PDA

View Full Version : Някой играе ли World of Warcraft???



pilot_na_karuca
02-18-2006, 10:45
Ако някой цъка тая велика игричка, да каже нещо за себе си :)

WILD__BOY
02-18-2006, 10:54
Ми искаш да я играя ама не можах да си я инстална. Когато имах желание имаше само един скапан рилийз дето тръгваше на 1 от 15 пробвали. Сега нямам място за игри. Даже NBA-a си махнах :?

А има ли вече витав free server? :-s

pilot_na_karuca
02-18-2006, 11:00
Ми... http://wowstatus.net/serverlist_xp_down.php :)
Само си теглиш играта и инсталваш 1.8.0 пач, и си без проблеми

02-18-2006, 11:55
Някои я предпочитат, други не.

Oyamoto
02-18-2006, 12:23
Инсталирах си я в нас ама не я играя оти нямам време. Иначе набарах далаверата и нема пулсар нема валчери, сичко крак батее, нелицензиран суфтуер и чийтове владеят! :lol: :mrgreen: :lol:

n0mak
02-19-2006, 10:00
Инсталирах си я в нас ама не я играя оти нямам време. Иначе набарах далаверата и нема пулсар нема валчери, сичко крак батее, нелицензиран суфтуер и чийтове владеят! :lol: :mrgreen: :lol:

ahum... i gleda6 login menu-to cql den a? keffffff... sry nqma buton Single Player.. ](*,)

Nqkoi hora tvurdqt 4e WoW e ciklarska az tvurdq 4e tova e edin ot nai-dobrite na4ini 4ovek da se zabavlqva, e verno otnema mnogo vreme no tova e vupros na samokontrol koito ne go moje da si cikli po 16 4asa na den. Spored mnogo geim izdaniq nai-dobroto MMORPG praveno nqkoga nositel na desetki nagradi.

Oyamoto
02-19-2006, 19:34
Инсталирах си я в нас ама не я играя оти нямам време. Иначе набарах далаверата и нема пулсар нема валчери, сичко крак батее, нелицензиран суфтуер и чийтове владеят! :lol: :mrgreen: :lol:

ahum... i gleda6 login menu-to cql den a? keffffff... sry nqma buton Single Player.. ](*,)

Nqkoi hora tvurdqt 4e WoW e ciklarska az tvurdq 4e tova e edin ot nai-dobrite na4ini 4ovek da se zabavlqva, e verno otnema mnogo vreme no tova e vupros na samokontrol koito ne go moje da si cikli po 16 4asa na den. Spored mnogo geim izdaniq nai-dobroto MMORPG praveno nqkoga nositel na desetki nagradi.
Бате някои хора си имат живот!

pilot_na_karuca
02-20-2006, 14:42
Инсталирах си я в нас ама не я играя оти нямам време. Иначе набарах далаверата и нема пулсар нема валчери, сичко крак батее, нелицензиран суфтуер и чийтове владеят! :lol: :mrgreen: :lol:

ahum... i gleda6 login menu-to cql den a? keffffff... sry nqma buton Single Player.. ](*,)

Nqkoi hora tvurdqt 4e WoW e ciklarska az tvurdq 4e tova e edin ot nai-dobrite na4ini 4ovek da se zabavlqva, e verno otnema mnogo vreme no tova e vupros na samokontrol koito ne go moje da si cikli po 16 4asa na den. Spored mnogo geim izdaniq nai-dobroto MMORPG praveno nqkoga nositel na desetki nagradi.
Е мерси ман :lol: Ти ме изкара зависим от WoW /не че не е така де..../ 8-[

02-20-2006, 16:44
Наскоро съвсем ненасериозно се захванах да играя и супер ми хареса! Страхотна игра! 1 Мноо красиво изпълнение на Blizzard! =D> Иначе има ли някой който да играе в сървара на Nifelin? :-k

pilot_na_karuca
02-20-2006, 18:43
Аз още на 1.5 пач играх, лвл 78NE dr, ама като го реснаха го заебах :)
http://wowstatus.net/serverlist_xp_down.php - по темата ;)