PDA

View Full Version : umiram=(



avril_thebest
02-18-2006, 11:55
imam gadje koito adski mnogo obi4am i znam 4e toi nqma da mi izneveri no...ima nqkolko kurvi6ki ot 9-ti klas deto vaob6te ne go ostavat na mira...toi po-princip im kaza i az im kazax da go ostavqt na mira no te...lele 6te umra!!!nz ve4e kvo da pravqqqqqqqqqq!!!!

the_green_man
02-18-2006, 12:00
Sled kato i toi im e kazal da go ostavqt namira ne mislq 4e 6te te zareje (primerno) zaradi tqx,ne misli6 li 4e e taka??? 6tom te obi4a kolkoto i da mu se natiskat ni6to nqma da postignat (spored men) a i prosto ne im obru6taite vnimanie we xora. Teglete im po edna... i da mu se svalqt i natiskat kolkoto si iskat. Kogato i dvamata znaete 4e te ni6to nqma da postignat kuv e problema...

LadyDi
02-18-2006, 12:01
Ами нищо не можеш да направиш. Това не е проблем, който ти можеш да разрешиш. И ако наистина мислиш, че ще умреш заради това, че няколко момичета харесват гаджето ти... какво ще направиш ако той ти изневери :?:
Светът няма да се свърши с това, да не говорим, че ти твърдиш, че си сигурна, че той няма да ти изневери. Живей си живота и се радвай, че ходиш с момче, което е харесвано и от други жени.

terry
02-18-2006, 12:01
kato si sigurna 4e nqma da ti izneveri nqma smisal da se trevoji6 4ak tolkova za tqh. ako tolkova te draznqt ....... neznam. moje prosto da prestanete daim obra6tate vnimanie ,i kato vidqt 4e gi ignorirate 6te se otdrupnat.moje tova da go pravqt samo za6toto vijdat 4e se drazni6.... ima i takiva hora!! tqh prosto gi ignorira6 i tolkova

ziky
02-18-2006, 12:11
ако те обича и има чуствата които имаш и ти сам няма да се занимава с тях!

Oyamoto
02-18-2006, 12:16
Моли се да не те зареже. Нито ти нито некъв фрум могат да помогнат в ситуацията.

mOnStROuS_pAiN
02-18-2006, 12:17
Mила това не е проблем за умиране :-k Щом те обича какъв е проблема?плюс това и той им е казал да го оставят->какъв е проблемът тогава :-k Просто никакво внимание не им обръщайте и ще се откажат :-D Живей си живота и не се тревожи за глупости \:D/

monstrous_pain

MiLiNkOtO^
02-18-2006, 12:23
Revnosta ebava maikata na lubovta ... v kraina smetka e s teb.. zaebi gi tiq... neka zavijdat i derat.. puk toi e izbral teb na4i si poe4e ot tqx...DERZAI

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-18-2006, 12:40
imam gadje koito adski mnogo obi4am i znam 4e toi nqma da mi izneveri no...ima nqkolko kurvi6ki ot 9-ti klas deto vaob6te ne go ostavat na mira...toi po-princip im kaza i az im kazax da go ostavqt na mira no te...lele 6te umra!!!nz ve4e kvo da pravqqqqqqqqqq!!!!

awe umirash ... gluposti . nali toi si e s tebe i si te obi4a . kato si sigurna 4e nqma da ti izneveri kfo se pritesnqvash :shock: 8-[

piFka_LP
02-18-2006, 12:43
imam gadje koito adski mnogo obi4am i znam 4e toi nqma da mi izneveri no...ima nqkolko kurvi6ki ot 9-ti klas deto vaob6te ne go ostavat na mira...toi po-princip im kaza i az im kazax da go ostavqt na mira no te...lele 6te umra!!!nz ve4e kvo da pravqqqqqqqqqq!!!!

awe umirash ... gluposti . nali toi si e s tebe i si te obi4a . kato si sigurna 4e nqma da ti izneveri kfo se pritesnqvash :shock: 8-[
mi to4no 6tom i toi im e kazal da go ustavqt kuf ti e problema be momi4e !?!?!!?

ziky
02-18-2006, 12:44
Нищо немоеш да направиш и да ги пребиеш най мн да си испатиш!Ако те обича истински ше е с тебе и няма да му пука....

sexy_macka
02-18-2006, 12:44
mila,tazi revnost samo shte poprechi an vruskata vi...ti sama kazvash che mu imash doverie,togava kakfo te pritesnqvat te ?? Prosto ne im obrushtaite vnimanie i rano ili kusno te shte rasberat che sa nejelani...vi si jiveite jivota i budete Shtastlivi ! :wink:

RoSsY88
02-18-2006, 14:43
Ами отиди и им забий по един шамар...щом няма да ти изневери не се безпокой...то във всеки клас има такива курви :smt011

sherry
02-18-2006, 15:29
Ami ako toi ne im se poddava na svalkite,to nqma kakvo da se nervi6 tolkova.Kofti e ako im se "dade".
Ako oba4e tapite ku4ki prodaljavat da mu se vrat,to varvi naistina i gi napsuvai,kaji im da stoqt daleko ot tvoeto mom4e

ziky
02-18-2006, 15:31
Ami ako toi ne im se poddava na svalkite,to nqma kakvo da se nervi6 tolkova.Kofti e ako im se "dade".
Ako oba4e tapite ku4ki prodaljavat da mu se vrat,to varvi naistina i gi napsuvai,kaji im da stoqt daleko ot tvoeto mom4e


Точно така няма да стане мн мн добре защото най много да си създаде наприятности както с тях така и с други хора....вярно е че словестната атака наранява повече но по някои път е предпоставка за неприятности!

chestra_f
02-18-2006, 16:20
[quote="avril_thebest"]imam gadje koito adski mnogo obi4am i znam 4e toi nqma da mi izneveri no...ima nqkolko kurvi6ki ot 9-ti klas deto vaob6te ne go ostavat na mira...toi po-princip im kaza i az im kazax da go ostavqt na mira no te...lele 6te umra!!!nz ve4e kvo da pravqqqqqqqq
ami da taka qvno naistina sa kurvi no 4uj ne6to
1 vo ako 1 4ovek zapo4ne da se sumnqva vuv drug 4ovek znai 4e vsi4ko mejdu tqh ve4e 6te e 1 luja i edin fars
2 ro ami ostavi go i 6te vidi6 dali te obi4a ili ne
3 to ne im kazvai ni6to za6toto te tova gi radva i 6te si mislqt ama q skiv sq taq q e stah da ne go zagubi ai se ebaame sneq(izvinqvam se za dumata)
4 to ostavi gi a puk ako vidi6 4e imA ne6to m/u tqh ami zareji go ima 1000000000000000000 muje po sveta da ne se se svur6i li q [-(
5 a i ne6to o6te ostavi go sam da re6i i go preceni ko 6a sa usere(izv se) :oops:
uspeh \:D/ a ako se izduni da si bluska glava ta q ](*,) sveta e pulen s kurvi zapomni gooooooo :smt006

sexy_macka
02-18-2006, 17:19
chestra_f Пуснато на: 18.02.10 Заглавие: Re: umiram=(

--------------------------------------------------------------------------------

[quote="avril_thebest"]imam gadje koito adski mnogo obi4am i znam 4e toi nqma da mi izneveri no...ima nqkolko kurvi6ki ot 9-ti klas deto vaob6te ne go ostavat na mira...toi po-princip im kaza i az im kazax da go ostavqt na mira no te...lele 6te umra!!!nz ve4e kvo da pravqqqqqqqq
ami da taka qvno naistina sa kurvi no 4uj ne6to
1 vo ako 1 4ovek zapo4ne da se sumnqva vuv drug 4ovek znai 4e vsi4ko mejdu tqh ve4e 6te e 1 luja i edin fars
2 ro ami ostavi go i 6te vidi6 dali te obi4a ili ne
3 to ne im kazvai ni6to za6toto te tova gi radva i 6te si mislqt ama q skiv sq taq q e stah da ne go zagubi ai se ebaame sneq(izvinqvam se za dumata)
4 to ostavi gi a puk ako vidi6 4e imA ne6to m/u tqh ami zareji go ima 1000000000000000000 muje po sveta da ne se se svur6i li q
5 a i ne6to o6te ostavi go sam da re6i i go preceni ko 6a sa usere(izv se)
uspeh a ako se izduni da si bluska glava ta q sveta e pulen s kurvi zapomni gooooooo

Mnogo si prava,osobenno s tova ch e"Svetyt e pulen s kurvi"
mislq,che tamata e ischerpana s neiniq otgovor =D>

honey_reflection
02-18-2006, 18:56
Ami ako toi ne im se poddava na svalkite,to nqma kakvo da se nervi6 tolkova.Kofti e ako im se "dade".
Ako oba4e tapite ku4ki prodaljavat da mu se vrat,to varvi naistina i gi napsuvai,kaji im da stoqt daleko ot tvoeto mom4e

Da taka e ... :D

white_chik
02-18-2006, 20:49
4ovekut ti e dokazal 4e te obi4a i 4e nema da te zareje zaradi nekvi kurvetini.A i ne go priemai tolko navutre.Edin den kato skusate kvo 6e prai6???davai go po-leko i ne se kosi.Mom4eto si te obi4a i ne obru6ta vnimanie na nekvi kurvi4ki.