godi6na...Teq deto hodqt s malki momi4enca za mene sa nekvi kompleksari, koito ne mogat da si namerqt macka na tehnite godini i AKUL... :!:

02-20-2006, 08:32
ami spoded mene hodim s po golemi 6toto mom4etata pone na moqta vyzrast(14)sa s akyl na 10 godi6en ,samo se biqt i tva az iskam da me razbira i da mi e priqtno a s edin kolkoto mene nqma kfo da prava prosto si e razli4no po zreli sa i taka.az pyk ne mislq 4e e sme6no da se hodi s po malyk ako se obi4at kfo im pre4i!

MartiSSima
02-20-2006, 12:47
Lichno moeto mnenie e:
- Nqmat obshti interesi
-Momchetata v pove4eto slu4ei se durjat kato GAZARI - trugnal da mi govori,s koq spal,s koq izlizal i t.n
-Ne obrashtat dostatu4no vnimanie na momicheto a kato izleznat s kompaniq na kafe se govori samo za koli i vsi4ko svurzano s tqh...
Drugoto koeto e:muj nad 22 godini znae kak da nakara edno momiche na 17-18 godini da se po4uvstva jena makar v nqkoi slu4ei da e s cel da q vkara v legloto si no ima i dosta izkliu4eniq!!!!Radvam se pone 4e az ne popadnah na takuv 4ovek.Makar ve4e da mi e bivsh,4ovek s koito bqh beshe na 25 godini a se durjeshe taka vsqkash az sam BOGINQ!Ne govorq samo za mili dumi govorq za nejnost,romantika i t.n. SMqtam 4e na edno mom4e na 17-19 godini romantikata mu e isklu4itelno nepoznata materiq ili gresha?Vuzmojno e da ima isklu4eniq no okolo men ne sam sreshtala takiva!
Nadqvam se, momchetata da se usetqt navreme i da predpriemat nqkakvi merki zashtoto ima mnogo DOBRI momicheta koito chakat tqh!!!Be HapPy! :D

crystal_tear
02-20-2006, 15:34
PRICHINITE MOGAT DA BUDAT MNOGO I RAZLICHNI!!!NO AZ LICHNO SMQTAM,4E ZA TOVA EDINSTVENA VINA NOSQT MOMCHETATA!!!AZ SAM NA 16god. I EDINSTVENOTO,ZA KOETO MOGA DA GOVORQ S MOMCHETATA NA MOITA VUZRAST E TREVA,KOMPUTARNI IGRI,TREVA,TREVA I PAK TREVA!INE SMQTAM,4E PROBLEMA E V MEN,ZASHTOTO VSI4KI MOMI4ETA,S KOITO SAM GOVORILA PO TAZI TEMA SA NA SUSHTOTO MNENIE!SPORED MEN E NAPULNO NORMALNO DA HARESVAME PO-GOLEMI MOMCHETA,ZASHTOTO TE ZNAQT KAK DA SE DURJAT S MOMICHETO,KAK DA GO NAKARAT DA SE CHUVSTVA DOBRE!A,MISLQ CHE TOVA E DOSTA VAJNO ZA NAS... :-k

Oyamoto
02-20-2006, 22:34
от мъжка гледна точка: по малките пускат по лесно

Голяма грешка [-X . Малките докато ги кандардисаш ти трябват 3 месеца. Искаш ли да ги ебеш преди да е минал тоя срок решават че не ги обичаш и си с тях само заради ебането (а то пак не е гаранция :mrgreen: ) Просто по лесно връзват но за секс и дума да не става.6to misli6 taka?Щото не еба жени от вчера. А aLoNe`In`ThE`dArK`f слезни малко на земята. :mrgreen:

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:48
Хахах...явно е от онзи ден.Много ми е смешно когато някой тежкар се изцепи така.Мноо забавно :D \:D/ \:D/

Oyamoto
02-20-2006, 22:52
Явно, все пак не съм от ВАРНА където всяко момиче е курва. :smt006 :smt007 :smt005

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:56
Ххаахха...много бързо палиш ии.. недей да твърдиш нещо , за което нямаш факти на лице. Не си мисли , че си ме обидил или си ме засегнал с тая селска изцепка.Това твоето е по-скоропроява на слабост или може би имаш някакви комплекси и затова се опитваш да обиждаш останалите. :-k Не си интересен :wink:

Oyamoto
02-20-2006, 23:00
Ми така е, комплексиран съм, малка ми е пишката затова :mrgreen: . И то аз съм си от село какво се очудваш на изцепките ми се пак не съм от градо ве мой? Иначе съм си и слаб, е тва е селски слабак комплексар три в едно.

MaRiA^^^
02-20-2006, 23:05
Учудваш с "у"
Добре ... не те познавам .. щом сам си го признаваш значи е така.. :lol: :)

mai4eto
02-21-2006, 08:56
horica ne se obijdaite taka de ne si zaslujava edin jivot jiveem pone neka sme priqteli!!! :smt006 :smt016

ScooTeR
02-21-2006, 09:11
а я ми кажете тогава защо едно момиче от моя клас ( 10 клас ) ходи с момче една година по малак от нея и ся си се лофкат???? и ко ши значи това???? любовта няма граници нали???

8b-best
02-21-2006, 09:12
Ako pitate men, ako ima poweche ot 2-3 godini v razlikata si ne e rabota. A ako ima poweche ot 6-7 si e 4ista pedofiliq

MaRiA^^^
02-21-2006, 10:19
Eми.. не знам , ама с по-малък не е готино.. с много по-голям (над 5 години) също. :-k

ChAoZ
02-21-2006, 10:30
Отговорът е прост - момичетата се развиват в интелектуално ниво по-бързо от момчетата и затова си търсят някой, който да им отговаря на акъла (факта, че това рядко се получава е друга тема...)

Малко offtopic към левента :


Ми така е, комплексиран съм, малка ми е пишката затова :mrgreen: . И то аз съм си от село какво се очудваш на изцепките ми се пак не съм от градо ве мой? Иначе съм си и слаб, е тва е селски слабак комплексар три в едно.

Удри, Унио !!! Ти кат' си от село, МОЙ, не значи, че трябва да се комплексираш, 'щото видиш ли ... как да се изразя... юрдека ти не е хапвал достатъчно като малък. Иии... кат' си от село, откъде знаеш, че гражданките са к**** (аз поне се съобразявам малко, затова си цензурирам). Не искам да те 'нападам' с това мнение, ама ти в прав текст обиди много момичета и в частност най-добрата ми приятелка, което, вярвай ми, е крайно нездравословно. Колкото и да се пънеш, няма по този начин да ти порастне патето. Може да пробваш с помпичка. Трифазна ! Толкова от мен.

Мерси за вниманието !

Oyamoto
02-21-2006, 13:48
Отговорът е прост - момичетата се развиват в интелектуално ниво по-бързо от момчетата и затова си търсят някой, който да им отговаря на акъла (факта, че това рядко се получава е друга тема...)

Малко offtopic към левента :


Ми така е, комплексиран съм, малка ми е пишката затова :mrgreen: . И то аз съм си от село какво се очудваш на изцепките ми се пак не съм от градо ве мой? Иначе съм си и слаб, е тва е селски слабак комплексар три в едно.

Удри, Унио !!! Ти кат' си от село, МОЙ, не значи, че трябва да се комплексираш, 'щото видиш ли ... как да се изразя... юрдека ти не е хапвал достатъчно като малък. Иии... кат' си от село, откъде знаеш, че гражданките са к**** (аз поне се съобразявам малко, затова си цензурирам). Не искам да те 'нападам' с това мнение, ама ти в прав текст обиди много момичета и в частност най-добрата ми приятелка, което, вярвай ми, е крайно нездравословно. Колкото и да се пънеш, няма по този начин да ти порастне патето. Може да пробваш с помпичка. Трифазна ! Толкова от мен.

Мерси за вниманието !
Ми бате пробвал съм с магнитните нахуйници на доктор ливайн и кво ли не. Ама нали знам че расте от ескески и от йешлени ама няма ефект.

mai4eto
02-23-2006, 19:29
а я ми кажете тогава защо едно момиче от моя клас ( 10 клас ) ходи с момче една година по малак от нея и ся си се лофкат???? и ко ши значи това???? любовта няма граници нали??? taka e de lubovta nqma granici i az tva vikam no ima i takiva koito tvurqt 4e tova ne e istina i 4e na na6ata vurzrast ne stavali takiva hubavi ne6ta!!!

VAMP_GIRL
02-23-2006, 19:43
Ne e na moda! Prosto po-golemite mom4eta znaqt kak da se durJat s teb! Znaqt kakvo iskat!

Dr. Kazimbutt
02-23-2006, 19:47
Ne e na moda! Prosto po-golemite mom4eta znaqt kak da se durJat s teb! Znaqt kakvo iskat!
А тия, които сме на по 17, "не знаем какво искаме и сме бебета", така ли?

02-23-2006, 19:48
"Hvani si batko,za da ti e sladko",ne go li znaete tova :wink: ...

VAMP_GIRL
02-23-2006, 19:57
Ne e na moda! Prosto po-golemite mom4eta znaqt kak da se durJat s teb! Znaqt kakvo iskat!
А тия, които сме на по 17, "не знаем какво искаме и сме бебета", така ли? Чакай малко бе! Аз под БАТКО разбирам 17-18! Не разбирам някакъв 30 годишен!

teenkopele
02-23-2006, 20:09
Защото са по-печени ! 8) :lol: 8)